Viimati muudetud:

Hillo kasiino

3.5/5
  • Kiire registreerimine
  • 3000+ suurepärast kasiinomängu
  • Lõbusad live-kasiinomängud igale maitsele
Kõrged kasiinoreitingud
3.5/5
Väljamaksekiirus Kohene
ee
Tegevusluba Eesti
Tugi Eesti keel

Kui Sa ei ole Hillo kasiinost varem kuulnud, siis täna avaneb Sul suurepärane võimalus tutvuda Hillo-nimelise kasiinomängude pakkuja erinevate võimalustega. Kuigi Hillol on ette näidata vaid paar nappi tegutsemisaastat, on selle aja jooksul kokku pandud muljetavaldav mängude valik ja hulganisti mängijat abistavat materjali.

Hillo kasiino operaator Eestis on Küprose päritolu ettevõte Njord Vantage Services LTD, mis hankis oma esimese hasartmängude korraldamise tegevusloa aastal 2022. Lisaks Hillo kasiinole haldab sama ettevõte veel kuut erinevat kasiinobrändi, mis keskenduvad erinevate populaarsete kasiinomängude pakkumisele. Hillo tugevus Eesti kasiinode valikus on selle slotimängude valik ja kliendisõbralikud kasutustingimused.

Hillo on oma mänguportfelli kokku kogunud enam kui 3000 populaarset ja tuntud, aga ka uut ja põnevat kasiinomängu, mille seas leiab omale meelelahutusvõimalusi nii slotikeerutaja, kaarditaguja, ruletifänn kui ka mängušõuentusiast. Eriti magus on valik slotisõpradele, kellel on võimalik mängida nii Megaways-mänge, temaatilisi pühademänge kui ka boonusmängude ostmise võimalust pakkuvaid slotte. 

Kõlab huvitavalt? Sel juhul loe kindlasti edasi, kuna selles ülevaates tutvume kõigi oluliste Hillo kasiino kohta käivate faktidega, vaatame üle kasiino mänguvaliku ja ka selle, millistest kampaaniatest saavad Hillos mängijad osa võtta.

Loe rohkem
Hillo 1 Hillo 2 Hillo 3 Hillo 4
Plussid
Mugav registreerimine ja kiire sisselogimine
Töötab suurepäraselt ka vanemates nutiseadmetes
Tuhandetesse ulatuv mänguvalik
Ohutu ja usaldusväärne hasartmängupakkuja
Miinused
Kasiino tingimused on kohati kohmaka keelekasutusega – arvatavasti on tegu masintõlkega
Puudub võimalus kasiinomängude mobiiliäpi kaudu mängimiseks
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: Kohene
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost Hillo?

Kui oled jõudnud ülevaate lugemisega nõnda kaugele, peaksid olema kursis põhiliste Hillo kasiino kohta käivate faktidega. Kasiino kasuks räägib selle mugav sisselogimise ja registreerimise protsess ning suurepärane valik kõige klassikalisemaid kasiinomänge. Samuti rõõmustab Eesti mängijaid asjaolu, et mängijal ei lasu kohustust tasuda võidusummalt tulumaksu, sest hasartmängumaksu maksab kasiino ise.

Hillo ei paku hetkel spetsiaalset mobiilirakendust, kuid kasiino ja selles pakutavad mängud avanevad ilma ühegi probleemita ka nutiseadmetes.

Võta boonus

Põhiandmed
NimiHillo
Asutamisaasta2023
TegevuslubaEesti
OmanikNjord Vantage Service LTD
PlatvormNjord Vantage Service LTD
Veebilehthillo.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKT000071
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus -
Maksimaalne esimese sissemakse boonus -
Boonuse läbimängimisnõue -
2. sissemakseboonus -
3. sissemakseboonus -
4. sissemakseboonus -
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus 500 000 € auhinnafond
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 1€
Teenustasud Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 10 000€ / kuus
Teenustasud Lisatasusid pole
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

3.5/5.0
Boonused
1.0
Mänguvalik
3.5
Veebilehe disain
4.0
Kasutussõbralikkus
3.5
Klienditeenindus
4.5
Maksed
4.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Hillo kasiino pakutavad boonused ja kampaaniad

Hillo on Eestis tegutsevate kasiinosaitide seas üks väheseid, mis ei paku mängijatele rohkelt erinevaid kampaaniaid – mängijad saavad arvustuse kirjutamise ajal osa võtta vaid kahest kampaaniast, millest üks keskendub slotimängudele ja teine live-kasiinomängudele. Põhjuseks võib olla kasiino võrdlemisi lühike tegutsemisaeg, kuid sama tõenäoline on teooria, et kasiinol on sõlmitud kindla mängupakkujaga eksklusiivne partnerleping ning seetõttu saavad mängijad osaleda vaid selle tootja mängudele kehtivates turniirides ja kampaaniates.

Hillo tervitusboonus uutele mängijatele

Hillo aktiivsete kampaaniate seast ei leia kahjuks ühtegi uutele mängijatele mõeldud tervituspakkumist, seega tasuta keerutuste ja boonusraha ootajad jäävad tühjade kätega. See-eest saavad nii uued kui juba registreerunud mängijad võtta osa mängutootja Pragmatic Play kampaaniatest, mida tutvustame kohe ka lähemalt.

Aktiivsed kampaaniad Hillo kasiinos

Kuigi aktiivseid kampaaniaid on vaid kaks, on need tõeliselt muljetavaldavate auhinnafondidega ning samas kampaanias osalemist pakuvad ka mõned teised kasiinod, seega võib kampaania tuttavana tunduda. Tegemist on Pragmatic Play Drops&Wins kampaaniatega, millest üks pakub slotimängijatele ja teine live-kasiinomängude mängijatele võimalust võita mängimise eest lisaauhindu.

Drops&Wins slotikampaania 

Pragmatic Play on oma populaarsemad slotimängud nagu Gates of Olympus ja Big Bass Bonanza lisanud eksklusiivsesse Drops&Wins nimelisse kampaaniasse. Kampaaniast võtab osa enam kui 50 slotimängu, mille seas leiab nii klassikaliseid slotikaid kui ka Megaways-mänge. Osalemine on imelihtne: kampaaniast osa võtvates mängudes vähemalt 50 eurosendi suuruse panuse tegemine annab mängijale võimaluse ronida iganädalastes edetabelites aina kõrgemale.

Kampaania käigus saab igakuiselt teenida auhindu kahe miljoni euro suurusest auhinnafondist, lisaks jagatakse välja igapäevaseid ja iganädalaseid auhindu vastavalt mängija nädala või päeva jooksul saavutatud punktisummale. Turniirinädala punktitabelid nullitakse igal kolmapäeval. Punktide kogumise, kampaaniast osa võtvate mängude ja kampaania tingimuste kohta saab täpsemat informatsiooni kampaaniatingimuste lehelt, kuid reeglid ja tingimused on saadaval vaid inglise keeles.

Drops&Wins kampaania live-kasiino mängudele

Kui slotimängud jätavad Sind külmaks, kuid see-eest jumaldad (virtuaalselt) mängulaua taga istumist ning kaardi-täringumängude mängimist, on Pragmatic Play ka Sinu peale mõelnud. Samanimeline kampaania – kuid veidi teistsuguste võimalustega – on saadaval ka valitud lauamängudele. Põhiline erinevus võrreldes teise kampaaniaga on tunduvalt väiksem kuid siiski korralikult suur poole miljoni euro suurune auhinnafond. 

Lisaks punktide kogumisele ja edetabelis tõusmisele saab kasiinomängude kampaanias osaleda iganädalases blackjacki-võistluses. Kui blackjack ei paku Sulle huvi, võid auhindu püüda mängušõudes nagu üks Pragmatic Play populaarsemaid mänge Mega Wheel. Kampaanias osalevate mängude nimekirjaga saab tutvuda Drops&Wins mängukategoorias, kampaania reeglite ja tingimustega kampaanialehel.

Hillo kasiino kehtivad litsentsid ja kasiino ohutus

Hillo kasiino on Eestis tegutsemiseks hankinud kõik vajalikud litsentsid ning mängupakkuja emafirma Njord Vantage Services LTD on kantud ka Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt hallatud seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirja. Majandustegevuse registris on ettevõtte nimele registreeritud kaks litsentsi:

  • Hasartmängude korraldamise tegevusluba HKT000071 (2022-tähtajatu)
  • Hasartmängu korraldusluba HKL000400 (2023-2028)

Kuna Eesti kasiinolitsentsi ehk mängude korraldamise tegevusloa saamiseks on ettevõttel tarvis tõestada, et ohutud on nii kasiinos pakutavad maksemeetodid, isikuandmete kogumise ja töötlemise viisid kui ka pakutavad mängud, võib Hillot lugeda igati ohutuks ja turvaliseks hasartmänguportaaliks. Hillo on SSL-sertifitseeritud, mis garanteerib, et mängijate seadmete ja teenusepakkuja serverite vaheline infovahetus on täielikult krüpteeritud.

Hillo on oma mängijate ja lihtsalt teemast huvitatud inimeste jaoks pannud kokku korraliku vastutustundlikku mängimist promova alalehe. Sealt leiab näiteks lühikese küsimustiku, mis aitab mängijal hinnata oma mängukäitumist, info eneseabiorganisatsioonide kohta ja ka ülevaate kasiino pakutavate enesepiirangutööriistade kohta. Mängija saab kehtestada omale lühikese rahunemisaja, pikema juurdepääsukeelu ning lisaks on võimalik klienditeeninduse abil ka oma konto täielikult sulgeda.

Kuigi vastutustundliku mängimise sektsioon on väga põhjalik, võib ette heita abiotsivate mängijate suunamist vaid rahvusvaheliste organisatsioonide poole. Eestis aktiivse Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse kontakte siit kahjuks ei leia, kuid see-eest saab mängija informatsiooni organisatsioonide Gamblers Anonymous ja GambleAware kohta.

Hillo kasiino mänguvalik

Nüüd vaatame üle kõige magusama osa – Hillo mänguvaliku. Laias laastus saab pakutavad mängud jagada kahte lehte: slotikad ja lauamängud. Nendest on kahest kategooriast on suurem slotimängud, kuid ka live-kasiino pakub mängijatele asjalikku valikut. Kokku leiab Hillo kasiinost enam kui 3000 mängu, millest ligikaudu paarsada on live-kasiinomängud ja virtuaalsed lauamängud, ülejäänud aga slotikad ja muud tüüpi lõbusad kasiinomängud.

Hillo kliendid saavad mängida nii tuntud slotitootjate Pragmatic Play, Games Global (varasemalt tuntud kui Microgaming), NetEnt ja Play’n GO mänge, kuid lisaks on mängijast vaid kliki kaugusel ka väiksemate tootjate nagu Half Pixel Studios ja 4ThePlayer slotiparemik. Mängutootjaid, kelle üllitisi Hillo kasiinos mängida, on enam kui viiskümmend ja seega ei tohiks tühjade kätega jääda ükski uusi ja huvitavaid mänge otsiv hasartmänguhuviline.

Hillo slotimängud 

Hillo kasiino muljetavaldav, tuhandetesse küündiv slotivalik on mugavalt organiseeritud kategooriatesse nagu populaarsed, uued, hooajalised või kindlat tüüpi võimalustega mängud. Kui kategoorias kerimine on liiga tülikas, leiab mänge mugavalt ka otsingufunktsiooni abil. Hillo slottide seas ei leia küll eksklusiivseid kasiino soovide järgi arendatud slotimänge, kuid nende puudumine ei anna end ka kuidagi tunda.

Jackpotimängude armastajad võivad see-eest jääda igatsema võimalust teenida miljonitesse ulatuvaid peavõite mängudes Mega Moolah ja Hall of Gods, sest ei neid ega ka teisi populaarseid progressiivsete jackpottidega slotikaid Hillost ei leia. Samuti ei paku Hillo kohalikke mitmetasemelisi jackpotte. Jackpotimängude puudust aitab aga leevendada ligi poolesajapealine Megaways-tüüpi mängude valik. Kui Sa pole varem seda tüüpi mängudega kokku puutunud, siis neid iseloomustab kümnete (ja isegi sadade!) tuhandete sisseehitatud võiduvõimaluste olemasolu igas mängus.

Muud mängud

Mõned kindlad mängutüübid nagu smash-mängud, crash-mängud ja “book of”-mängud on kodulehel kergelt leitavad tänu nende kategooriatesse organiseeritusele. Esimesena näevad crash-mängude huvilised selliseid klassikuid nagu Aviator ja JetX, kuid crash-mänge leidub lisaks neile veelgi – ligi kümme. Sama suur on ka aina populaarsemaks saavate smash-mängude kategooria.

Erinevaid teleekraanidelt tuntud lotomänge on Hillos vaid käputäis, kuid midagi leiab omale nii kenofänn kui bingoaustaja. Lisaks saab Hillos meelt lahutada ka lauamängude fänn, sest lauamängude kategoorias leiab erinevaid kasiinoklassikute ruleti, blackjacki, bakaraa ja pokkeri variante. Kategooria kahvatub oma paarikümne mänguga siiski oluliselt suurema valikuga videodiileritega live-kasiino kõrval.

Live-kasiinomängud

Hillo pakub mängustuudiote Pragmatic Play ja Bombay Live parimaid live-mänge. Videodiilerite juhtimisel mängitavate kaardi- ja lauamängude valik on virtuaalsetest lauamängudest kaks korda suurem ning lauamänguhuvilised võivad liituda ligi sajakonna erineva videokasiinomänguga. Suurimat valikut pakub pea viiekümne erineva mängutoaga blackjacki-sektsioon ning ka erinevaid ruletimänge on rohkem kui kahel käel sõrmi. Hillos ei saa veel mängida live-pokkerit ega voogedastatud täringumänge, kuid arvatavasti lisab kasiino lähimal ajal ka neid mängutüüpe  oma järjest kasvavasse mänguvalikusse.

Koos live-kasiinomängudega leiab samast kasiinojaotisest ka mängušõud, mida edastatakse Pragmatic Play ja Evolution Gamingu tipptasemel stuudiotest. Lõbusad mängušõud nagu imemagus Sweet Bonanza Candyland ja suurlinnamelu koju toov Boom City aitavad Eesti sageli morni ja pilvisesse ilma tuua veidi rõõmu ja päikesesära. Erinevaid mängušõusid on saadaval kümmekond ja neid lisatakse klientide huvi korral ka juurde.

Registreerumise protsess Hillo kasiinos

Kui oled selles arvustuses välja toodud pakkumiste ja võimalustega end kurssi viinud ja leiad, et Hillo kasiinoga liitumine võib olla õige valik, siis loe kindlasti edasi! Oleme kokku pannud asjaliku juhendi, mis aitab Sul luua konto, teha oma esimese sissemakse ning asuda Hillos võite püüdma. Registreerimise protsess on Smart-ID või Mobiil-ID kasutajatele eriti lihtne, kuid ka nende puudumisel on mängima asumine vaid mõne kiire sammu kaugusel. 
Kui kaua: 7 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Sissemakse
Veendu, et Hillo kasiino vastab Sinu ootustele
1. Veendu, et Hillo kasiino vastab Sinu ootustele
Tee enne liitumist veidi taustatööd – loe ülevaade lõpuni ja uuri, kas kasiino pakutavad boonused, maksevõimalused ja mänguvalik on just see, mida Sa oma uuelt lemmikkasiinolt ootad. Kui oled Hillo võimalustega rahul, võid liikuda kasiino kodulehele ja hakata kontot looma.
Vajuta nupul “Logi sisse” või “Sissemakse”
2. Vajuta nupul “Logi sisse” või “Sissemakse”
Kui Sul pole veel Hillo kontot, saad selle hõlpsasti luua kas oma esimese sissemakse tegemisel või vajutades sisselogimise hüpikaknas lingile “Registreeri kohe”. Link viib kasutaja sissemakse tegemise lehele, seega ei ole tegelikult vahet, kumba nuppu registreerimiseks vajutada.
Tee Brite maksesüsteemi abil esimene sissemakse 
3. Tee Brite maksesüsteemi abil esimene sissemakse 
Kasiino kasutab sissemaksete töötlemiseks Brite-nimelist maksesüsteemi, mille kaudu saab sissemakseid teha pea kõigist Eesti suurematest pankadest (sellest loe lähemalt maksemeetodite sektsioonis). Kuigi vaikimisi määratud maksesummad on tavalisest suuremad, ei ole mängija kohutatud tegema ei 50, 250 ega 500 euro suurust esimest makset – tegelik minimaalne sissemaksesumma on 20 eurot.
Kinnita maksesoov ja asu mängima!
4. Kinnita maksesoov ja asu mängima!
Logi oma valitud pangakontole kas kasutajatunnuse, Smart-ID või Mobiil-ID kaudu sisse ning kinnita makse teostamise soov. Sissemakse peaks kasiino kontole laekuma selle aja jooksul, mil pank Su tagasi kasiinolehele suunab. Kui näed kontoseisul nullist suuremat summat, oledki panustamiseks valmis. 

Hillo KYC-poliitika ja konto verifitseerimine

Kuna KYC-protsess (know your client ehk tunne oma klienti) on kasiinode jaoks äärmiselt oluline veendumaks et hasartmänge saavad mängida saavad vaid selleks võimelised inimesed, võib kasiino täiendavaks isikutuvastuseks paluda esitada lisadokumente. Dokumentide ülevaatamine ei tohiks võtta kauem kui 48 tundi ning mängija saab e-mailile peale ülevaatamise lõppu ka teavituse.

Isikutuvastuse protsessi kirjeldusega saab tutvuda nii KKK-sektsiooni osas “Kinnita oma konto” kui ka privaatsuseeskirjade ja “Vanus ja Kinnitus” alalehtedel. Kuigi poliitikad ja eeskirjad on äärmiselt põhjalikud, on need tõlgitud kas inglise või mõnest teisest keelest.

Klienditugi ja abimaterjalid mängijatele

Võrreldes teiste kohalike kasiinodega on Hillo klienditugi ehk veidi lahjem, kuid siiski ei jää ükski mängija oma küsimustele vastuste saamisel hätta. Kõige esimene abimees murede lahendamisel ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon on leitav kasiino alaosas ning sealt leiab vastused olulisematele küsimustele järgmistel teemadel:

  • Mängimisega alustamine
  • Konto verifitseerimine
  • Boonused
  • Pangandus

Kui KKK Sinu küsimustele vastata ei suuda, võid vastuse leidmiseks pöörduda klienditoe poole. Kontaktivõimaluste leidmine on tavalisest keerulisem, sest klienditeeninduse aadress ei ole kodulehel kiirelt leitav, vaid see on üldtingimuste lehel muu informatsiooni sisse kadunud. Hillo pakub klienditeenindajaga suhtlemiseks kahte valikut:

Telefoni teel suhtlemise võimalus Hillos puudub, kuid see-eest saab e-maili kaudu esitatud küsimus vastuse hiljemalt tunni aja jooksul, otsevestluse aknas võtab vastuste saamine vähem kui minuti. Klienditeeninduse töötaja võib alguses vastata inglise keeles, kuid kui vestlust jätkata eesti keeles, tulevad ka uued vastused eestikeelsena. Muresid ja küsimusi saab esitada 24/7.

Sissemaksete ja väljamaksete tegemine Hillo kasiinos

Hillo kasiino valinud mängijad on maksete tegemisel limiteeritud – Eesti klientidel on võimalik makseid teha vaid Brite maksesüsteemi kaudu. Kuigi Brite ei ole Eesti kasiinodes sama levinud kui näiteks Trustly ja Neteller, on see turvaline ja töökindel viis maksete tegemiseks. 

SissemakseVäljamakseMinimaalne sissemakse (eurodes)Minimaalne väljamakse (eurodes)Maksimaalne väljamakse (eurodes)
Pangaülekanne Brite kaudu:
Swedbank;
SEB;
Coop Pank;
Luminor;
LHV
xx202010 000 päevas

Sissemaksed laekuvad kontole imekiirelt, tavaliselt võtab see aega alla minuti ning kasiinolehele tagasi jõudmisel on raha juba laekunud. Väljamaksete töötlemine toimub esimesel võimalusel, kuid üldtingimustes on välja toodud, et makse laekumine võib kindlate meetodite kasutamisel võtta kuni viis tööpäeva. Hoiatame ka ette, et iga 2000 euro väljamaksete koondsumma kättejõudmisel palub kasiino esitada isikut tõendav dokument, et veenduda teenitud summade jõudmises õige inimese kätte. 

Hillo kasiino ei ole Sinu jaoks sobiv, kui oled harjunud makseid tegema e-rahakottide kaudu või krüptoraha eest, sest väga tõenäoliselt ei ilmu seda võimalust ka tulevikus. Igakuist väljamaksete limiiti ei ole tingimustes välja toodud, kuid igapäevaselt saab välja võtta kuni 10 000 eurot.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
4.2/5
Boonus
1200€
Keerutused
220
Võta boonus
Maksemeetodid
Rapid transfer
Neteller logo
Skrill logo
ecoPayz logo
Trustly logo
PaySafeCard logo
Mastercard logo
Visa logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
-
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
-
Tasuta spinnid mängudele
Big Bass Bonanza, Joker Stoker, Starburst, Book of Fallen
Spinnide läbimängunõue
30x
Põhiandmed
Tegevusluba
Curaçao
Loodud
2022
Domeen
verdecasino.com