OlyBet

OlyBet
8.3 Kogu skoor
 • Vana ja tunnustatud kasiino, üks Eesti esimesi
 • Täiesti kodumaine kasiino
 • Lai mänguvalik
 • Korralikult boonuseid ja ka VIP-klubi
 • Klienditeenindus saadaval iga päev ja hilistel tundidel
Olybet spordiennustus

OlyBetis on suur rõhk spordipanustamisel, kuid ei puudu ka traditsioonilisemad mängud.

Kas Eestis on veel ühtegi inimest, kes ei teaks Olympic kasiino nime? Just Olympic kasiino grupiga on seotud üks Eesti vanimaid online kasiinosid OlyBet. Mõnes mõttes saab OlyBeti lugeda lausa nö Eesti internetikasiinode vanaisaks, kuna suuresti oli OlyBet just kasiinonduse teerajaja Eestis ja jätkab seda trendi tänapäevalgi.

Kasiino tegi hiljuti läbi täieliku uuenduse ja kaasajastas oma kasiinolehte, mistõttu on kasiino taas haaramas kasiinoturu ohjasid enda kätte. Selles väikeses arvustuses anname ülevaate uues kuues OlyBeti võimalustest, et saaksid leida endale sobiva mängukoha.

OlyBet kasiino annab igale uuele mängijale kuni 300 eurot kasiinoboonust ja kuni 300 tasuta spinni Starburst slotikale. Tee esimene sissemakse ja see duubeldatakse 100% kuni 300 euroni! Boonuse saamiseks tuleb registreeruda pakkumisele. Boonusraha võitudele rakendub ka 35-kordne läbimängimisnõue.

Boonused

Pokkeri Olybetis

Pokkerimängijatele on kasiinos lausa üle kümne boonuse, samas teistele mängudele on boonuseid märksa vähem.

Üks asju, mida vanale OlyBetile heideti pidevalt ette, oli boonuste vähesus. Uues OlyBetis üritatakse ilmselt seda probleemi kaotada ning nüüd võib leida korraga lausa üle kümne erineva boonuse. Siinkohal tuleb aga mainida, et OlyBeti boonusevalik on väga tugevalt suunatud pokkerilekasiinomängudele on boonuseid märksa vähem, samas on pokkerimängijatele mitmeid erinevaid boonusvõimalusi.

Pokkerile on rõhutud ka tervitusboonuses, kuna kasiinos on hetkel vaid üks tervitusboonus ja see ongi pokkeriboonus. Summa ei ole aga sugugi paha, ulatudes 500 euroni. Nagu pokkeriboonustele tavapärane, vabaneb boonus osakutena aja jooksul, aga kindlasti pole see paha võimalus. Samuti hiilgab kasiino turniiridega – pokkeri jaoks korraldatakse turniire pidevalt. OlyBeti pokkeriturniirid toimuvad iga kuu ja ulatuvad lausa hämmastava 40 000 euroni!

Seni on ka näha olnud, et kui tekkinud on mõni uus slotikas, võetakse selle promomine korralikult ette ning luuakse slotikaturniir, mille käigus saab jällegi võita kopsakaid auhindu. Seega ei jäeta tegelikult boonustest ilma mitte kedagi!

OlyBetil on ka VIP-klubi, kuid jällegi on eelkõige tegemist pokkerimängijate klubiga. Sarnaselt teistele VIP-pakkumistele, saab koguda mängides punkte ning neid punkte saab hiljem vahetada magusate auhindade vastu (näiteks puhtalt rahaks või turniiri sisseostuks).

Tuleb aga mainida, et kui sa ei ole pokkeriäss, siis vähemalt momendil on boonuste valik pisut niru. Jääme lootma, et tulevikus see paraneb, sest praegusel hetkel on OlyBet tunduvalt parandanud oma boonuste valikut üleüldises mastaabis.

Mänguvalik

Olybet Live kasiino

OlyBetis saab mängida ka livebet-mänge ehk panustada teatud mängudele samal ajal kui diiler jagab kaarte või heidab täringut.

OlyBetist võid leida otseses mõttes kõike. Kasiinokategooriast leiad enam kui 400 erinevat slotikat, seega võid kas või igal päeval mängida erinevat slotikat. Võrreldes mõne teise kasiinoga on OlyBetis vähem videopokkereid ja jackpotimänge – vastavalt 2  ja 8. Teisalt aga on jackpotikate seas nii Mega Moolah kui Mega Fortune – kaks suurt giganti, kes on pidevalt vastamisi.

Ka lauamänge on piisavalt, et isu täis mängida. Olgu su eelistuseks rulett, blackjack või midagi muud, OlyBetis on üle 30 lauamängu. Kui sa tahaksid hoopis nautida lauamängu koos kauni ehtsa diileriga, peaksid valima OlyBeti live-kasiino, kust võid leida üle 30 erineva Blackjacki laua, 16 ruletti ja palju muud.

OlyBet on üks vähestest kasiinodest, kus saab teha ka nö panusemänge ehk vaadata otseülekandes, kuidas diiler kõlistab täringuid või laob kaarte, tehes samas panuseid. Selle funktsiooni nimi on OlyBetis „Betgames“ ning esindatud on 9 erinevat panustamismängu.

Panustamisest rääkides, siis ei tohi unustada spordipanustamist, mis on siiski olnud ju OlyBeti nime inspiratsiooniks. Seoses uuendusega parandati ka spordiennustuste valikut ja funktsionaalsust, seega on nüüd panustamine lausa lust. Samuti on olemas livebet funktsioon ehk võimalus panustada reaalajas.

Nagu boonuste vaatlemisel selgus on OlyBet tugevalt keskendunud pokkerile. Selle jaoks on kasiinol eraldi pokkeritarkvara, mida saad arvutisse laadida, kuid alternatiivina saad pokkerit mängida isegi brauseris. Tänu brauseris mängimise võimalusele ei tohiks takistuseks olla ka mobiilseadme kasutamine.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Ka spordipanuste vaadet on uuendatud

Ka spordipanuste vaadet on uuendatud ning see on nüüd senisest tunduvalt funktsionaalsem ja lihtsam.

Vana ja uus OlyBet on nagu öö ja päev. Varasema disaini kohta oleks saanud öelda nii mõndagi halvasti, kuid uus disain ja funktsionaalsus ületavad kõiki ootuseid. Kasiinot katab ergas punane värvitoon, mis on saanud juba Olympicul tavaks.

Samuti parandati mänguvaadet ning nüüd saab hõlpsasti mänge nime järgi otsida või lehitseda kategooriatest. Sarnane uuendus tehti spordipanustele, kus on eraldi kategoorias lausa nö gurmeepakkumised või lihtsalt uued kuumad panustamisvõimalused.

Ehkki kasiino on nüüd kaasaegse välimusega, ei ole see kaotanud lihtsust. Vajalikku infot on lihtne üles leida ja mänguvaade on enamgi kui hea.

Kuna uus OlyBet ei ole olnud saadaval just väga kaua, ei pea ka imestama, et lehel võib olla mõningaid tõrkeid. Näiteks võid kohata OlyBeti lehitsemisel inglisekeelseid tekstiribasid või hoopis täiesti tühjasid infolehti, kus peaks tegelikult olema mingi sisu. See on hetkeseisuga ka ainus miinus ning võib loota, et peatselt parandatakse see ära.

Klienditeenindus ja makseviisid

OlyBet on nii eestimaine kui sa vähegi võid tahta ühest kasiinost. Klienditeenindus on eestikeelne ning see on saadaval absoluutselt iga päev kella kaheksast kella kaheni öösel, seda live-chati vahendusel. Testisime ka ise seda, kui kiiresti live chat vastab ning vastuse saime absoluutselt kohe, mis on hea märk ja loodetavasti ka kajastab OlyBeti üldist teenindustaset.

Kui mainida miinuspooli, siis OlyBeti lehel ei ole tugikeskust, kus oleks selgitatud mõningaid levinud küsimusi või muud sellist, seega võib juhtuda, et peadki klienditeenindust painama küsimustega, millele oleks mõnes teises kasiinos saanud vastuse abikeskuse lehelt.

Makseviisidest on esindatud peamised Eesti pangalingid, krediitkaardid ja Skrill e-rahakott. Valik ei ole küll väga suur, kuid kuna tegemist on Eesti ettevõttega, võib uskuda, et maksed käivad kiirelt.

Kokkuvõte

OlyBeti uuenenud koduleht on kümneid kordi parem kui varem, mis indikeerib kasiino soovi käia ajaga kaasas ja muuta end paremaks – parandati mitmeid suuri murekohti, mis olid enne mängijatele pinnuks silmas. Hetkel on OlyBet tõeline paradiis pokkerimängijatele, kuid ega spordipanustajad ja slotikasõbradki hätta ei jää. Kui otsid kasiinot, mis pakuks sulle põnevust ja oleks kodumaine, on OlyBet ainuõige otsus.

OlyBet kasiino annab igale uuele mängijale kuni 300 eurot kasiinoboonust ja kuni 300 tasuta spinni Starburst slotikale. Tee esimene sissemakse ja see duubeldatakse 100% kuni 300 euroni! Boonuse saamiseks tuleb registreeruda pakkumisele. Boonusraha võitudele rakendub ka 35-kordne läbimängimisnõue.
8.3 Kogu skoor
Kui tahad tõelist kasiinokogemust, leiad selle OlyBet kasiinos

Eesti kasiinode vanaisa OlyBet uuendas hiljuti oma internetikasiinot ja on nüüd tugevam kui eales varem. Vaata siit kasiino plusse ja miinuseid!

Kasutajasõbralikkus
9
Boonused
8
Klienditeenindus
8.5
Plussid
 • Vana ja tunnustatud kasiino, üks Eesti esimesi
 • Täiesti kodumaine kasiino
 • Lai mänguvalik
 • Korralikult boonuseid ja ka VIP-klubi
 • Klienditeenindus saadaval iga päev ja hilistel tundidel
Miinused
 • Pole erilisi tervitusboonuseid kasiinomängude jaoks
 • Disain on küll uuendatud, kuid esineb tõrkeid
 • Pole tugikeskuse lehte
Kasutaja hinnang: 4 (1 votes)
AINULT 2 PÄEVA OlyBet annab lahkelt riskivabu panuseid

AINULT 2 PÄEVA: OlyBet annab lahkelt riskivabu panuseid

Kas oled vaatanud oma lemmikkoondise matši ja mõelnud: "kui vaid saaks teenida raha jalgpallimängu vaatamise eest..."? Kui nii, siis on Eesti kuulsa kihlveokontori OlyBeti pakkumine sinu jaoks suurepärane uudis. Ainult 2 päeva, kuni 31. jaanuarini, on võimalik saada OlyBet kasiinos spordipanuseid tehes oma raha tagasi kuni 50 euro ulatuses! Just nimelt, kuulsid õigesti - OlyBet annab sulle lihtsalt raha tagasi, kui su panus läheb luhta ning sa kaotad raha. Kaotamine pole kunagi olnud nii lõbus! Pakkumine on mõeldud uutele mängijatele, kes avavad OlyBetis konto ning teevad oma esimese panuse. Seega, isegi, kui sa ei ole varem kokku puutunud spordipanustamisega, aitab see kampaania sul saada "käe valgeks" ja annab isegi raha tagasi, garanteerides, et sinu esimene spordipanustamise kogemus on meeldiv. Kuidas see
OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutust

OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutust

Eesti tuntuim online kasiino OlyBet ja tasuta spinnid on sõnad, mis käivad pidevalt käsikäes. Ehkki viimasel ajal on kasiino keskendunud eelkõige pokkeripakkumistele ja spordiennustuste korraldamisele, ei ole unustatud ka neid mängijaid, kes eelistavad slotikaid keerutada. Slotikatele uue hingamise andmiseks on kasiino loonud suurejoonelise uue mängija kampaania, mis garanteerib igale uuele OlyBeti kliendile kuni 600 tasuta keerutust. Kampaania on lihtsamast lihtsam ning põhineb sissemaksete tegemisel. Sisuliselt käib asi niiviisi: Ava OlyBetis konto - saad seda teha näiteks selle artikli allosas olevale nupule vajutades; Tee oma esimesed sissemaksed - keerutused on mõeldud 3 esimesele sissemaksele; Saad järgmisel esmaspäeval (deposiidile järgneval esmaspäeval) kätte oma tasuta keerutused. Seega ainus "konksukoht" seisnebki sissemaksete tegemises. Nagu mainitud, siis tasuta keerutused on mõeldud kolmele esimesele sissemaksele, st
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net Entertainmenti slotikas Mega Fortune, mis on tuntud oma miljonivõitude poolest. Terve augustikuu vältel on võimalik OlyBet kasiinos võita tasuta keerutusi just sellele samale slotimängule. Iga päev läheb loosi üle 3000 tasuta keerutuse. Kampaania on iganädalane, pakkudes iga päev midagi põnevat. Esmaspäevast reedeni saab nautida järgnevaid pakkumisi: Kui panustad 20 eurot slotikas "Pyramid: Quest for Immortality", saad 10 tasuta keerutust; Kui panustad 50 eurot slotimängus "Piggy Riches", saad 20 tasuta keerutust; Panustades 100 eurot "Divine Fortune" slotikas, antakse sulle 30 tasuta keerutust; Panustades 100 eurot hoopis "Lost Relics" slotikas, saad 30 tasuta spinni; Lõpuks, panustades 200 eurot "Mega Fortune" slotikat mängides, saad 40 tasuta spinni. Nädalavahetus
OlyBeti mobiilipokkeris jagatakse ära 10 000 eurot

OlyBeti mobiilipokkeris jagatakse ära 10 000 eurot

OlyBet kasiino on enamat kui legendaarne - Eesti esimese internetikasiinona on Olympic Entertainment Groupi kasiino kogu internetikasiinonduse teerajaja Eestis. Miks me seda siinkohal rõhutame? Sest kasiinonduse "vanaisana" on igasugused uuendused OlyBeti poolt teretulnud. Hiljuti tegi kasiino läbi täieliku uuenduskuuri, mille raames anti lehele uus hingamine, kuid see pole ainus, mille poolest kasiino end parandanud on. Ka nende kampaaniavalik täienes massiivselt, seejuures hakati eriti tugevalt rõhku panema pokkeri pakkumistele. Tänavune maikuu kampaania on aga eriti geniaalne, kuna see ühendab endas kaks olulist punkti: pokkeri ja nutitelefonid. OlyBet pakub tasemel mobiilset pokkerit ning uue kampaaniaga üritatakse mängijaid tõmmata kaasa just nutitelefoni kaudu mängitavasse pokkerisse, seda ahvatleva pakkumisega, mille raames jagatakse mängijate vahel ära suisa 10 000 eurot. Mida tuleb raha saamiseks teha?
Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suurelt

Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suurelt

Novomaticu slotimängud on maailmas juba pikka aega olnud tähelepanu all oma huvitava graafika ja kopsakate võiduvõimalustega, kuid seni on jäänud Novomatic pisut kaugemale rambivalgusest Eesti kasiinodes. Nüüdsest aga asjad muutuvad, sest Novomaticu parimad mängud on OlyBet kasiinos saadaval, nende hulgas ka maailmakuulsad slotid nagu Book of Ra, Lucky Lady's Charm ja Lord of the Ocean. Selle tähistamiseks lõi kasiino käima vinge aprillikampaania. Mängides Novomaticu mänge, on võimalik teenida pärisraha ning seda mängusisestele võitudele lisaks. Jackpotisumma on kokku 7777 eurot ning selle saamiseks ei pea tegema muud, kui lihtsalt panustama! Kuidas võita 7777 eurot puhast raha OlyBetis Kampaanias osalemine on äärmiselt lihtne. Kõigepealt pead tegema OlyBetis konto ning registreeruma kampaanialehel - ilma registreerumata ei saa kampaaniast osa võtta. Seejärel pole vaja
Olympic kasiino müüakse maha

Olympic kasiino müüakse maha. Mida tähendab see mängijatele?

Täna raputas paljusid OlyBet kasiino ja Olympic Entertainment Groupi fänne pommuudis: OEG müüakse maha. Kaks ettevõtte suuraktsionäre, kellest üks on Armin Karule kuulub OÜ HansaAssets, müüvad oma aktsiad ettevõttele nimega Odyssey Europe AS ning ühtlasi otsustati Olympic börsilt minema viia. Need inimesed, kes olid juhtumisi ka investeerinud Olympic Entertainment Groupi, peavad pettuma, sest mulluse aasta ehk 2017. aasta eest neile dividende ei maksta - kõik kasum kuulub uuele ettevõttele ehk Odyssey Europe AS-le. Odyssey Europe AS näol on tegemist investeerimisettevõttega, mis kuulub Novalpina Capital juurde. Londonis asuv ettevõte on veel võrdlemisi uus ning on jõudnud tegutseda vaevu paar aastat. Tehingu jõustumiseks on vaja ka Maksu- ja Tolliameti luba ning täna esitati juba Finantsinspektsioonile taotlus ülevõtmispakkumisteks. Armin Karu, kes alustas OEG-ga
OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem

OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem

OlyBet kasiino pöörane kolmapäevaboonus ja regulaarsed kolmapäevased boonused on alati olnud populaarsed, kuid äsja käima lükatud versioon kolmapäevaboonusest võtab reaalselt hinge kinni. Ilma naljata, tegemist on ühe parima slotikaboonusega üldse. Nimelt, iga kolmapäev on võimalik OlyBet kasiinos saada 1000 tasuta keerutust, seda lihtsalt kasiinos mängimise eest. Kampaanias osaleb terve hulk mänge. Kui panustada nendes mängudes minimaalselt 20 euro eest, saad 100 tasuta keerutust, aga seda iga mängu kohta eraldi. Kuna kampaanias on 7 erinevat mängu, tähendab see, et sul on võimalik saada 700 tasuta keerutust. Veelgi enam - registreerumine pole vajalik! Pead lihtsalt avama mängu, panustama 20 euro eest ja saad 100 tasuta keerutust pealekauba. Kampaaniamängud on:  Starburst Aloha! Cluster Pays TwinSpin Deluxe Fairytale Legends: Hansel & Gretel Dead or Alive
Olympic võidutseb endiselt: kasum kasvas 30 miljonini

Olympic võidutseb endiselt: kasum kasvas 30 miljonini

BNS andis äsja teada, et Olympic Entertainment Groupi puhaskasum kasvas eelmisel aastal ligi 3 protsenti, jõudes 30,6 miljoni euro piirini. Ka netomüügi numbrid kasvasid märkimisväärselt, ületades 172 miljoni euro piiri. Üks kõige jõudsama kasvuga turgusid on ka seejuures olnud ettevõtte kodumaa. Enne hasartmängumakse olid müügitulu numbrid üle 56 miljoni euro. Eelmise aasta detsembri lõpus sai Olympic kiidelda Eestis 988 mänguautomaadi, 46 ruletiterminali, 24 mängulaua ja sama paljude turniiripokkeri laudadega. Töötajaidki on ettevõtte Eesti harus üle 700. Enne hasartmängumaksude arvestamist kerkisid ka Läti ja Leedu haru müüginumbrid, ehkki kordades vähem kui Eesti sektoris. Kõige suurema müügitulukasvuga oli Malta segment, kus tulud kasvasid lausa 27,9 protsenti, seda vaid 285 mänguautomaadi ja 189 töötajaga. Nende numbrite juures on Olympic jätkuvalt suur eeskuju Eesti
OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasuta

OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasuta

Kui sa oled kunagi kahelnud OlyBet internetikasiino boonustes ja oled lootnud, et nendegi valikusse tuleks mõni boonus, mille pärast tasuks registreeruda, siis nüüd on mängijate palvetele vastatud, sest OlyBeti boonuste valikusse lisandus hiljuti ka verivärske tervitusboonus. Kõik uued mängijad saavad osa 100%-lisest tervitusboonusest, mis võib ulatuda 300 euroni ning duubeldab sinu sissemakse, seega saad topelt sama palju raha mängimiseks kui sa kandsid OlyBeti kontole oma esimese sissemaksega. Mida OlyBeti tervitusboonusega saab? Lisaks tasuta mängurahale saavad kõik uued mängijad ka rohkelt tasuta keerutusi. Siin on näiteks väike ülevaade sellest, mida võid OlyBeti boonusega saada: Teed 10-eurose sissemakse, saad 10 eurot boonust ja 10 tasuta keerutust; Teed 25-eurose sissemakse, saad 25 eurot boonust ja 25 tasuta keerutust; Teed 100-eurose sissemakse, saad 100
OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgi

OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgi

OlyBet kasiino nimi ei ole võõras kellelegi, isegi kasiinokaugematele inimestele. Olympic Groupi legendaardne online kasiino on pärast eelmise aasta uuendusi tõstnud vunki ning viimastel kuudel säranud uute kampaaniate poolest. 2018. algus on alanud sama hooga, kuna kasiino alustas kohe pärast uue aasta esimese nädala lõppu suurt slotikampaaniat "Happy Hours". Kampaania toimub kuni 4. veebruarini ning kogu selle kuu vältel on võimalik võita pärisraha igal nädalal. Selgitame alljärgnevalt pisut lähemalt, kuidas Happy Hours kampaania toimub. OlyBeti kampaania peamised reeglid Nagu nimi viitab, toimub kampaania "õnnetundide" põhjal. Esmaspäevast neljapäevani tuleb täita ülesandeid 12 ja 14 vahemikus igal päeval ning kui täidad ülesande just selles ajavahemikus, saadki pärisraha auhinna. Esiteks on tähtis meeles pidada, et Happy Hours kampaanias osalemiseks tuleb eraldi registreerida pakkumistele
Playin.ee