Kas Craps on uus Blackjack?

10.07.2021

Craps on üks kasiinomängudest, mis on mingil kummalisel põhjusel jäänud pisut tahaplaanile: mängijate südamed põksuvad siiski eelkõige pokkeri ja blackjacki järgi. Crapsi mitmete eeliste tõttu võib aga juhtuda, et avastad kiirelt selle mängu võlu ning leiad, et Craps on isegi parem kui need eelmainitud kaks ülipopulaarset kasiinomängu. Alljärgnevalt toome esile mõned sellised põhjused, mistõttu tasub end sättida järgmine kord online kasiinos mängides hoopis crapsilaua taha.

1. Crapsil on madal maja eelis

Kui sa arvasid, et blackjackil on madal eelis, siis craps üllatab sind veelgi, kuna sellel on üks kõige madalamaid maja eeliseid, mis on üldse võimalik saavutada. Crapsis võib teatud panustel olla maja eelis nullilähedane ning mõne panuse puhul ongi maja eelis 0%! Kes jahib võimalikult häid võiduvõimalusi, selle jaoks on kindlasti crapsi madal maja eelis äärmiselt suur eelis.

2. Crapsis on rohkelt panustamisvõimalusi

Kuigi me ei hakka selles artiklis lähemalt selgitama crapsi panustamissüsteemi, siis üks põhjustest, miks paljud mängijad valivad blackjacki asemel crapsi, on viimase panustamisvõimalused. Nimelt on võimalik crapsis panustada kümnetele erinevatele tulemustele, mille poolest just blackjack ei hiilga.

Sarnaselt ruletile saab crapsis panustada tulemustele, mis on ka vähem tõenäolised ning sel puhul on maja eelis kõrgem, kuid panustamisvõimaluste puudumises ei saa crapsi kindlasti süüdistada.

3. Craps on pisut aeglasema tempoga

See punkt kehtib eriti just siis, kui mängid reaalses maapealses kasiinos. Kui slotimasina või videopokkeri puhul tehakse tunni jooksul sadu keerutusi, siis crapsilaud liigub märksa aeglasemalt, seejuures isegi aeglasemalt kui teised lauamängud. Crapsis tuleb veeretada täringuid ning iga täringuveeretus üheskoos väljamaksete ja muu sellega võtab rohkem aega kui keskmise hasartmängu puhul.

See tähendab, et lisaks võimalusele nautida mängukogemust rohkem, kestab su rahasumma kauem – sa ei mängi sama rahasummat läbi nii kiiresti nagu mängiksid mõne teise kasiinomängu puhul. Aeglase tempo tõttu on craps ka väga hea mäng, mida rahumeeli õppida ning kus jälgida, mida teised mängijad teevad.

4. Õpid selgeks uue keele

Craps on üks mängudest, kus on näiliselt lausa teistsugune keel. Tõesõna, kui sa istud crapsilaua äärde, siis võib sul esialgu olla tunne nagu oleksid sattunud täiesti teise riiki. Võid olla valmis selleks, et kuuled laua ümber kümneid erinevaid termineid, mida teiste kasiinomängude puhul pole eales kuulnud. Kui oled mängu tundma õppinud, saad hiljem kiidelda oma teadmistega, just nagu oleksidki selgeks saanud uue keele.

Muide, õppimisest rääkides, siis craps on üks lihtsamaid kasiinomänge, mille saad suure tõenäosusega selgeks vaid pärast paari minuti pikkust mänguseanssi. Erinevalt pokkerist on craps seega väga hea mäng algajate jaoks.

Mõistagi on sellel omapärasel täringumängul teisigi eeliseid, kuid kui otsid mängu, kus oleks rohkelt panustamisvõimalusi ning maja eelis kosutaks sind, on craps üks parimaid valikuid.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

11 asja Blackjacki kohta, mida sa varem ei teadnud
11 asja Blackjacki kohta, mida sa varem ei teadnud

Blackjack on ilmselt pokkeri kõrval üks kõige populaarsemaid kasiino kaardimänge ning seda ka põhjusega. Blackjacki…

Tasuta Blackjack
Tasuta Blackjack

Ehkki öeldakse, et tasuta lõunaid pole olemas, siis igal juhul on olemas täiesti tasuta Blackjack…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee