5 põhjust, miks baccarat on ägedam kui blackjack

06.02.2023

5 põhjust, miks baccarat on ägedam kui blackjackOlid ajad, mil baccarat oli üksnes high-roller mängijate pärusmaa ning nö keskklassi mängijad pidid valima mõne vähem eksklusiivse kaardimängu nagu blackjacki. Tänu internetirevolutsioonile on nüüd aga sellised piirangud kadunud ning igaühel on võimalik väga väikeste summade eest nautida mängu, mis oli kunagi vaid rikaste jaoks saadaval olev mäng.

Kui baccarat on sinu jaoks veel uus mäng ning sa pole päris kindel, mida see endast kujutab, siis panime alljärgnevalt kokku 5 põhjust, miks baccarat võib olla tegelikult isegi parem kui blackjack.

1. Baccarat ei vaja nii palju tähelepanu

Blackjack ei ole küll kõige keerulisem mäng, kuid see vajab üsna palju keskendumisvõimet, rääkimata sellest, et väga edukaks mängimiseks pead sa täpselt teadma, millal tasuks lõpetada kaartide võtmine, millal tuleks juurde võtta jne. See kõik tähendab, et sa ei saa siiski oma tähelepanul lasta hajuda, kuna see võib tähendada kaotust.

Baccarat puhul ei ole sul sugugi nii palju otsuseid vaja teha – sa saad panustada kas pankurile või mängijale – ning seega pole ka oluliselt tähelepanu vaja. Seetõttu on baccarat palju lihtsam.

2. Baccarat’s pole nii palju panuseid

Nagu juba mainitud, siis baccarat’s on vaid kolm võimalikku panust: sa saad panustada kas mängijale, pankurile või viigile.

Blackjackis on aga rohkelt panuseviise, panustamissüsteeme ja palju muud, mis tuleb selgeks saada neil, kes tahavad blackjacki tõsimeeli mängida. Kuna sa ei pea nii paljudele panustamisviisidele mõtlema, on baccarat nauditavam ning seega ka tegelikult lõbusam.

3. Madala maja eelise saamiseks pole vaja palju vaeva näha

Blackjackil võib küll olla üldiselt madalam maja eelis, kuid vaid üks väike viga võib seda totaalselt muuta. Selleks, et hoida blackjacki mängimisel maja eelis madalana, peavad mängijad kasutama täpselt õiget strateegiat ning kõik see võib tekitada parasjagu segadust. Kui mängija aga ei järgi teatud strateegiaid ja mängib blackjacki huupi, võib maja eelis kasvada väga suureks väga kiiresti.

Baccarat’s ei tule kõige sellega kokku puutuda. Kõrge maja eelis võib tekkida üksnes viigipanusel, kuid see võib jällegi ka hästi ära tasuda. Üldjoontes võib aga baccarat mängimisel kohata üsna madalat maja eelist, mille nautimiseks ei pea sa olema mängus proff.

4. Baccarat sobib paremini uutele mängijatele

Ükskõik, kas mängid baccarat’d internetis või füüsilises kasiinos, see on nii või naa lihtsam kui blackjack ning on seega täiuslik mäng algajatele kasiinosõpradele. Kuna sul pole vaja õppida strateegiaid ega muud taolist, võid sa sisuliselt istuda misiganes mängulaua taha. Baccarat ei koosne ka sellistest strateegilistest lüketest nagu blackjack, mistõttu ei ole vaja algajal karta vigade tegemist, samas kui blackjackis võivad vead minna kalliks maksma.

5. Baccarat on lihtsalt lahe

Baccarat on James Bondi lemmikmäng ning kui see on piisavalt hea mäng tema jaoks, on see piisavalt hea ka meie jaoks. Kuigi tänapäeval pole baccarat enam üksnes rikaste mäng, on see ikkagi väga lahe mäng, kus on tempo hoopis teistsugune ning kus ei tule muretseda panustamise pärast, vaid saab nautida (loodetavasti) võidusummasid.

Mängi baccarat’d pärisraha eest internetikasiinos

Nüüd, kus tead paremini, miks baccarat on aja jooksul omandanud niivõrd suure kuulsuse, on aeg mõelda sellele, kus baccarat’d mängida. See pole endiselt küll üks kuulsamaid kasiinomänge, kuid enamus Eesti kasiinosid pakuvad baccarat’d nii oma tavaliste lauamängude kui ka live-kasiino valiku hulgas. Kuna olemas on mitu erinevat varianti, saad isegi internetikasiinos valida, kas naudid autentset baccarat’d ehtsa krupjee seltsis või harjutad mängu arvutiprogrammi vastu mängides.

Igal juhul on aga baccarat üks lõbusamaid kaardimänge, mida võid kogeda. Kui tahad ise järgi katsetada selle mängu võlusid, võid kiigata näiteks Paf kasiinot, kus on baccarat esindatud nii arvutipõhise kui ka live-kasiino versioonina.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile
Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

Isegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud…

Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju
Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rah...

Kellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play’n GO uus slotimäng Iron Girl annab…

Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas
Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas

Keset kõledat talve võib tekkida tunne nagu suvi ei jõuakski kunagi kohale. Paf kasiino toob…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee