Viimati muudetud:
Rumble Rhino

Rumble Rhino

4/5
95.52% RTP
Põhiandmed
Nimi Rumble Rhino
Mängutootja Wizard Games
Mängu teema Loomad
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 95.52%
Aasta 2019
Volatiilsus Keskmine
Maksimaalne võit 51750
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Rumble Rhino

Kus on mäng saadaval?

4.3/5
100€ kasiinoboonus
2.2/5
- kasiinoboonus

Mis oleks, kui reisiks vahepeal jahedast Eestist palavasse Aafrikasse? Wizard Games’i populaarne videoslot Rumble Rhino toob kõledasse Eesti ilma natuke vaheldust selle safariteemalise videoslotiga, kus sinu eesmärk on üles leida salajane Aafrika mask. Slotika nimele kohaselt tiirleb rullikutel ringi metsik ninasarvik, kes võib tuua endaga kaasa massiivsed võidud. Rumble Rhino slotimäng võlub mängijaid 100 võiduliini, rohkete boonusmehhanismide ja 4×4 Mega-sümboliga.

Kui oled valmis Rumble Rhino slotikas kätt proovima, leia sobiv online kasiino siit või proovi mängi tasuta siinsamas Playin.ee lehel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Rumble Rhino on aafrikateemaline videoslot, mille üks parimaid omadusi on madal volatiilsus. Mängu volatiilsus on madala-keskmise kandis, mis tähendab, et võidukombinatsioone võib tekkida üpris tihti, ehkki summad ei pruugi olla väga suured.

Wizard Games’ile omaselt pole RTP määr kindlaks määratud, vaid see varieerub vastavalt kasiinole. Kokkuvõtlikult võib slotika RTP määr jääda vahemikku 88-95.52%, seega sõltub RTP valitud kasiinost. Sestap soovitame pöörata esmalt tähelepanu slotika infolehele, kust näed täpselt RTP määra.

Veel üks lahe osa Rumble Rhino slotimängus: sellel on 100 võiduliini, seega on võiduvõimalusi märksa rohkem. Slotikal on suisa 6 rullikut ning keskmine võitude tabamise määr on 20.28%.

Slotika boonused

Rumble Rhino sisaldab rohkelt boonusmänge, mis annavad sinu mänguelamusele natuke lõbu juurde. Kõige olulisem osa mängust puudutab boonusmängu, mille aktiveerimiseks pead saama rullikutele kaks boonussümbolit. Boonusmängu raames tuleb valida teemante, mis avaldavad enda all erilisi auhindu. Auhindade hulgas on nii mündivõidud kui ka tasuta spinnid – kokku võid suisa võita 50 tasuta spinni.

Lahedaim osa on “Rumble” tasuta spinnide voor: kui saad vooru käigus rullikutele boonussümboleid, kasvab võitude kordistaja ning seejuures jäävad Wild-sümbolid oma kohale kuni vooru lõpuni. Kui saad rullikutele veel müstilise maskisümboli, saad auhinnaks veel ühe lisakeerutuse.

Sellega veel boonusmehhanismid ei piirdu. Üks parimaid osasid Rumble Rhino mängus on 4×4 megasümbolid, st sümbolid, mis katavad enda alla suisa 16 ruudukest. Suur megasümboli versioon on nii ninasarvikust, Mystery Mask sümbolist kui ka kõrgema väärtusega sümbolitest. Kui peaksid rullikutele saama ühe sellise sümboli, tead juba, et sinu võit tuleb eepiline.

Tähelepanu tasub pöörata maskisümbolile: see sisaldab kas kordistajat või Wild-sümbolit (see, kummaga tegemist on, on saladus – sellest ka maski “müstilisus”).

Kokkuvõtteks

Kõike ülalpool olevat on raske sõnadesse panna: Rumble Rhino on mänguautomaat, mida tuleb ise katsetada, et mõista, milles peitub selle mängu fenomen. Tänu madalale volatiilsusele võib mängus tabada boonusvoore üpris tihti ning müstiline maskisümbol võib endaga tuua kaasa ägedaid võiduvõimalusi.

Rumble Rhino on Wizard Games’i portfoolios niivõrd oluline mäng, et tänaseks on sellest välja antud ka Megaways-versioon. Mõlemad variandid on väärt katsetamist, seda eriti Eesti tippkasiinodes aega veetes.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.