Viimati muudetud:

Makseviisid

Boonused võivad küll olla magusad, kuid on üks asi, mis määrab ühe kasiino headuse – sisse- ja väljamaksete kiirus, ausus ning mugavus. Playin.ee lehelt leiad Eesti tegevusloaga internetikasiinod, kes kasutavad turvalisi makseviise ning on kinnitatult turvalised mängukohad. Vali allpool olevast tabelist meelepärane kasiino ning võid olla kindel, et kõik maksed on turvalised.

Eestis litsentseeritud kasiinodes mängimine on kasulik mitte üksnes ka turvalisuse tõttu. Nimelt, paljudel Eestis tegutsevatel kasiinodel on ka lokaliseeritud makseviisid – näiteks kasutatakse Eesti suurpankade pangalinke, mistõttu on väga lihtne teha sisse- ja väljamakseid. Isegi, kui pangalinke pole kasutuses, võid olla kindel, et kasiino on rakendanud mõnda muud kiiret makseviisi nagu näiteks pangakaarte, e-rahakotte või Trustly maksesüsteemi.

Kõik kasiinod, kes on saanud Eestis tegevusloa, on tunnustatud oma makseviiside turvalisuse poolest. Mitte ükski Playin.ee lehel olevatest kasiinodest ei kasuta kahtlaseid tundmatuid makseviise.

Enamus kasiinolehti on turvatud erilise turvasertifikaadiga, mistõttu on maksed veelgi turvalisemad, kuid seejuures on oluline ka silmas pidada, et tegelikult ei näe kasiino sinu makseandmeid mitte kunagi – seda näeb üksnes makseviisi korraldaja, nagu näiteks pank.

Kui kõik Eesti kasiinod kasutavad turvalisi makseviise, siis mille järgi valida parim? Suur osa on maksete kiirusel ja makselimiitidel. Kõigil kasiinodel on teatud maksepoliitika: mõni kasiino teeb ülekandeid iga mõne tunni järel, mõni aga hoopis paari päeva järel. Mõned kasiinod on tõstnud väljamakselimiidi üsna kõrgeks, mõned lubavad kanda välja vaid paar tuhat eurot.

Kogu sellise info saamiseks ei pea sa tegema muud, kui uurima lähemalt meie lehel olevaid arvustusi. Oleme sinu jaoks kokku kogunud kõik, mida võiksid teada sobiva kasiino valimiseks. Alusta siitsamast lehelt ja vali huvipakkuv kasiino või loe allpoolt lähemalt, milliseid makseviise Eestis kasutatakse.

Loe rohkem
Makseviisid

Paysafecard

Paysafecard sai alguse 2000. aastal Austrias ning on tänaseni eriti levinud just EL-i lääneriikides, sealhulgas Austria ja Saksamaa. Nüüdseks on...

EcoPayz

Kui oled külastanud mõnda suuremat Eesti online kasiinot, oled kindlasti märganud makseviiside hulgas natuke võõramaise kõlaga makseteenust ecoPayz. Kuigi Eestis...

Bitcoin

Veel mõne aasta eest pidasid paljud inimesed krüptoraha mingiks jamaks. Kui tõtt öelda, siis paljud mõtlevad seda tänini, isegi, kui...

Trustly

Trustly nimi ei ole tänaseks paljude eestlaste jaoks enam võõras. Tegemist on maksevahendusteenusega, mis sai alguse 2008. aastal Rootsis. Nüüdseks...

Skrill

Skrill on juba 2001. aastast alates tegutsenud digitaalsete maksete platvorm, mis sai tuntuks Moneybookers nime all. Platvormi näol on tegemist turvalise...

Neteller

Neteller on 1999. aastal loodud e-maksete teenus, mis on ühtlasi üks maailma suurimaid iseseisvaid rahakannete vahendajaid. Teenuse haldajaks on tunnustatud...

PayPal

PayPal on üks maailma kõige vanemaid ja tuntumaid internetipõhiste maksete teenuseid, mida kasutavad otseses mõttes sajad miljonid inimesed üle kogu maailma....

LHV

SEB

Makseviisid

Selleks, et nautida kasiino võlusid täies mahus, on tavaliselt järgmine samm pärast konto avamist esimese sissemakse tegemine. Lõppude lõpuks jagatakse ju ka parimaid boonuseid esimesele sissemaksele, sealhulgas tervitusboonus ja muu taoline.

Sissemakse tegemiseks on enamikes Eesti kasiinodes mitmeid valikuid. Tüüpiliselt on kasutusel 3 varianti: erinevad e-rahakotid, erinevate Eesti pankade makselingid ja krediitkaardid. Valikuid on seega piisavalt, et igale soovile oleks midagi sobivat.

Makseviisi valimist ei tohiks võtta väga kergekäeliselt, kuna see võib suuresti otsustada seda, kuivõrd mugav on sinu kasiinokogemus. Kui võidad kasiinos raha ja soovid teha väljamakse, siis väljamakset saab teha üksnes ja ainult sellele makseviisile, mille kaudu tegid sissemakse. Näiteks kui kannad kasiinosse raha Skrilli kaudu, siis tuleb ka samale Skrilli kontole väljamakse kanda. Muidugi lubavad kasiinod ka vahetada makseviise, kuid sellega tuleb tavaliselt kaasa nädalane väljamaksekeeld.

Lisaks tuleb meeles pidada, et makseviisi kasutaja nimi peab ühtima kasiinokonto omaniku nimega. Selline turvameede on kasutusel rahapesu tõkestamise seaduse tõttu, seega pole võimalik kasutada kellegi teise kontot.

Viimaseks tasub uurida enne makseviisi valimist ka seda, millised on maksete limiidid ja ajapiirangud. Igal kasiinol on teatud minimaalne ja maksimaalne sisse- ja väljamaksete piir iga makseviisi jaoks, samuti on paika pandud teatud ajaraam, mille jooksul makseid teostatakse. Enamasti on minimaalne võimalik sissemakse 5-15 euro vahemikus, kuid täpsemat infot tuleks alati kontrollida kasiino lehelt, näiteks KKK-sektsioonist. Niimoodi tegutsedes saad olla kindel, et maksetega ei kaasne ebameeldivaid üllatusi.

Skrill
Skrill

Skrill on Suurbritanniast pärit makseteenus, mille näol on tegemist ühe Eestis enim levinud e-rahakotiga. Skrill pakub internetipõhist makseteenust ehk e-rahakoti teenust: igaüks võib avada Skrillis virtuaalse rahakotikonto, kuhu saab kanda raha oma pangakonto vahendusel ning sama konto vahendusel saab teha kandeid ka kasiinokontole.

Skrilli peamised eelised:

 • maksed toimuvad väga kiirelt, peaaegu koheselt;
 • maksed on diskreetsed, kuna Skrilli konto on sinu pangakontost eraldiseisev.
Loe rohkem
Neteller
Neteller

Neteller on samuti Suurbritanniast pärit e-rahakoti teenus, mis on sama võrdväärselt levinud nagu Skrill. Sarnaselt Skrillile on võimalik avada Netelleris konto, kuhu saab kanda raha oma panga kaudu, seejärel aga saab kasutada Netelleri kontot, et mugavalt internetikasiinos makseid teha. Neteller pakub ka erilist Net+ kaarti, millega saab lausa välismaal pangaautomaatidest raha välja võtta.

Netelleri peamised eelised on:

 • kiirus – sarnaselt Skrillile saabuvad Netelleri kontole väljamaksed väga kiirelt;
 • diskreetsus – kuna makseid saab teha Netelleri konto kaudu, ei jää pangakontole infot konkreetsete maksete kohta.
Loe rohkem
Trustly
Trustly

Trustly on üks praeguse aja kõige levinumaid makseviise, mida võid leida enamikest Eesti kasiinodest. Samuti oli Trustly just see, kes võimaldas Pay N Play kasiinode tuleku – Pay N Play on Trustly loodud süsteem, mis võimaldab kasiinos mängida ilma kontot avamata. Trustly ise on tuntud oma turvalisuse ja kiiruse poolest – kuna maksed liiguvad panga vahendusel, ei pea muretsema turvalisuse pärast, ent samas ei pea kannatama ka ülemäära kaua aega võtvaid makseid.

Trustly peamised eelised on:

 • meeletu kiirus – Trustly maksed on kohesed, sealhulgas ka väljamaksed;
 • turvalisus – kuna Trustly tegutseb panga kaudu, on maksetel mitmekihiline turvalisus ja seega väiksem võimalus, et keegi saab sinu andmetele ligipääsu.
Loe rohkem
PayPal
PayPal

PayPal on vaieldamatult maailma kuulsaim e-maksete platvorm, mida kasutavad lisaks online kasiinodele tuhanded teised ettevõtted. Ehkki PayPal pole Eesti kasiinodes niivõrd levinud, on see turvaline ja lihtne makseviis, mida saavad hõlpsalt kasutada ka eestlased. Maksete tegemiseks peab avama lihtsalt konto, kasutades e-posti aadressit.

PayPali peamised eelised:

 • konto avamine ja maksete tegemine on väga lihtne – vaja on lihtsalt e-posti aadressit;
 • kasutusel enamikes maksekohtades, olles üks parimaid rahvusvahelisi maksemeetodeid.
Loe rohkem
Pangalingid

Pea igal eestlasel on konto ühes internetipangas, enamasti Swedbankis või SEB pangas, mis on haaranud endale suurima osa Eesti pangaturust. Seetõttu on ka pangalingid üks kõige lihtsamaid ja mugavamaid viise, kuidas internetikasiinos makseid teha. Peaaegu kõikides Eesti kasiinodes on kasutusel vähemalt SEB ja Swedbank pangalingid, seega kui sul on konto ühes nendest pankadest, on kasiinos sisse- ja väljamaksete tegemine ülimalt lihtne.

Pangalinkide eelised:

 • maksete tegemine on väga lihtne, kuna enamikel mängijatel on juba internetipanga kasutaja niikuinii;
 • maksed on väga turvalised.
Krediitkaardid

Viimane, kuid üks kõige levinumaid makseviise internetikasiinodes, on krediitkaardid ja krediitkaardi funktsionaalsusega deebetkaardid. Krediitkaardiga saab maksta põhimõtteliselt kõikides kasiinodes, sisestades üksnes oma kaardi andmed. Tänu sellele on kaardiga tasumine üks kõige kiiremaid viise: pole vaja kuhugi sisse logida. Kui sul on vähegi Mastercard või VISA pangakaart, on ka võimalik kaardiga internetis tasuda.

Krediitkaartide eelised:

 • kaardiga saab maksta peaaegu kõikjal;
 • maksmine on väga lihtne ja võtab vaid paar hetke.

Nendele makseviisidele lisaks on Eesti kasiinodes kasutusel ka muid võimalusi, sealhulgas krüptovaluuta, kuid need 6 makseviisi on vaieldamatult kõige levinumad ja enim tunnustatud.