Viimati muudetud:
Buffalo Blitz

Buffalo Blitz

4/5
95.96% RTP
Põhiandmed
Nimi Buffalo Blitz
Mängutootja Playtech
Mängu teema
Mängu liik
RTP 95.96%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 300000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Buffalo Blitz

Kus seda mängu mängida saab?

Eestlastele südamelähedane Playtech on tuntud omapäraste slotikate poolest ja Buffalo Blitz pole mingi erand. See Põhja-Ameerika metsikust loodusest inspireeritud slotimäng üllatab nii oma disaini kui ka mehhaanika poolest.

Kui oled tüdinud senistest videoslotikatest ja otsid uusi elamusi, uuri lähemalt meie arvustust, mängi slotikat tasuta demos või suundu sobivasse Eesti online kasiinosse, et Buffalo Blitz slotikat pärisraha eest keerutada.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Buffalo Blitz on 6×4 seadistusega slotimäng, millel on kokku üle 4000 võiduliini – juba ainuüksi selline mehhaanika muudab selle originaalseks mänguks, arvestades, et tavalistel slotikatel on vaid 20 võiduliini. Mäng sisaldab virnastatud sümboleid, kuni 100 tasuta spinni ja suisa 10 000x maksimaalset võidusummat.

Buffalo Blitz on ülimalt lihtsakoeline, ent visuaalselt meeldiv mäng: sind tervitab kaunis rohumaa ja muidugi temaatilised sümbolid. Rullikutel tiirlevad nii pühvlid kui ka karud ja muud metsikud loomad. Visuaalselt võib see mäng tuua lahedaid elamusi, ehkki mõnes mõttes on slotikas ka natuke ajahambasse juba jäänud.

Slotika RTP on üpris madal: 95.96%. Eriti madal on see arvestades teisi Playtechi mänge, mille võidumäärad võivad ulatuda isegi üle 98%. Ka maksimaalne võit ei ole just midagi erakordset: maksimaalselt 250 000 münti ehk 10 000x.

Nagu mängu nimest võib aimata, on kõige väärtuslikum sümbol pühvlisümbol, mis annab 6 sümboliga kombinatsiooni korral võiduks 300x.

Slotika boonused

Kui sa otsid slotikat, millel oleks jackpotimäng või midagi muud erakordset, siis tuleb tunnistada, et Buffalo Blitz pole päris selline slotikas. Mängul on üks peamine boonusvoor: tasuta spinnide voor.

Just sellele voorule tuginevad ka kõik peamised slotika võiduvõimalused. Tasuta spinnide vooru aktiveerimiseks pead saama ekraanile tasuta mängu sümboleid: 3 sümboli korral saad 8 tasuta spinni. Maksimaalselt on aga võimalik saada 100 tasuta keerutust – selle jaoks pead ekraanile saama 6 Scatter-sümbolit.

Ehkki seda pole kerge teha, ei ole see ka võimatu. Aktiveeritud vooru käigus ilmuvad rullikutele Diamond Wild sümbolid, mis suurendavad võite kuni 5x (juhusliku kordistaja alusel). Tasuta spinnide vooru käigus on võimalik aktiveerida ka lisakeerutusi, seega on hea õnne korral võimalik saada sadu tasuta spinne.

Kokkuvõtteks

Buffalo Blitz on ühest küljest pisut vastuoluline mäng: on selge, et tegemist on tuntud mängutootja Aristocrati loodud slotimängu Buffalo uusversiooniga, seega mõnes mõttes ei saa me öelda, et selles slotis oleks midagi originaalset. Ka slotika volatiilsus on väga kõrge – see ei ole kindlasti mäng neile, kes naudivad seda, kui pea igal keerutusel hüppab ekraanile mõni võidusumma.

Plusspoolelt võlub Buffalo Blitz oma suure võiduliinide koguse, virnastatud sümbolite ja tasuta spinnidega. Pole just palju slotikaid, kus on võimalik võita kuni 100 tasuta keerutust. Kui sa pole selles mängus väga veendunud, uuri slotikat tasuta demoversioonis, et näha täpsemalt, mida see mäng endast kujutab.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.