Virtuaalspordi panused koguvad koroonakriisi ajal tuure

10.07.2021

Lisaks turismile on koroonaviiruse eriolukord ja karantiinirežiim andnud suure hoobi ka spordile. Mitte keegi ei oska hetkel öelda, millal on jälle võimalik nautida oma lemmiktiimi võistlust. Ainus, mida saab loota, on viirusemure kadumine peatselt.

Mõistagi on see olukord andnud oma hoobi ka online kasiinodele, kus on seni olnud spordiennustustel vägagi märgiline roll. Mitmed Eesti kasiinod on üles ehitatud suuresti spordipanuste peale. Pärast eriolukorra algust on aga spordiennustuste kategooria lausa kõhedalt tühi. Spordiväljakutel puhub vaid tuul ning sportlased otsivad kodus viise, kuidas oma vormi hoida.

Aga kasiinod on samuti üritanud olla leidlikud. Spordipanuste sõbrad, kes on hetkel pidanud oma hobist lahti ütlema, saavad nüüd hoopis keskenduda e-spordile, mis võtab mugavalt koha traditsiooniliste spordipanuste asemel.

OlyBet, mis on eriti tuntud oma üle-Eestiliste spordibaaride poolest, on üks sellistest mänguportaalidest, mis on väga hästi ümber kohanenud, olles hiljuti avanud oma virtuaalspordi sektsiooni. Kasiinos on tegelikult kaks eraldi kategooriat: virtuaalsport ja e-sport, mis mõlemad pakuvad võimalust panustada spordile. Seda aga pisut teistmoodi.

Virtuaalspordi kategooriast leiab tavalised spordipanused (näiteks jalgpalli, hobuste võidujooksud jms), kuid mänge ei mängi ehtsad inimesed. Kogu mäng (mida striimitakse ekraanil samal ajal, kui teed panuseid) on loodud arvutiga – see on justkui videomäng, kus jalgpalli mängivad arvutiga loodud mehikesed, mitte pärisinimesed.

Kogu virtuaalspordi matš on aga väga ehe ning vahepeal pead lausa silmi sügama, et veenduda selles, et mängijad ei ole tegelikult ehtsad inimesed!

E-spordi alt leiad aga ehtsad videomängud ning videomängude mängimisele pühendatud tiimid. Leida võib Counter-Strike’i, Mortal Kombatit, League of Legendsi matše ja palju muud taolist.

Vaadates seda, kui hästi kasiinod on kohanenud uue korraga ning kuidas panustajatele meeldivad uutmoodi spordiennustused, on võimalik, et e-sport leiab endale väga tugeva koha ka iga Eesti spordisõbra südames.

Kasuta võimalust ja teeni OlyBetis preemiaid e-spordile panustades

E-sport ei ole kõrvale jäänud ka boonustest. OlyBet lõi tegelikult juba enne eriolukorra algust käima suure kampaania, mis annab e-spordi panustajatele veelgi rohkem põhjuseid videomängupanuste tegemiseks.

Terve see aasta on võimalik OlyBetis teenida erinevaid auhindu, kui täidad teatud “missioone” e-spordi kategoorias. Näiteks, kui sul õnnestub õigesti arvata ära 5 mängu võtja, saad 5 euro ulatuses tasuta panuse ja 5 tasuta keerutust slotimängule Wild-O-Tron 3000 Missioon. Missioone on erinevaid ning sa saad iga nädal auhindu vastavalt sellele, kui hästi sul e-spordi panustes läks.

Kampaania on saadaval kõigile uutele ja vanadele OlyBet.ee mängijatele, seega isegi kui sul pole veel OlyBetis kontot, saad sellest kampaaniast osa. Tutvu kampaania reeglitega OlyBeti kodulehel ja saa osa lahedast e-spordi kogemusest!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

OlyBet pakub Eesti parimaid boonuseid Tokyo Olümpiamängudele
OlyBet pakub Eesti parimaid boonuseid Tokyo Olümpiamängudele

Tokyo 2020 olümpiamängud on nüüd täies hoos alanud ja see tähendab ühte: spordipanustajatel on parim…

Võida OlyBetis Tokyo olümpiamängude ajal ka ise medaleid
Võida OlyBetis Tokyo olümpiamängude ajal ka ise medaleid

Olümpiaralli on käes ning sellega koos on ka OlyBet algatanud ägeda kampaania, mis võimaldab igaühel…

Playin.ee
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.