Viimati muudetud:

Kas Craps on uus Blackjack?

Craps on üks kasiinomängudest, mis on mingil kummalisel põhjusel jäänud pisut tahaplaanile: mängijate südamed põksuvad siiski eelkõige pokkeri ja blackjacki järgi. Crapsi mitmete eeliste tõttu võib aga juhtuda, et avastad kiirelt selle mängu võlu ning leiad, et Craps on isegi parem kui need eelmainitud kaks ülipopulaarset kasiinomängu. Alljärgnevalt toome esile mõned sellised põhjused, mistõttu tasub end sättida järgmine kord online kasiinos mängides hoopis crapsilaua taha.

Loe rohkem
Kas Craps on uus Blackjack?

1. Crapsil on madal maja eelis

Kui sa arvasid, et blackjackil on madal eelis, siis craps üllatab sind veelgi, kuna sellel on üks kõige madalamaid maja eeliseid, mis on üldse võimalik saavutada.

Crapsis võib teatud panustel olla maja eelis nullilähedane ning mõne panuse puhul ongi maja eelis 0%! Kes jahib võimalikult häid võiduvõimalusi, selle jaoks on kindlasti crapsi madal maja eelis äärmiselt suur eelis.

2. Crapsis on rohkelt panustamisvõimalusi

Kuigi me ei hakka selles artiklis lähemalt selgitama crapsi panustamissüsteemi, siis üks põhjustest, miks paljud mängijad valivad blackjacki asemel crapsi, on viimase panustamisvõimalused. Nimelt on võimalik crapsis panustada kümnetele erinevatele tulemustele, mille poolest just blackjack ei hiilga.

Sarnaselt ruletile saab crapsis panustada tulemustele, mis on ka vähem tõenäolised ning sel puhul on maja eelis kõrgem, kuid panustamisvõimaluste puudumises ei saa crapsi kindlasti süüdistada.

3. Craps on pisut aeglasema tempoga

See punkt kehtib eriti just siis, kui mängid reaalses maapealses kasiinos. Kui slotimasina või videopokkeri puhul tehakse tunni jooksul sadu keerutusi, siis crapsilaud liigub märksa aeglasemalt, seejuures isegi aeglasemalt kui teised lauamängud. Crapsis tuleb veeretada täringuid ning iga täringuveeretus üheskoos väljamaksete ja muu sellega võtab rohkem aega kui keskmise hasartmängu puhul.

See tähendab, et lisaks võimalusele nautida mängukogemust rohkem, kestab su rahasumma kauem – sa ei mängi sama rahasummat läbi nii kiiresti nagu mängiksid mõne teise kasiinomängu puhul. Aeglase tempo tõttu on craps ka väga hea mäng, mida rahumeeli õppida ning kus jälgida, mida teised mängijad teevad.

4. Õpid selgeks uue keele

Craps on üks mängudest, kus on näiliselt lausa teistsugune keel. Tõesõna, kui sa istud crapsilaua äärde, siis võib sul esialgu olla tunne nagu oleksid sattunud täiesti teise riiki. Võid olla valmis selleks, et kuuled laua ümber kümneid erinevaid termineid, mida teiste kasiinomängude puhul pole eales kuulnud. Kui oled mängu tundma õppinud, saad hiljem kiidelda oma teadmistega, just nagu oleksidki selgeks saanud uue keele.

3.5/5
Neteller logo Skrill logo LHV logo +4
  • Ühed kõige paremad boonused kogu Eestis
  • Väga suur ja mitmekesine mängutootjate valik
  • Valikus põhimõtteliselt kõik mänguliigid

Muide, õppimisest rääkides, siis craps on üks lihtsamaid kasiinomänge, mille saad suure tõenäosusega selgeks vaid pärast paari minuti pikkust mänguseanssi. Erinevalt pokkerist on craps seega väga hea mäng algajate jaoks.

Mõistagi on sellel omapärasel täringumängul teisigi eeliseid, kuid kui otsid mängu, kus oleks rohkelt panustamisvõimalusi ning maja eelis kosutaks sind, on craps üks parimaid valikuid.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Loe ka lisainfot