Viimati muudetud:
Mega Joker

Mega Joker

5/5
99.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Mega Joker
Mängutootja NetEnt
Mängu teema
Mängu liik
RTP 99.00%
Avaldamisaasta 2011
Volatiilsus
Maksimaalne võit 2000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Mega Joker

Kus seda mängu mängida saab?

Mega Joker on üks ütlemata vastuoluline slotimäng. 2011. aastal välja antud slotika näol on tegemist NetEnti kõige klassikalisema puuviljaslotiga, mis üritab meenutada füüsilisi mänguautomaate. Mega Joker on üks väheseid selliseid slotimänge maailmas!

Kui võiks arvata, et vanakooli stiilis slotikad on juba välja suremas, siis Mega Jokeriga on asjad vastupidi. See mäng on endiselt ülimalt populaarne ühel põhjusel: mängu RTP on täiesti ebareaalselt kõrge 99%.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kui oled kunagi mänginud mõnda slotikat, siis ilmselt tead, millised tüüpilised online videoslotid välja näevad. Sestap võib olla Mega Joker suisa imelik mäng – see näeb natuke välja nagu nö tüüpiline füüsiline mänguautomaat. Just seda on üritanud NetEnt graafikaga edasi anda, tuues online kasiinodesse maapealsete kasiinode hõngu.

Vanakooli stiili tõttu on Mega Joker väga lihtsa ülesehitusega: slotil on kolm rullikut, kolm rida ja viis võiduliini. Seejuures saad ise valida režiimi, st kui mitu võiduliini soovid aktiveeritult hoida.

Mis muudab Mega Jokeri niivõrd ahvatlevaks on slotika RTP: see on 99%, mistõttu on Mega Joker üks maailma kõige kõrgema väljamaksega slotimänge üldse! Pea silmas, et enamike slotikate RTP on ca 95-96%. Samas aga on Mega Joker väga volatiilne slotikas, mis tähendab, et sul võib minna parasjagu aega enne, kui üldse tabad võitu.

Üleüldiselt on Mega Joker tüüpiline puuviljaslot, kus näed rullikutel tiirlemas ploome, kirsse, apelsine jm puuviljasümboleid. Nimele kohaselt on mängus Jokkeri sümbol, mis on ühtlasi kõige kõrgema väljamaksega sümbol.

Slotika boonused

Mega Jokeri põhimäng on väga lihtne, sisaldades Wild-sümbolit, mis toob endaga kaasa müstilise suurusega võidu (kuni 400 münti). Kui rullikutele peaksid ilmuma aardekirstud, võid aga võita 2000 münti.

Sellega aga asjad ei piirdu – tähelepanu tuleks pöörata Supermeterile, mille näol on tegemist Mega Joker sloti boonusmänguga.

Kui sa saad põhimängus võidu, aktiveerub Supermeteri mängurežiim (näed seda rullikute ülaosas käivitumas). Pea silmas, et see käivitub ainult siis, kui sa mängid maksimaalse panusega (mis on õnneks vaid 2€). Supermeteri režiimis saad nautida märksa kõrgemaid väljamakseid ja ka müstilisi mündivõite.

Mega Jokeri slotikas sisaldab progressiivset jackpotti, mille saad võita siis, kui saad järjest rullikutele kolm Wild-sümbolit, kuid seda ainult siis, kui mängid maksimaalse panusega (ja tegemist pole Supermeteri režiimiga).

Selline lihtne süsteem on võlunud paljusid mängijaid ja hoolimata tasuta spinnide või muude boonuste puudumisest on Mega Joker endiselt kaasahaarav mäng.

Kokkuvõtteks

Mega Joker on nii retro slotikas kui üldse retro üks slotikas olla saab. Hetkel tiirleb internetis väga vähe slotimänge, mis kätkeksid endas sellist autentset retrohõngu – Mega Joker tekitab sulle tunde nagu sind oleks viidud ajas mitukümmend aastat tagasi. Erinevalt vanadest slotimängudest on aga Mega Jokeri võiduvõimalused sürreaalsed, arvestades väga kõrget RTP määra.

Arvestades ka progressiivset jackpotti, võib Mega Joker tuua endaga lahedaid võidusummasid ja see ongi ilmselt põhjus, miks see slotikas on ikka veel nii populaarne. Mängu volatiilsus on aga väga kõrge, seega ole hoiatatud – see mäng on mõeldud neile, kes suudavad riske taluda.

Leia Mega Joker populaarsetest Eesti kasiinodest ja katseta oma õnne juba täna.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.