Book of Santa

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Book of Santa
Mängutootja:
Endorphina
Tootlus mängijale:
96 %
Aasta:
2019
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
10

Kus seda mängu mängida saab?

10% cashbacki iga nädal
100 tasuta spinni NetEnti slottidele
555€ kasiinoboonus
155 spinni

Book of Santa

13.06.2022

Endorphina loodud Book of Santa on natuke teistsugune jõuluslotikas, mille fantaasiateemat vürtsitab kergelt tumeda hõnguga loomus. Oma olemuselt on Book of Santa klassikaline videoslotikas: 5 rullikut, 3 rida ja 10 võiduliini. Tagasihoidliku välimuse taga peituvad aga põnevad boonusfunktsioonid, sealhulgas laienevad Wild-sümbolid ja tasuta spinnid.

Kui tahad mängida midagi jõuluteemalist ja kuulata säriseva jõulutule helisid, uuri Book of Santa slotikat lähemalt ning vaata, kas jõuluvana karistab sind või toob sulle hoopis helde kingituse.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Book of Santa on oma üldise olemuse poolest klassikaline jõuluteemaline slotikas: rullikute taga on kivist kamin, kõik hõõgub kergelt oranžikalt ning sümbolid on pühadeteemalised. Muidugi tiirleb rullikutel jõuluvana ise ning talle lisaks leiab sümbolite hulgast kelgu, kellukesed, tähed jm.

Rullikute keerutamise ajal mängib taustal lõbusa tooniga meloodia, kuid aeglase tempo tõttu võiks öelda, et mängul on isegi kergelt müstiline ja pingeline alatoon. Seda ehk just juhuks, kui jõuluvana toob sulle sütt, mitte kingitusi?

Sarnaselt teistele Endorphina slotikatele on Book of Santa RTP 96% ning selle volatiilsus on keskmine-kõrge, seega ei pruugi võidud olla kõige sagedasemad.

Book of Santa slotikas sobib iga eelarvega mänguritele, kuna madalaim mündiväärtus algab juba 0.01-st.

Kõige väärtuslikum sümbolikombinatsioon koosneb muidugi jõuluvanasümbolitest: skoorides viis jõuluvana on võit 25 000x. Slotika rullikutel tiirlevad ka Scatter/Wild-sümbolid, mis annavad 5 sümboli korral võiduks 10 000x. See on muideks haruldane võimalus: paljudes uutes slotimängudes ei ole Wild-sümbolitel üldse rahalist väärtust.

Slotika boonused

Book of Santa boonusmehhanismid on üpris lihtsad. Slotimängul on vaid üks boonusmehhanism: selleks on jõuluvana võluraamatu sümbol, mis on ühtaegu nii Wild-sümbol kui ka Scatter-sümbol. Wild-sümbolina asendab see kõiki teisi sümboleid, et luua rohkem võidukombinatsioone.

Kui saad korraga ekraanile kolm boonussümbolit, aktiveerub tasuta spinnide voor 10 tasuta keerutusega ning laieneva sümboli mehhanismiga. Üks suvaline sümbol valitakse vooru erisümboliks ning iga kord, kui see sümbol tuleb rullikule, laieneb sümbol üle kogu rulliku. Kui peaksid vooru jooksul saama veel boonussümboleid, saad juurde veel 10 tasuta keerutust. Niimoodi võib boonusvoor muutuda üpris võidurohkeks!

Muid boonusmehhanisme Book of Santa slotimängus ei ole, seega väga boonusejanulised mängurid ei pruugi jääda rahule, ent Wild-sümbolid peaksid selle igati tasa tegema enamike mängijate maitse jaoks.

Kokkuvõtteks

Jõuluteemalised slotid on alati pisut erilised: pühadehõng muudab slotika lõbusamaks ja toredamaks ning tüüpiliselt kipub sellist mängu mängima ikkagi ainult jõulude ajal. Jõuluteemalisi mänguautomaate on saadaval palju, kuid sellest hoolimata suudab Book of Santa üllatada positiivselt, tuues midagi unikaalset mänguriteni.

Lisaks unikaalsusele sisaldab slotikas ka laienevate Wild-sümbolite funktsiooni, mis on üldiselt alati võidurohke.

Kui tahad mõne slotimängu seltsis jõulupühadel aega veeta, võib Book of Santa olla tore valik, mis võib hea õnne korral ka tuua väikese jõulukingituse.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee