Viimati muudetud:
Cash & Carry Shopping Spree

Cash & Carry Shopping Spree

4/5
95.4% RTP
Põhiandmed
Nimi Cash & Carry Shopping Spree
Mängutootja paf
Mängu teema Ostlemine
Mängu liik Videoslotid
RTP 95.4%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 186119
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Cash & Carry Shopping Spree

Kus seda mängu mängida saab?

×

Would you like to play Cash & Carry Shopping Spree on the recommended casinos?

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Cash & Carry Shopping Spree on Paf kasiino enda mängustuudio poolt loodud slotimäng, mis nagu nimigi viitab, on ostlemisteemaline.

See lõbusa temaatikaga mäng on juba tuhandetele mängijatele rõõmu valmistanud oma korralike võiduvõimaluste ja meelelahutusliku teemaga, kuid mängul on ka üks konks, mis paneb südame põksuma igal mängijal: Cash & Carry Shopping Spree on progressiivse jackpotiga slotikas! See tähendab, et tõelistel õnneseentel on reaalne võimalus jalutada mängust minema sadade tuhandete eurodega või isegi miljonärina!

Mängust leiab ka toreda boonusfunktsiooni ja palju muid lisafunktsioone. Sellele lisaks võid panustada ka üksnes 0.20 euroga, et saada osa boonusfunktsioonidest ja hiiglaslikust jackpotist. Siinsamas sellel lehel saad katsetada Cash & Carry slotikat riskivabalt ning kui tahaksid mängida pärisrahaga ja saada osa jackpotist, suundu Paf kasiinosse – see slotikas on saadaval eksklusiivselt ainult Pafis.

Paf kasiino

Cash & Carry on vaid üks näiteid sellest, milleks PAF kasiino võimeline on. Ahvenamaalt pärit kasiino on ilma naljata üks kogu Skandinaavia parimaid kasiinosid. Pafist leiab mänge absoluutselt igale maitsele – alates slotikatest kuni esmaklassilise pokkerini – ning igal nädalal korraldatakse kasiinos uusi kampaaniaid, turniire ja jagatakse lahkelt auhindu.

Veelgi enam, kasiinol on eriline liikmeklubi Club Paf, millega saab liituda igaüks ning mille liikmena saad käia eksootilistel reisidel. Paf kasiino teab, kuidas oma mängijaid poputada!

Kui otsid kasiinot, mis säraks oma aususe ja usaldusväärsusega, pakuks hiiglaslikku mänguvalikut ning rohkelt boonuseid, on Paf kasiino esmavalik. Klõpsa allpool oleval nupul, et registreeruda Paf kasiinos ja näha ise, mida see kasiino teha suudab.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.