Viimati muudetud:
Vikings Go Berzerk

Vikings Go Berzerk

5/5
96.10% RTP
Põhiandmed
Nimi Vikings Go Berzerk
Mängutootja Yggdrasil
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.10%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 40000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Vikings Go Berzerk

Kus seda mängu mängida saab?

Vikings Go Berzerk slotikas peaks kõditama iga eestlase närve, kuna see 2016. aastal Yggdrasili poolt loodud mäng keskendub põhjamaisete viikingite teemale. Slotimängus saad kaasa elada neljale vaprale viikingile, kes lähevad vahepeal üpris raevukaks ning toovad endaga kaasa suurejoonelised boonusfunktsioonid.

Vikings Go Berzerk on tegelikult järjemäng: Yggdrasil andis eelnevalt välja Vikings Go Wild sloti, mis on samamoodi väga põnev.

Kui viikingiteema sobib sinu maitsele, katseta seda slotikat Playin.ee lehel tasuta mänguversiooni vahendusel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Vikings Go Berzerk slotimängul on 5 rullikut, 4 rida ja 25 võiduliini, mida saad nautida laheda viikingiteemalise graafika taustal. Slotimängul on keskmine volatiilsus ja 96.1% RTP, mis pole küll kõige kõrgem, ent tänu tasuta spinnide voorus olevatele boonusfunktsioonidele võid siiski nautida eepilisi võite. Kui sa oled eriti õnnega koos, võid lõpuks tabada 4000x võitu!

Slotika üks parimatest osadest on selle graafika, mille nüansirikkus tekitab tunde nagu mängiksid videomängu. Slotimängul on suisa neli viikingitegelast, kellele saad kaasa elada – igaüks neist kannab endaga kaasas kopsakaid võite.

Mängu temaatiline taustamuusika ja lahe graafika ning animatsioonid on juba põhjused, miks seda mängu tasub lähemalt uurida.

Slotika boonused

Vikings Go Berzerk parim osa on boonusmängud. Selle slotimängu keerutamisel hakkad igal keerutusel natuke ootama, et mõni boonus aktiveeruks, kuna just nimelt niivõrd tihti võivad boonused ka aktiveeruda (oleneb õnnest, muidugi).

Neli viikingitegelast pole lihtsalt silmailuks, vaid igaühega on seotud nö raevumõõdik ehk Rage Meter. Kui sa saad võidukombinatsiooni ühe viikingiga, tõuseb teha raevumõõdik. Mida rohkem mõõdikud tõusevad, seda suuremaid võite võid oodata ning kui mõõdik on täiesti täis, avaneb selle viikingiga Berzerk Mode, mis aktiveerib tasuta spinnide funktsiooni. Tasuta spinne saab aktiveerida ka siis, kui saad rullikutele lihtsalt 3 tasuta spinni sümbolit.

Vikings Go Berzerk sloti tasuta spinnide voor pakatab boonusfunktsioonidest. Saadud tasuta spinnidele lisatakse juurde ka juhuslik boonusfunktsioon. Mängus on võimalik aktiveerida 7-21 tasuta spinni (maksimaalse saamiseks pead kokku koguma 5 Scatter-sümbolit).

Juhuslike boonusfunktsioonide hulka kuuluvad juhuslikud Sticky Wild sümbolid, Sticky Wild rullikud, lisaspinnid, aardekastisümbolid ja võimalus aktiveerida kõikide viikingitega Berzerk Mode, mis aktiveerib seejärel Ragnarök tasuta spinnide vooru.

Vikings Go Berzerk slotikas sisaldab veel aardekirstusümbolit, mis aktiveerib erilise boonusvooru: selles mängus pead valima ühe viiest elemendist, et avaldada auhind. Kirstusümbol võib ilmuda ka tasuta spinnide voorus, tuues kaasa rohkem mündivõite.

Kokkuvõtteks

Vikings Go Berzerk on mõnes mõttes väga keeruline videoslot, eriti nende jaoks, kes on harjunud puuviljaslotikatega. Tänu rohketele boonusfunktsioonidele ja adrenaliinirohkele tasuta spinnide voorule on see mäng särav valik igaühe jaoks, kes naudib põnevat graafikat ja viikingitemaatikat. Berzerk-režiim ja „raevumõõdik“ on unikaalsed funktsioonid ja maksimaalselt võid slotikas endale skoorida suisa 4000x võidu, mis pole just paha.

Miinusküljelt võib Vikings Go Berzerk slotikas muutuda ikkagi üllatavalt üksluiseks mõne mängija jaoks, samuti pole slotika RTP just kõige kõrgem. Siiski on tegemist aga tõelise juveeliga, mida tasub vähemalt proovida. Vikings Go Berzerk slotikas on saadaval kõigis Eesti suuremates online kasiinodes, seega vali lihtsalt välja sobiv ja alusta mängimist.