Viimati muudetud:
Razor Shark

Razor Shark

4/5
95.05% RTP
Põhiandmed
Nimi Razor Shark
Mängutootja Push Gaming
Mängu teema
Mängu liik
RTP 95.05%
Avaldamisaasta 2019
Volatiilsus
Maksimaalne võit 50000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Razor Shark

Kus seda mängu mängida saab?

Slotikaid on loodud paljudel erinevatel temaatikatel, ent haikalade teemalist slotimängu ei kohta just iga päev. Just sellega on aga tegemist Razor Shark slotimängu puhul. Tegemist on Push Gamingu paar aastat tagasi välja antud mänguautomaadiga, mis sarnaselt teistele tootja slotikatele on tuntud oma kõrge volatiilsuse poolest.

Põnev on aga üks asjaolu. Nimelt, hiljuti suutis üks Rootsi mängur tabada pöörast võitu, millega ületas slotikas tegelikult omaenda lubatud võidulimiidi. Razor Sharki reeglistiku kohaselt olevat mängu võitude ülempiir 50 000x, ent ühel õnnelikul mänguril läks õnneks tabada 85 000x võidusumma! See juhtus eepilise tasuta spinnide vooru tõttu, mille progressiivne kordistaja lõpuks tõigi sellise võidu.

Kui tahad ka ise oma õnne proovile panna, leia Razor Shark Eesti parimatest online kasiinodest.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Push Gamingu loodud Razor Shark on volatiilne slotimäng, mille RTP on seejuures üpris kõrge: 96.7%. Slotikas sisaldab mitmeid lahedaid funktsioone, millest kõige olulisem on rullikute üleüldine seadistus. Erinevalt tavalistest slotimängudest on Razor Shark „laviinistiilis“ sümbolitega, mitte tüüpiliste rullikutega. See tähendab, et sümbolid langevad paika virnades ning sinu eesmärk on saada üksteise kõrvale võimalikult palju samasuguseid sümboleid.

Razor Shark, nagu nimigi viitab, toimub veealuses maailmas. Sümbolitel on kujutletud kõike, mis puudutab kalade müstilist maailma, kuid eelkõige domineerivad haikalasümbolid, kes toovad endaga kaasa kõige suuremad võidud. Madalamaid võite saab tabada siis, kui rullikutele langevad hapnikuballoonid või kalauimed.

Kõigele lisaks ujuvad siin-seal ringi lõbusad kalad, kes muudavad mängu veidike lõbusamaks.

Slotika boonused

Sa poleks ilmselt kunagi arvanud, et kuuled oma elus sõnapaari „müstiline merevetikas“, ent just sellise nimega funktsioon on selle mängu staar. Kui rullikutele langeb virn Mystery Seaweed sümboleid, käivitub Nudge & Reveal Re-spin funktsioon, millega muudetakse sümboleid kas samasuguseks või kõrge väärtusega haisümboliteks.

Kui müstilised sümbolid muutuvad haisümboliks, käivitub Razor Reveal funktsioon. Selle käigus toob iga oranž haikala endaga kaasa kas Scatter-sümboli või kordistajaga sümboli, mille maksimaalne väärtus võib olla kuni 2500x.

Ehkki ka eelnevad funktsioonid võivad osutuda võidurohkeks, on kõige magusam tasuta spinnide voor, mille saad aktiveerida siis, kui tabad ekraanil 3 scatter-sümbolit. Vooru käigus täidetakse kaks rullikut müstiliste sümbolitega, mis liiguvad ühe koha võrra edasi igal keerutusel. Voor lõppeb siis, kui sümbolid kaovad ekraanilt, ent iga kord, kui saad uusi scatter-sümboleid, jätkub voor muudkui edasi. Sisuliselt võib voor niimoodi kesta suisa mitu minutit ning kuna sa saad kordistajaid iga kord, kui sul tekib uus Mystery Stack Nudge, võib võidusumma kokkuvõttes olla massiivne.

Razor Shark slotikal ei ole küll jackpotti, kuid teoreetiliselt on võimalik maksimaalselt võita isegi miljoneid eurosid, olenevalt tehtava panuse suurusest.

Kokkuvõtteks

Razor Shark on lahe mäng, mille keerutamine võib olla hea mõte siis, kui otsid midagi kergelt animeeritud ja multikalaadset. See pole küll kõige uuenduslikum slotikas ning ka selle volatiilsus ei ole mõeldud just nõrganärvilistele. Kõrge volatiilsuse tõttu võib juhtuda olukord, kus sa ei taba ühtegi võitu mitukümmend keerutust järjest.

See-eest sisaldab Razor Shark slotimäng lahedat Nudging Mystery Stacks funktsiooni ja tasuta spinne, mis võivad parimal juhul endaga kaasa tuua kuni 85 000x võidu.