Guns N’ Roses

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Guns N' Roses
Mängutootja:
NetEnt
Tootlus mängijale:
96.98%
Aasta:
2016
Volatiilsus:
Madal
Võiduliine:
20

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
350 tasuta spinni uutele mängijatele
100€ kasiinoboonus
100 spinni

Guns N’ Roses

05.04.2023

Kas on üldse kedagi, kes ei teaks legendaarset rokkbändi Guns N’ Roses? Bänd tegutseb võimsalt tänase päevani ja on isegi loonud koostöös NetEntiga laheda slotimängu. NetEnt andis Guns N’ Roses teemalise slotimängu välja 2016. aasta jaanuaris ning tänaseks on see mäng laialdaselt tuntud oma boonusfunktsioonide poolest. Boonuste krooniks on suurepärane taustamuusika iga rokisõbra rõõmuks.

Kui tahad end korraks viia rokk-kontserdi atmosfääri ja potentsiaalselt võita raha, siis tervitab sind Guns N’ Roses slotimäng kõigis Eesti suurimates kasiinodes. Vali endale taustalaul, naudi kitarrimängu ja boonusmänge – see on üks parimaid rokiteemalisi slotimänge, mis on ilmselt üldse kunagi välja antud.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Guns N’ Roses slotikas pole lihtsalt silmailu ega loodud ainult muusika nautimiseks: mängul on madal volatiilsus ja RTP 96.98%, millega saab mängu paigutada kõrgemate RTP-ga slotikate hulka. Maksimaalne võimalik võit Guns N’ Roses slotimängus on 225 000 münti. Peaaegu 97%-ne RTP tähendab, et Guns N’ Roses slotikas võib tuua kaasa suurepäraseid võite, eriti arvestades slotika suurepäraseid boonusfunktsioone.

Kuna slotika teema keskmes on Guns N’ Roses, siis saad muidugi oodata vinget taustamuusikat: taustal mängivad kõik Guns N’ Roses hittlaulud. Veelgi suurema rokielamuse pakkumiseks on taustal elevil publik – kogu mängu disain meenutabki ühte suurt kontserdit.

Slotika boonused

Guns N’ Roses sloti parim osa on aga selle boonusmängud: slotimängus toimub korraga nii palju, et võid olla suisa segaduses kõikidest boonustest. Soovitame kindlasti kasutada siinsamas Playin.ee lehe ülaosas olevat tasuta demoversiooni, et testida Guns N’ Roses mänguautomaati lähemalt – niimoodi näed täpselt, kuidas slotika boonused töötavad.

Tõtt öeldes on Guns N’ Roses boonuste hulk suisa joovastavalt suur – on vähe slotikaid, kus on korraga käimas nii palju erinevaid boonusmänge.

Esiteks, slotil on kolm boonusfunktsiooni, mis võivad aktiveeruda täiesti suvalisel hetkel:

  • Legend Spins: saad 3 taaskeerutust üheskoos 1-2 Stacked Wild sümboliga;
  • Appetite for Destruction: ekraanile tekib ristikujuline Wild-sümbol;
  • Solo Multiplier: võiduliinile lisatakse 4-10x suvaline kordistaja.

Kui sul õnnestub 1, 3 ja 5 rullikule saada 3 boonussümbolit, aktiveerub Crowd Pleaser boonusmäng, kus pead valima erinevaid objekte. Mängus on mitu erinevat tasandit ning saad võita lihtsaid mündivõite.

Boonussümbolite tabamisel võid saada ka lihtsalt kuni 600-mündise mündivõidu.

Kõige lahedam boonusmäng on seotud tasuta spinnidega – võid saada 10 tasuta spinni. Vooru käigus ilmuvad bändiliikmed rullikutele ja tegutsevad Wild-sümbolina, et anda suuremaid võiduvõimalusi.

Sellele lisaks on slotimängus hulgaliselt Wild-sümboleid, mis võivad suvalisel hetkel ekraanile hüpata ja laieneda, muutes võidud eepiliselt suureks.

Kokkuvõtteks

Guns N’ Roses on vaieldamatult üks NetEnti parimaid slotimänge ja seda juba ainuüksi teema pärast. Pole just palju slotimänge, mis oleksid niivõrd autentsed, rajud ja sisaldaksid nüansse kuulsalt rokibändilt! NetEnt on tuntud temaatiliste mängude poolest, kuid see mänguautomaat on selle töö kroonijuveel.

Juhuslikud boonusfunktsioonid, keskmisest kõrgem RTP, madal volatiilsus ja imeline rokkmuusika – see slotimäng on puhas kuld, eriti rokifännide jaoks. Muidugi ei ole see slotikas nende jaoks, kes ei naudi Guns N’ Roses muusikat, kuid kõigi teiste jaoks on see slotimäng suurepärane valik, mille saatel pühapäeva õhtut veeta.

Leia Playin.ee lehelt endale sobiv online kasiino ja naudi seda lõbusat slotikat juba täna.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee