Viimati muudetud:
Giant’s Gold

Giant’s Gold

4/5
95.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Giant’s Gold
Mängutootja WMS
Mängu teema Muinasjutt
Mängu liik Videoslotid
RTP 95.00%
Avaldamisaasta 2013
Volatiilsus
Maksimaalne võit 100000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Giant’s Gold

Kus seda mängu mängida saab?

Giant’s Gold on WMS-i loodud muinasjutulise teemaga videoslot, millel on lausa 100 võiduliini. Suur võiduliinide hulk pole ainus üllatav omadus: mängul on 10 rullikut, millest viis on nelja sümboli suurused põhirullikud ning ülejäänud viis on 12 sümbolist koosnevad kolossaalsed rullikud.

Taolise välimusega slotikad on WMS-i portfoolios üsna tuntud ning on varasemalt juba leidnud mängijate seas head tagasisidet, just nagu ka Giant’s Gold, mis on tänu oma vahvale teemale ja huvitavale mehhaanikale leidnud palju pooldajaid.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Giant’s Gold slotimäng keskendub vanale heale Jacki ja oavarre loole, mida on juba teisedki slotitootjad kasutanud inspiratsioonina. Ka WMS on seda rada läinud, kasutades hiiglase kullapada ja oavarre teemat oma mängus. Giant’s Gold, ehkki põhinedes lool, mida me kõik teame juba hästi, suudab selle vana muinasjutu originaalselt taasesitada, seda laheda muinasjutulise graafikaga. Mäng on värvika ja animeeritud välimusega, sobides suurepäraselt muinasjutulisema teemaga.

Enne, kui saad aga hakata seiklema oavarrel, tuleks paika panna oma panuse suurus. Selle jaoks tuleb tähelepanu pöörata sinistele nuppudele mängu vasakpoolses nurgas – valida saab nii panuseliinide hulka kui ka müntide hulka. Kui panus on paika pandud, tuleb lihtsalt vajutada sinisele ümarale nupule, misjärel hakkavadki rullikutel olevad sümbolid keerlema. Sümbolite hulgas on muuseas kõik vanad head oavarreloo elemendid – pardid, kuldne muna, harf ja ka hiiglane ise.

Slotika boonused

Giant's GoldGiant’s Gold mängus ei tule kullapada kuigivõrd kaua taga ajada. Mängu rullikutel tiirleb oavarre sümboliga Wild asendussümbol, mis asendab kõiki tavasümboleid, tekitades suuremaid võite. Esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul võib välja ilmuda kuldse muna sümbol, mis on olemuselt Scatter ning võib aktiveerida tasuta spinnide funktsiooni.

On ka põhjus, miks mängus on eraldi suur ja väike sümbolite rida – kui väiksematele põhirullikutele satub täies ulatuses Wild-sümbol, läheb seesama sümbol ka suure rulliku peale. Selle tulemuseks võib mõistagi olla samuti suurem võit.

Kui rullikutele satub aga vähemalt 3 kuldse muna sümbolit, on võimalik võita kuni 100 tasuta keerutust ja kõigil suure rullikukomplekti võitudel on ka veel kahekordne kordistaja.

Kokkuvõtteks

Giant’s Gold võib tänu oma Wild-sümbolitele ja tasuta spinnide voorule tuua tõepoolest gigantseid võite. WMS ei pruugi olla veel Eesti mängijate seas nii tuntud tootja, kuid Giant’s Gold on üks ehedaid näiteid sellest, milleks see tootja võimeline on. Kui naudid muinasjutulist teemat, kaunist graafikat ja põnevat mänguelamust, võib see mäng olla just sobiv valik.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.