Viimati muudetud:

bet365 kasiino

3.2/5
Hoiatus
Me ei soovita selles kasiinos kontot avada!

See kasiino pole hetkel aktiivne. Selle taga võib peituda mitu põhjust. Tihtipeale on nendeks negatiivsed arvustused mängijate poolt, makseprobleemid, kasiino on suletud või ei soovi lihtsalt, et me soovitaks neid oma kasutajatele. Allpoolt leiad meie kasiinosoovitused.

Soovitatud kasiinod

 • 3.7/5
  Boonus
  1000€
  Spinnid
  100
  Võta boonus
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 € / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 € / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  35x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2021
  Domeen
  slotbox.com
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
3.2/5
SafePlay
 • Üks parimaid spordipanuste korraldajaid Euroopas
 • Uued liitujad saavad kasutada nii kasiino- kui ka spordiboonust
 • Kvaliteetne otseedastuse funktsioon
100% kuni 100€ Boonus
Min. sissemakse 10€
Kiireim väljamakse Kohene
ee
Tegevusluba Eesti

Kiire ülevaade: bet365 kasiino

bet365 on rahvusvaheliselt tunnustatud ja armastatud kihlveokontor, mis pakub mitmekesiseid spordipanustamisvõimalusi ja suurepäraseid koefitsiente. Loe siit lehelt lähemalt bet365 arvustust ning ka teiste kasutajate kommentaare!

Loe rohkem
 • bet365 1
 • bet365 2
 • bet365 3
 • bet365 4
 • bet365 5
Plussid
Väga võimekas spordipanuste koha pealt
Kohandatud Eesti mängijatele
Litsentseeritud Eestis
Korralik abikeskus ja abivalmis klienditeenindus
Miinused
Võimalik kasutada Eesti pangakontode kaudu maksmist ainult Trustly abil
Kasiinomängude valik võiks olla suurem
Leht võiks olla parema navigatsiooniga kasiinomängude sektsioonis
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: Kohene - 5 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar tundi

Mida me arvame kasiino bet365 kohta?

bet365 on Eesti mängijate jaoks üks uusimaid nimesid kasiinomaastikul, kuid suuremad spordipanustamise sõbrad on ilmselt juba varasemalt kuulnud sellest mängukohast, kuna tegemist on ühe juhtiva spordipanustuste korraldajaga Euroopas. bet365 on nüüd Eesti mängijate rõõmuks avanud ka oma Eesti mängulehe ning on omandanud Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatava hasartmängulitsentsi.

Kuigi nime järgi võib arvata, et bet365 on mõeldud üksnes spordipanuste tegemiseks, siis on tegemist täiskasiinoga, kus on ka mitmeid kasiinomänge. Alljärgnevas ülevaates tutvustame selle uudse mängukoha plusse ja miinuseid, et saaksid enda jaoks välja selgitada, kas bet365 on kasiino sinu maitsele.

Võta boonus

Bet365 kasiino info ja boonused

bet365 pakub uutele mängijatele boonust kuni 100€. Boonuse aktiveerimiseks tuleb teha sissemakse summas 10-50€ ning see tuleb läbi mängida tingimustele vastavates mängudes 20x. Boonuse summa on võrdne sissemakse summaga. Kehtivad ka aja- ja mängupiirangud ning kasutustingimused.
Põhiandmed
Nimibet365
Loomisaasta2001
Tegevusluba Eesti
Omanik Hillside (New Media Malta) PLC
PlatvormHillside (New Media Malta) PLC
Veebilehtbet365.ee
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 100€
Boonuse lunastamisnõuded 20x (B+D) / 30D
2. sissemakse boonus -
3. sissemakse boonus -
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 10€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 5€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 5€
Väljamakselimiit Tundmatu
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

3.2/5.0
(1 Arvustused)
Boonused
3.0
Mänguvalik
3.0
Veebilehe disain
3.0
Kasutussõbralikkus
3.0
Klienditeenindus
3.0
Maksed
4.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Mängijate arvustused

Allpool saad lugeda kasiino arvustusi või võid jätta omaenda kommentaari kasiino kohta. Oma arvamust jagades aitad sa ka teistel kasutajatel leida parima kasiino, kuid muudad ühtlasi ka kasiino hinnangut.

 • V
  Vladislav
  Suurepärane 5/5
  Считаю, что это лучшая БК из всех! Широкая линия и высокие коэффициенты. Служба поддержки всегда ответит и поможет. Одно удовольствие там играть. Выплаты быстрые и без проблем.
  Режут профессионалов, но не так быстро как конкуренты.

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Boonused

Iga kasiinosõber teab, kui väärtuslikud on kasiinoboonused. Seda teavad ka kasiinod, kes pakuvad üksteise võidu erinevaid boonuseid.

bet365 ei jää samuti teistest maha ning pakub mitmeid kampaaniaid ja boonuseid, nende hulgas on suurim rõhk spordipanuseid puudutavatel boonustel – taoliseid eripakkumisi võib leida lausa kümmekond. Eelkõige on sellised pakkumised mõeldud uutele klientidele, kes on mängulehel äsja konto avanud. Näiteks saab nautida 50% suuremat tulusust nii korvpalli kui tennise kategooria panustelt või isegi antakse raha tagasi, kui mäng peaks lõppema nö igava viigiga.

Uued kliendid saavad lisaks osa ka tervituspakkumisest. Kui avada bet365 lehel konto ning teha vähemalt 5-eurone sissemakse, annab kasiino lahkelt mängijale panustamisühikuid sissemaksega võrdses summas (kuni 100 euro ulatuses). See tähendab, et sa saad bet365 spordipanuseid rahumeeli testida ilma, et peaksid omaenda raha kohe tulle panema.

Nagu iga boonuse puhul, rakenduvad ka tervitusboonuse ja teiste kampaaniate puhul teatud kasutustingimused, kuid bet365 lehel on taolised tingimused rivistatud selgesti arusaadavas keeles otse pakkumise all. Pea silmas, et uued kliendid võivad küll saada kuni 100€ panustamisühikutes, kuid võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat ning rakenduvad kasutustingimused, ajapiirangud ja tõkestused.

Tänu sellele infosektsioonile võib bet365 kasiinot kiita kui läbipaistvat mängukohta, kus mängijaid ei peibutada boonusega ainult selleks, et mängija saaks hiljem oma pettumusega avastada väikeses kirjas teksti. bet365 on läbinisti selge ja annab kogu info mängijale kohe teada.

bet365 võib olla küll suunatud eelkõige spordipanustamisele, kuid see ei tähenda, et boonuseid ei jagataks ka kasiinomängude austajatele. Selle jaoks tuleb avada sektsioon “Mängud” ning kohe esimese asjana vaatab mängijale vastu terve rida boonuseid.

Neist boonustest kõige silmapaistvam on 100-eurone tervitusboonus, mida saab kasutada siis, kui teha vähemalt 10-eurone sissemakse. Tegemist on 100%-se boonusega, seega duubeldatakse sissemakse vastavalt summa suurusele ning selleks, et boonusraha välja kanda, tuleb raha läbi mängida 20-kordselt. Sarnaselt spordipanuste boonustele on ka selles kategoorias boonuste tingimused kenasti välja toodud ning neid tingimusi tasuks kindlasti lugeda enne mängima asumist.

Mänguvalik

bet365 mänguvalik keskendub suuremas osas spordiennustustele, kuid suur koht on pühendatud ka tavalistele kasiinomängudele ja live-kasiinole.

Live ja spordiennustused on kategooriad, mis käivad käsikäes. Mõiste “live” all mõeldakse bet365 lehel live-spordipanuseid. See funktsioon tähendab, et mängijal on võimalik näha otseedastust mängust ning teha panuseid reaalajas, st selle asemel, et tuleks pimesi ennustada, saab spordipanustaja näha mängu ja samal ajal teha ka panuseid.

Live-spordipanused on muutunud väga populaarseks, kuna mängija saab teha tunduvalt täpsemaid panuseid ning seega on see kategooria ka üks bet365 olulisimaid.

Spordiennustused ise on selgelt bet365 kõige tähtsam kategooria. Spordisõbrad saavad teha panuseid põhimõtteliselt kõigele, alates jalgpallist ja hokist ning lõpetades snuukeri või saalijalgpalliga.

“Kasiino” kategooriast leiad tavapärased kasiinomängud nagu slotikad, lauamängud ja muud õnnemängud. bet365 kasiinomängude valik ei ole võib-olla just nii muljetavaldav kui mõnes teises kasiinos, kuid ühe suure unikaalse eripärana on kasiinos hulk mänge, mis on eksklusiivselt loodud bet365s. Need on mängud, mida sa ei saa mängida üheski teises kasiinos kogu maailmas!

Kõigele lisaks ei puudu kasiinost muidugi ka progressiivsed jackpotislotikad, seega on bet365 kasiino näol tegemist igati viisaka kohaga neile, kes jahivad suuri kasiinovõite.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Mis muudab bet365 kasiino eriti nauditavaks, on selle disainilahendus, mis on tagasihoidlik, ent peenelt läbimõeldud. Olgu siinkohal öeldud, et portaal töötab laitmatult ka nutiseadmel, võimaldades mängijatel nautida kasiinomänge või spordipanustamist ka nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel.

Kogu portaal on disainitud bet365 brändivärvides: rohelistes toonides, mida kaunistavad kollakad toonid. Taust on tumedates toonides, mis ei hakka aga silmi häirima tänu delikaatselt valitud hallikasmustale toonile.

Spordiennustuste kategoorias on erinevad spordivaldkonnad reastatud vasakul serval ning ülejäänud leht on matšide ja panuste päralt. Selleks, et panustajal oleks lihtsam valikut teha, näidatakse ekraanil ka populaarseid panuseid.

Ka kasiinomängude kategooria on kasutajasõbralik. Soovi korral saab mänge otsida lehekülje ülaosas oleva otsingunupu abil või saab lehitseda erinevaid mängukategooriaid, mis on reastatud üksteise alla.

Tänu kõigele sellele on bet365 lehel lihtne navigeerida ning vaid paari hetkega saab üles leida kõik enda jaoks olulise.

Klienditeenindus ja makseviisid

Iga kasiino puhul on üks kõige olulisemaid faktoreid portaali klienditeenindus ja muidugi ka see, milliseid makseviise kasutatakse. Kuna tegemist pole Eesti kasiinoga (ehkki bet365 on Eestis litsentseeritud), ei saa kasutada otse Eesti pangalinke, kuid olemas on Trustly teenus, mis võimaldab siiski teha kandeid otse oma pangast. Makseid saab teha ka krediitkaardi, Skrilli ja mitmete teiste elektrooniliste makseviisidega, kuigi siiski oleks kena näha ka Eesti pangalinke, mis muudaksid maksmise mõnevõrra hõlpsamaks.

Mis puudutab klienditeenindust, siis selle osas ei tohiks mängijatel probleeme tekkida. bet365 lehel on põhjalik abikeskus, kus on eestikeelsed küsimused-vastused enim levinud muredele. Iga päev kellaaegade 11:00 kuni 0o:00 vahemikus saab ühendust võtta ka klienditeenindusega või saata neile igal ajal e-kiri. Ainus miinus: klienditeenindusse helistades tuleb arvestada, et tegemist on välismaise numbriga, mitte eestisisese kõnega.

Kokkuvõte

bet365 tulek Eesti turule on üksnes positiivne uudis. Tegemist on igas mõttes usaldusväärse mängukohaga, mida hakkavad tõenäoliselt eriti jumaldama spordipanustajad. Mitmekülgne mänguvalik, kasutajasõbralik disain ning paindlikud boonused garanteerivad, et bet365 on mängukoht, mida juba niisama lihtsalt ei unusta.

bet365 kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Millised on bet365 boonused?
  bet365 ei ole hetkel just kõige suurema boonusevalikuga kasiino, kuid uue mängijana võid saada 100 eurot boonust. Pane kindlasti tähele kasiinos olevaid boonuse kasutustingimusi, mis sätestavad reeglid boonuse kasutamisele.
 • Millistele spordialadele bet365 portaalis ennustusi teha saab?
  bet365 on hiiglasliku valikuga spordiennustuskontor: panuseid saad teha kõikidele spordialadele ja olulistele liigadele. Täpsema valikuga tutvumiseks külasta bet365 Eesti kodulehte.
 • Kui kiired on bet365 võitude väljamaksed?
  bet365 võitude väljamaksed sõltuvad sellest, millist makseviisi kasutad ning kas sinu konto on korralikult kinnitatud ja boonused läbi mängitud. Kui kahtled, küsi kindlasti abi kasiino klienditeeninduselt.
 • Kas bet365 on usaldusväärne kasiino?
  Absoluutselt, bet365 on üks kõige tunnustatumaid õnnemänguplatvorme Euroopas. Mänguportaali haldab Malta ettevõte Hillside (New Media Malta) Plc, millele on EMTA väljastanud ka Eesti tegevusload: HKT000036, HKT000037, HKL000271 ja HKL000270.
 • Kuidas bet365 kasiinoga kontakteeruda?
  Abi saamiseks on bet365 lehel abikeskus, kust leiad küsimused-vastused paljudele olulistele küsimustele. Alternatiivina saad kasutada lehel olevat vestlusfunktsiooni, mis töötab iga päev kell 11-22. Samuti võib klienditeenindusega ühendust võtta meilitsi aadressil [email protected].
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 3.7/5
  Boonus
  1000€
  Spinnid
  100
  Võta boonus
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 € / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 € / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  35x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2021
  Domeen
  slotbox.com
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com