Vikings Go Berzerk

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Vikings Go Berzerk
Mängutootja:
Yggdrasil
Tootlus mängijale:
96.10%
Aasta:
2016
Volatiilsus:
Keskmine-kõrge
Võiduliine:
25

Kus seda mängu mängida saab?

Saa oma võidud kätte 5 minutiga
100€ kasiinoboonus
100 spinni
600€ kasiinoboonus
200 spinni

Vikings Go Berzerk

05.04.2023

Vikings Go Berzerk slotikas peaks kõditama iga eestlase närve, kuna see 2016. aastal Yggdrasili poolt loodud mäng keskendub põhjamaisete viikingite teemale. Slotimängus saad kaasa elada neljale vaprale viikingile, kes lähevad vahepeal üpris raevukaks ning toovad endaga kaasa suurejoonelised boonusfunktsioonid.

Vikings Go Berzerk on tegelikult järjemäng: Yggdrasil andis eelnevalt välja Vikings Go Wild sloti, mis on samamoodi väga põnev.

Kui viikingiteema sobib sinu maitsele, katseta seda slotikat Playin.ee lehel tasuta mänguversiooni vahendusel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Vikings Go Berzerk slotimängul on 5 rullikut, 4 rida ja 25 võiduliini, mida saad nautida laheda viikingiteemalise graafika taustal. Slotimängul on keskmine volatiilsus ja 96.1% RTP, mis pole küll kõige kõrgem, ent tänu tasuta spinnide voorus olevatele boonusfunktsioonidele võid siiski nautida eepilisi võite. Kui sa oled eriti õnnega koos, võid lõpuks tabada 4000x võitu!

Slotika üks parimatest osadest on selle graafika, mille nüansirikkus tekitab tunde nagu mängiksid videomängu. Slotimängul on suisa neli viikingitegelast, kellele saad kaasa elada – igaüks neist kannab endaga kaasas kopsakaid võite.

Mängu temaatiline taustamuusika ja lahe graafika ning animatsioonid on juba põhjused, miks seda mängu tasub lähemalt uurida.

Slotika boonused

Vikings Go Berzerk parim osa on boonusmängud. Selle slotimängu keerutamisel hakkad igal keerutusel natuke ootama, et mõni boonus aktiveeruks, kuna just nimelt niivõrd tihti võivad boonused ka aktiveeruda (oleneb õnnest, muidugi).

Neli viikingitegelast pole lihtsalt silmailuks, vaid igaühega on seotud nö raevumõõdik ehk Rage Meter. Kui sa saad võidukombinatsiooni ühe viikingiga, tõuseb teha raevumõõdik. Mida rohkem mõõdikud tõusevad, seda suuremaid võite võid oodata ning kui mõõdik on täiesti täis, avaneb selle viikingiga Berzerk Mode, mis aktiveerib tasuta spinnide funktsiooni. Tasuta spinne saab aktiveerida ka siis, kui saad rullikutele lihtsalt 3 tasuta spinni sümbolit.

Vikings Go Berzerk sloti tasuta spinnide voor pakatab boonusfunktsioonidest. Saadud tasuta spinnidele lisatakse juurde ka juhuslik boonusfunktsioon. Mängus on võimalik aktiveerida 7-21 tasuta spinni (maksimaalse saamiseks pead kokku koguma 5 Scatter-sümbolit).

Juhuslike boonusfunktsioonide hulka kuuluvad juhuslikud Sticky Wild sümbolid, Sticky Wild rullikud, lisaspinnid, aardekastisümbolid ja võimalus aktiveerida kõikide viikingitega Berzerk Mode, mis aktiveerib seejärel Ragnarök tasuta spinnide vooru.

Vikings Go Berzerk slotikas sisaldab veel aardekirstusümbolit, mis aktiveerib erilise boonusvooru: selles mängus pead valima ühe viiest elemendist, et avaldada auhind. Kirstusümbol võib ilmuda ka tasuta spinnide voorus, tuues kaasa rohkem mündivõite.

Kokkuvõtteks

Vikings Go Berzerk on mõnes mõttes väga keeruline videoslot, eriti nende jaoks, kes on harjunud puuviljaslotikatega. Tänu rohketele boonusfunktsioonidele ja adrenaliinirohkele tasuta spinnide voorule on see mäng särav valik igaühe jaoks, kes naudib põnevat graafikat ja viikingitemaatikat. Berzerk-režiim ja „raevumõõdik“ on unikaalsed funktsioonid ja maksimaalselt võid slotikas endale skoorida suisa 4000x võidu, mis pole just paha.

Miinusküljelt võib Vikings Go Berzerk slotikas muutuda ikkagi üllatavalt üksluiseks mõne mängija jaoks, samuti pole slotika RTP just kõige kõrgem. Siiski on tegemist aga tõelise juveeliga, mida tasub vähemalt proovida. Vikings Go Berzerk slotikas on saadaval kõigis Eesti suuremates online kasiinodes, seega vali lihtsalt välja sobiv ja alusta mängimist.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee