Cash & Carry Shopping Spree

Mängust lähemalt
Nimi:
Cash & Carry Shopping Spree
Mängutootja:
Paf
Tootlus mängijale:
95.44%
Aasta:
2016
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
10

Kus seda mängu mängida saab?

10€ kasiinoboonus
25 spinni

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Cash & Carry Shopping Spree on Paf kasiino enda mängustuudio poolt loodud slotimäng, mis nagu nimigi viitab, on ostlemisteemaline.

See lõbusa temaatikaga mäng on juba tuhandetele mängijatele rõõmu valmistanud oma korralike võiduvõimaluste ja meelelahutusliku teemaga, kuid mängul on ka üks konks, mis paneb südame põksuma igal mängijal: Cash & Carry Shopping Spree on progressiivse jackpotiga slotikas! See tähendab, et tõelistel õnneseentel on reaalne võimalus jalutada mängust minema sadade tuhandete eurodega või isegi miljonärina!

Mängust leiab ka toreda boonusfunktsiooni ja palju muid lisafunktsioone. Sellele lisaks võid panustada ka üksnes 0.20 euroga, et saada osa boonusfunktsioonidest ja hiiglaslikust jackpotist. Siinsamas sellel lehel saad katsetada Cash & Carry slotikat riskivabalt ning kui tahaksid mängida pärisrahaga ja saada osa jackpotist, suundu Paf kasiinosse – see slotikas on saadaval eksklusiivselt ainult Pafis.

Paf kasiino

Cash & Carry on vaid üks näiteid sellest, milleks PAF kasiino võimeline on. Ahvenamaalt pärit kasiino on ilma naljata üks kogu Skandinaavia parimaid kasiinosid. Pafist leiab mänge absoluutselt igale maitsele – alates slotikatest kuni esmaklassilise pokkerini – ning igal nädalal korraldatakse kasiinos uusi kampaaniaid, turniire ja jagatakse lahkelt auhindu.

Veelgi enam, kasiinol on eriline liikmeklubi Club Paf, millega saab liituda igaüks ning mille liikmena saad käia eksootilistel reisidel. Paf kasiino teab, kuidas oma mängijaid poputada!

Kui otsid kasiinot, mis säraks oma aususe ja usaldusväärsusega, pakuks hiiglaslikku mänguvalikut ning rohkelt boonuseid, on Paf kasiino esmavalik. Klõpsa allpool oleval nupul, et registreeruda Paf kasiinos ja näha ise, mida see kasiino teha suudab.

100 % boonus  10 € esimese hoiuseni
  • Valikus ka eksklusiivsed Pafi enda loodud slotikad
  • Suur mänguvalik, sh palju jackpotimänge
  • Pärit Ahvenamaalt
Tasuta boonus!
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.