Viimati muudetud:
Dolphins Pearl Deluxe

Dolphins Pearl Deluxe

4/5
95.07% RTP
Põhiandmed
Nimi Dolphins Pearl Deluxe
Mängutootja Novomatic
Mängu teema Veealune maailm
Mängu liik Videoslotid
RTP 95.07%
Avaldamisaasta 2009
Volatiilsus
Maksimaalne võit 160000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Dolphins Pearl Deluxe

Kus seda mängu mängida saab?

Kas oled mänginud online kasiinos ja igatsenud vanu häid klassikalisi mänguautomaate? Dolphins Pearl Deluxe on Novomaticu slotikas tootja vanas headuses – see on kõige tüüpilisem videoslot, mida võid üldse kasiinodest leida. Samas on mäng pisut uuemas kuues, st viie rulliku, mitte kolmega nagu tavaline klassikaline slotikas.

Dolphins Pearl Deluxe on üpris traditsiooniline mäng, mis on saadaval paljudes suuremates Eesti kasiinodest, seega leia endale sobiv kasiino mängu proovimiseks või katseta seda kõigepealt siinsamas meie lehel tasuta demo versioonis.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Sloti nimi annab juba aimu sellest, millega tegemist on: mängu tegevus toimub delfiinide maailmas. See pole just selline slotiteema, mida iga päev kohtaks. Muideks, see Deluxe variant on tegelikult järjemäng originaalsele Novomaticu slotile, mistõttu on sellel ka kergelt uuendatud välimus. Nii uskumatu kui see ka pole, siis esimene Dolphins Pearl slotimäng oli suisa naeruväärselt algelise graafikaga. Deluxe-variant parandas selle vea ning näeb tegelikult juba päris kena välja, ehkki see on endiselt natuke ajahambasse kinni jäänud välimusega. Võrreldes originaaliga on see mäng aga suur samm edasi.

Kõige olulisem osa on aga mängu võidupotentsiaal, mis jällegi pole just midagi erilist. Nimelt, slotika teoreetiline tasuvus on 95.13%, mis paigutab mängu allapoole tööstuse keskmise. Muuhulgas on see slotikas väga volatiilne: sa võid vabalt väga pikka aega keerutada ilma ühegi võiduta! See-eest võivad võidusummad olla suuremad, aga see pole mäng neile, kes naudivad regulaarseid võidusummasid.

Arvestades madalat RTP-d ja graafikat ei pruugi Dolphins Pearl Deluxe olla just enamike Eesti mängurite soosik.

Slotika boonused

Kümne võiduliiniga slotist ei saa just oodata eriti palju, kuid üks hea uudis on “Gamble” funktsioon, mis on juba tavaline Novomaticu mängudes. See variant annab sulle võimaluse suurendada oma võidusummasid, ennustades järgmise kaardimasti värvi. See muudab ühtlasi ka mängu väga volatiilseks, aga annab natuke hasartsust juurde.

Sloti peamised boonusfunktsioonid puudutavad Wild-sümbolid ja Scatter-sümbolit. Esimene töötab nagu klassikaline asendussümbol, mis läheb teiste sümbolite asemele. Teine sümbol toob endaga kaasa 15 tasuta spinni, kus saad veel nautida x3 kordistajat. Nagu võid aimata, on just see boonusmäng see koht, kust võid saada suurimad võidud, kuid boonusvooru aktiveerimine ei pruugi olla sugugi lihtne (ega tihedalt juhtuv).

Kokkuvõtteks

Dolphins Pearl Deluxe on mäng, mille suhtes jäävad enamikel mängijatel kahetised tunded. Ühest küljest on see vahva mäng nende jaoks, kes naudivad klassikalisemaid slotikaid. Teisest küljest võib see mäng olla mõne mänguri maitse jaoks liiga tavaline ja lihtsalt mitte niivõrd rahuldav, kuna ei slotika graafika ega boonusfunktsioonid ei ole midagi enneolematut. Sellised on lihtsalt Novomaticu mängud.

Kui soovid aga mängule võimaluse anda, soovitame katsetada slotikat mõnes Eesti online kasiinos, kus saad seda ka vabalt tasuta demoversioonis mängida.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.