Kasuta võimalust: GrandX kasiino jagab tasuta keerutusi

06.02.2023

Ehkki draakoni aastani on veel küllaga aega, on GrandX kasiinol rõõm jagada laiali hunniku tasuta keerutusi uuele slotimängule Dragon’s Gift. Eestimaine kasiino pakub võimalust tutvuda uudse mänguga tasuta keerutuste näol lausa 27. jaanuarini.

Kui teed GrandX kasiinos kuni 27. jaanuarini vähemalt 10-eurose sissemakse, saad 30 täiesti tasuta spinni mainitud slotimängule. Ainus, mida pead tegema keerutuste saamiseks, ongi sissemakse, vajutades ka sissemakse tegemise lehel vastavale valikule. Eduka sissemakse järel ongi tasuta keerutused sinu päralt.

Milliste tingimustega tuleb arvestada?

Selleks, et tasuta keerutused edukalt kätte saada ning ka nautida keerutusi, tuleks lisaks ülalmainitule silmas pidada ka neid reegleid:

  • kui võidad tasuta keerutuste kasutamise käigus raha, siis seda võetakse kui boonusraha, mis tuleb esmalt läbi mängida. Kampaania läbimängimistingimus on 20-kordne ning see tuleb täita 14 päeva jooksul, vastasel korral kaotad oma võidud. Ettevaatlik tuleb teha ka väljamakse tegemisega enne läbimängimisnõude täitmist – kui soovid teha väljamakse enne, kui nõue on täidetud, tühistatakse boonus ja kõik sellega saadud võidud.
  • läbimängimisel on ka teatud piirangud – mitu lauamängu ei lähe nõude täitmisel arvesse ja videopokkeri puhul arvestatakse vaid 20% käibest. Täpsemaid piiranguid saab näha aga juba GrandX lehel.
  • pea ka meeles, et üks inimene saab kasutada boonust vaid ühe korra – st, probleemid võivad tekkida, kui sama arvuti kaudu üritab näiteks kaks inimest avada konto ja kasutada boonust. Selline reegel on paika pandud aususe põhimõttest – kõik mängijad saavad boonust kasutada ühe korra.

Mida “Dragon’s Gift” slotikas endast kujutab?

Dragon’s Gift on värvikas Amaticu slotimäng, millel on suisa 720 võiduliini, olles seega potentsiaalselt väga võidurohke. Kuigi mäng on pisut vanemas stiilis graafikaga, ei puudu mängusisesed tasuta keerutused, asendussümbolid ega ka boonusmäng, mis paneb draakoni lausa lendama. Nagu nimest võib aimata, on mäng idamaise teemaga ning sestap võib rullikutel näha ka erinevaid idamaise kultuuri elemente.

Kui otsid vaheldust oma mängusessioonile ja naudid Hiina kultuuri või soovid mängida võidurohket slotikat, võib Dragon’s Gift sind peibutada. Kasuta kindlasti tasuta spinnide võimalust, kui kavatsed GrandX kasiinos teha sissemakse – 30 keerutust 10-eurose sissemakse kohta on ütlemata helde pakkumine, eriti, kui sul on hea õnn ning võidad tasuta keerutuste eest ka pärisraha. Toogu draakonislotikas sulle palju õnne!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee