Viimati muudetud:

Crazy Tooth Studio

Lõbusa ja meeldejääva nimega Crazy Tooth Studio ei pruugi olla veel paljudele tuttav, kuid tegemist on vaikselt kulisside taga tegutsenud mängutootjaga, kes on spetsialiseerunud just vingete slotimängude tootmisele.

Alljärgnevalt tutvustame lähemalt, mida Crazy Tooth Studio täpsemalt pakub ning millised on selle huvitava mängulooja parimad mängupalad.

Crazy Tooth Studio ülevaade

Crazy Tooth Studio on USA-s Nevada osariigis pesitsev hasartmängutootja, kes on viimasel paaril aastal saanud tuntuks ühel põhjusel: ettevõte toodab kasiinomänge eksklusiivselt Games Global (ehk Microgamingu) jaoks. Sestap võib juhtuda, et kui mängid Games Global slotimängu, on see võib-olla loodud just nimelt Crazy Tooth Studio tiimi poolt.

Mängutootja suurim eelis on eriline tehnoloogia nimega INCISOR. See tarkvaraplatvorm võimaldab ettevõttel luua lõbusaid slotikaid kiiresti ja efektiivselt. Peamine konks seisneb selles, et INCISOR on sisult platvorm, mida saavadki kasutada mänguarendajad. Teisisõnu on Crazy Tooth Studio justkui aluspõhi, kelle loodud tehnoloogia abil saab luua slotimänge – just neid mänge, mida vahest oma lemmikkasiinos naudid.

Kõik Crazy Tooth Studio platvormil loodud kasiinomängud kasutavad HTML5 ja Unity tehnoloogiaid, mistõttu laadivad mängud sujuvalt mistahes seadmel (ja teevad seda kiirelt ning sujuvalt).

Crazy Tooth Studio on spetsialiseerunud videoslotimängudele. Tänasel päeval ei paku tootja veel näiteks live-kasiino või lauamängutarkvara, seega on oluline mõista, et tegemist on tootjaga, kelle kogu fookus on suunatud mänguautomaatidele.

5 parimat Crazy Tooth Studio mängu

Crazy Tooth Studio on aastate jooksul loonud rohkelt slotimänge, millest paljud on tänaseks Microgamingu bänneri all. Kõikide mängude seas on aga mõned eriti silma paistnud oma mehhaanika, disaini või boonuste poolest.

Siinkohal toome välja 5 sellist slotimängu – võid need leida ka paljudest tunnustatud Eesti kasiinodest.

Rhino Rilla Rex

“Rhino Rilla Rex” on üks Crazy Tooth Studio kõige populaarsemaid slotimänge ja seda ilmselt heal põhjusel: iga päev just dinosauruseteemalist slotikat ei kohta. Omapärane dinosauruste temaatika on seotud mõnevõrra vanakoolihõngulise disainiga, mida vürtsitab veelgi omapärasem üldmehhaanika. Nimelt, slotimängul on üle 3000 võiduliini: võitmiseks pead saama ekraanile kõrvuti lihtsalt vähemalt 3 samasugust sümbolit.

Slotika suurim võlu on selle boonusmäng nimega Team Up. Teatud sümbolite leidmisel saad käivitada Team Up tasuta spinnid või boonusfunktsiooni, kus võid saada näiteks rahalisi võite. Samal ajal kogud vasakul serval olevasse “loomamõõdikusse” edenemismärgikesi, misjärel võid saada erilise mündivõidu.

“Rhino Rilla Rex” on slotimäng, mis suudab kahtlemata üllatada igal sammul. Slotika suurim miinus on aga selle madal võidupotentsiaal: tegemist on väga volatiilse slotikaga, kus põhimängusümbolite väärtused on paraku madalad ning seega ei pruugi mäng tuua eriti mastaapseid võidusummasid.

 • Põhiomadused: 5 rullikut, 5 rida, 3125 võiduliini
 • Maksimaalne võit: x5000
 • Erifunktsioonid: Team Up boonusmäng, kordistajad, tasuta spinnid
 • Jackpot: Ei
 • RTP: 94.13%

The Incredible Balloon Machine

Julgeme öelda ilma igasuguse kahtluseta, et “The Incredible Balloon Machine” on kõige veidram online kasiinomäng, mida sul on ilmselt au kohata. Tegemist pole slotimänguga, vaid hoopis omamoodi panustamismänguga, mis on üles ehitatud ühele põhimõttele: ahnus versus mängija hirm jääda võidust ilma.

Selles kasiinomängus pead hoidma panustamisnuppu all õhupalli täispuhumiseks. Õhupall võib aga ootamatult lõhkeda, mispuhul sa jääd oma panustatud rahast ilma. Kui oskad aga õigel ajal lõpetada õhupalli täispuhumise, saad raha välja võtta.

Ühest küljest on tegemist harukordselt hasartse mänguga, kuid pikapeale võib sellest tekkida ka tüdimus. Kaua sa ikka vaatad, kuidas õhupall õhupalli järel puruks läheb ja lendab tuulde koos rahaga? Muidugi võid aga hea õnne korral sattuda purunematu õhupalli peale, mis toob mitmekordseid võite (seda eriti siis, kui saad aktiveerida mängus oleva kordistajafunktsiooni).

 • Põhiomadused: 1 sümbol, pole võiduliine
 • Maksimaalne võit: x3083
 • Erifunktsioonid: Kordistajad, boonusmäng
 • Jackpot: Ei
 • RTP: 96.75%

Lucky Clucks

Mis juhtub, kui mõni tarkvaralooja läheb puhkusele farmi? Tulemuseks on ilmselt selline slotimäng nagu “Lucky Clucks”. Tegemist on ühe ütlemata ekstsentrilise slotimänguga, mille keskmes on farmiloomad, eriti just kanad (ja sekka satub ka mõni lehmake). Ainuüksi selle slotika teema ja disain on juba nii naljakad, et paratamatult hakkad seda mängides muhelema.

“Lucky Clucks” slotikas pole aga pelgalt naljakas: see sisaldab ka mitmeid lahedaid boonusmehhanisme. Kõige olulisem on Big BuildUp Feature, mis võib tulemusena tuua kordistajatega laienevad Wild-sümbolid. Mäng sisaldab ka tasuta spinnide funktsiooni, mis suurendab võiduvõimalusi veelgi rohkem.

Paraku on mäng võrdlemisi volatiilne ja maksimaalne võidusumma ei ole just kõige suurem, seega ei pruugi “Lucky Clucks” slotikas sobida kõigile.

 • Põhiomadused: 5 rullikut, 4 rida, 576 võiduliini
 • Maksimaalne võit: x3000
 • Erifunktsioonid: Boonusmäng, tasuta spinnid, laienevad asendussümbolid, kordistajad
 • Jackpot: Ei
 • RTP: 96.19%

Fire Gnomes

Sarnaselt eelmainitud slotikale sisaldab ka “Fire Gnomes” Crazy Tooth Studio omapärast Big BuildUp boonust, mis ongi kogu slotika põhiline võlu: just sedasi võid saada parimad auhinnad. Slotikas pakatab ka muudest funktsioonidest: võid leida kordistajaid, aktiveerida tasuta spinnid või nautida Wild-sümboleid.

“Fire Gnomes” ei ole mitte lihtsalt boonuserikas mäng, vaid ka ütlemata laheda graafika ja disainilahendusega. Nagu Crazy Tooth Studiole omane, on “Fire Gnomes” slotikal teistsugune sümbolite asetus: näed hoopis 4×5 ekraaniseadet.

 • Põhiomadused: 4 rullikut, 5 rida, 95 võiduliini
 • Maksimaalne võit: x6787
 • Erifunktsioonid: Big BuildUp boonus, eriline boonusmäng, tasuta spinnid, kordistajad, Wild-sümbolid
 • Jackpot: Ei
 • RTP: 96.18%

Arctic Valor

“Arctic Valor” on üks uuematest Crazy Tooth Studio mängudest, mis on loodud Microgamingu nime ja brändi all. Pealtnäha on tegemist üpris tavalise slotikaga, ent sellel on mitmeid unikaalseid faktoreid: näiteks on mängul üle 4000 võiduliini ja kogu sümbolite seadistus on suurem (6×4, mitte tavapärane 4×5).

Sarnaselt Crazy Tooth Studio teistele slotikatele on ka “Arctic Valor” mängul rohkelt boonusfunktsioone: saad nautida tasuta spinne ja erilist boonusmängu, mis võib tuua lisanduvaid Wild-sümboleid. Eriti lahe on aga mängu põhimehhaanika: pole fikseeritud võiduliine, vaid võidad iga kord, kui samasugused sümbolid langevad üksteise kõrvale.

 • Põhiomadused: 6 rullikut, 4 rida, 4096 võiduliini
 • Maksimaalne võit: x6031
 • Erifunktsioonid: Boonusmäng, laienevad sümbolid, kordistajad
 • Jackpot: Ei
 • RTP: 96.7%

Unikaalsed funktsioonid

Crazy Tooth Studio slotimängud on küll kõik omanäolised, kuid tegelikult jooksevad mängudest läbi teatud sarnased funktsioonid, mis on saanud nö Crazy Tooth Studio käekirjaks.

Üks kõige tüüpilisemaid omadusi, mis eristab Crazy Tooth Studio slotikaid, on eriline rullikute ja sümbolite asetus. Enamikel Crazy Tooth Studio slotimängudel pole tüüpiline sümbolite asetus (ehk 5×4), vaid rullikuid võib olla hoopis 6, ekraanil võib olla ka 5×5 sümboliruudustik vms.

Veelgi enam, Crazy Tooth Studio slotikates on tihtipeale suur võiduliinide hulk. Mängudes pole vahel fikseeritud võiduliinide hulka (ehk kindlaks määratud mustrit), vaid selle asemel saad võidu iga kord, kui samasugused sümbolid satuvad kõrvuti olevatele rullikutele. Praktiliselt kõik Crazy Tooth Studio slotid sisaldavad erinevaid boonusmänge, sh kordistajaid, Wild-sümboleid või erilisi boonussüsteeme, kus saad avada teatud boonusmängu pärast mõningate sümbolite kogumist.

Kõige põnevam ja erilisem boonusfunktsioon, mis on suisa Crazy Tooth Studio leiutatud (ja kaubamärgiga kaitstud), kannab nime Big BuildUp Feature ja võid selle leida paljudest tootja mängudest. Big BuildUp boonusmängu põhimõte on lihtne: sa kogud teatud sümboleid, mis aktiveerivad ühel hetkel erilise boonusmängu, mis võib tuua endaga kaasa mitmeid erilisi võite (nt rahalised võidud, kordistajad, tasuta spinnid vms).

Crazy Tooth Studio ei kipu looma jackpottidega slotikaid, ent see funktsioon on just see põhjus, miks Crazy Tooth Studio slotid on muutunud nii populaarseks.

Crazy Tooth Studio RTP

Kui asi puudutab Crazy Tooth Studio kasiinomängude tasuvust mängijale, siis üldiselt jääb tootja silma üpris keskmise RTP-määraga. Enamike Crazy Tooth Studio slotikate RTP on ca 96% ning üldiselt varieerubki RTP umbes selle protsendi lähistel.

Ainus konksukoht puudutab erinevaid online kasiinosid, kuna Crazy Tooth Studio mängude RTP võib varieeruda vastavalt mängukohale. Siiski on ettevõtte toodang üldiselt tööstuse keskmise või sellest kõrgema RTP-määraga.

Crazy Tooth Studio ettevõtte ülevaade ja ajalugu

Euroopa mängurid ei olnud Crazy Tooth Studiost kuulnud eriti palju enne 2019. aastat, kuid tegemist on juba 2011. aastal USA-s Nevadas alguse saanud mängustuudioga. Euroopas hakkas firma levima 2019. aastal, mil ettevõte alustas koostööd ühe Euroopa kõige kuulsama mängustuudioga Microgaming (ehk Games Global).

Eriti põnev on asjaolu, et Crazy Tooth Studio on loodud Ben Hoffmani poolt, kes töötas varasemalt ühes maailma suurimas mängufirmas IGT mängudisainerina. Ka ettevõtte eriskummaline nimi on loodud Hoffmani poolt, kes nimetas firma oma toreda koerakese järgi (kellel olevatki veider hambumus). Muide, mehe nimel on veel matemaatikaharidus, mille ta omandas Nevada ülikoolis, seega pole eriti kummaline, kuivõrd matemaatiliselt ja täpselt läheneb Crazy Tooth Studio oma toodangule.

Enne, kui Crazy Tooth Studio lõi diili Microgaminguga, toodeti mitmeid mänge Nevada maapealsete kasiinode jaoks: ettevõtte nimel on peaaegu 30 maapealset mänguautomaati nende kodulinnas Renos.

Tegevusload

Crazy Tooth Studio tegutseb tänase päevani suuremas osas USA-s, kus firma on ametlikult registreeritud.

Sellest hoolimata on aga ettevõttel ka igasugune õigus pakkuda nüüd oma loomingut Euroopa turule ja seda ühel põhjusel: mänge toodetakse Games Global jaoks ja Games Globaliga koostöös. Viimasel on ametlik tegevusluba Suurbritannias, mis on ühtlasi üks kõige rangemaid hasartmänguvaldkonna seadusandluseid üldse (UKGC on tuntud selle poolest, et tühistab hasartmängulitsentse isegi väiksemate asjade peale).

Just Microgamingu/Games Global koostöö tõttu on Crazy Tooth Studio kasiinomängud kontrollitult turvalised ning sobivad ka Euroopa mänguritele harrastamiseks.

Kokkuvõte

Crazy Tooth Studio on mõnes mõttes nagu haldjas, kes tegutseb tööstuse taustal. Paljud hasartmängurid isegi ei kujuta ette, et nende armastatud slotika taga peitub Crazy Tooth Studio mehhaanika ja programm, mille põhjale on loodud lõbus mäng. Crazy Tooth Studio on viivu kümne aastaga saavutanud märkimisväärseid tulemusi ja on tänaseks eriti tuntud Microgamingu koostöö pärast. Mitmed uued Microgamingu slotid põhinevad just Crazy Tooth Studio tööl.

Crazy Tooth Studio on selline mängutootja, kelle disain ja boonusmängud on küll ütlemata põnevad, kuid suuremas plaanis ei sobi selle firma slotid highrollerite jaoks – panuselimiidid võivad olla madalad ning kõrge volatiilsuse tõttu ei pruugi see mäng just hästi paljudele meeldida. Enamasti puuduvad ka jackpotimängud, kuid selle puudujäägi korvavad slotikates olevad boonusfunktsioonid ja muud lõbusad mehhanismid.

Kui otsid vaheldust ning tahaksid nautida mõnda eriskummalist mänguautomaati, võivad Crazy Tooth Studio väljalasked olla toredad valikud.

Korduma kippuvad küsimused

 • Mis on Crazy Tooth Studio?
  Crazy Tooth Studio on Ameerikast pärit hasartmängustuudio, mis sai alguse juba 2011. aastal ning on aastate jooksul välja töötanud rohkelt ägedaid slotimänge. Ettevõte on juba mitu aastat tootnud mänge just Games Global (Microgaming) jaoks.
 • Millised on kõige populaarsemad Crazy Tooth Studio mängud?
  Crazy Tooth Studio nimistus on rohkelt slotikaid (ja uusi antakse välja iga aasta). Ühed kõige populaarsemad väljalasked on aga sellised slotid nagu Rhino Rilla Rex, Bubble Beez ja Build the Bank.
 • Millised kasiinod pakuvad Crazy Tooth Studio mänge?
  Crazy Tooth Studio kasiinomängud on saadaval paljudes kasiinodes üle kogu Eesti ja Euroopa. Kui tahad leida enda jaoks parimad kasiinovariandid, uuri lähemalt siinsamas Playin.ee lehel olevaid võrdlusloendeid, kust leiad ka lahedad Crazy Tooth Studio mängudega kasiinod.