Tähista vabariigi tähtpäeva rikkalikult: võta siit 101 tasuta spinni!

08.09.2019

Iga eestlase jaoks märgib 24. veebruar olulist tähtpäeva, mil tähistatakse pere ja sõprade ringis järjekordset vabariigi aastapäeva. Tänavune aastapäev on aga eriti eriline, olles Eesti Vabariigi 101. aastapäev. Sellega seoses on üle kogu riigi luksuslikud pidustused ning samamoodi ühinevad pidustustega erinevad Eesti kasiinod.

Üks taolistest kasiinodest on paljudele eestlastele tuntud kasiino GrandX, mis on silma jäänud oma Grand Prix füüsiliste kasiinode poolest. GrandX veebikasiino pakub vabariigi aastapäeva puhul aga seekord eriti rikkalikku boonust, võimaldades mängijatel endale krabada sümboolse kogusena 101 tasuta spinni.

Kuidas saada endale 101 tasuta keerutust?

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamiseks annab GrandX kasiino 101 tasuta keerutust mängus King’s Crown. Keerutuste saamiseks ei tule teha mitte midagi muud, kui logida sisse oma kasiinokontole 24. veebruaril ja sisestada boonuste lehel vastavale väljale boonuskood PARTYTIME. Nii saadki endale 101 tasuta keerutust!

Boonuse peamine “konks” seisneb selles, et boonus on saadaval vaid nendele mängijatele, kes on teinud selle aastanumbri sees GrandX kasiios vähemalt ühe rahalise sissemakse.

Hea uudis on aga see, et boonuse võid saada ka siis, kui teed sissemakse enne kampaania lõppu. Mis loeb, on see, et oleksid teinud sissemakse sellel aastal – nii saadki endale koheselt tasuta keerutused.

Kampaania olulised reeglid

Kampaanias edukalt osalemiseks tuleks silmas pidada ka mõningaid lihtsaid reegleid:

  • kui võidad tasuta keerutustega raha, siis tuleb see summa 14 päeva jooksul läbi mängida vähemalt 20-kordselt. Võidud on muideks piiratud 200 euroga;
  • enne boonuse läbimängimist ei saa teha panuseid, mis on suuremad kui 5 eurot;
  • boonuse läbimängimisel ei arvestata päris kõiki mänge, näiteks kenomängude puhul läheb arvesse vaid 10%;
  • boonus aktiveeritakse kohe, kui kood on kasutatud;
  • boonusele võivad kehtida mõningad asukohapiirangud.

Täpsemate tingimustega saad tutvuda GrandX lehel. Kui oled juba GrandX klient, on see pakkumine eriti kohane, kuid kui sa ei ole veel liitunud selle kasiinoga, kuid oled mõelnud, et sooviksid kätt proovida õnnemängudes, pole paremat aega kui vabariigi sünnipäev – kasuta võimalust, et krabada endale tervelt sada tasuta spinni ja tähista Eesti Vabariigi sünnipäeva võidurohkelt!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.