Blood Suckers

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Blood Suckers
Mängutootja:
NetEnt
Tootlus mängijale:
98.00%
Aasta:
2013
Volatiilsus:
Madal
Võiduliine:
25

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
Saa oma võidud kätte 5 minutiga
100€ kasiinoboonus
100 spinni

Blood Suckers

05.04.2023

Blood Suckers on üks NetEnti kõige armastatumaid slotimänge, mis on alates 2013. aastast alates püsinud kasiinomängurite lemmikute seas. Sellel populaarsusel on kaks põhjust: Blood Suckers on laheda vampiiriteemaga ning selle RTP ehk tuluprotsent on hiiglaslik 98%! Just selle kõrge tuluprotsendi ja madala volatiilsuse tõttu on Blood Suckers tõestanud end kui väga heade väljamaksetega slotikas, mis võib tuua kopsakaid võite.

Kuna Blood Suckers on olnud üks NetEnti kõige populaarsemaid slotikaid, andis ettevõte välja ka uuendatud versiooni nimega Blood Suckers II. Selles versioonis on uuendatud graafikat ja animatsioone ning kogu mäng näeb välja võimas, säilitades originaalse mängu võlu (ehkki RTP on juba madalam).

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Blood Suckers on tuntud ühel põhjusel: selle RTP on fenomenaalselt kõrge, jättes vaid 2%-se maja eelise. Nii väike maja eelis on sisuliselt vaid lauamängudel, kuid peaaegu mitte kunagi slotimängudes. Madala volatiilsuse ja kõrge RTP tõttu võib oodata Blood Suckers slotis tihedaid võite.

RTP-st kõrvale vaadates on Blood Suckers võluv klassikaline slotimäng, mis keskendub vampiiride temaatikale. Sind viiakse gooti stiilis müstilisse paika, kus saad taga ajada vampiire ning muidugi tulla ise kõigest välja võitjana pärast seda, kui oled hunniku vampiire ära tapnud.

Blood Suckers on üpris tüüpiline 5 rulliku ja 25 võiduliiniga NetEnti slotimäng, mille välimus on üldiselt lihtsakoeline (märksa lihtsam kui uuematel NetEnti slotikatel).

Rullikute disain on klassikaline, isegi pisut vanamoodne, kuid põnevuse hoidmiseks on sümbolitel kujutatud erinevaid vampiire ja muud temaatilist. Näiteks näed Wild-sümbolil vampiiri, kes hammustab neiut. Võidukombinatsiooni tabamisel ärkavad sümbolid ellu ja sind hirmutatakse põneva animatsiooniga.

Sellised disaininüansid lisavad Blood Suckersi fenomenile kahtlemata juurde, kuigi tuleb tõdeda, et slotikas on endiselt üpris “vanamoodne”. Seepärast otsustaski NetEnt luua uuendatud versiooni, kus on parem graafika.

Slotika boonused

Blood Suckers on küll pisut vanem slotimäng, ent selle boonusmäng on tõeliselt põnev. Kui saad rullikutele kolm verist haambrisümbolit, aktiveerub boonusmäng, kus sinu ülesanne on valida välja kirstud, kus on peidus vampiir. Kui sa leiad edukalt vampiiri, saad auhinnaks mündivõidu, kuid kui leiad hoopis tühja kirstu, lõppeb boonusmäng.

Boonusmängule lisaks on Blood Suckers slotikal ka tasuta spinnide funktsioon, mis aktiveerub siis, kui rullikutele hüppavad vampiirist pruudisümbolid. Sel juhul saad 10 tasuta spinni, mis võivad veel tulla kordistajaga. Aktiveerunud tasuta spinnide funktsiooni ajal on võimalik veel aktiveerida uusi tasuta spinne.

Kogu vooru jooksul on võimalik hea õnne korral endale saada suisa 900x võit. See on ühtlasi suurim võidusumma Blood Suckers slotimängus.

Kokkuvõtteks

Enamus vanemaid slotikaid, st eelmise kümnendi alguses välja antud slotikad, on tänaseks vajunud unustusse, sest neil lihtsalt puudub see X-faktor, mis mängijaid tagasi tõmbaks. Blood Suckers on üks kõige fenomenaalsemaid NetEnti slotikaid, mis on hoolimata oma vananenud graafikast ja üsna viletsatest animatsioonidest endiselt kasiinodes üks kõige populaarsemaid mänge.

See on klassikaline mäng, mille ülimalt kõrge RTP ja madal volatiilsus tõmbavad mängijaid ikka ja jälle tagasi. Kui tahad mängida slotikat, kus on lahe boonusmäng ning keskmisest kõrgem tulumäär, siis on Blood Suckers suurepärane valik.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee