Mega Fortune

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Mega Fortune
Mängutootja:
Netent
Tootlus mängijale:
96.00%
Aasta:
2009
Volatiilsus:
Madal
Võiduliine:
25

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
300 spinni
Kuni 400 € kasiinoboonus

Mega Fortune

15.05.2021

Mega Fortune on Net Entertainmenti progressiivse jackpotiga videoslot, mis on üldise olemuse poolest üsna klassikaline: 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mängul on keskpärane 96.6%-ne teoreetiline tasuvus.

Mängu lihtsakoelist olemust ja luksusele viitavat nime ei tasu aga alahinnata, kuna mängu rikkalikkus ei piirdu sugugi temaatikas läbivate luksuselementidega nagu limusiinide ja šampanjaklaasidega. Nimelt on tegemist jackpotislotiga, mille rullikute keerutamisel on täiesti reaalselt võimalik võita kümneid miljoneid eurosid. Mitmed õnnelikud mängijad on juba minevikus sellise varanduse otsa sattunud, ühtlasi on Mega Fortune jõudnud oma suurte jackpotisummade tõttu isegi Guinnessi rekordite raamatusse.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Mega Fortune’i välimus on üsna lihtne ja otsekohene. Kuna mängu põhiline teema on luksus, on ka rullikutel vastavad sümbolid: näha võid luksusautosid, vahuveini ja muud taolist, mis meenutab iga keerutuse ajal, et hea õnne korral võivad sellised elemendid saada sinu igapäevase elu osaks.

Mängu graafika ei ole küll kuidagi üllatav, kuid see on siiski meeldiv, eriti kombinatsioonis maheda taustamuusikaga. Antud fakt on oluline eelkõige pikemaks rullikute keerutamiseks: ebameeldivalt kriiskav heli või ebaadekvaatne graafika võivad mängukogemuse rikkuda täielikult, muutes isegi paarikümne keerutuse tegemise ebamugavaks. Mega Fortune slotika puhul sellist hirmu ei ole.

Enne keerutamise alustamist tuleks paika panna panuse suurus, kasutades selle jaoks alumises ääres olevaid nuppe. Maksimaalselt saab ühe tiiruga mängu panna 4 münti, maksimaalse suurusega 0.5. Minimaalselt on võimalik teha ka näiteks 0.20-euroseid panuseid. Lisaks on olemas ka automaatse keerutamise funktsioon, sobides hästi neile, kes plaanivad teha mitusada keerutust järjest.

Slotika boonused

Mega Fortune’i vaieldamatult suurim eelis on selle boonused. Mängus on saadaval 3 progressiivset jackpotti: Mega, Major ja Rapid, esimene neist mõistagi suurim ning enim ihaldatud. Slotika mängimise käigus on võimalik ka pidevalt jälgida kõigi kolme jackpoti suurust rullikute kohal asuvate tabloode vahendusel.

Jackpoti saamiseks tuleb saada aktiivsele panuseliinile vähemalt 3 õnneratta sümboliga boonusemärki. Niiviisi avaneb boonusmäng, kus tuleb keerutada õnneratast. Hea õnne korral võib see boonusmäng lõppeda jackpotivõiduga, kuid isegi halvimal juhul võib saada mündivõidu.

Boonusmängule lisaks on Mega Fortune slotikas ka Wild-sümbolid ja tasuta spinnid. Esimest funktsiooni tähistab jahipilt – selle ilmumisel asendatakse teised sümbolid, et luua paremaid võidukombinatsioone.

Kui rullikutele satub vähemalt kolm šampanjapudeli sümboliga kaunistatud Scatterit, antakse mängijale tasuta keerutusi. Vooru käigus võidakse võite isegi kordistada kuni viiekordselt ning võimalik on saada lisanduvaid tasuta keerutusi.

Mega Fortune slotika jackpotivooru ja teiste funktsioonide aktiveerimine ei ole ka sugugi keeruline – boonussümbolid tekivad ekraanile üsna tihti, seega võib ka lühema mängimise käigus leida nii tasuta spinne kui ka boonusmängu. Boonusmäng ise on aga kahtlemata raskem, nõudes tohutus koguses õnne. Siiski pole aga välistatud suure jackpoti võitmine.

Kokkuvõtteks

Mega Fortune on revolutsiooniline videoslot: paljudel jackpotislottidel jääb vajaka muudest võiduvõimalustest, mistõttu võivad mängijad tüdineda kiirelt. Teisest küljest jällegi on slotikaid, mis võivad meelitada mitmete tavaliste boonusvõimalustega, kuid neil puudub see võrgutav adrenaliinisööst, mis kaasneb boonusmängu aktiveerimisega. Mega Fortune slotikal on aga olemas need mõlemad omadused, pakkudes ühtaegu ühte online kasiinode suurimat jackpotti ning samas ka täiesti arvestatavaid võiduvõimalusi isegi jackpoti kõrval. Oma kõrge teoreetilise tasuvuse ja tulusate boonustega on Mega Fortune selgelt üks mängijate lemmikuid slotikaid, mis võib hea õnne korral muuta mängija lausa multimiljonäriks.

Kui tahad ise omal nahal tunda selle slotika võlusid, katseta mängu demoversioonis, et näha kõiki boonusfunktsioone lähemalt.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee