Viimati muudetud:
Sizzling Hot

Sizzling Hot

4/5
95.66% RTP
Põhiandmed
Nimi Sizzling Hot
Mängutootja Novomatic
Mängu teema Puuviljamängud
Mängu liik Videoslotid
RTP 95.66%
Avaldamisaasta 2007
Volatiilsus
Maksimaalne võit 250000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Sizzling Hot

Kus seda mängu mängida saab?

Sizzling Hot on kõige ehtsam slotimaailma klassika, mis loodi juba 2007. aastal Novomaticu poolt. Novomatic on tuntud kui üks maailma kõige vanemaid ja suuremaid slotitootjaid, kelle toodang on levinud just füüsilistes kasiinodes. Sizzling Hot oli üks esimesi online slotikaid, arvestades, et mäng loodi juba 2007. aastal – siis ei osanud keegi veel online slotikaid isegi ette kujutada.

See keskmise volatiilsusega slotikas ei sisalda küll palju boonuseid, kuid selle lihtne olemus võib peibutada neid, kes otsivad mõnusat ajaviidet.

Playin.ee lehel saad Sizzling Hot slotimängu mängida täiesti tasuta ja riskivabalt, kasutades ülalpool olevat tasuta demoversiooni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Sizzling Hot slotikas on keskmise volatiilsusega mäng, mille RTP on üpris madal: 95.66%. See ei ole aga mõjutanud mängu populaarsust, kuna slotimäng on endiselt väga populaarne. Samas aga tuleb arvestada, et võidukombinatsioone ei pruugi tabada kogu aeg, seega tasub varuda kannatust.

Sizzling Hot mäng on olemuselt klassikaline puuviljaslot, millel on 5 rullikut ja 5 fikseeritud võiduliini. Novomatic on sellest mängust eemaldanud absoluutselt kõik boonused: see slotikas ongi lihtsalt puuviljasümbolitega mäng, kus saad võite tabada tänu samasuguste sümbolite leidmisele. Need, kes naudivad füüsiliste kasiinode mänguautomaate, võivad nautida ka Sizzling Hot slotikat.

Suurima võimaliku võidu tabamiseks tuleb saada ekraanile õnnenumber 7, mispuhul saad võiduks 1000x.

Oma lihtsuse tõttu on mäng väga üllatav ning tuleb tõdeda, et see on seda tüüpi slotikas, mis kas meeldib sulle või mitte.

Slotika boonused

Sizzling Hot slotikas on unikaalne ühel põhjusel: sellel pole mitte ühtegi boonusfunktsiooni, isegi mitte Wild-sümboleid. See on online kasiinodes haruldane, sest tavaliselt on kõikides slotikates boonused, mõnel isegi üle 5-6 boonusfunktsiooni.

Sizzling Hot slotil on küll omamoodi Scatter-sümbol, kuid see ei too tasuta spinne ega midagi muud taolist, vaid annab lihtsalt kõrge väljamakse.

Mängu üks konkse seisneb aga selles, et slotil on jackpotivõimalus. Kui saad võiduliinile 5 samasugust sümbolit ja teed maksimaalse panuse, võid saada võiduks 250 000 münti.

Arvestades, et slotil pole boonuseid üldse, ei pruugi Sizzling Hot sobida igale maitsele, kuid kui tahad veenduda mängu olemuses, kasuta julgelt meie lehel olevat tasuta demoversiooni.

Kokkuvõtteks

Sizzling Hot tundub nagu slotikas, mis peaks olema välja surnud, arvestades, et mängul ei olegi boonusfunktsioone. Arvestades tänapäevast slotimaailma konkurentsi, on lausa imelik näha sellist klassikalist mängu. Ometigi on aga see slotikas endiselt populaarne, seda ka Eesti kasiinodes. Slotil on lihtne olemus ja hea õnne korral võid skoorida 1000x võidu.

Kui tahad mängida midagi ülimalt lihtsat ja kui sa polegi huvitatud boonusmängudest, siis Sizzling Hot võib olla hea variant. Leia see slotikas Eesti suurematest online kasiinodest ja proovi järgi.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.