Viimati muudetud:

Posido kasiino

4.7/5
4.7/5
 • Mängi ilma registreerumata
 • Hiiglaslik slotivalik
 • Suur hulk boonuseid nii kasiino kui ka spordi jaoks
Boonus
600€
Tasuta spinnid
200
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse 3 päeva
ee
Tegevusluba Eesti
Klienditugi Eesti keel
Boonuskood:PLAYIN

Kiire ülevaade:Posido kasiino

Posido kasiino on uus Eesti tegevusloaga online kasiino, kus sind ootab tõeliselt metsik mängukogemus. Naudi slotikaid, live-kasiinot ja spordipanuseid ning saa esimesel sissemaksel 120% boonust kuni 600€ ulatuses, kui kasutad boonuskoodi PLAYIN!

Loe rohkem
 • Posido 1
 • Posido 2
 • Posido 3
 • Posido 4
 • Posido 5
Plussid
Kontovaba kasiino
Väga suur slotikate valik
Kvaliteetne spordiennustusleht
Lahe moodne veebidisain
Miinused
Klienditeenindus on inglisekeelne
Boonuste tingimused võivad olla segased ja liiga karmid
Väljamaksed võivad olla aeglased
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 3-15 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Posido kohta?

Posido on üks värskemaid online kasiinosid Eestis, mille nimi pole juhus: kasiino on oma temaatikas lähtunud tugevalt Poseidoni merejumaluse teemast, mis läbib kogu kasiino veebilehte ja mõjutab isegi VIP-programmi. Kasiino ei ürita aga lihtsalt särada oma temaatika poolest, vaid pakub sadu kvaliteetseid slotikaid, live-kasiino mänge ning isegi spordipanustamisvõimalusi.

Olgugi, et tegemist on uue kasiinoga, tervitab Posido mängijaid mitmekülgsete boonuspakkumistega, mis saavad alguse juba esimesest sissemaksest. Kõige unikaalsem on Posido puhul aga asjaolu, et kontot pole vaja avada: Posido on kontovaba kasiino, kus saab mängima asuda otse pärast pangaülekande tegemist!

Posidol on Eesti hasartmängulitsents, seega on kasiinot kontrollitanud Maksu- ja Tolliamet ning kõik Posidost saadud võidud on tulumaksuvabad.

Võta boonus

Kasiino Posido info ja boonused

Posido kasiino on uus Eesti hasartmänguloaga online kasiino, kus saad nautida tuhandeid slotikaid, live-kasiinot ja spordiennustusi ilma registreerumata. Naudi kiireid sisse- ja väljamakseid ning kraba endale esimesel sissemaksel kuni 600€ tervitusboonus (120% boonus), kui kasutad erilist boonuskoodi PLAYIN.
Põhiandmed
NimiPosido
Loomisaasta2021
Tegevusluba Eesti
Omanik Estolio Limited
PlatvormEstolio Limited
Veebilehtposido.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKT000057, HKT000056
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 120%
Maks. 1. sissemakse boonus 600€
Boonuse lunastamisnõuded 35x (B+D) / 10D
2. sissemakse boonus -
3. sissemakse boonus -
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood PLAYIN
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 200
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused 40x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus 100% kuni 100€
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 10€
Väljamakselimiit 500 - 1500€ päevas
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.7/5.0
Boonused
5.0
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
4.0
Klienditeenindus
4.0
Maksed
5.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Posido kasiinoboonused

Iga kasiino lubab, et just nende kasiinoboonuste valik on parim, ent Posido on tõepoolest avanud oma kasiino uksed suurejooneliste pakkumistega. Kasiino pakkumiste valikus on ligi kümmekond erinevat boonuspakkumist, seda nii kasiinomängudele, live-kasiinole kui ka spordipanustele.

Esimese sissemakse tegemisel saad valida, kas soovid Posido tervitusboonust kasiinomängudele või spordipanustele. Posido kasiino tervitusboonus pakub 120% kuni 600€ boonust ning lisaks 200 tasuta keerutust, kui kasutad boonuskoodi PLAYIN. Spordipanuste jaoks võid saada esimesel sissemaksel 100% kuni 100€ boonust.

Tervitusboonusega seoses tuleb aga silmas pidada mõningaid üpris rangeid tingimusi:

 • boonuse saamiseks tuleb teha minimaalselt 20-eurone sissemakse;
 • tasuta keerutused jagatakse 20 kaupa 10 päeva jooksul, mitte korraga;
 • nii sissemakse kui ka boonuse summa tuleb 35-kordselt läbi mängida, tasuta spinnide võidud tuleb 40-kordselt läbi mängida;
 • läbimängunõude täitmiseks on aega 10 päeva;
 • spordi tervitusboonuse saamiseks tuleb sissemaksesumma vähemalt 1 korra läbi mängida minimaalselt koefitsiendiga 1,50;
 • spordi tervitusboonus (ja sissemakse) tuleb läbi mängida 6-kordselt, tehes panuseid, mille koefitsient on minimaalselt 2,0.

Tervitusboonustega pole aga Posido kasiinoboonused sugugi piiratud: kasiinol on varuks boonuseid sisuliselt igaks nädalapäevaks. Näiteks saab iganädalase taaslaadimisboonusena 50 tasuta keerutust, nädalavahetuse taaslaadimise korral aga suisa 700€ + 50 tasuta keerutust.

Lisaks annab Posido kasiinomängijatele iga nädal cashbacki 15% kuni 3000€ ulatuses, live-kasiino mängudele aga suisa 25% kuni 200€ ulatuses.

Sarnased boonused on ka spordipanustajatele, kes võivad nautida iga nädal 50%-st taaslaadimisboonust 500€ ulatuses ning cashback-boonust 15% kuni 500€.

Posido kasiinol on ka spetsiaalne VIP-programm, mis mõjutab seda, kui palju on võimalik saada cashbacki. VIP-tasemed on samuti seotud kasiino põhiteemaga: iga VIP-taseme nimetus on seotud jumalatega. Kõige madalam tasand on “Surelik” – selle puhul ei ole sulle määratud cashback-protsenti ning väljamakselimiit on 10 000€ kuus.

Kui jõuad kolmandale tasemele, mille nimi on “Jumalus”, hakkad saama 5% cashbacki ja väljamakselimiit on juba 12 000€ kuus. Tasandil “Triton” saab 10% cashbacki ja igakuine väljamakselimiit tõstetakse 15 000€ peale. Kõige kõrgemal tasandil – “Poseidon” – saab 15% cashbacki ning väljamakselimiit on 20 000€ kuus.

Kõik need boonused ootavad sind Posido kasiinos – lihtsalt tee sissemakse ja saadki asuda boonuseid nautima. Pea aga meeles, et 600-eurone sissemakseboonus on sinu päralt ainult siis, kui kasutad erilist Posido boonuskoodi PLAYIN.

Posido kasiino mänguvalik

Posido võib olla uus kasiino, ent mänguvaliku poolest saab see võistelda ka vanemate Eesti online kasiinodega. Võiks isegi öelda, et Posido mänguvalik on üks kõige võimsamaid Eestis – ja see pole sugugi liialdus.

Posido kasiinomängud on jaotatud nelja erineva põhikategooria vahele: kasiino, live-kasiino, sport ja livebet.

Kasiino

Kasiinomängud saavad Posido lehel suurima tähelepanu osaliseks, sisaldades hiiglaslikku slotikavalikut, lauamänge ja live-kasiino mänge. Mugavama filtreerimise jaoks on mängud jaotatud mitmete kategooriate vahele:

 • Tootjad – kõige esimese kategooria alt leiad kõik Posido lehel tegutsevad mängutootjad. Kasiino ridades on märkimisväärne tootjate valik: Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play, Play’n Go, Relax ja mitmed teised kasiinovaldkonna suurnimed teevad kõik Posidoga koostööd, seega võid leida kasiinoportaalist tipptasemel slotikavaliku.
 • Top – kõige populaarsemad mängud on tõstetud spetsiaalselt esile. Sellest kategooriast leiad slotikaid nagu “Reactoonz” (mis on Eestis meeletult populaarne), “Starburst XXXtreme”, “Book of Dead” jne.
 • Uus – muidugi lisandub Posido lehele pidevalt uusi mänge, kuna mängutootjad annavad välja uut toodangut. Posido lehelt leiab alati midagi uut!
 • Populaarne – ehkki “top” mängud on juba eraldi kategooria all, on Posidol ka omaette populaarsete mängude leht. Sealt leiab samamoodi mitmeid esiletõstetud mänge, sealhulgas uuemaid slotikaid.
 • Slotid – kõik slotimängud on leitavad sellest kategooriast. Paraku ei ole Posido lehel täpsemaid filtreid, seega tuleb lihtsalt lehitseda kogu valikut. Posido lehelt leiab nii klassikalisi puuviljaslotikaid, jokkeritega slotikaid kui ka sadu erinevaid moodsaid videoslotikaid. Näiteks on Posido slotikate hulgas “Gonzo’s Quest Megaways”, “Rise of Merlin” ja “Money Train”.
 • Live-kasiino – kuna Posido teeb koostööd Evolution Gaminguga, leiad kasiinost tugeva live-kasiino lehe. Jällegi ei saa live-laudu täpsemalt filtreerida mänguliigi järgi, vaid pead lehitsema mängulaudu. Valikus on aga nii live-blackjack, live-rulett kui ka baccarat ja gameshow-stiilis mängud nagu “Monopoly Live” või “Gonzo’s Treasure Hunt Live”, mis on ka Eestis väga populaarsed.
 • Lauamängud – live-kasiinole lisaks saab Posido lehel mängida tüüpilisi lauamänge arvuti vastu, mitte live-diileri vastu. Blackjack, rulett ja mitmed online pokkeriversioonid: valik on rikkalik!
 • Jackpotid – üks parimaid osasid Posido mänguvalikus on jackpotislotikad. Posidost leiad suurejooneliste jackpottidega progressiivsed slotid nagu “Mega Moolah” või “Rainbow Jackpots”. Valikus on kokku aga ligi mitusada jackpotifunktsiooniga slotikat.

Mängudega saab tutvust teha ka juba kasiino avalehel, kus on paremad slotikad esile tõstetud. Posido kasiinos saab kõiki slotikaid proovida tasuta demoversioonis, seega ei peagi kohe asuma sissemakset tegema – mänge saab sama hästi ka nautida tasuta.

Sport

Kõige muu kõrval on Posido ühtlasi spordiennustusportaal, pakkudes nii tavalisi spordipanuseid kui ka livebet-funktsiooni. Miinusküljelt on Posido spordipanustamisleht inglisekeelne, ent see ei tohiks enamike jaoks olla suur probleem.

Nagu ikka, on ka Posidos jalgpallil, tennisel ja korvpallil suurim roll, ent panuseid saab teha isegi e-spordile. Üks lahedaid funktsioone Posido lehel on esiletõstetud liigad populaarsete panuste all. Jalgpallipanuste puhul on esile tõstetud muidugi Premier League, korvpalli puhul Euroleague, NBA jt, tennise nautimisel saab teha panuseid Roland Garrose ja ATP turniirile ning muuhulgas on saadaval isegi MLB panused pesapallis. Isegi professionaalsed spordipanustajad peaksid leidma Posido lehelt piisavalt valikuid.

Nagu mainitud, saab Posido lehel ka teha live-panuseid. Lisaks suurele panuste valikule (saadaval on isegi võrkpall või käsipall), on paremas servas eriline “Score center”, kus saab jälgida mängu kulgemist üheskoos oluliste infokildudega. Selliste funktsioonidega annab Posido spordileht küllaga konkurentsi ka suurematele spordiportaalidele Eestis.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Posido kogu veebidisain on viimse detailini läbi mõeldud: kogu portaal on disainitud merejumalate temaatikas, sisaldades erinevaid lahedaid joonistusi siin-seal.

Põneva ilusa disaini kõrval on aga olulisem portaalis navigeerimine. Otse avalehel saab näha jackpotimänge ja kogu jackpotipaja suurust. Sellest ägedam on aga avalehel olev funktsioon, millega näidatakse Posido lehel olevaid võidusummasid reaalajas. Teisisõnu, kui keegi võidab raha, näidatakse seda väikese pisipildiga otse avalehel. Niimoodi võid leida ka inspiratsiooni mõne uue mängu proovimiseks, mida sa muidu üldse ei avastaks omapäi.

Üleüldiselt on Posido leht kasutajasõbralik, eriti telefonil mängides. Õigupoolest võiks öelda, et Posido disain ongi paremini sobiv telefonidele, seda just maksesüsteemi ja kogu navigatsiooni pärast. See ei tähenda, et arvutil mängides oleks mängimine ebameeldiv, ent mängude vahel lehitseda on telefonil lihtsalt mugavam.

Ainus miinus, mida saab Posido lehele ette heita, on täpsemate mängukategooriate ja -filtrite puudumine. Mõnel teisel online kasiinol on mängud liigitatud teemade järgi või on saadaval volatiilsuse ja RTP info, mis aitab teha paremaid mänguotsuseid. Posido lehel on kahtlemata ruumi arenguks, kuid vahva veebidisain ja käepärane navigatsioon muudavad kasiino kasutamise mugavaks ka hetkel.

Maksed ning klienditeenindus

Posido suurim tugevus on maksesüsteem, kuna tegemist on kontovaba kasiinoga, kus ei tule üldse registreeruda – registreerumisankeeti pole isegi olemas. Makseid saab teha eksklusiivselt ainult panga kaudu: valikus on SEB, LHV ja Luminor. Posido lehel pole ühtegi teist makseviisi peale nende kolme panga, seega kui sul pole võimalik kasutada neid pankasid, ei saa Posido lehel mängida.

Minimaalne võimalik sissemakse- ja väljamaksesumma on 10€, maksimaalne ühekordne sissemakse on 5000€. Mis puudutab maksimaalseid väljamakseid, siis täpne summa sõltub sinu VIP-tasemest Posido lehel. Kõige esimesel tasandil, st ilma lojaalsustasemeta, on võimalik Posido lehelt välja kanda päevas maksimaalselt 500€ ja kuus 10 000€.

Posido kasutab muidu küll kiirmakseid ka väljamaksete jaoks, ent vastavalt nende kasutustingimustele võivad ülekanded võtta aega 3 kuni 15 tööpäeva. See on üks pikimaid maksetöötlusaegu, mida Playin.ee on Eestis kohanud, seega arvesta igaks juhuks variandiga, et maksed ei laeku nii kiiresti kui võib-olla loodad.

Igal juhul on aga kontovabaduse süsteem suurepärane uudis kõigile, kes ei taha kokku puutuda tülikate registreerumisankeetidega. Tee lihtsalt sissemakse oma panga kaudu ja kanna hiljem võidud välja – nii lihtne ongi Posido lehel mängida.

Posido klienditugi

Posido üks nõrkustest Eesti turul on kasiino välismaine päritolu. Ehkki kasiino on tõlgitud eesti keelde, on kasiino klienditeenindus ikkagi inglisekeelne. Kui sul tekib küsimusi, võib eestikeelse klienditoe puudumine valmistada peavalu.

Plusspoolelt on Posido klienditeenindus saadaval 24/7 live-chati vahendusel ning sa võid vastuse saada vaid loetud sekundite jooksul. Alternatiivina võib Posido tiimile saata e-kirja, mispuhul võid vastuse saada tunnikese jooksul.

Posido lehel on ka KKK-sektsioon, aga see pole niivõrd mahukas kui võiks oodata, seega on suur tõenäosus, et pead küsimuste lahendamiseks ikkagi pöörduma klienditoe poole, seega pane oma inglise keele oskused valmis.

Kokkuvõte

Posido on huvitav uus online kasiino, mis lisandub registreerumisvabade kasiinode ridadesse. Tänu Trustly makselahendusele saab Posido lehel nautida tuhandeid kasiinomänge ja ägedaid kasiinoboonuseid ilma, et peaksid üldse kontot registreerima. Niiviisi on kasiinos mängimine mitte lihtsalt kiirem, vaid ka mõnevõrra turvalisem. Pealegi, sa ei pea jagama oma kontaktandmeid!

Kuigi Posidol on omad nõrkused – sealhulgas Swedbanki puudumine maksevalikutest ja inglisekeelne klienditugi – on kasiinol ka hulk tugevusi. Posido mänguvalik on suurepärane, sisaldab hiiglaslikku jackpotivalikut ning isegi spordipanuseid. Kui otsid uut kasiinokogemust ja ei taha tegeleda konto avamisega, võib Posido olla hea valik. Kasuta kindlasti Posido tervitusboonust ja teisi kasiinoboonuseid, et muuta oma kogemus veelgi lahedamaks!

Posido kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Millised on Posido boonused?
  Posido kasiinos on palju iganädalaseid püsiboonuseid: saad näiteks nädalavahetusel kuni 700 eurot boonusraha + 50 tasuta keerutust või cashbacki 15% kuni 3000 eurot. Tervitusboonusena saad 120% kuni 600 eurot + 200 tasuta keerutust, kui kasutad boonuskoodi PLAYIN. Eraldi sissemakseboonus, cashback ja nädala taaslaadimisboonus on ka spordipanustajatele.
 • Kuidas Posido kasiinos konto avada?
  Posido on kiirsüsteemiga kasiino, kus mängimiseks ei ole vaja avada kontot. Selle asemel saad ühendada end oma panka, teha sissemakse ja saadki mängida. Teisisõnu, kontot pole vaja avada selleks, et õnnemänge mängida.
 • Kui kiiresti Posido võidud pangakontole jõuavad?
  Posido kiirmaksesüsteemi tõttu peaksid võidud laekuma sinu pangakontole vaid mõne minuti jooksul, olenevalt olukorrast. Enamjaolt ei tohiks maksed võtta kauem aega kui paar minutit.
 • Kas Posido kasiino on usaldusväärne?
  Posido omanik on Küprose firma Estolio Limited, kuid sellele firmale on EMTA poolt väljastatud tegevusload nii õnnemängude kui ka spordipanuste korraldamiseks. Seetõttu võib uskuda, et Posido on usaldusväärne kasiino.
 • Kuidas Posido kasiinoga ühendust saada?
  Posidos on 24/7 live-chati tugi, mille kaudu saad vastuse praktiliselt kohe. Alternatiivina võib saata kasiinole kirja aadressile [email protected] – sel juhul peaksid vastuse saama tunnikese jooksul.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com