Big Bad Wolf

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Big Bad Wolf
Mängutootja:
Quickspin
Tootlus mängijale:
97.35%
Aasta:
2012
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
25

Kus seda mängu mängida saab?

Saa oma võidud kätte 5 minutiga
100€ kasiinoboonus
100 spinni
350 tasuta spinni uutele mängijatele

Big Bad Wolf

05.04.2023

Big Bad Wolf on 2013. aastal Quickspini poolt välja antud põnev slotimäng, mis põhineb ei millelgi muul kui klassikalisel kolme põrsa muinasjutul. Selles slotimängus ei pea pettuma ükski kasiinosõber ega muinasjutufänn: Quickspin on toonud klassikalise muinasjutu ellu ja annab igaühele võimaluse meenutada lapsepõlve, võites samal ajal raha.

Testi Big Bad Wolf slotikat siinsamas Playin.ee lehel, kasutades ülalpool olevat tasuta demoversiooni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Big Bad Wolf on mänguautomaat, mis särab iga omaduse poolest. Esiteks, slotika RTP ehk tuluprotsent on üüratult kõrge: 97.29%, samas kui tööstuse keskmine on 96%. Siiski on asjal väike konks, kuna RTP sõltub suuresti sellest, kuidas sa mängu otsustad mängu. Halvemal juhul võib sinu RTP olla vaid 90% lähistel. Slotika volatiilsus on kõrge, seega tasub seda kindlasti arvesse võtta.

Olenevalt sellest, millist RTP versiooni sa kasutad, võib mängu maksimaalne võit varieeruda vahemikus 1225x kuni 2103x, kuid igal juhul on slotika väljamaksete potentsiaal üpris kõrge.

Võiduvõimalustest edasi vaadates on Big Bad Wolfil veel üks eripära: absoluutselt hämmastav graafika. Quickspin on selle slotika pärast suisa võitnud auhindu, sest on vähe mänge, kus on edasi antud niivõrd lahe atmosfäär. Klassikaline muinasjutt on ellu äratatud animeeritud graafikanüanssidega: hunt ulub taeva suunas ja puhub vaesete väikeste põrsaste kodud pikali.

Suurte võitude jaoks peaksid Big Bad Wolf slotis ekraanile saama põrsakesed, kes toovad parimad võidukombinatsioonid. Põrsakeste sümbolitele lisaks tiirlevad rullikutel Wild-sümbolid ja boonusmärgid, mis aktiveerivad erinevaid lisaboonuseid.

Slotika boonused

Big Bad Wolf ei ole võitnud auhindu ainult välimuse pärast, kuna slotil on rikkalikult boonuseid. Pärast iga võidukombinatsiooni aktiveerub Swooping Reels funktsioon, mis tähendab, et võidusümbolid eemaldatakse ekraanilt ning asendatakse uute sümbolitega. See jätkub seni, kuni sa kaotad, kuid omamoodi tähendab see funktsioon, et sul on võimalik võita mitu korda järjest. See süsteem sarnaneb NetEnti Gonzo’s Quest slotile. Pärast iga järjestikust võitu muutub üks põrsasümbolitest Wild-sümboliks ja jääb ekraanile pidama seni, kuni funktsioon lõppeb.

Kuna tegemist on kolme põrsakese teemalise slotiga, on mängus ka nö majade ümberpuhumise boonus. Selle jaoks on vaja saada ekraanile kuusümboleid. Kui saad kokku 3 sellist sümbolit, puhub hunt puidust maja pikali ja sa saad 2 lisakeerutust. Kui sa saad 6 kuusümbolit, puhub hunt tellismaja pikali ja saad 2 lisakeerutust koos kordistajatega.

Big Bad Wolf slotil on varuks ka tasuta spinnide funktsioon, mis aktiveerub 3 hundisümboli leidmisel ning annab sulle 10 tasuta spinni. Funktsiooni käigus saad aktiveerida veelgi rohkem tasuta spinne.

Kokkuvõtteks

Big Bad Wolf viib meid kõiki tagasi lapsepõlve oma muinasjutulise teemaga. Tegemist on Quickspini kõige populaarsema mänguga, mis skooris 2013. aastal isegi maineka EGR-i auhinna. Mängu fantastiline graafika ja animatsioonid annavad videoslottide maailmale täiesti uue tähenduse. Pealegi, see slotikas toob natuke nostalgiat: me kõik teame legendaarset kolme põrsakese muinasjuttu.

Lahe teema pole aga ainus põhjus, miks see slotikas on mängijatele korda läinud. Slotil on hämmastavalt kõrge RTP ja originaalsed boonusfunktsioonid. On raske leida põhjust, miks seda mängu mitte proovida – iga tõeline kasiinosõber võiks seda mängu katsetada. Leia endale sobiv Eesti online kasiino, et proovida slotimängu ise!

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee