bet365

bet365 on Eesti mängijate jaoks üks uusimaid nimesid kasiinomaastikul, kuid suuremad spordipanustamise sõbrad on ilmselt juba varasemalt kuulnud sellest mängukohast, kuna tegemist on ühe juhtiva spordipanustuste korraldajaga Euroopas. bet365 on nüüd Eesti mängijate rõõmuks avanud ka oma Eesti mängulehe ning on omandanud Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatava hasartmängulitsentsi.

Kuigi nime järgi võib arvata, et bet365 on mõeldud üksnes spordipanuste tegemiseks, siis on tegemist täiskasiinoga, kus on ka mitmeid kasiinomänge. Alljärgnevas ülevaates tutvustame selle uudse mängukoha plusse ja miinuseid, et saaksid enda jaoks välja selgitada, kas bet365 on kasiino sinu maitsele.

Boonused

Iga kasiinosõber teab, kui väärtuslikud on kasiinoboonused. Seda teavad ka kasiinod, kes pakuvad üksteise võidu erinevaid boonuseid.

bet365 ei jää samuti teistest maha ning pakub mitmeid kampaaniaid ja boonuseid, nende hulgas on suurim rõhk spordipanuseid puudutavatel boonustel – taoliseid eripakkumisi võib leida lausa kümmekond. Eelkõige on sellised pakkumised mõeldud uutele klientidele, kes on mängulehel äsja konto avanud. Näiteks saab nautida 50% suuremat tulusust nii korvpalli kui tennise kategooria panustelt või isegi antakse raha tagasi, kui mäng peaks lõppema nö igava viigiga.

Uued kliendid saavad lisaks osa ka tervituspakkumisest. Kui avada bet365 lehel konto ning teha vähemalt 5-eurone sissemakse, annab kasiino lahkelt mängijale panustamisühikuid sissemaksega võrdses summas (kuni 100 euro ulatuses). See tähendab, et sa saad bet365 spordipanuseid rahumeeli testida ilma, et peaksid omaenda raha kohe tulle panema.

Nagu iga boonuse puhul, rakenduvad ka tervitusboonuse ja teiste kampaaniate puhul teatud kasutustingimused, kuid bet365 lehel on taolised tingimused rivistatud selgesti arusaadavas keeles otse pakkumise all. Pea silmas, et uued kliendid võivad küll saada kuni 100€ panustamisühikutes, kuid võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat ning rakenduvad kasutustingimused, ajapiirangud ja tõkestused.

Tänu sellele infosektsioonile võib bet365 kasiinot kiita kui läbipaistvat mängukohta, kus mängijaid ei peibutada boonusega ainult selleks, et mängija saaks hiljem oma pettumusega avastada väikeses kirjas teksti. bet365 on läbinisti selge ja annab kogu info mängijale kohe teada.

bet365 võib olla küll suunatud eelkõige spordipanustamisele, kuid see ei tähenda, et boonuseid ei jagataks ka kasiinomängude austajatele. Selle jaoks tuleb avada sektsioon “Mängud” ning kohe esimese asjana vaatab mängijale vastu terve rida boonuseid.

Neist boonustest kõige silmapaistvam on 50-eurone tervitusboonus, mida saab kasutada siis, kui teha vähemalt 10-eurone sissemakse. Tegemist on 100%-se boonusega, seega duubeldatakse sissemakse vastavalt summa suurusele ning selleks, et boonusraha välja kanda, tuleb raha läbi mängida 30-kordselt. Sarnaselt spordipanuste boonustele on ka selles kategoorias boonuste tingimused kenasti välja toodud ning neid tingimusi tasuks kindlasti lugeda enne mängima asumist.

Mänguvalik

bet365 mänguvalik jaguneb 4 sektsiooni vahel: spordiennustused, live, mängud ja Vegas.

Live ja spordiennustused on kategooriad, mis käivad käsikäes. Mõiste “live” all mõeldakse bet365 lehel live-spordipanuseid. See funktsioon tähendab, et mängijal on võimalik näha otseedastust mängust ning teha panuseid reaalajas, st selle asemel, et tuleks pimesi ennustada, saab spordipanustaja näha mängu ja samal ajal teha ka panuseid.

Live-spordipanused on muutunud väga populaarseks, kuna mängija saab teha tunduvalt täpsemaid panuseid ning seega on see kategooria ka üks bet365 olulisimaid.

Spordiennustused ise on selgelt bet365 kõige tähtsam kategooria. Spordisõbrad saavad teha panuseid põhimõtteliselt kõigele, alates jalgpallist ja hokist ning lõpetades snuukeri või saalijalgpalliga.

Kategooriate “Mängud” ja “Vegas” alt võid leida tavapärased kasiinomängud nagu slotikad, lauamängud ja muud õnnemängud. Vegase kategooriasse on valitud mõned teatud mängud, mis näivad olevat populaarsemad, samas üleüldises mängukategoorias on kümneid erinevaid kasiinomänge.

bet365 kõige nõrgem kategooria on laua- ja kaardimängud: neid on kokku vaid 4. Teisalt on kasiinos aga kümneid muid põnevaid mänge, näiteks on eraldi välja toodud videomängude sektsioon, kus on esindatud erinevad videograafika najal töötavad mängud nagu virtuaalne kaarikusõit ja muu taoline.

Kõigele lisaks ei puudu kasiinost muidugi ka progressiivsed jackpotislotikad, seega on bet365 kasiino näol tegemist igati viisaka kohaga neile, kes jahivad suuri kasiinovõite.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Mis muudab bet365 kasiino eriti nauditavaks, on selle disainilahendus, mis on tagasihoidlik, ent peenelt läbimõeldud. Olgu siinkohal öeldud, et portaal töötab laitmatult ka nutiseadmel, võimaldades mängijatel nautida kasiinomänge või spordipanustamist ka nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel.

Kogu portaal on disainitud bet365 brändivärvides: rohelistes toonides, mida kaunistavad kollakad toonid. Taust on tumedates toonides, mis ei hakka aga silmi häirima tänu delikaatselt valitud hallikasmustale toonile.

Spordiennustuste kategoorias on erinevad spordivaldkonnad reastatud vasakul serval ning ülejäänud leht on matšide ja panuste päralt. Selleks, et panustajal oleks lihtsam valikut teha, näidatakse ekraanil ka populaarseid panuseid.

Ka kasiinomängude kategooria on kasutajasõbralik. Soovi korral saab mänge otsida lehekülje ülaosas oleva otsingunupu abil või saab lehitseda erinevaid mängukategooriaid, mis on reastatud üksteise alla.

Tänu kõigele sellele on bet365 lehel lihtne navigeerida ning vaid paari hetkega saab üles leida kõik enda jaoks olulise.

Klienditeenindus ja makseviisid

Iga kasiino puhul on üks kõige olulisemaid faktoreid portaali klienditeenindus ja muidugi ka see, milliseid makseviise kasutatakse. Kuna tegemist pole Eesti kasiinoga (ehkki bet365 on Eestis litsentseeritud), ei saa kasutada otse Eesti pangalinke, kuid olemas on Trustly teenus, mis võimaldab siiski teha kandeid otse oma pangast. Makseid saab teha ka krediitkaardi, Skrilli ja mitmete teiste elektrooniliste makseviisidega, kuigi siiski oleks kena näha ka Eesti pangalinke, mis muudaksid maksmise mõnevõrra hõlpsamaks.

Mis puudutab klienditeenindust, siis selle osas ei tohiks mängijatel probleeme tekkida. bet365 lehel on põhjalik abikeskus, kus on eestikeelsed küsimused-vastused enim levinud muredele. Iga päev kellaaegade 11:00 kuni 0o:00 vahemikus saab ühendust võtta ka klienditeenindusega või saata neile igal ajal e-kiri. Ainus miinus: klienditeenindusse helistades tuleb arvestada, et tegemist on välismaise numbriga, mitte eestisisese kõnega.

Kokkuvõte

bet365 tulek Eesti turule on üksnes positiivne uudis. Tegemist on igas mõttes usaldusväärse mängukohaga, mida hakkavad tõenäoliselt eriti jumaldama spordipanustajad. Mitmekülgne mänguvalik, kasutajasõbralik disain ning paindlikud boonused garanteerivad, et bet365 on mängukoht, mida juba niisama lihtsalt ei unusta.

Plussid & miinused
  • Väga võimekas spordipanuste koha pealt
  • Kohandatud Eesti mängijatele
  • Litsentseeritud Eestis
  • Korralik abikeskus ja abivalmis klienditeenindus
  • Võimalik kasutada Eesti pangakontode kaudu maksmist ainult Trustly abil
  • Kasiinomängude valik võiks olla suurem
  • Leht võiks olla parema navigatsiooniga kasiinomängude sektsioonis
bet365

Uue mängija boonus kuni 50 €

Mängi nüüd Mängi nüüd