Viimati muudetud:

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta, kuid pole aru saanud, mida see tähendab? Sa pole ainus, kuna läbimängimisnõue on kõige keerulisem ja segasem osa kasiinos mängimise juures.

Läbimängimisnõue on tülikas tingimus, mis käib kaasas sisuliselt iga kasiinoboonusega. Käesolevas artiklis räägime aga täpselt lahti, mis on läbimängimisnõue ja kuidas seda täita.

Loe rohkem
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Mis on läbimängimisnõue ning miks see vajalik on?

Läbimängimisnõue (inglise keeles wagering requirement) on tingimus, mis on online kasiino poolt boonusele kehtestatud. Läbimängimisnõue takistab boonusraha väljavõtmist kohe pärast selle saamist – see on omamoodi kaitsemehhanism, millega kasiino väldib seda, et halbade kavatsustega inimesed tulevad hasartmängukorraldajat ära kasutama ja maksavad lihtsalt tuimalt endale boonuse välja selle asemel, et kasiinos mängida.

Mõtle sellele, et kui tuhanded mängijad saaksid lihtsalt boonusraha kohe välja maksta, tähendaks see, et kasiino läheb tõenäoliselt kiiresti pankrotti, sest ükski firma ei suuda lihtsalt tuhandetele inimestele tasuta raha jagada.

Taoliste olukordade vältimiseks on kehtestanud kasiino reegli, mille kohaselt tuleb saadud boonusraha või isegi sissemakse enda summa teatud arvu kordi kasiinos „läbi panustada“ enne, kui saad summa endale pärisrahas välja maksta.

Läbimängimisnõuet esitletakse kordistajana, nt 25x või 10x. Tüüpiline läbimängimisnõue ongi vahemikus 10-40x, ehkki on ka kõrgemaid nõudeid – olenevalt kasiinost ja boonusest.

Läbimängimisnõuete taga olev matemaatika

Praktiline näide: kuidas läbimängimisnõuet arvutada

Niisiis, ütleme, et said kasiinoboonuse, mille läbimängimisnõue on 30x. Oletame, et said 100 eurot boonusraha. Sellisel juhul tähendab 30x nõue seda, et sa pead panustama 30 korda nii palju, kui sulle boonusraha anti ning alles siis saad selle 100 eurot välja maksta. Teisisõnu, sa pead kasiinos panustama esmalt 3000 euro ulatuses (30 x 100).

See kõlab üüratult paljuna, aga olukord on tunduvalt lillelisem. Nimelt, sa pead tegema kasiinos lihtsalt panuseid 3000 euro eest. See ei tähenda, et sa pead kasiinosse panema 3000 eurot oma raha.

Oled segaduses? Selgitame kohe lähemalt. Arvesse lähevad ka kõik võidud, mida sa saad oma raha eest panustades! Kui sa näiteks panustad 1 euro slotimängus ja võidad 2 eurot ning panustad selle 2 eurot kohe, läheb ka see 2 eurot sinu läbimängimisnõude täitmise suunas arvesse. See tähendab, et kui sul on hea võidulaine, ei pea sa sugugi ise oma raha palju kasiinosse panema – su võidud võivad asja ära katta!

Reaalsuses kipub asi aga minema nii, et sa mängid oma boonusraha siiski ära enne, kui läbimängimisnõue saab täidetud. Tõsi, sel juhul ei saa sa lihtsalt midagi välja kanda pärisrahana, kuid mõtle positiivsele: tänu boonusrahale saad sa sadu uusi võimalusi selleks, et rohkem võita. Seega lõppude lõpuks oled sa ikkagi võitja.

Sissemakse summa
Sissemakseboonus
100%
Mängu osakaal
1 100 100
Läbimängunõue ×
Tingimus rakendub järgnevale
Boonus + sissemakse
Läbimängitav summa
6000

Kuidas läbimängimistingimus hõlpsalt täita?

Läbimängimisnõue on siiski üpris tülikas tingimus, millest väga üle ega ümber ei saa. On aga paar asja, mida sa saad omalt poolt silmas pidada, et tingimuse täitmine poleks niivõrd ebamugav.

Siin on paar soovitust, kuidas läbimängimisnõuetega nutikalt ümber käia:

  1. Vali võimalikult madala läbimängimisnõudega kasiinoboonus – mida madalam on läbimängimistingimus, seda lihtsam sul on! Ilmselgelt on boonusraha kättesaamine kergem, kui läbimängunõue on 10x, mitte 40x. Kui vähegi võimalik, vali alati madalama tingimusega boonus (aga veendu, et sellel poleks muid konksukohti!).
  2. Mängi ainult slotikatel, et kasutada 100% täitmispiiri – kõik mängud ei ole loodud võrdsena, kui asi puudutab läbimängutingimust. Mõned mängud on täiesti välistatud läbimängimistingimuse täitmisel, st nende mängude korral ei täida sa üldse tingimust (sellised kasiinomängud on alati portaali tingimustes kirjas). Mõned mängud lähevad arvesse ainult näiteks 50%-selt. Õnneks lähevad slotikad enamasti arvesse 100%-selt, st iga panustatud euro läheb kirja nõude täitmise suunas. Kontrolli aga kindlasti täpsemalt kasiino tingimustest.
  3. Mängi kõrgema RTP-ga slotikaid – mida kõrgem on slotika RTP, seda suurem on tõenäosus, et “teenid” kasiinos oma eurode pealt rohkem. Kuigi RTP on üsna ümar number, mida sa ei pruugi reaalsuses tajuda, on ajalugu näidanud, et näiteks 97%-se RTP-ga slotikas on kõvasti tulusam kui 95%-se RTP-ga slotikas. Kui võimalik, lähtu ka RTP-st.

Olles maininud konksukohti, siis läbimängimisnõude enda kõrval on alati boonusel ka hulk muid tingimusi. Nende seas on näiteks oluline pöörata tähelepanu ajapiirangule, st kui kaua sul on aega tingimuse täitmiseks. Mõnes kasiinos tuleb läbimängunõue täita 30 päeva jooksul, mõnes aga vaid 5 või 7 päeva jooksul! Suuremaid boonuseid võib olla keeruline nii lühikese aja jooksul läbi mängida, seega veendu, et kõik boonuse tingimused on sinu jaoks vastuvõetavad.

Boonused ilma läbimängimisnõudeta

Nüüd jõuame kõige magusama osani. Kas sa teadsid, et on kasiinosid, kelle valikus on boonused ilma läbimängimisnõudeta?

Just nimelt. Osad Eesti online kasiinod pakuvad aeg-ajalt boonuseid, millel on 0 läbimängimistingimust. Kogu boonusraha või kogu võidetud raha jääb täielikult sulle ja võid selle päevapealt välja maksta endale.

2.2/5
SafePlay
100% Kuni 400 € Boonus
Võta boonus
Maksemeetodid
Mastercard logo
Visa logo
Skrill logo
Bank-transfer logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuu
Sissemaksetasu
Võib olla lisatasusid
Väljamaksetasu
Võib olla lisatasusid
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuu
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2010
Domeen
olybet.ee
2.1/5
Boonus
100€
Keerutused
300
Võta boonus
Maksemeetodid
Mastercard logo
Visa logo
Skrill logo
Bank-transfer logo
Trustly logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
Tundmatu
Sissemaksetasu
Võib olla lisatasusid
Väljamaksetasu
Võib olla lisatasusid
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
Tundmatu
Tasuta spinnid mängudele
7 Monkeys, Esqueleto Explosivo, The Rift, Starburst
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2015
Domeen
chanz.com
4.3/5
SafePlay
Boonus
100€
Keerutused
100
Võta boonus
Maksemeetodid
Trustly logo
Mastercard logo
Visa logo
Skrill logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
Pole limiiti
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
Pole limiiti
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead
Spinnide läbimängunõue
25x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
1966
Domeen
paf.com

Kuna tegemist on jaburalt heade pakkumistega, ei pakuta tavaliselt väga suuri boonuseid. Läbimängimisnõudeta boonused on enamasti vaid paarikümne euro suurused või sisaldavad paarikümmet tasuta spinni. Tasuta spinnid ongi kusjuures kõige populaarsemad boonused, mida läbimängimisnõudeta pakutakse. Spinnidega ei ole kunagi garanteeritud see, kui palju sa võita võid, seega leevendab see kasiino riski (nagu eelnevalt mainisime, riskib kasiino suisa pankrotiga, kui annab boonuseid liiga heldelt).

Tavaliselt on läbimängimisnõudeta boonus seega üsna madal ning mõeldud eelkõige uutele mängijatele, kellel pole kasiinos veel kontot avatud.

Kui tahad leida parimad läbimängimistingimuseta boonused, vaata selle lehe ülaosas olevaid online kasiinosid, kes just parasjagu pakuvad taolist boonust!

Millised kasiinod pakuvad tasuta spinne ilma läbimängimisnõudeta?

Kui veel mõne aasta eest tuli läbimängimisnõudeta boonustest und näha, siis tänapäeval on olukord jõudsalt muutumas. Aina rohkem Eesti online kasiinosid pakub panustamistingimuseta boonuseid. Seejuures aga pakutakse eelkõige tasuta spinne, eelmainitud põhjusel. Tasuta boonusraha on endiselt haruldane ja seda arusaadaval põhjusel.

Tasuta spinnid ilma läbimängimisnõudeta on aga väga populaarsed. Nii mõnigi Eesti kasiino jagab heldelt mitukümmend tasuta spinni. Enamasti saab sellist boonust nautida uue mängijana, kuid pole välistatud leida aeg-ajalt jooksvaid kampaaniaid, mille raames selline helde pakkumine tehakse.

Kui tahad alati olla kursis, millised tasuta spinnide pakkumised parasjagu saadaval on, aitavad sind Playin.ee kasiinotabelid. Leia siitsamast artikli ülaosast Eesti online kasiinod, kus on saadaval tasuta spinnid ilma läbimängimisnõudeta – klõpsa soovitud pakkumisel, ava kasiinokonto ja naudi oma tasuta boonust!

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Välismaa kasiinod

Välismaa kasiinodes mängimine Ehkki Eestis tegutseb suisa kümneid litsentseeritud ja spetsiaalselt Eesti hasartmänguritele mõeldud online kasiinosid, siis võid sa ikkagi...

Kraapekaardid

Kraapekaardid on meile kõigile tuntud Eesti Loto pärast. Kiirloterii nime all tuntud kraapekaardid on levinud üle kogu Eesti, saadaval igas...

Keno

Keno on põnev lotomäng, mille juured ulatuvad üldse Hiinasse. Aja jooksul on see hasartne õnnemäng leidnud tee Eurooplaste südamesse ja...

Uued kasiinod

Eesti uued kasiinod 2024 Eestlasena oled sa tegelikult õnnega koos, sest kõik uued kasiinod on sama kvaliteetsed kui vanad olijad....