Viimati muudetud:
Rise of Ra

Rise of Ra

4/5
95.97% RTP
Põhiandmed
Nimi Rise of Ra
Mängutootja egt
Mängu teema
Mängu liik
RTP 95.97%
Avaldamisaasta 2014
Volatiilsus
Maksimaalne võit 20000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Rise of Ra

Kus seda mängu mängida saab?

Rise of Ra on 2014. aastal EGT poolt välja antud videoslot, mille klassikaline välimus ja Vana-Egiptuse teema suudavad endiselt mängijaid köita. Ehkki mõne mänguri maitse jaoks on Rise of Ra slot natuke vananenud, sisaldab slotikas mõningaid boonuseid ja mehhanisme, mis võivad teistele jällegi just meeldida.

Kui sindki peibutavad vanad aarded ja maetud varandus, siis katseta siinsamas Playin.ee lehel Rise of Ra tasuta demoversiooni, mille vahendusel näed lähemalt, kuidas see slotikas töötab.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Rise on Ra on ilmselt üks kõige lihtsakoelisema disainiga mänguautomaate, millele sa oma pilgu kunagi heidad, sest enamus kasiinomänge sisaldavad juba moodsamaid nüansse. Selle slotika välimus meenutab aga vanemaid mänge: graafika on natuke multikalaadne, erk ja värviline, aga samas on kogu disain pisut „puine“.

Kuna slotika teemaks on Vana-Egiptus, näed rullikutel ringi keerlemas erinevaid temaatilisi sümboleid nagu näiteks maske, skarabeuseid või Egiptuse artifakte. Kõik see on pakitud klassikalisele 5×3 mänguväljale, millel võid tabada kuni 15 võiduliini.

Rise of Ra ei ole just kõige rikkalikumate boonusfunktsioonidega, kuid õnneks sisaldab mäng mitmeid üllatusi, mis võivad tuua ka häid võite.

Slotika boonused

Rise of Ra parimad võidud võivad muidugi tulla boonusmängudest. Kogu slotikat katab teatud müstikahõng: lõppude lõpuks on ju su ülesanne leida üles peidetud varandus. Sellel teekonnal saad avastada erinevaid aardeid: näiteks toovad vaasid ja kirstud sulle 2000-mündise võidu, koerad 2500-mündise võidu ning Ra võimas silm võib anda auhinnaks 5000 münti. Ra ise võib anda võiduks kuni 15 000 münti, kuid kõige võimsamad auhinnad peituvad skarabeuse putukate all, kuna nende kaudu võid võita peaauhinna: kuni 200 000 münti.

Rise of Ra sisaldab tasuta spinnide vooru, mille käigus saad 15 tasuta mänguvooru, et potentsiaalselt võita ülalmainitud auhind. Tasuta spinnide voorus on sinu auhinnad kolmekordsed ning vooru saab ka uuesti käivitada, kui saad ekraanile rohkem Scatter-sümboleid.

Kui peaksid juhuslikult tabama Jackpot Card boonust, võid tabada ühe 4 jackpotist – pead valima kaarte ning jõudma kõrgemale tasandile.

Rise of Ra slotist võid leida igal sammul mõne laheda boonusmängu. Ehkki üldine volatiilsus on kõrge ja RTP madal, annavad need boonusmängud rohkem adrenaliini ning on üldiselt ka põhjuseks, miks paljud seda mängu eelistavad.

Kokkuvõtteks

Kasiinomänguritele meeldivad Vana-Egiptuse teemalised aardejahislotid, mistõttu pole ka veider näha, kuidas Rise of Ra on endiselt popp.

Tuleb tõdeda, et siiski on selle mängu populaarsus natuke vastuoluline, sest slotika RTP on vaid 95.97% – see on märksa madalam teistest slotikatest. Ka volatiilsuse poolest on Rise of Ra kõrgemal tasandil. Need faktorid tuleks kindlasti arvesse võtta enne, kui asud slotikat mängima.

Kui soovid slotikat pärisraha eest proovida, leia endale sobiv online kasiino ja asu varandust jahtima.