Viimati muudetud:
Eastern Emeralds

Eastern Emeralds

4/5
96.58% RTP
Põhiandmed
Nimi Eastern Emeralds
Mängutootja Quickspin
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.58%
Avaldamisaasta 2018
Volatiilsus
Maksimaalne võit 840000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Eastern Emeralds

Kus seda mängu mängida saab?

„Eastern Emeralds“ slotimäng läheb tagasi armastatud temaatika juurde, mis on saanud enamike mängutootjate lemmikuks: Aasia. See Quickspini slotikas on üpris klassikaline aasiateemaline mäng, mis esmapilgul ei võlu küll millegi erilisega – selle atmosfäär on niivõrd rahulik, et sa isegi ei oota midagi erilist, kuid seda seni, kuni Destiny boonusmäng rabab sind jalust.

Loe meie arvustusest lähemalt, mida Eastern Emeralds pakkuda võib või suundu Eesti online kasiinodesse, et alustada mängimist.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Eastern Emeralds on igas mõttes väga tüüpiline online slotimäng: sellel on 5 rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini. Slotika RTP on samuti üpris keskpärane 96.58%, kuid tänu Wild-sümbolitele ja Destiny tasuta spinnidele võib lõplik võit olla üpris kopsakas.

Üks peamiseid faktoreid, mida Eastern Emeralds slotika puhul tuleb silmas pidada, on kõrge volatiilsus. Nagu mainitud, siis mängu boonusvooru nimi on Destiny ning seda põhjusega: sa saad ise kujundada oma saatust, valides ühe tasuta spinnide voorudest. Sellest valikust sõltub ka volatiilsus, seega võib mäng olla kas väga tulus või hoopis risti vastupidi.

Kuna tegemist on aasiateemalise slotikaga, siis mõistagi on kõik sümbolid disainitud kuldses toonis ja rullikutelt ei puudu ükski klassikaline aasiateemaline sümbol: paika on sätitud nii draakonisümbolid kui ka koikala.

Oma välimuselt pole Eastern Emeralds just midagi erilist, seega need, kes otsivad erakordseid graafikanüansse, peavad ilmselt uurima teisi slotimänge.

Slotika boonused

Juba slotika põhimäng toob endaga lahedaid võiduvõimalusi. Suvalise keerutuse ajal võib rullikutele maanduda kordistajaga Wild-sümbol, mis asendab teisi sümboleid – kordistaja võib seejuures ulatuda kuni 5x-ni. Korraga saab rullikule hüpata ka mitu kordistajaga sümbolit, mis tähendab, et suvalisel põhimängu keerutusel võib maksimaalne võimalik võidu kordistaja olla 120x. See pole sugugi paha!

Mängu põhiline boonusmäng kannab nime Destiny Free Spins. Kui saad rullikutele kolm fööniksisümbolit, aktiveerub tasuta spinnide voor, mille käigus saad ise oma saatust „määrata“, valides ühe neljast boonusvoorust:

  • 6 tasuta spinni Wild-sümbolitega, mille kordistajad on 5x, 6x, 7x ja 8x;
  • 9 tasuta spinni Wild-sümbolitega, mille kordistajad on 4x, 5x, 6x ja 7x;
  • 12 tasuta spinni Wild-sümbolitega, mille kordistajad on 3x, 4x, 5x ja 6x;
  • 15 tasuta spinni Wild-sümbolitega, mille kordistajad on 2x, 3x, 4x ja 5x.

Teisisõnu: mida rohkem tasuta spinne, seda väiksemad kordistajad ja vastupidi. Sinu kätes on seega valik: kas võtad vähem keerutusi kõrgemate kordistajatega või võtad suure koguse keerutusi väikeste kordistajatega.

Valikust sõltub ka see, kui suur sinu maksimaalne võit saab olla. Kui esimese variandi puhul on kordistajad kokku 1680x, siis viimase variandi puhul vaid 120x – see erinevus on märkimisväärne.

Slotikal pole eraldi jackpotimängu ega midagi muud sarnast, kuid kui sul peaks minema väga hästi ja tabad neid saatusespinne õigel ajal, võib juhtuda, et võit ulatub vägagi kõrgete summadeni.

Kokkuvõtteks

Üks põhjustest, miks Eastern Emeralds on nii kaua püsinud mängijate meeltes, on kõrge võidupotentsiaal. Slotika volatiilsus on küll väga kõrge, kuid see-eest on kõrge ka maksimaalne võit: 16 000x. Maksimaalne võit võib ulatuda sisuliselt taevani, kuna kordistajad võivad muudkui kasvada.

Paraku pole Eastern Emeralds slotimängul jackpotivooru, kuid kui otsid lihtsakoelist mängu, mis sialdaks Wild-sümboleid ja tasuta spinne, võib see olla huvitav vaheldus, eriti nende jaoks, kes naudivad aasia temaatikat.