Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda

10.07.2021

Rulett ja tõde 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskudaKui kasiinotööstuses on üks mäng, mille puhul meenub samaaegselt sõna “strateegiad” või “müüdid”, on see rulett. See aastasadu vana kasiinomäng on üllitanud tuhandeid vestluseid, arutelusid ja vaidluseid ning on ärgitanud paljusid inimesi looma nö strateegiaid, millega ruletis paremini võita.

Veelgi enam, rulett on tuntud oma glamuursuse poolest, kuna mängu on tihti kajastatud rikastes seltskondades, kus raha voolab sama ohtralt nagu šampanjat.

Kõige selle juures pole sugugi hämmastav, et rulett on tekitanud nii palju müüte enda ümber, ehkki paljud nendest pole tõesed. Alljärgnevalt kajastamegi viite sellist müüti.

1. Teatud numbrid on “õnnenumbrid”

Paljudele mängijatele meeldib kasutada konkreetseid numbreid mitu korda järjest – näiteks nende või mõne lähedase inimese sünnipäeva. Kui see number peaks võitma, peetakse seda numbrit automaatselt ka nö õnnenumbriks, mis tooks nagu garanteeritult võidu.

On aga ütlematagi selge, et ükski number pole õnnenumber. Mängijana võib olla mugavam kasutada mingeid numbreid, et hoida oma mängu kontrolli all, kuid mitte ükski number ei saa tagada järjepidevalt võite.

2. Strateegia aitab mul kindlasti alati võita

Sarnaselt eelmisele punktile kasutavad paljud mängijad ruletistrateegiaid või mingeid matemaatilisi mustreid, mille alusel mängides arvatakse, et ruletilaua taga pole võimalik kaotajaks jääda.

Peame siinkohal aga kurvastama: kuna rulett on 100% õnnemäng ja sõltub täielikult juhusest, ei saa mitte ükski matemaatiline jada, strateegia ega süsteem tagada võidu. Jah, strateegia alusel võib mängimine olla põnevam, kuid ükski süsteem ei taga mitte kunagi sajaprotsendilist võitmist.

3. Kasiino blokeerib mu konto, kui ma võidan liiga palju

Ka see müüt on laialdaselt levinud. Tegelikkuses aga pole vahet, kui palju keegi võidab ruletis: sa võid võita kas või 100 000 eurot paari raundi jooksul ning see ei morjenda kasiinot vähimalgi määral. Seni, kuni sa ei tegele pettustega, ei ole sugugi vahet, kui palju sa kasiinos võidad.

4. Internetirulett on petturlik ja kavandatud mängija kahjuks

Arusaadavalt tekitavad internetimängud inimestes pisut kõhedust ning eelarvamusi. Kui miski on nii kaugel – kuskil veebiavaruses – ja pole käega katsutav, siis peab see ju ometi olema pettus.

Jällegi on aga tegemist eksiarvamusega. Internetirulett töötab juhuslike numbrite generaatori baasil, mis on põhimõtteliselt keerukas algoritm. Mitte keegi, sealhulgas kasiino töötajad, ei saa ära arvata, kuidas ruletimäng kulgeb ning sellega tagatakse ühtaegu ka mängu legitiimsus ja ausus, kuna mängu tulemus on juhuslik ja seega ei saa kasiino kuidagi mängu enda kasuks pöörata.

5. Teatud numbrid on “külmad” ja “kuumad

Nagu mainitud esimeses punktis ei ole ruletis teatud numbreid, mis tooksid kaasa rohkem võite – samamoodi pole olemas ka nö külmi ega kuumi numbreid. Kõik, mis ruletilaua taga juhtub, on juhuslik – see on ruleti võlu.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Internetirulett vs reaalne rulett – kus võidab rohkem?
Internetirulett vs reaalne rulett – kus võidab rohkem?

Ainuüksi sõna “rulett” mainimine manab pähe kujutluse ehtsast kasiinomöllust. Ruletist legendaardsemat mängu on raske leida…

Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?
Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?

Raske on kujutada ette legendaarsemat kasiinomängu kui seda on rulett: seda kajastatakse peaaegu igas kasiinoteemalises…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee