Viimati muudetud:
Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady’s Charm

4/5
95.13% RTP
Põhiandmed
Nimi Lucky Lady’s Charm
Mängutootja Novomatic
Mängu teema Maagia
Mängu liik Videoslotid
RTP 95.13%
Avaldamisaasta 2010
Volatiilsus
Maksimaalne võit 2700000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Lucky Lady’s Charm

Kus seda mängu mängida saab?

Lucky Lady’s Charm on slotimäng, mis üritab sind meelitada teisest perspektiivist: see tõmbab sind mängima naiseliku sarmikusega. Äkki tõesti toob blondi kaunitari kohalolek sulle rohkem õnne?

Lucky Lady’s Charm on üks kõige klassikalisemaid videoslotikaid, mille loojaks on vanakooli mänguautomaatide valmistaja Novomatic. Kui oled juba harjunud keerukamate disaininüanssidega, ei pruugi Novomaticu toodang olla päris sinu jaoks: nagu näed siin lehel olevast demost, on ka Lucky Lady’s Charm klassikalist tüüpi mäng. Igal juhul leiad aga selle slotika suurematest Eesti kasiinodest, kus saad seda katsetada ka tasuta demoversioonis.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kogu Lucky Lady’s Charm slotikas on üdini naiselik: kogu mäng keskendub kaunile daamile ja tema õnnetoovatele esemetele. Slotikas on disainitud üleni roosakate toonidega, et sobida just eriti hästi naismänguritele (kuigi see ei tähenda, et mehed seda mängu ei naudiks).

Lucky Lady’s Charm slotika klassikalise atmosfääriga rullikutel tiirlevad erinevad õnnetoovad sümbolid, nende hulgas näiteks hobuseraud, lepatriinu, ristikhein, kuldmündid jms. Võib-olla toovad need esemed ka sulle õnne?

Slotika volatiilsus on äärmiselt kõrge ja seejuures on RTP vaid 95.13%, mis paraku võib mängujoovastust vähendada – tööstuse keskmine RTP on 96%, seega on selles mängus maja eelis tohutult suur. Nende kahe asjaolu tõttu ei pruugi Lucky Lady’s Charm kohe sugugi sobida igale mängijale.

Slotika boonused

Klassikalisest olemusest hoolimata sisaldab Lucky Lady’s Charm mitut boonusmehhanismi suuremate võitude jaoks. Üks nendest on Wild-sümbolid, mis asendavad teisi sümboleid ning muuhulgas on neil ka 2x kordistaja, et duubeldada kõik võidud. Wild-sümbolil endalgi on väärtus: suisa 900x.

Suurema adrenaliinisööstu jaoks on võimalik mängus riskida oma võitudega. Iga kord, kui saad võidukombinatsiooni, on sul võimalik riskida ja arvata ära kaardimasti värv. Kui sul läheb hästi, duubeldad võidu, kuid samas võid kõik kaotada.

Kui näed rullikutel kristallkuuli, on see eriti hea uudis, kuna aktiveerid selle sümboliga tasuta spinnide vooru. Kolme sümboli leidmisel saad 15 tasuta spinni, mis on pisut suurejoonelisemad tänu 3x kordistajale.

Mängu maksimaalne võit on 4633x, mis pole küll eriti suur, kuid kui panustada maksimaalse panuse peal, võib koguvõit siiski olla priske.

Kokkuvõtteks

Lucky Lady’s Charm on mäng, mis kas meeldib sulle või mitte, kuid ükski mängija ei jää selle slotika suhtes külmaks. See on niivõrd klassikaline slotikas, et tänapäeva online kasiinodest ei leia enam vaevu ühtegi mängu, mis meenutaks niivõrd palju füüsilist kasiinomängu. Tänu kogu disaini- ja helilahendusele võib sul jääda tunne nagu oleksidki ehtsas füüsilises kasiinos.

Klassikalisest olemusest hoolimata tervitab naiselik videoslot sind tasuta spinnide ja riskimisboonusega, mis võivad tuua häid võite. Kahjuks on slotikas aga volatiilne ning madala RTP-ga, mis võib võidujoovastust jällegi vähendada. Novomaticu mängud on saadaval valitud Eesti kasiinodes, kus saad teiste hulgas proovida ka just seda omapärast mängu.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.