Viimati muudetud:
Aviator

Aviator

4/5
97% RTP
Põhiandmed
Nimi Aviator
Mängutootja Spribe
Mängu teema Lennuk
Mängu liik Videoslotid
RTP 97%
Avaldamisaasta 2019
Volatiilsus
Maksimaalne võit 500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Aviator

Kus seda mängu mängida saab?

Aviatori ülevaade

Aviator on ülimalt unikaalne mäng, mis viib kasiinos mängimise täiesti uuele tasandile. Mäng on loodud 2018. aastal avatud ettevõtte Spribe poolt ning Aviator on nende lipulaev – ja ühtlasi see mäng, mis on Spribe’ist teinud rahvusvaheliselt kuulsa mängutootja.

Aviator on uskumatult adrenaliinirohke mäng, mis on ühtlasi väga lihtne, ei sisalda mingeid erilisi reegleid ning tugineb lihtsale õnnemehhaanikale: kui tegutsed õigel ajal, võid võita väga hästi, kuid kui magad oma hetke maha, kaotad.

Kuidas mängida Aviatorit?

Aviator, nagu nimi viitab, on lennuteemaline mäng, mille põhiteema on lihtne: lennuk hakkab tõusma järjest kõrgemale, kuni ühel hetkel lendab see ekraanilt ära. Mida kõrgemale lennuk tõuseb enne äralendamist, seda kõrgem on panuse kordistaja – ja seega sinu potentsiaalne võit.

Sinu ülesanne on teha panus ning võtta oma võit välja õigel hetkel, st enne kui lennuk ära lendab. Kui lennuk lendab ekraanilt ära, kaotad sa oma panuse!

Just see mehhaanika muudabki Aviatori nii fenomenaalseks ning erakordselt adrenaliinirohkeks. Kujuta ette: sa teed panuse ja jälgid ekraanil seda, kuidas lennuk lendab ning ainus, mida sa pead tegema, on õigel ajal nuppu vajutama. Kuna lennuk lendab aga minema erineval ajal, ei tea sa kunagi, millal on parim aeg oma raha väljavõtmiseks! Kui sa lähed liiga ahneks ja üritad oodata suurimat kordistajat, võid kaotada oma panuse täielikult.

Aviator ei ole seejuures slotimäng: sellel pole rullikuid, sümboleid ega panuseliine. See on pigem tüüpiline panustamismäng ning sa pead vajutama vaid ühte nuppu. Kogu Aviatori mäng tugineb juhunumbrite generaatorile, just nagu slotid ning just seepärast on ka lennuki äralendamise hetked alati juhuslikud (ja seda hetke ei saa ette ennustada mitte kuidagi).

Aviatoril on veel üks lahe omadus: see on sotsiaalne mäng. Kõik mängijad saavad teha panuse samale lennukile samal ajal, aga igaüks võtab raha välja erineval hetkel. Mänguaknas näidatakse seda, kuidas inimesed on raha välja võtnud, mis annab adrenaliini tohutult palju juurde: sa saad näha, kuidas teised on raha juba välja võtnud ning seega saad mõelda, kas ka sinul on aeg raha välja võtta või riskid veel natuke, et potentsiaalselt suurema võidu saada.

Aviatori põhifunktsioonid:

  • Vestlusaken – Aviatoris on ka vestlusaken, mille vahendusel saad teiste mängijatega suhelda ja jagada oma muljeid. Vestlusaknas on toetatud isegi emotikonid ja GIF-id!
  • Live-panused  – vasakul küljel saad näha live-panusevoogu sellest, milliseid panuseid ja võite on teised mängijad saanud.
  • Live-statistika – mängus saad näha ka üldist statistikat selle kohta, millised on olnud suurimad võidud ning suurimad kordistajad päeva, kuu ja aasta lõikes.
  • Tasuta panuste sadu – aeg-ajalt võidakse mängijatele juhuslikult jagada tasuta panuseid ning mängijad saavad need endale lihtsalt krabada.
  • Aviarace turniirid – Aviatoris toimuvad ka erinevad turniirid, milles osaledes saad teenida lisanduvaid rahalisi auhindu, tasuta panuseid ja muid erilisi auhindu.

Kuidas Aviatoris rohkem võita: parimad nipid ja strateegiad

Aviator on 100% õnnemäng, just nagu slotid, tuginedes juhunumbrite generaatorile. Aviatoris ei ole seega absoluutselt võimalik kasutada ühtegi strateegiat: kõik on täiesti juhuslik! Lennuk võib väga vabalt lahkuda ekraanilt siis, kui kordistaja on vaid 1.01 või siis, kui kordistaja on 100x. Seda, millal lennuk lahkub, ei saa sa kunagi ette ennustada – ja just seetõttu on see mäng niivõrd äge!

Parim strateegia Aviatori mängimisel on lihtsalt teha mõistlikke panuseid. Ära panusta kunagi kogu oma raha ühe lennusõidu alla – tee selle asemel väikeseid mõistlikke panuseid. Niiviisi saad võita mõistlikult palju ning ei kaota kogu oma raha.

Kus mängida Aviatorit?

Aviator on saadaval juba mitmetes kasiinodes üle Eesti, neist kõige märkimisväärsem on Optibet kasiino, kust leiad Aviatori otse menüüst! Suundu Optibet kasiinosse Aviatori mängimiseks või leia mõni teine kvaliteetne Eesti kasiino.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.