Makseviisid

Selleks, et nautida kasiino võlusid täies mahus, on tavaliselt järgmine samm pärast konto avamist esimese sissemakse tegemine. Lõppude lõpuks jagatakse ju ka parimaid boonuseid esimesele sissemaksele, sealhulgas tervitusboonus ja muu taoline. Sissemakse tegemiseks on enamikes Eesti kasiinodes mitmeid valikuid. Tüüpiliselt on kasutusel 3 varianti: erinevad e-rahakotid, erinevate Eesti pankade makselingid ja krediitkaardid. Valikuid on seega piisavalt, et igale soovile oleks midagi sobivat. Makseviisi valimist ei tohiks võtta väga kergekäeliselt, kuna see võib suuresti otsustada seda, kuivõrd mugav on sinu kasiinokogemus. Kui võidad kasiinos raha ja soovid teha väljamakse, siis väljamakset saab teha üksnes ja ainult sellele makseviisile, mille kaudu tegid sissemakse. Näiteks kui kannad kasiinosse raha Skrilli kaudu, siis tuleb ka samale Skrilli kontole väljamakse kanda. Muidugi lubavad kasiinod ka vahetada makseviise, kuid sellega tuleb tavaliselt kaasa nädalane väljamaksekeeld. Lisaks tuleb meeles pidada, et makseviisi kasutaja nimi peab ühtima kasiinokonto omaniku nimega. Selline turvameede on kasutusel rahapesu tõkestamise seaduse tõttu, seega pole võimalik kasutada kellegi teise kontot. Viimaseks tasub uurida enne makseviisi valimist ka seda, millised on maksete limiidid ja ajapiirangud. Igal kasiinol on teatud minimaalne ja maksimaalne sisse- ja väljamaksete piir iga makseviisi jaoks, samuti on paika pandud teatud ajaraam, mille jooksul makseid teostatakse. Enamasti on minimaalne võimalik sissemakse 5-15 euro vahemikus, kuid täpsemat infot tuleks alati kontrollida kasiino lehelt, näiteks KKK-sektsioonist. Niimoodi tegutsedes saad olla kindel, et maksetega ei kaasne ebameeldivaid üllatusi. Alljärgnevalt leiad 5 kõige levinumat makseviisi, mis võivad olla kasutusel ka Eesti kasiinodes.

Skrill

Skrill on Suurbritanniast pärit makseteenus, mille näol on tegemist ühe Eestis enim levinud e-rahakotiga. Skrill pakub internetipõhist makseteenust ehk e-rahakoti teenust: igaüks võib avada Skrillis virtuaalse rahakotikonto, kuhu saab kanda raha oma pangakonto vahendusel ning sama konto vahendusel saab teha kandeid ka kasiinokontole. Skrilli peamised eelised:
  • maksed toimuvad väga kiirelt, peaaegu koheselt;
  • maksed on diskreetsed, kuna Skrilli konto on sinu pangakontost eraldiseisev.

Neteller

Neteller on samuti Suurbritanniast pärit e-rahakoti teenus, mis on sama võrdväärselt levinud nagu Skrill. Sarnaselt Skrillile on võimalik avada Netelleris konto, kuhu saab kanda raha oma panga kaudu, seejärel aga saab kasutada Netelleri kontot, et mugavalt internetikasiinos makseid teha. Neteller pakub ka erilist Net+ kaarti, millega saab lausa välismaal pangaautomaatidest raha välja võtta. Netelleri peamised eelised on:
  • kiirus – sarnaselt Skrillile saabuvad Netelleri kontole väljamaksed väga kiirelt;
  • diskreetsus – kuna makseid saab teha Netelleri konto kaudu, ei jää pangakontole infot konkreetsete maksete kohta.

PayPal

PayPal on vaieldamatult maailma kuulsaim e-maksete platvorm, mida kasutavad lisaks online kasiinodele tuhanded teised ettevõtted. Ehkki PayPal pole Eesti kasiinodes niivõrd levinud, on see turvaline ja lihtne makseviis, mida saavad hõlpsalt kasutada ka eestlased. Maksete tegemiseks peab avama lihtsalt konto, kasutades e-posti aadressit. PayPali peamised eelised:
  • konto avamine ja maksete tegemine on väga lihtne – vaja on lihtsalt e-posti aadressit;
  • kasutusel enamikes maksekohtades, olles üks parimaid rahvusvahelisi maksemeetodeid.

Pangalingid

Pea igal eestlasel on konto ühes internetipangas, enamasti Swedbankis või SEB pangas, mis on haaranud endale suurima osa Eesti pangaturust. Seetõttu on ka pangalingid üks kõige lihtsamaid ja mugavamaid viise, kuidas internetikasiinos makseid teha. Peaaegu kõikides Eesti kasiinodes on kasutusel vähemalt SEB ja Swedbank pangalingid, seega kui sul on konto ühes nendest pankadest, on kasiinos sisse- ja väljamaksete tegemine ülimalt lihtne. Pangalinkide eelised:
  • maksete tegemine on väga lihtne, kuna enamikel mängijatel on juba internetipanga kasutaja niikuinii;
  • maksed on väga turvalised.

Krediitkaardid

Viimane, kuid üks kõige levinumaid makseviise internetikasiinodes, on krediitkaardid ja krediitkaardi funktsionaalsusega deebetkaardid. Krediitkaardiga saab maksta põhimõtteliselt kõikides kasiinodes, sisestades üksnes oma kaardi andmed. Tänu sellele on kaardiga tasumine üks kõige kiiremaid viise: pole vaja kuhugi sisse logida. Kui sul on vähegi Mastercard või VISA pangakaart, on ka võimalik kaardiga internetis tasuda. Krediitkaartide eelised:
  • kaardiga saab maksta peaaegu kõikjal;
  • maksmine on väga lihtne ja võtab vaid paar hetke.
Nendele makseviisidele lisaks on Eesti kasiinodes kasutusel ka muid võimalusi, sealhulgas krüptovaluuta, kuid need 5 makseviisi on vaieldamatult kõige levinumad ja enim tunnustatud.