Viimati muudetud:
Mega Fortune

Mega Fortune

5/5
96.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Mega Fortune
Mängutootja NetEnt
Mängu teema Meelelahutus
Mängu liik Videoslotid
RTP 96.00%
Avaldamisaasta 2009
Volatiilsus
Maksimaalne võit 3760000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Mega Fortune

Kus seda mängu mängida saab?

Mega Fortune on Net Entertainmenti progressiivse jackpotiga videoslot, mis on üldise olemuse poolest üsna klassikaline: 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mängul on keskpärane 96.6%-ne teoreetiline tasuvus.

Mängu lihtsakoelist olemust ja luksusele viitavat nime ei tasu aga alahinnata, kuna mängu rikkalikkus ei piirdu sugugi temaatikas läbivate luksuselementidega nagu limusiinide ja šampanjaklaasidega. Nimelt on tegemist jackpotislotiga, mille rullikute keerutamisel on täiesti reaalselt võimalik võita kümneid miljoneid eurosid. Mitmed õnnelikud mängijad on juba minevikus sellise varanduse otsa sattunud, ühtlasi on Mega Fortune jõudnud oma suurte jackpotisummade tõttu isegi Guinnessi rekordite raamatusse.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Mega Fortune’i välimus on üsna lihtne ja otsekohene. Kuna mängu põhiline teema on luksus, on ka rullikutel vastavad sümbolid: näha võid luksusautosid, vahuveini ja muud taolist, mis meenutab iga keerutuse ajal, et hea õnne korral võivad sellised elemendid saada sinu igapäevase elu osaks.

Mängu graafika ei ole küll kuidagi üllatav, kuid see on siiski meeldiv, eriti kombinatsioonis maheda taustamuusikaga. Antud fakt on oluline eelkõige pikemaks rullikute keerutamiseks: ebameeldivalt kriiskav heli või ebaadekvaatne graafika võivad mängukogemuse rikkuda täielikult, muutes isegi paarikümne keerutuse tegemise ebamugavaks. Mega Fortune slotika puhul sellist hirmu ei ole.

Enne keerutamise alustamist tuleks paika panna panuse suurus, kasutades selle jaoks alumises ääres olevaid nuppe. Maksimaalselt saab ühe tiiruga mängu panna 4 münti, maksimaalse suurusega 0.5. Minimaalselt on võimalik teha ka näiteks 0.20-euroseid panuseid. Lisaks on olemas ka automaatse keerutamise funktsioon, sobides hästi neile, kes plaanivad teha mitusada keerutust järjest.

Slotika boonused

Mega Fortune’i vaieldamatult suurim eelis on selle boonused. Mängus on saadaval 3 progressiivset jackpotti: Mega, Major ja Rapid, esimene neist mõistagi suurim ning enim ihaldatud. Slotika mängimise käigus on võimalik ka pidevalt jälgida kõigi kolme jackpoti suurust rullikute kohal asuvate tabloode vahendusel.

Jackpoti saamiseks tuleb saada aktiivsele panuseliinile vähemalt 3 õnneratta sümboliga boonusemärki. Niiviisi avaneb boonusmäng, kus tuleb keerutada õnneratast. Hea õnne korral võib see boonusmäng lõppeda jackpotivõiduga, kuid isegi halvimal juhul võib saada mündivõidu.

Boonusmängule lisaks on Mega Fortune slotikas ka Wild-sümbolid ja tasuta spinnid. Esimest funktsiooni tähistab jahipilt – selle ilmumisel asendatakse teised sümbolid, et luua paremaid võidukombinatsioone.

Kui rullikutele satub vähemalt kolm šampanjapudeli sümboliga kaunistatud Scatterit, antakse mängijale tasuta keerutusi. Vooru käigus võidakse võite isegi kordistada kuni viiekordselt ning võimalik on saada lisanduvaid tasuta keerutusi.

Mega Fortune slotika jackpotivooru ja teiste funktsioonide aktiveerimine ei ole ka sugugi keeruline – boonussümbolid tekivad ekraanile üsna tihti, seega võib ka lühema mängimise käigus leida nii tasuta spinne kui ka boonusmängu. Boonusmäng ise on aga kahtlemata raskem, nõudes tohutus koguses õnne. Siiski pole aga välistatud suure jackpoti võitmine.

Kokkuvõtteks

Mega Fortune on revolutsiooniline videoslot: paljudel jackpotislottidel jääb vajaka muudest võiduvõimalustest, mistõttu võivad mängijad tüdineda kiirelt. Teisest küljest jällegi on slotikaid, mis võivad meelitada mitmete tavaliste boonusvõimalustega, kuid neil puudub see võrgutav adrenaliinisööst, mis kaasneb boonusmängu aktiveerimisega. Mega Fortune slotikal on aga olemas need mõlemad omadused, pakkudes ühtaegu ühte online kasiinode suurimat jackpotti ning samas ka täiesti arvestatavaid võiduvõimalusi isegi jackpoti kõrval. Oma kõrge teoreetilise tasuvuse ja tulusate boonustega on Mega Fortune selgelt üks mängijate lemmikuid slotikaid, mis võib hea õnne korral muuta mängija lausa multimiljonäriks.

Kui tahad ise omal nahal tunda selle slotika võlusid, katseta mängu demoversioonis, et näha kõiki boonusfunktsioone lähemalt.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.