Lucky Lady’s Charm

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Lucky Lady's Charm
Mängutootja:
Novomatic
Tootlus mängijale:
96.02%
Aasta:
2010
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
100

Kus seda mängu mängida saab?

100 tasuta spinni NetEnti slottidele
Kuni 400 € kasiinoboonus
100€ kasiinoboonus
50 spinni

Lucky Lady’s Charm

05.04.2023

Lucky Lady’s Charm on slotimäng, mis üritab sind meelitada teisest perspektiivist: see tõmbab sind mängima naiseliku sarmikusega. Äkki tõesti toob blondi kaunitari kohalolek sulle rohkem õnne?

Lucky Lady’s Charm on üks kõige klassikalisemaid videoslotikaid, mille loojaks on vanakooli mänguautomaatide valmistaja Novomatic. Kui oled juba harjunud keerukamate disaininüanssidega, ei pruugi Novomaticu toodang olla päris sinu jaoks: nagu näed siin lehel olevast demost, on ka Lucky Lady’s Charm klassikalist tüüpi mäng. Igal juhul leiad aga selle slotika suurematest Eesti kasiinodest, kus saad seda katsetada ka tasuta demoversioonis.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kogu Lucky Lady’s Charm slotikas on üdini naiselik: kogu mäng keskendub kaunile daamile ja tema õnnetoovatele esemetele. Slotikas on disainitud üleni roosakate toonidega, et sobida just eriti hästi naismänguritele (kuigi see ei tähenda, et mehed seda mängu ei naudiks).

Lucky Lady’s Charm slotika klassikalise atmosfääriga rullikutel tiirlevad erinevad õnnetoovad sümbolid, nende hulgas näiteks hobuseraud, lepatriinu, ristikhein, kuldmündid jms. Võib-olla toovad need esemed ka sulle õnne?

Slotika volatiilsus on äärmiselt kõrge ja seejuures on RTP vaid 95.13%, mis paraku võib mängujoovastust vähendada – tööstuse keskmine RTP on 96%, seega on selles mängus maja eelis tohutult suur. Nende kahe asjaolu tõttu ei pruugi Lucky Lady’s Charm kohe sugugi sobida igale mängijale.

Slotika boonused

Klassikalisest olemusest hoolimata sisaldab Lucky Lady’s Charm mitut boonusmehhanismi suuremate võitude jaoks. Üks nendest on Wild-sümbolid, mis asendavad teisi sümboleid ning muuhulgas on neil ka 2x kordistaja, et duubeldada kõik võidud. Wild-sümbolil endalgi on väärtus: suisa 900x.

Suurema adrenaliinisööstu jaoks on võimalik mängus riskida oma võitudega. Iga kord, kui saad võidukombinatsiooni, on sul võimalik riskida ja arvata ära kaardimasti värv. Kui sul läheb hästi, duubeldad võidu, kuid samas võid kõik kaotada.

Kui näed rullikutel kristallkuuli, on see eriti hea uudis, kuna aktiveerid selle sümboliga tasuta spinnide vooru. Kolme sümboli leidmisel saad 15 tasuta spinni, mis on pisut suurejoonelisemad tänu 3x kordistajale.

Mängu maksimaalne võit on 4633x, mis pole küll eriti suur, kuid kui panustada maksimaalse panuse peal, võib koguvõit siiski olla priske.

Kokkuvõtteks

Lucky Lady’s Charm on mäng, mis kas meeldib sulle või mitte, kuid ükski mängija ei jää selle slotika suhtes külmaks. See on niivõrd klassikaline slotikas, et tänapäeva online kasiinodest ei leia enam vaevu ühtegi mängu, mis meenutaks niivõrd palju füüsilist kasiinomängu. Tänu kogu disaini- ja helilahendusele võib sul jääda tunne nagu oleksidki ehtsas füüsilises kasiinos.

Klassikalisest olemusest hoolimata tervitab naiselik videoslot sind tasuta spinnide ja riskimisboonusega, mis võivad tuua häid võite. Kahjuks on slotikas aga volatiilne ning madala RTP-ga, mis võib võidujoovastust jällegi vähendada. Novomaticu mängud on saadaval valitud Eesti kasiinodes, kus saad teiste hulgas proovida ka just seda omapärast mängu.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee