Super Hot Joker

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Super Hot Joker
Mängutootja:
Wizard Games
Tootlus mängijale:
94%
Aasta:
2022
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
40

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
200 tasuta spinni läbimängunõudeta

Super Hot Joker

11.04.2023

Enamjaolt keskenduvad slotitootja ikka sellele, et luua moodsamaid mänge, kuid Wizard Games (varasemalt tuntud Pariplay nime all) on teinud risti vastupidi. Super Hot Joker on klassikalist tüüpi puuviljaslotikas, mis meenutab vanakooli mänge, ehkki see slotikas anti välja alles 2022. aastal. Välimuse järgi arvaks, et see mäng on tegutsenud juba kümmekond aastat.

Mingi teatud salapärane võlu on aga mängudes, mis meenutavad vanu häid klassikaid ja sama võib öelda Super Hot Joker slotika kohta. Proovi ise järgi – Playin.ee lehel saad mängida slotikat tasuta demoversioonis.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Mis puudutab Super Hot Joker slotimängu, siis selle teemast ei ole just midagi pikemalt rääkida: see on tüüpiline puuviljaslot selle kõige otsesemas tähenduses. Mängu rullikutel tiirlevad jokkerid ja puuviljad, täpselt nagu võid mäletada vanadest kasiinomängudest.

Põnevam on aga Super Hot Jokeri üldmehhaanika. Slotikal on 40 võiduliini, mis on puuviljaslottide puhul üldiselt mõeldamatu. Mängu keskmine RTP jääb 94% vahemikku, kuid see sõltub eelkõige valitud kasiinost. Wizard Games pakub erinevatele kasiinodele erinevat RTP vahemikku, seega see on iga kasiino otsustada, kui “tulusalt” või “vähetulusalt” seda mängu edastada mänguritele. Sestap soovitame kindlasti tutvuda mängu infotabeliga valitud kasiinos.

Slotika volatiilsus jääb keskmise kanti, mis võib tähendada head uudist enamike mängurite jaoks. Keskmise volatiilsusega slotimängudes on hea tõenäosus skoorida võite üpris sageli.

Slotika boonused

Super Hot Joker slotikast ei ootaks erilisi boonuseid, aga võta näpust: mängus on suisa mitu boonusraundi.

Esiteks tasub pilk peal hoida Wild-sümbolil, mida kehastab jokkerisümbol. Wild-sümbolile kohaselt asendab see kõiki teisi sümboleid, kuid sümbolil endalgi on väärtus, seega on Wild-sümbolid ütlemata rohkem väärtuslikud kui tavalises slotimängus.

Teine oluline sümbol on kuldne kelluke, mis toob endaga kaasa tasuta spinnide vooru ja mängu suurima mündivõidu. Tasuta spinnide voor aktiveerub 3 Scatter-sümboli leidmisel ning autasuks on 10 tasuta spinni.

Muuhulgas on võimalik ise määrata oma võiduliinide hulk, seega kui soovid teha väiksemaid panuseid või muul põhjusel kasutada vähemaid võiduliine, on see mängus täiesti võimalik.

Rohkemaid boonusmehhanisme küll slotimäng endas ei peida, kuid arvestades slotika klassikalist natuuri on siiski hea näha ka Wild- ja Scatter-voore – sellega ei saa kelkida paljud klassikalised slotimängud.

Kokkuvõtteks

Super Hot Joker pole kindlasti selline mäng, mida 2022. aastast ootaks, kuid Wizard Games suutis mängijate ootuseid ületada selle lõbusa puuviljaslotikaga. Pealtnäha võib olla mäng väga tagasihoidlik, kuid tegelikult peidab see endas põnevaid boonusmehhanisme, mida enamikes puuviljaslotikates ei ole.

Kui otsid tõeliselt klassikalist mänguelamust, mida oleks õige pisut vürtsitatud moodsate mehhanismidega, võib see online slotikas sobida päris hästi, kuid pane kindlasti tähele selle RTP-määra erinevates kasiinodes ning arvesta sellega, et tegemist on vaid teoreetilise näitajaga.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee