Viimati muudetud:
Tombstone

Tombstone

4/5
96.18% RTP
Põhiandmed
Nimi Tombstone
Mängutootja Nolimit City
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.18%
Avaldamisaasta 2019
Volatiilsus
Maksimaalne võit 11000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Tombstone

Kus seda mängu mängida saab?

Kuidas oleks mängida slotikat, mille tegevuspaigaks on metsik lääs ja kus võib iga hetk hakata pihta meeletu tulistamine? Just selline on Nolimit City slotimängu „Tombstone“ sisu. Tegemist on Nolimit City ühe kõige volatiilsema slotimänguga, mis võlub mängijaid nii oma suure peavõidu kui ka laheda graafika- ja taustamuusika poolest.

Kui oled juba valmis slotikat mängima, leia meie lehelt endale sobiv online kasiino, kus on Nolimit City mängud parasjagu saadaval.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Nolimit City ei ole jätnud liigutamata ühtegi kivikest selleks, et mängijateni tuua tõeline metsiku lääne emotsioon: iga osa slotikast on disainitud temaatikale sobivalt.

Sümbolitel on kujutletud dünamiiti (see toob suurima võidu), kullakange, rahakotte, relvasid ja hobuseraudu ning sinu ülesanne on püüda rullikutelt kinni kolm kurikaela – igaühe eest on välja pandud kopsakas autasu. Need kurikaelad liiguvad ekraanile virnastatud Wild-sümbolitena, tuueski endaga kaasa rahasaju.

Tombstone slotikas on väga volatiilne, kuid võib see-eest tuua kaasa maksimaalse võiduna 11 456x rahapoti. Mängu RTP on 96.18% ning võiduliine on kokku suisa 108.

Slotika boonused

„Tombstone“ sloti parim osa on meeletud boonusmängud. Mängul pole küll jackpotivooru, kuid arvestades tasuta spinne ja muid funktsioone, ei ole see isegi niivõrd vajalik. Peamine boonusmäng puudutab rullikutel tiirlevaid virnastatud Wild-sümboleid, mis ilmuvad kolmele keskmisele rullikule (bandiitideks on mitmed kuulsad röövlid, keda sa pead mängus „taga ajama“).

Slotimängul on ka „Nudge“ funktsioon, millega lükatakse sümbolid paika, kui virnastatud Wild ei tule täispikkuses kohe rullikule. Selle funktsiooni tõttu võivad need Wild-sümbolid tuua endaga prisked võidusummad.

Teine oluline „Tombstone“ slotika boonusmäng puudutab tasuta spinne. Mäng sisaldab kolme erinevat tasuta spinnide vooru, igaühel neist oma spetsiifiline funktsioon:

  • Justice Spins – 3 tasuta keerutust ning kõik Wild-sümbolid muutuvad Sticky Wild sümboliteks;
  • Gunslinger Spins – 10 tasuta spinni, kus Nudge Wild kordistaja võib olla lõputu;
  • Bounty Spins – 12 tasuta spinni, mille käigus on aktiivsed mõlemad ülalmainitud boonusmehhanismid.

Seejuures on võimalik aktiveeritud tasuta spinnide vooru käigus aktiveerida veel uusigi tasuta spinne, kui saada ekraanile mõned Scatter-sümbolid. Hea õnne korral võib tasuta spinnide voor osutuda vägagi võidurohkeks, eriti, kui peaksid tabama Bounty Spins boonusmängu.

„Tombstone“ slotimängul pole suurt jackpotimängu kui sellist, seega sõltub võidusumma sinu panuse suurusest. Maksimaalne võimalik võit on ca 11 000x.

Kokkuvõtteks

Nolimit City on ettevõte, kelle slotikates ei pea peaaegu kunagi pettuma ning Tombstone slotikas on selle hea näide. See mäng on küll meeletult volatiilne ja ei sisalda konkreetselt jackpotimängu, kuid üldine võidupotentsiaal on endiselt hea.

Tombstone on slotimäng, mille graafika, üldine mängukogemus ja suur potentsiaal muudavad selle lõbusaks valikuks, eriti nende jaoks, kes eelistavad pisut „tõsisemate” teemadega slotikaid.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.