Tahad tasuta spinne? GrandX kasiino uusim kampaania ajab slotisõbrad elevile

10.07.2021

Kas oled üks neist mängijatest, kes satub elevile kohe, kui kuuleb fraasi “tasuta spinnid”? Kui nii, siis on ühe Eesti vanima kasiino GrandX oktoobrikuu pakkumine sinu jaoks eriti sobiv. Nimelt jagab kasiino 5. ja 15. oktoobri vahemikus toimuva slotiralli raames ära 2000 eurot ja 1000 tasuta spinni.

10-päevase slotikampaania põhimõte on lihtne. Sa pead lihtsalt mängima GrandX kasiinos – iga 10 panustatud euro pealt saad 1 punkti edetabelis tõusmiseks. Edetabeli esikohale antakse 500 eurot + 150 tasuta keerutust!

Kui tavaliselt on GrandX tuntud üsna kõrgete läbimängimisnõuete poolest, siis see kampaania on oluline erand. Nimelt, võidetud summa tuleb läbi mängida 2 nädala jooksul vaid 1x ning tasuta keerutustega saadud võidud tuleb läbi mängida 10x. Mõlemad nõuded on kasiinotööstuse keskmistest kõvasti madalamad, seega on rõõmustamiseks põhjust küllaga.

GrandX pakkumiste valik on paranemas

Arvestades GrandX mänguvaliku klassikalist nüanssi, pole kunagi olnud eriti imelik, et kasiino ei ole just tuntud oma boonuste hulga poolest. Viimastel kuudel on aga kasiino jõudsalt seda mainet ümber lükkama hakanud, tõestades, et ka nö vanakooli mänge pakkuv kasiino võib korraldada põnevaid boonuskampaaniaid.

Sarnaselt eelmisele kuule pakub GrandX ka oktoobris nö kalendripõhist kampaaniapaketti. Oktoobri eripakkumiste kalendris on pidevalt uusi pakkumisi. 5.-6. oktoobri jooksul saab endale võtta näiteks kuni 300-eurose reload-boonuse, mida võid kasutada kuni 3 korda nii laupäeval kui pühapäeval. Mida veel võid kuu jooksul endale saada? Siin on põgus ülevaade mõningatest oktoobripakkumistest:

  • 10%-ne cashback 200 euro ulatuses;
  • 60%-ne reload-boonus;
  • tasuta spinnid nädalavahetusel;
  • 80%-ne reload-boonus.

Pakkumiste kalender on aktiivne terve oktoobrikuu vältel ning mainitud pakkumised roteeruvad, st sa võid leida sarnaseid pakkumisi mitmel päeval kuu jooksul. Kõige täpsema info jaoks suundu GrandX kasiinosse, kus saad ühtlasi ka avada konto ja soovi korral teha sissemakse, et nautida erinevaid boonuseid.

Kui oled aga eriti spinnimaias, ära jäta kasutamata järgmise 10 päeva jooksul toimuvat spinnikampaaniat, mille raames on sul võimalus võistelda teiste mängijatega ning tõusta edetabeli tippu – seda kõike samal ajal, kui naudid oma lemmikuid Amaticu klassikalisi videoslotikaid, millesarnaseid ei saa mängida kuskil mujal Eestis!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee