Neteller

Neteller

Neteller on 1999. aastal loodud e-maksete teenus, mis on ühtlasi üks maailma suurimaid iseseisvaid rahakannete vahendajaid. Teenuse haldajaks on tunnustatud ja tuntud ettevõte Paysafe, millel on Suurbritannias tegevusluba.

Sarnaselt teistele internetipõhistele makseteenustele on Netelleri teenuste tuumaks e-rahakoti konto, mida saab kasutada selleks, et teha internetis mugavalt makseid. Lisaks on ettevõttel ka Net+ ettemakstud kaardid, mis võimaldavad isegi võtta pangaautomaatidest raha välja.

Ettevõte on enim tuntud hasartmängukorraldajate veebilehtedel: sarnaselt Skrillile on Neteller esindatud peaaegu kõigis litsentseeritud online kasiinodes, võimaldades teha sisse- ja väljamakseid kasiinokontol eriti lihtsalt ja kiiresti.

Kuidas Neteller töötab?

Netelleri tööpõhimõte on äärmiselt lihtne: teenuse kasutamiseks tuleb avada konto, mille vahendusel saab hakata makseid tegema. Konto loomine võtab vaid minuti – täita tuleb mõned infoväljad, sealhulgas aadress, telefoninumber ja muu taoline.

Selleks, et oma Netelleri konto kaudu teha kasiinokontole sissemakseid, tuleb kanda kontole raha. Neteller võimaldab teha makseid kontole peaaegu kõikide krediitkaartide (või deebet-krediitkaartide) kaudu, sealhulgas toetab portaal ka VISA kaarte lisaks Mastercardile. Makse tegemine võtab aega vaid hetke ja seda saab mugavalt teha ka telefoni kaudu.

Kui kontole on raha kantud, saabki teha makseid oma kasiinokontole. Neteller on üks kiiremaid variante, kuidas kasiinost ka raha välja kanda, kuna enamasti jõuab raha kohale vaid mõne tunni jooksul. Sissemaksed on seejuures kohesed. Kasiino sissemakseid tehes tuleb vaid silmas pidada, et kui sissemakse on tehtud Netelleri kaudu, tuleb ka väljamakse teha Netelleri kontole. Plusspoolelt saab aga Netelleri kontolt raha alati välja kanda sama mugavalt.

Netelleri plussid ja miinused

Netellerit kasutatakse laialdaselt mängulehtedel eelkõige ühel põhjusel: see annab teatava privaatsuse. Tehes kandeid oma Netelleri kontole, et seejärel teha kasiinokontole sissemakseid, ei jää kasiinomaksest infot pangakonto väljavõttele – seetõttu sobivad e-rahakotid neile, kes soovivad maksta diskreetsemalt ning ei soovi näha väljavõttel kasiinomakseid.

Teine ja isegi olulisem eelis on kiirus. Nii sisse- kui väljamaksed toimivad väga kiirelt, tavaliselt mõne tunni jooksul, olles seega kordades kiirem kui tavalised krediitkaardimaksed.

Neteller on eelistatud ka nende seas, kes teevad üleüldiselt palju rahvusvahelisi makseid ja soovivad, et raha jõuaks kiiresti kohale.

Miinuspoolelt võib Neteller olla pisut ebamugav, kuna kontole tuleb siiski eraldi ka raha kanda selleks, et internetimakseid teha. Samuti on kontoga seotud mõned tasud, mille kohta saab täpsemat infot uurida Netelleri kodulehelt.

Kas Neteller on turvaline?

Neteller on tegutsenud juba väga pikka aega, olles alguse saanud 1999. aastal. Juhitud rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtte poolt, ei ole sugugi põhjust kahelda Netelleri usaldusväärsuses, eriti võttes arvesse, et ettevõttel on ka ametlik tegevusluba, mis on väljastatud Suurbritannia autoriteetide poolt.

Neteller pole Eestis sugugi võõras teenus – seda kasutavad tänasel päeval juba enamus Eesti internetikasiinosid. Arvestades seda fakti ning ettevõtte üleüldist mainet ei pea kindlasti kartma turvalisuse pärast. Neteller sobib hästi neile, kes hindavad oma diskreetsust ning soovivad teha kiireid internetimakseid.

Vastavad artiklid