Tahad tasuta spinne? GrandX kasiino uusim kampaania ajab slotisõbrad elevile

05.10.2019

Kas oled üks neist mängijatest, kes satub elevile kohe, kui kuuleb fraasi “tasuta spinnid”? Kui nii, siis on ühe Eesti vanima kasiino GrandX oktoobrikuu pakkumine sinu jaoks eriti sobiv. Nimelt jagab kasiino 5. ja 15. oktoobri vahemikus toimuva slotiralli raames ära 2000 eurot ja 1000 tasuta spinni.

10-päevase slotikampaania põhimõte on lihtne. Sa pead lihtsalt mängima GrandX kasiinos – iga 10 panustatud euro pealt saad 1 punkti edetabelis tõusmiseks. Edetabeli esikohale antakse 500 eurot + 150 tasuta keerutust!

Kui tavaliselt on GrandX tuntud üsna kõrgete läbimängimisnõuete poolest, siis see kampaania on oluline erand. Nimelt, võidetud summa tuleb läbi mängida 2 nädala jooksul vaid 1x ning tasuta keerutustega saadud võidud tuleb läbi mängida 10x. Mõlemad nõuded on kasiinotööstuse keskmistest kõvasti madalamad, seega on rõõmustamiseks põhjust küllaga.

GrandX pakkumiste valik on paranemas

Arvestades GrandX mänguvaliku klassikalist nüanssi, pole kunagi olnud eriti imelik, et kasiino ei ole just tuntud oma boonuste hulga poolest. Viimastel kuudel on aga kasiino jõudsalt seda mainet ümber lükkama hakanud, tõestades, et ka nö vanakooli mänge pakkuv kasiino võib korraldada põnevaid boonuskampaaniaid.

Sarnaselt eelmisele kuule pakub GrandX ka oktoobris nö kalendripõhist kampaaniapaketti. Oktoobri eripakkumiste kalendris on pidevalt uusi pakkumisi. 5.-6. oktoobri jooksul saab endale võtta näiteks kuni 300-eurose reload-boonuse, mida võid kasutada kuni 3 korda nii laupäeval kui pühapäeval. Mida veel võid kuu jooksul endale saada? Siin on põgus ülevaade mõningatest oktoobripakkumistest:

  • 10%-ne cashback 200 euro ulatuses;
  • 60%-ne reload-boonus;
  • tasuta spinnid nädalavahetusel;
  • 80%-ne reload-boonus.

Pakkumiste kalender on aktiivne terve oktoobrikuu vältel ning mainitud pakkumised roteeruvad, st sa võid leida sarnaseid pakkumisi mitmel päeval kuu jooksul. Kõige täpsema info jaoks suundu GrandX kasiinosse, kus saad ühtlasi ka avada konto ja soovi korral teha sissemakse, et nautida erinevaid boonuseid.

Kui oled aga eriti spinnimaias, ära jäta kasutamata järgmise 10 päeva jooksul toimuvat spinnikampaaniat, mille raames on sul võimalus võistelda teiste mängijatega ning tõusta edetabeli tippu – seda kõike samal ajal, kui naudid oma lemmikuid Amaticu klassikalisi videoslotikaid, millesarnaseid ei saa mängida kuskil mujal Eestis!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.