Neteller

10.07.2021

Neteller on 1999. aastal loodud e-maksete teenus, mis on ühtlasi üks maailma suurimaid iseseisvaid rahakannete vahendajaid. Teenuse haldajaks on tunnustatud ja tuntud ettevõte Paysafe, millel on Suurbritannias tegevusluba.

Sarnaselt teistele internetipõhistele makseteenustele on Netelleri teenuste tuumaks e-rahakoti konto, mida saab kasutada selleks, et teha internetis mugavalt makseid. Lisaks on ettevõttel ka Net+ ettemakstud kaardid, mis võimaldavad isegi võtta pangaautomaatidest raha välja.

Ettevõte on enim tuntud hasartmängukorraldajate veebilehtedel: sarnaselt Skrillile on Neteller esindatud peaaegu kõigis litsentseeritud online kasiinodes, võimaldades teha sisse- ja väljamakseid kasiinokontol eriti lihtsalt ja kiiresti.

Kuidas Neteller töötab?

Netelleri tööpõhimõte on äärmiselt lihtne: teenuse kasutamiseks tuleb avada konto, mille vahendusel saab hakata makseid tegema. Konto loomine võtab vaid minuti – täita tuleb mõned infoväljad, sealhulgas aadress, telefoninumber ja muu taoline.

Selleks, et oma Netelleri konto kaudu teha kasiinokontole sissemakseid, tuleb kanda kontole raha. Neteller võimaldab teha makseid kontole peaaegu kõikide krediitkaartide (või deebet-krediitkaartide) kaudu, sealhulgas toetab portaal ka VISA kaarte lisaks Mastercardile. Makse tegemine võtab aega vaid hetke ja seda saab mugavalt teha ka telefoni kaudu.

Kui kontole on raha kantud, saabki teha makseid oma kasiinokontole. Neteller on üks kiiremaid variante, kuidas kasiinost ka raha välja kanda, kuna enamasti jõuab raha kohale vaid mõne tunni jooksul. Sissemaksed on seejuures kohesed. Kasiino sissemakseid tehes tuleb vaid silmas pidada, et kui sissemakse on tehtud Netelleri kaudu, tuleb ka väljamakse teha Netelleri kontole. Plusspoolelt saab aga Netelleri kontolt raha alati välja kanda sama mugavalt.

Netelleri plussid ja miinused

Netellerit kasutatakse laialdaselt mängulehtedel eelkõige ühel põhjusel: see annab teatava privaatsuse. Tehes kandeid oma Netelleri kontole, et seejärel teha kasiinokontole sissemakseid, ei jää kasiinomaksest infot pangakonto väljavõttele – seetõttu sobivad e-rahakotid neile, kes soovivad maksta diskreetsemalt ning ei soovi näha väljavõttel kasiinomakseid.

Teine ja isegi olulisem eelis on kiirus. Nii sisse- kui väljamaksed toimivad väga kiirelt, tavaliselt mõne tunni jooksul, olles seega kordades kiirem kui tavalised krediitkaardimaksed.

Neteller on eelistatud ka nende seas, kes teevad üleüldiselt palju rahvusvahelisi makseid ja soovivad, et raha jõuaks kiiresti kohale.

Miinuspoolelt võib Neteller olla pisut ebamugav, kuna kontole tuleb siiski eraldi ka raha kanda selleks, et internetimakseid teha. Samuti on kontoga seotud mõned tasud, mille kohta saab täpsemat infot uurida Netelleri kodulehelt.

Kas Neteller on turvaline?

Neteller on tegutsenud juba väga pikka aega, olles alguse saanud 1999. aastal. Juhitud rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtte poolt, ei ole sugugi põhjust kahelda Netelleri usaldusväärsuses, eriti võttes arvesse, et ettevõttel on ka ametlik tegevusluba, mis on väljastatud Suurbritannia autoriteetide poolt.

Neteller pole Eestis sugugi võõras teenus – seda kasutavad tänasel päeval juba enamus Eesti internetikasiinosid. Arvestades seda fakti ning ettevõtte üleüldist mainet ei pea kindlasti kartma turvalisuse pärast. Neteller sobib hästi neile, kes hindavad oma diskreetsust ning soovivad teha kiireid internetimakseid.

Korduma kippuvad küsimused

Netelleri üks suurimaid eeliseid ongi kiirus. Kasiino poolelt jõuab väljamakse enamasti Netelleri kontole mõne tunni jooksul ning Neteller ise on öelnud, et nad töötlevad makseid 2-6 tunniga, seega igal juhul peaksid saama oma võidud kätte samal või järgmisel päeval. Enamasti võid aga isegi panustada samale päevale.

Laias laastus võib Neteller olla paljudele sobivam, kuna Netelleris on rohkem makseviise (st makseviise, mille kaudu saad oma Netelleri kontole raha kanda). Neteller võib aga olla õige pisut kallim kui Skrill.

Kasiinod ise tüüpiliselt mingeid lisatasusid maksetele ei lisa. Küll aga võib Neteller omalt poolt lisatasusid küsida - täpsed ja ajakohased hinnad saad teada Netelleri kodulehelt.

Ei, see on üks Netelleri olulisi reegleid ning ka kõige suuremaid miinuseid. Vältimaks Netelleri kui e-rahakoti ärakasutamist ja pettuseid, ei luba Neteller kasutada kasiinoboonuseid. Boonuste kasutamiseks pead kasutama mingit muud makseviisi.

Neteller on aktsepteeritud väga paljudes Eesti kasiinodes. Kui tahad teada, kus täpselt Neteller kasutusel on, jälgi Playin.ee lehel olevaid võrdlustabeleid, kus nimetame kõik Eesti Neteller kasiinod!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Makseviisid
Makseviisid

Bitcoin
Bitcoin

Veel mõne aasta eest pidasid paljud inimesed krüptoraha mingiks jamaks. Kui tõtt öelda, siis paljud…

PayPal
PayPal

PayPal on üks maailma kõige vanemaid ja tuntumaid internetipõhiste maksete teenuseid, mida kasutavad otseses mõttes…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee