Viimati muudetud:
Zeus III

Zeus III

4/5
96.1% RTP
Põhiandmed
Nimi Zeus III
Mängutootja WMS
Mängu teema Mütoloogia
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 96.1%
Aasta 2014
Volatiilsus Keskmine-kõrge
Maksimaalne võit 153600
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Zeus III

Kus on mäng saadaval?

2.2/5
400€ kasiinoboonus
4.2/5
100€ kasiinoboonus
2.4/5
500€ kasiinoboonus

Zeus III on unikaalne 6 rulliku ja 192 panusereaga videoslot, mille loojaks on pisut vähemtuntud tarkvaralooja WMS. Slotikast ei puudu mitmed boonusfunktsioonid ja põnevad võiduvõimalused, mida illustreerib ka üsna kõrge teoreetiline tasuvus: 96.1%.

Slotika teema keskendub Kreeka mütoloogiale, eriti Kreeka jumalate teemale ning seega sobib mäng hästi neile, kes eelistavad mütoloogilisi või ajaloo teemat puudutavaid mänge. Zeus III on saadaval ka demoversioonis, mis annab võimaluse näha mängu olemust enne pärisrahaga panustamist.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Zeus III on üsna omapärane slotikas juba ainuüksi oma üldise välimuse poolest. Kui oled harjunud, et mänguautomaatides on korrapärase suurusega rullikud üksteise kõrval, siis Zeus III slotimängus on 6 rullikut, mis on kõik erineva suurusega ja lähevad järjest suuremaks alustades kahe sümboli suurusest vasakpoolsest rullikust ja lõpetades seitsme sümboliga rullikust kõige parempoolses ääres.

Mängu üldine graafika on üsna lihtne, kuid samas moodne ja kena, häirimata silma või muutumata tüütuks isegi pikema mängusessiooni korral. Rullikutel tiirlevatel sümbolitel on kujutletud erinevaid temaatilisi sümboleid, mis on samuti üsna lihtsa välimusega: esindatud on näiteks kreekapärased vaasid, kiivrid ja muu taoline.

Enne rullikute keerutamist tuleks paika panna ka oma panus. Kui vajutad noolenuppudel Bet Multiplier valiku juures, saad paika panna selle, kui palju münte soovid sättida panusereale – maksimaalselt saad kasutada 400 mündi suurust panust. Kui panus on paika pandud, tuleb lihtsalt vajutada „Spin“ nupule või panna paika automaatrežiim, mis keerutab rullikuid sinu eest.

Slotika boonused

Põnev rullikute mehhaanika pole ainus, mida Zeus III pakub – mängus on ka mitmeid boonuseid. Saades rullikutele vähemalt 3 Acropolise sümbolit järjestikustel rullikutel, on võimalik saada kuni 50 tasuta spinni. Vooru käigus on võimalik võita täiesti vabalt lausa 50x oma panuse suurust, muutes vooru üsna tulusaks.

Mängu rullikute erilisel asetusel on ka konkreetne põhjus: liikuvate Wild-sümbolite funktsioon. Kui rullikule ilmub Zeus sümbol, võib terve rullik täituda Wild-sümbolitega, laiendades seega võiduvõimalusi märkimisväärselt.

Kokkuvõtteks

Zeus III on väga omapärane slotimäng, mille loojaks olev WMS võib küll olla pisut vähem tuntud, kuid see mäng on juba praeguseks jätnud mängijatele hea mulje põneva Wild-funktsiooni tõttu. Tänu sellele boonusvõimalusele võib Zeus III olla väga võidurohke, eriti kui õnnestub funktsiooni korduvalt aktiveerida.

Kui soovid aga oma silmaga näha slotika omadusi, võid seda teha näiteks demoversioonis, nähes mängu lähemalt täiesti tasuta.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.