Mega Joker

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Mega Joker
Mängutootja:
NetEnt
Tootlus mängijale:
99.00%
Aasta:
2011
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
5

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
75 tasuta spinni
100€ kasiinoboonus
300 spinni

Mega Joker

05.04.2023

Mega Joker on üks ütlemata vastuoluline slotimäng. 2011. aastal välja antud slotika näol on tegemist NetEnti kõige klassikalisema puuviljaslotiga, mis üritab meenutada füüsilisi mänguautomaate. Mega Joker on üks väheseid selliseid slotimänge maailmas!

Kui võiks arvata, et vanakooli stiilis slotikad on juba välja suremas, siis Mega Jokeriga on asjad vastupidi. See mäng on endiselt ülimalt populaarne ühel põhjusel: mängu RTP on täiesti ebareaalselt kõrge 99%.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kui oled kunagi mänginud mõnda slotikat, siis ilmselt tead, millised tüüpilised online videoslotid välja näevad. Sestap võib olla Mega Joker suisa imelik mäng – see näeb natuke välja nagu nö tüüpiline füüsiline mänguautomaat. Just seda on üritanud NetEnt graafikaga edasi anda, tuues online kasiinodesse maapealsete kasiinode hõngu.

Vanakooli stiili tõttu on Mega Joker väga lihtsa ülesehitusega: slotil on kolm rullikut, kolm rida ja viis võiduliini. Seejuures saad ise valida režiimi, st kui mitu võiduliini soovid aktiveeritult hoida.

Mis muudab Mega Jokeri niivõrd ahvatlevaks on slotika RTP: see on 99%, mistõttu on Mega Joker üks maailma kõige kõrgema väljamaksega slotimänge üldse! Pea silmas, et enamike slotikate RTP on ca 95-96%. Samas aga on Mega Joker väga volatiilne slotikas, mis tähendab, et sul võib minna parasjagu aega enne, kui üldse tabad võitu.

Üleüldiselt on Mega Joker tüüpiline puuviljaslot, kus näed rullikutel tiirlemas ploome, kirsse, apelsine jm puuviljasümboleid. Nimele kohaselt on mängus Jokkeri sümbol, mis on ühtlasi kõige kõrgema väljamaksega sümbol.

Slotika boonused

Mega Jokeri põhimäng on väga lihtne, sisaldades Wild-sümbolit, mis toob endaga kaasa müstilise suurusega võidu (kuni 400 münti). Kui rullikutele peaksid ilmuma aardekirstud, võid aga võita 2000 münti.

Sellega aga asjad ei piirdu – tähelepanu tuleks pöörata Supermeterile, mille näol on tegemist Mega Joker sloti boonusmänguga.

Kui sa saad põhimängus võidu, aktiveerub Supermeteri mängurežiim (näed seda rullikute ülaosas käivitumas). Pea silmas, et see käivitub ainult siis, kui sa mängid maksimaalse panusega (mis on õnneks vaid 2€). Supermeteri režiimis saad nautida märksa kõrgemaid väljamakseid ja ka müstilisi mündivõite.

Mega Jokeri slotikas sisaldab progressiivset jackpotti, mille saad võita siis, kui saad järjest rullikutele kolm Wild-sümbolit, kuid seda ainult siis, kui mängid maksimaalse panusega (ja tegemist pole Supermeteri režiimiga).

Selline lihtne süsteem on võlunud paljusid mängijaid ja hoolimata tasuta spinnide või muude boonuste puudumisest on Mega Joker endiselt kaasahaarav mäng.

Kokkuvõtteks

Mega Joker on nii retro slotikas kui üldse retro üks slotikas olla saab. Hetkel tiirleb internetis väga vähe slotimänge, mis kätkeksid endas sellist autentset retrohõngu – Mega Joker tekitab sulle tunde nagu sind oleks viidud ajas mitukümmend aastat tagasi. Erinevalt vanadest slotimängudest on aga Mega Jokeri võiduvõimalused sürreaalsed, arvestades väga kõrget RTP määra.

Arvestades ka progressiivset jackpotti, võib Mega Joker tuua endaga lahedaid võidusummasid ja see ongi ilmselt põhjus, miks see slotikas on ikka veel nii populaarne. Mängu volatiilsus on aga väga kõrge, seega ole hoiatatud – see mäng on mõeldud neile, kes suudavad riske taluda.

Leia Mega Joker populaarsetest Eesti kasiinodest ja katseta oma õnne juba täna.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee