Dragons of the North

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Dragons of the North
Mängutootja:
Wizard Games
Tootlus mängijale:
95.98%
Aasta:
2019
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
50

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
200 tasuta spinni läbimängunõudeta

Dragons of the North

11.04.2023

Dragons of the North on üks Wizard Games’i tippslotikaid: tänaseks on mängust välja antud nii Deluxe-versioon kui ka Megaways-versioon. Kui uurida originaalset mänguversiooni natuke lähemalt, siis on ka selge, milles peitub slotika võlu. Tegemist on fantaasiateemalise seiklusslotiga, kus saad nautida kümneid võiduliine, tuliseid tasuta spinne ja lõputut lõbu draakonite keskel.

Kui sind kõnetab fantaasia ja draakoniteema, asu slotikat mängima valitud Eesti kasiinodes või proovi mängu tasuta siinsamas meie lehel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Dragons of the North on slotikas, millega reisid 1500 aastat tagasi müstilisse draakoniaega ning hakkad varandusi jahtima draakonite seltsis. Slotimäng on muidu oma olemuselt üpris klassikaline: sellel on 5 rullikut ja 3 rida, ent sootuks 50 võiduliini. Slotika volatiilsus on hinnanguliselt keskmine, mis peaks sobima hästi igat masti mänguritele.

Konksukoht puudutab slotika RTP-määra: see varieerub vastavalt kasiinole, seega võib mängu teoreetiline tasuvus olla mõnes kasiinos madalam kui mujal. Kõrgeim võimalik RTP selles slotis on 95.98%, mis on aga paraku üpris madal (tööstuse keskmine on üle 96%).

Mäng üritab selle vajakajäämise aga tasa teha oma boonusfunktsioonidega, mille hulgas on jackpotiratas. Leia üles kuldne draakonimuna ja jackpot võibki olla sinu oma.

Slotika boonused

Dragons of the North slotikas pakatab boonusmängudest. Esiteks, iga rulliku kohal on eriauhinnad, mis muutuvad igal keerutusel. Auhinna tabamiseks tuleb saada rullikule kuldne draakonimuna sümbol. Kui saad selle tabatud, võib auhinnaks olla mündivõit, tasuta spinnide voor või jackpotisvõit. Viimane võib olla maksimaalselt x1000 (seega mida suurem on sinu panus, seda suurem on võimalik võit).

Tasuta spinnide vooru aktiveerimisel saad auhinnaks 10 tasuta spinni ning kui peaksid vooru käigus saama veel draakonimunade sümboleid ekraanile, võidad veel tasuta keerutusi.

Nii põhimängus kui ka tasuta spinnide voorus võid tabada juhuslikke kordistajaid, mis võivad ulatuda x10-ni ning muuhulgas on mängus virnastatud Wild-sümbolid, mis tulevad kolme kaupa grupeeritult. See tähendab, et Wild-sümbolite tabamisel on automaatselt ka potentsiaalne võit suurem kui mõnes teises slotimängus.

Dragons of the North on üks sellistest videoslotikatest, mille boonusmehhanismid kõlavad lihtsalt ja tagasihoidlikult, kuid kord, kui hakkad mängu keerutama, võib tulemuseks olla vinge võidusumma – seda muidugi siis, kui sul õnnestub tabada kuldne draakonimuna ja keerutada endale kätte suur jackpot.

Kokkuvõtteks

Dragons of the North on mõnes mõttes väga tüüpiline videoslot, ent samas on seda vürtsitatud kauni graafika ja muidugi põnevate boonustega. Õigupoolest, slotika jackpotimäng ongi ilmselt peamine põhjus, miks paljud slotisõbrad seda mängu keerutama asuvad.

Nagu mainitud, on Wizard Games andnud sellest mängust välja veel 2 uut versiooni, nende hulgas Megaways-slotikas, seega kui originaalne mäng sind ei kõneta, soovitame kindlasti pilgu heita ka uusversioonidele.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee