Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda

20.06.2018

Rulett ja tõde 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskudaKui kasiinotööstuses on üks mäng, mille puhul meenub samaaegselt sõna “strateegiad” või “müüdid”, on see rulett. See aastasadu vana kasiinomäng on üllitanud tuhandeid vestluseid, arutelusid ja vaidluseid ning on ärgitanud paljusid inimesi looma nö strateegiaid, millega ruletis paremini võita.

Veelgi enam, rulett on tuntud oma glamuursuse poolest, kuna mängu on tihti kajastatud rikastes seltskondades, kus raha voolab sama ohtralt nagu šampanjat.

Kõige selle juures pole sugugi hämmastav, et rulett on tekitanud nii palju müüte enda ümber, ehkki paljud nendest pole tõesed. Alljärgnevalt kajastamegi viite sellist müüti.

1. Teatud numbrid on “õnnenumbrid”

Paljudele mängijatele meeldib kasutada konkreetseid numbreid mitu korda järjest – näiteks nende või mõne lähedase inimese sünnipäeva. Kui see number peaks võitma, peetakse seda numbrit automaatselt ka nö õnnenumbriks, mis tooks nagu garanteeritult võidu.

On aga ütlematagi selge, et ükski number pole õnnenumber. Mängijana võib olla mugavam kasutada mingeid numbreid, et hoida oma mängu kontrolli all, kuid mitte ükski number ei saa tagada järjepidevalt võite.

2. Strateegia aitab mul kindlasti alati võita

Sarnaselt eelmisele punktile kasutavad paljud mängijad ruletistrateegiaid või mingeid matemaatilisi mustreid, mille alusel mängides arvatakse, et ruletilaua taga pole võimalik kaotajaks jääda.

Peame siinkohal aga kurvastama: kuna rulett on 100% õnnemäng ja sõltub täielikult juhusest, ei saa mitte ükski matemaatiline jada, strateegia ega süsteem tagada võidu. Jah, strateegia alusel võib mängimine olla põnevam, kuid ükski süsteem ei taga mitte kunagi sajaprotsendilist võitmist.

3. Kasiino blokeerib mu konto, kui ma võidan liiga palju

Ka see müüt on laialdaselt levinud. Tegelikkuses aga pole vahet, kui palju keegi võidab ruletis: sa võid võita kas või 100 000 eurot paari raundi jooksul ning see ei morjenda kasiinot vähimalgi määral. Seni, kuni sa ei tegele pettustega, ei ole sugugi vahet, kui palju sa kasiinos võidad.

4. Internetirulett on petturlik ja kavandatud mängija kahjuks

Arusaadavalt tekitavad internetimängud inimestes pisut kõhedust ning eelarvamusi. Kui miski on nii kaugel – kuskil veebiavaruses – ja pole käega katsutav, siis peab see ju ometi olema pettus.

Jällegi on aga tegemist eksiarvamusega. Internetirulett töötab juhuslike numbrite generaatori baasil, mis on põhimõtteliselt keerukas algoritm. Mitte keegi, sealhulgas kasiino töötajad, ei saa ära arvata, kuidas ruletimäng kulgeb ning sellega tagatakse ühtaegu ka mängu legitiimsus ja ausus, kuna mängu tulemus on juhuslik ja seega ei saa kasiino kuidagi mängu enda kasuks pöörata.

5. Teatud numbrid on “külmad” ja “kuumad

Nagu mainitud esimeses punktis ei ole ruletis teatud numbreid, mis tooksid kaasa rohkem võite – samamoodi pole olemas ka nö külmi ega kuumi numbreid. Kõik, mis ruletilaua taga juhtub, on juhuslik – see on ruleti võlu.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.