Fisher King

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Fisher King
Mängutootja:
Endorphina
Tootlus mängijale:
96.02%
Aasta:
2022
Volatiilsus:
Keskmine-kõrge
Võiduliine:
20

Kus seda mängu mängida saab?

10% cashbacki iga nädal
100 tasuta spinni NetEnti slottidele

Fisher King

05.04.2023

Kuningas Arturi legendi kohaselt oli Fisher King viimane Püha Graali kaitsjatest ja pidi oma valduseid kaitsma, kuid ei saanud seda paraku enam teha vigastuse tõttu, mispärast muutusid kõik Fisher Kingi maad viljatuks.

See on üks kõige legendaarsemaid Briti lugusid, mis on niivõrd olulisel kohal kultuuripärandis, et Fisher King on nimi, mida teab juba igaüks.

Endorphina, noor slotitootja, ammutas inspiratsiooni sellest legendist ning valmistas klassikalise hõnguga videosloti, mida saad mängida siinsamas meie lehel tasuta versioonis või pärisraha eest Eesti tippkasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Fisher King on üpris klassikaline videoslot: sellel on 5 rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini, seega oma mehhaanika poolest ei leiuta mäng just ratast. Ka mängu graafikalahendused on üpris klassikalised, ent tuleb tunnistada, et kui sa naudid muinasjututeemasid, siis on Endorphina andnud legendile omase õhustiku suurepäraselt edasi.

Fisher King slotika volatiilsus on keskmise kandis, seega võib oodata võite üpris regulaarselt. Paraku on maksimaalne võimalik võidusumma vaid 2000x, kuid mängu teoreetiline tasuvusprotsent on ca 96.02%, mis paigutab Fisher King slotimängu keskmiste sekka.

Slotikas sisaldab ka mitmeid boonusmänge, mis annavad mängulusti natuke juurde, hoolimata madalast peavõidust.

Slotika boonused

Madala maksimumvõidu taga võib peituda asjaolu, et Fisher King slotimängul on ainult kolm kõrge väljamaksega sümbolit: nendel on kujutletud mõistagi õukonnategelasi.

Oma tähelepanu tuleks aga suunata erisümbolitele, nagu Wild- ja Scatter-sümbolid. Just need kaks sümbolit toovad slotimängus paremaid võiduvõimalusi. Crown Wild sümbolid ilmuvad tasuta spinnide voorus ekraanile virnastatult, tekitades suuremaid võite.

Tasuta spinnide vooru aktiveerimiseks tuleb tabada 3-5 Scatter-sümbolit, misjärel kingitakse 10-20 tasuta spinni. Slotika tasuta spinnide voor töötab aga pisut teistmoodi, kui võiksid arvata. Kui sa peaksid leidma Püha Graali rullikutelt, parandatakse ekraani allosas olevat murdunud südant. Terveks ravitud südamed lisavad sulle suuremaid võite ning kui sul õnnestub ära “ravida” viis südant, saadki võiduks mängu peavõidu: 2000x!

Võitude suurendamiseks on olemas ka panustamisvalik: sa võid oma võidud panna tulle, lootuses neid duubeldada. Pea aga meeles, et panustamisfunktsioon muudab slotika palju volatiilsemaks ja sul on tunduvalt suurem risk kõik kaotada.

Kokkuvõtteks

Kasiinomänguritele on alati meeldinud fantaasiateemalised slotid ja üks armastatumaid neist lugudest on kuningas Arturi legend. Just Briti legendidest pärinev Fisher King on üks kõige huvitavamaid lugusid. Kui ka sulle läheb see mütoloogiline lugu korda, võib see slotimäng olla põnev vaheldus.

Mis puudutab mängu võidupotentsiaali, siis selle poolest pole Fisher King just rikkalik slotikas. Ehkki mängu disain ja temaatika on toredad, pole mängu maksimaalne võit just kiiduväärt. See-eest saad nautida tasuta spinne ja virnastatud Wild-sümboleid, kuid ära just oma mütsi ära söö lubades, et see mäng toob suure rikkuse õuele.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee