Viimati muudetud:
Guns N’ Roses

Guns N’ Roses

4/5
94.07% RTP
Põhiandmed
Nimi Guns N’ Roses
Mängutootja NetEnt
Mängu teema Muusika
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 94.07%
Aasta 2016
Volatiilsus Madal
Maksimaalne võit 250000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Guns N’ Roses

Kus on mäng saadaval?

4.2/5
100€ kasiinoboonus
4.3/5
- kasiinoboonus
4.3/5
100€ kasiinoboonus

Kas on üldse kedagi, kes ei teaks legendaarset rokkbändi Guns N’ Roses? Bänd tegutseb võimsalt tänase päevani ja on isegi loonud koostöös NetEntiga laheda slotimängu. NetEnt andis Guns N’ Roses teemalise slotimängu välja 2016. aasta jaanuaris ning tänaseks on see mäng laialdaselt tuntud oma boonusfunktsioonide poolest. Boonuste krooniks on suurepärane taustamuusika iga rokisõbra rõõmuks.

Kui tahad end korraks viia rokk-kontserdi atmosfääri ja potentsiaalselt võita raha, siis tervitab sind Guns N’ Roses slotimäng kõigis Eesti suurimates kasiinodes. Vali endale taustalaul, naudi kitarrimängu ja boonusmänge – see on üks parimaid rokiteemalisi slotimänge, mis on ilmselt üldse kunagi välja antud.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Guns N’ Roses slotikas pole lihtsalt silmailu ega loodud ainult muusika nautimiseks: mängul on madal volatiilsus ja RTP 96.98%, millega saab mängu paigutada kõrgemate RTP-ga slotikate hulka. Maksimaalne võimalik võit Guns N’ Roses slotimängus on 225 000 münti. Peaaegu 97%-ne RTP tähendab, et Guns N’ Roses slotikas võib tuua kaasa suurepäraseid võite, eriti arvestades slotika suurepäraseid boonusfunktsioone.

Kuna slotika teema keskmes on Guns N’ Roses, siis saad muidugi oodata vinget taustamuusikat: taustal mängivad kõik Guns N’ Roses hittlaulud. Veelgi suurema rokielamuse pakkumiseks on taustal elevil publik – kogu mängu disain meenutabki ühte suurt kontserdit.

Slotika boonused

Guns N’ Roses sloti parim osa on aga selle boonusmängud: slotimängus toimub korraga nii palju, et võid olla suisa segaduses kõikidest boonustest. Soovitame kindlasti kasutada siinsamas Playin.ee lehe ülaosas olevat tasuta demoversiooni, et testida Guns N’ Roses mänguautomaati lähemalt – niimoodi näed täpselt, kuidas slotika boonused töötavad.

Tõtt öeldes on Guns N’ Roses boonuste hulk suisa joovastavalt suur – on vähe slotikaid, kus on korraga käimas nii palju erinevaid boonusmänge.

Esiteks, slotil on kolm boonusfunktsiooni, mis võivad aktiveeruda täiesti suvalisel hetkel:

  • Legend Spins: saad 3 taaskeerutust üheskoos 1-2 Stacked Wild sümboliga;
  • Appetite for Destruction: ekraanile tekib ristikujuline Wild-sümbol;
  • Solo Multiplier: võiduliinile lisatakse 4-10x suvaline kordistaja.

Kui sul õnnestub 1, 3 ja 5 rullikule saada 3 boonussümbolit, aktiveerub Crowd Pleaser boonusmäng, kus pead valima erinevaid objekte. Mängus on mitu erinevat tasandit ning saad võita lihtsaid mündivõite.

Boonussümbolite tabamisel võid saada ka lihtsalt kuni 600-mündise mündivõidu.

Kõige lahedam boonusmäng on seotud tasuta spinnidega – võid saada 10 tasuta spinni. Vooru käigus ilmuvad bändiliikmed rullikutele ja tegutsevad Wild-sümbolina, et anda suuremaid võiduvõimalusi.

Sellele lisaks on slotimängus hulgaliselt Wild-sümboleid, mis võivad suvalisel hetkel ekraanile hüpata ja laieneda, muutes võidud eepiliselt suureks.

Kokkuvõtteks

Guns N’ Roses on vaieldamatult üks NetEnti parimaid slotimänge ja seda juba ainuüksi teema pärast. Pole just palju slotimänge, mis oleksid niivõrd autentsed, rajud ja sisaldaksid nüansse kuulsalt rokibändilt! NetEnt on tuntud temaatiliste mängude poolest, kuid see mänguautomaat on selle töö kroonijuveel.

Juhuslikud boonusfunktsioonid, keskmisest kõrgem RTP, madal volatiilsus ja imeline rokkmuusika – see slotimäng on puhas kuld, eriti rokifännide jaoks. Muidugi ei ole see slotikas nende jaoks, kes ei naudi Guns N’ Roses muusikat, kuid kõigi teiste jaoks on see slotimäng suurepärane valik, mille saatel pühapäeva õhtut veeta.

Leia Playin.ee lehelt endale sobiv online kasiino ja naudi seda lõbusat slotikat juba täna.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.