Viimati muudetud:

Kuningliku mastirea tagaajamine videopokkeris võib viia mänguri pankrotti

Videopokker on muutumas iga päevaga aina populaarsemaks ning seda mitte üksnes algajate pokkerifännide seas, vaid ka kogenud haide hulgas, kes loodavad oma oskuste ja teadmistega kallutada õnne enda kasuks.

Arvutiprogrammi baasil töötav lihtsustatud pokker on salakaval. Selle mängimine on lihtne, kuid videopokker on sama ettearvamatu nagu iga iga slotimasin. Kahjuks aga maskeerub mäng oma strateegilise kaardivenna pokkeri nime alla ning meelitab tuhandeid eurosid kulutama ka kogenud mängijaid.

Loe rohkem
Kuningliku mastirea tagaajamine videopokkeris võib viia mänguri pankrotti

Videopokkeri peidetud konks

Enamus mängijaid järgivad ühte strateegiat videopokkeri mängimisel: nad peavad seni “vastu” oma olemasoleva bankrolliga, kuni neile sajab sülle kuninglik mastirida. Seepärast eelistatakse üksnes 9/6 väljamaksega videopokkereid, kus saad suurema väljamakse näiteks masti puhul. Taolised minivõidud aitavad sul oma rahakoti sisu stabiilsena hoida ja vältida läbipõlemist. Kui peaks saabuma kuninglik mastirida, peaks see võit tasa tegema kogu jõupingutuse.

Tõsi, videopokkeris on võimalik üsna tasapisi teenida ning on võimalik pisukese strateegia rakendamisel hoida oma rahakoti sisu. Paraku on aga kuningliku mastirea tagaajamine äärmiselt rumal tegu ning suurim viga, mille teevad enamus videopokkeri mängijaid.

Iga videopokkeri mäng on automaatne ning eraldiseisev. Ükski mäng pole seotud järgmise käega ega ka järgmise kümne või saja tuhande käega. Kuningliku mastirea ilmumise tõenäosus on üks 40 000 hulgas, kuid tõenäosus ei tähenda seda, et see ka juhtub kindlasti. See ongi suurim viga, mida tehakse ikka ja jälle.

Sina mängijana ei saa mõjutada kuidagi seda, millised kaardid kätte tulevad ning sa ei saa mitte midagi teha selle heaks, et sinu kätte maanduks kuninglik mastirida. Igaüks, isegi inimene, kes pole kunagi videopokkerit mänginud, võib saada kohe kuningliku mastirea. Või ei pruugi ta seda saada kunagi. Kas on võimalik, et sa saad kuningliku mastirea vähemalt ühel korral 600 000 käest? Jah, see on võimalik. Kas on tõenäoline, et sa saad selle vähemalt ühel korral? Jah, see on võimalik. See aga ei tähenda, et see peab juhtuma.

  • RNG: Videopokker töötab samamoodi nagu slotimasin – see põhineb juhuslike numbrite generaatoril (RNG). Masinal ei ole mingit mälu selle kohta, millised käed on läbi käinud või kui palju on üks mängija juba mänginud. Kõik toimub puhtalt juhuse baasil.
  • Juhus ja tõenäosus: Mängijad kipuvad unustama, kuivõrd suur erinevus on võimalusel ja tõenäosusel. Videopokkeris on aga need kaks märksõna kõige tähtsamad. Kui sa oled oskuslik mängija, suudad sa pikendada oma bankrolli kestvust ja vähendada maja eelist.

Teisisõnu, sa saad suurendada tõenäosust, et su rahakott peab kauem vastu. Kui su rahakott peab kauem vastu, parandad sa tõenäosust, et saad parema käe, kuna saad mängida rohkem käsi. Mida rohkem mängid, seda suurem on tõenäosus võita rohkem.

Unustada ei tohi aga seda, et kui kuninglik mastirida peaks ilmuma 40 000 käe jooksul tõenäosuse baasil, siis ei tähenda see seda, et sa saadki selle 40 000 mängutiiru jooksul. Sa võid saada selle varem või üldse mitte.

Tõenäosus ei ole su sõber kasiinos, see on su vaenlane. Kui tahad olla nutikas mängur ja võita raha, ära jookse kuningliku mastirea järel, vaid mängi lõbu pärast. See on ju siiski kasiinode point!

4.3/5
Trustly logo Mastercard logo Visa logo +1
  • Valikus ka eksklusiivsed Pafi enda loodud slotikad
  • Suur mänguvalik, sh palju jackpotimänge
  • Pärit Ahvenamaalt

Kui tahad teada, kus on kõige mõistlikum mängida videopokkerit, siis proovi Pafi. Pafis on üks kõige suuremaid valikuid ning klassikalise Jacks or Better kõrval on ka mitmeid muid versioone, mis pakuvad rohkem elamusi.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Välismaa kasiinod

Välismaa kasiinodes mängimine Ehkki Eestis tegutseb suisa kümneid litsentseeritud ja spetsiaalselt Eesti hasartmänguritele mõeldud online kasiinosid, siis võid sa ikkagi...

Kraapekaardid

Kraapekaardid on meile kõigile tuntud Eesti Loto pärast. Kiirloterii nime all tuntud kraapekaardid on levinud üle kogu Eesti, saadaval igas...

Keno

Keno on põnev lotomäng, mille juured ulatuvad üldse Hiinasse. Aja jooksul on see hasartne õnnemäng leidnud tee Eurooplaste südamesse ja...

Uued kasiinod

Eesti uued kasiinod 2024 Eestlasena oled sa tegelikult õnnega koos, sest kõik uued kasiinod on sama kvaliteetsed kui vanad olijad....