Viimati muudetud:
Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

4/5
95.97% RTP
Põhiandmed
Nimi Gonzo’s Quest
Mängutootja NetEnt
Mängu teema
Mängu liik
RTP 95.97%
Avaldamisaasta 2013
Volatiilsus
Maksimaalne võit 62500
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Gonzo’s Quest

Kus seda mängu mängida saab?

Gonzo’s Quest on seiklusliku teema ja imekauni graafikaelamusega videoslot, mille loojaks on maailmakuulus NetEnt. Mõnes mõttes võib öelda, et osaliselt on just sellel mängul roll NetEnti kuulsusel: Gonzo’s Quest on üks mängutootja vaieldamatult populaarsemaid slotikaid. Mängu populaarsust tõestab mitte ainult laialdane positiivne tagasiside mängijate poolt, vaid ka asjaolu, et mängust anti välja isegi virtuaalreaalsuse versioon.

Kui sa ei soovi aga usaldada mängijate tagasisidet ja tahad oma silmaga näha Gonzo’s Quest slotika omadusi, saad seda teha täiesti tasuta, kasutades demoversiooni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Slotika näol on tegemist 5 rullikut ja 20 võiduliini sisaldava videoslotiga, mis keskendub maadevallutaja Gonzalo Pizzaro seiklustele. Mäng hakkab lausa väikese videoesitlusega, kus näidatakse, kuidas Gonzo oma vallutusretkele suundus. See videoesitlus näitab juba slotika esimesest hetkest, et tegemist pole päris tavalise mänguautomaadiga. Slotikal on imekaunis multikalaadne graafika ja põnevad heliefektid, mis üheskoos moodustavad kaasahaarava slotimängu. Juba ainuüksi temaatika, graafika ja üldise olemuse pärast on see mäng pidevalt kasiinomängijate lemmikmängude nimekirja tipus.

Mängu populaarsusel on veel üks põhjus: nö lumepalliefekti stiilis langevad sümbolid. Kui tavalise slotimängu puhul hakkavad rullikud lihtsalt uuesti keerlema pärast võitu või kaotust, siis Gonzo’s Quest slotika puhul langevad uued sümbolid nende asemele, mis eelneva tiiruga moodustasid võidu. Nood sümbolid lähevad lihtsalt „lõhki“, et uued saaksid asemele kukkuda.

Ühtlasi toob iga selline sümbolite lõhkumine, st võidukombinatsioon, kaasa aina kasvava kordistaja, tuues põhimängus potentsiaalselt viiekordse võidu, kui saad mitu korda järjest võidukombinatsioone.

Selleks, et kõigest sellest osa saada, tuleb paika panna oma panuse suurus, valides panuse, mis sobib sinu eelarvele. Mängus saab panustada minimaalselt 0.20 euroga, maksimaalselt 50 euroga. Nii panuse tasandit kui ka mündi väärtust saab valida noolenuppude kaudu, mis asuvad mängu allääres. Soovi korral saab kasutada ka automaatse keerutamise funktsiooni.

Slotika boonused

Gonzo’s Quest slotika Avalanche-süsteem ise on juba väga tulus, eriti, kui sul on hea õnn ja saad pidevalt võidukombinatsioone, kuna see võib tähendada pidevalt viiekordseid võite. Mängu kõrgeima sümboli väärtus on 2500x viie sümboli korral, kuid kui korrutada see veel viiega, on tulemuseks eepiliselt suur võit.

Avalanche’i süsteem on ühtlasi mängu olulisim funktsioon, kuid olemas on ka Wild-sümbol ja tasuta spinnide funktsioon, mida selles mängus kutsutakse Free Fall funktsiooniks. Kui panuseliinile satub 3 Free Fall sümbolit, antakse 10 tasuta keerutust või õigemini tasuta „ sümbolite kukkumist“. Selles funktsioonis on kordistajad veel kõrgemad, ulatudes kolmest kuni viieteistkümneni!

Kuigi pealtnäha ei pruugi tunduda sellised funktsioonid eriti tulusatena, võid rullikuid keerutades üllatuda, kuna Gonzo’s Quest võib tänu oma mehhaanikale ja kordistajatele osutuda väga tulusaks, seda eriti tasuta spinnide funktsioonis, mis võib aktiveeruda samuti üsna tihti.

Kokkuvõtteks

Gonzo’s Quest on videoslotikas, mis on muutnud slotimaailmat jäädavalt tänu oma revolutsioonilisele mehhaanikale ja põnevale graafikale. Samal ajal on mäng üsna lihtsate boonuste ja reeglitega, sobides hästi ka neile, kes pole varem kokku puutunud slottidega. Mängu saab katsetada ka tasuta demoversioonis – see on eriti hea võimalus, kui soovid esmalt mänguraha kasutades näha, mida see slotikas endast kujutab.