Viimati muudetud:

Fairspin kasiino

4.4/5
SafePlay
 • Arvelda krüptorahas ja teeni passiivset tulu
 • Põnev statistika saadaval iga mängu kohta
 • Sagedased sotsiaalmeediakampaaniad boonuste teenimiseks
Tasuta spinnid
140
Boonus
100 000€
4.4/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus Kohene
cw
Tegevusluba Curaçao

Fairspin on 2018. aastal avatud Curacao litsentsiga kasiino, mis kutsub oma rüppe nii kasiinomängude mängijaid kui spordiennustuste tegijaid – jah, siin saab teha mõlemat! Selleks, et uus mängija korraliku hoo sisse saaks, pakub kasiino tervitusboonust mis annab nii boonusraha kui keerutusi. Hool ei lase raugeda saidi sagedased kampaaniad, mis annavad mängijatele nii tasuta keerutusi kui krüptožetoonidena väljamakstavaid auhindu.

Loe rohkem
Fairspin 1 Fairspin 2 Fairspin 3 Fairspin 4 Fairspin 5
Plussid
Maksete tegemiseks sobib ligi 30 erinevat krüptoraha
Lojaalsusprogramm
Sagedaseid sotsiaalmeediakampaaniad
Võimalus teha ka spordipanuseid
Eksootilised kasiinomängude tootjad
Miinused
Kasiino ei ole eestikeelsena saadaval
Kasiinos esinevad mõned tehnilised vead
Tervitusboonuse läbimängimiskohustus on keskmisest kõrgem
SafePlay
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: Kohene - 10 päeva
KYC protsessi kestus: 3 tundi - 30 päeva

Mida me arvame kasiinost Fairspin?

Krüptorahadega (ja muidugi ka eurode-dollaritega) arveldav Fairspin on Eesti kasiinodega võrreldes täiesti omalaadne – ligi 7000 mängu, rohkelt erinevaid maksevõimalusi ja võimalus teenida kasiino sotsiaalmeediat jälgides promokoodide kaudu boonuseid on kindlasti asjaolud, mis teevad kasiino Sinu tähelepanu vääriliseks.

Kasiinol on ka mõned negatiivsed pooled: keeltevalikus puudub eesti keel, kasiino tingimused on kohati veidi liiga üldiselt sõnastatud ning Trustly kaudu makset tehes avaneb aken hoopis Skrillile.

Kui Sind ei hirmuta eesti keele puudus nii kasiino kasutamisel kui klienditeenindusega suhtlemisel, oled valmis ausa inimesena oma sissetulekuid tuludeklaratsioonis välja tooma ja Sind ei häiri kasiino spordiennustuse sektsiooni puudujäämised, siis on Fairspin Sinu jaoks hea valik.

Võta boonus

Fairspin kasiino info ja boonused

Fairspin on täiesti omalaadne kasiino, mis annab igale mängijale võimaluse oma krüptovarasid kasutada hasartmängude mängimiseks! Litsentseeritud krüptokasiino pakub uutele klientidele neljaosalist tervitusboonust – kuni 140 tasuta keerutust, mida saab keerutamiseks kasutada tuhandetes mängudes ja 450% boonust. Panusta mängudes ja tee spordikihlvedusid mugavalt samas kasiinos!
Põhiandmed
NimiFairspin
Asutamisaasta2018
TegevuslubaCuraçao
OmanikTechcore Holding B.V.
PlatvormTechcore Holding B.V.
Veebilehtfairspin.io
E-posti aadress[email protected]
Telefon31 (97) 010280059
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 100%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 100% / 100 000€ + 30 TS
Boonuse läbimängimisnõue 60x
2. sissemakseboonus 75% / 100 000€ + 30 TS
3. sissemakseboonus 75% / 75 000€ + 30 TS
4. sissemakseboonus 200% / 200 000€ + 50 TS
5. sissemakseboonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 140
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 60x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 1€
Teenustasud Tasud võivad olla õuned
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 5000€
Teenustasud Tasud võivad olla õuned
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.4/5.0
Boonused
3.7
Mänguvalik
4.0
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
5.0
Klienditeenindus
3.5
Maksed
5.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Fairspin kasiino tervitusboonus ja muud boonuspakkumised

Fairspin kasiino tervituspakkumine on konkurentidega võrreldes oluliselt keerulisemalt üles ehitatud. Tervitusboonus on jagatud ära nelja esimese sissemakse peale ning igal makse tegemisel on võimalik teenida kolmel eri tasemel boonuseid, olenevalt panustatud summa suurusest. 

Oleme ülevaatlikus tabelis välja toonud kõik boonused, mida on esimese nelja sissemakse tegemisel võimalik teenida. Juhime tähelepanu asjaolule, et kõik boonussummad on toodud kasiino kasutatavas Tether krüptorahas (USDT), mis on põhimõtteliselt digitaalne dollar ning mille väärtus on otseselt üks-ühele seotud USA dollari väärtusega.

Sissemakse boonuse lunastamiseksBoonuseprotsentBoonuse maksimumsumma (USDT-des)Tasuta keerutusiSissemakse boonuse saamiseks (USDT-des)Läbimängimise kohustus
🎾 Esimene50%
75%
100%
250
350
100 000
10
20
30
20
250
500
60x
⚽️ Teine25%
50%
75%
249
250
100 000
10
20
30
20
250
500
60x
🏀 Kolmas25%
50%
75%
250
250
75 000
10
20
30
20
250
500
60x
⚾️ Neljas100%
150%
200%
250
500
200 000
30
40
50
20
250
500
60x

Neljanda sissemakse tegemisel lunastatav boonus on eelmise kolmega võrreldes oluliselt magusam – kõrgem on nii boonuseprotsent kui ka tasuta keerutuste arv.

Tervitusboonusele kehtivad tingimused

Nagu igas teises online-kasiinos on ka Fairspini tervitusboonusele kehtestatud olulisi lisatingimusi.

 • Boonusraha kehtib kuni kolm päeva. 
 • Kui soovid teha boonuse aktiivse perioodi ajal väljamaksed kuid pole veel läbimängimiskohustust täitnud, saab boonusest ka loobuda. 
 • Boonuseid saab panustamiseks kasutada alles siis kui läbimängimiskohustus on täidetud. 
 • Läbimängimiskohustuse täitmiseks sobivad kõik kasiinomängud, kuid eri tüüpi mängudele on kehtestatud erinevad panuse väärtuse protsendid. Slotikate mängimisel on igal panustatud eurol 100%-line väärtus, ruletimängude mängimisel on igal eurol vaid 10%-line panuse väärtus.
 • Läbimängimiskohustuse täitmisel ei kehti mänguvalikule ega miinimumpanuse suurusele lisapiiranguid.

Tervitusboonusele kehtivad meie hinnangul mõistlikud tingimused, kuid pühapäevamängija võib nuriseda boonusraha lühikese kehtivusaja üle. Kõigi tingimustega saab tutvuda tervitusboonuse infolehel.

Muud Fairspin kasiino pakutavad boonused

Tervitusboonus pole kaugeltki ainus Fairspini boonuspakkumine ning nii äsja registreerunud kui ka juba ammu kasiino hingekirjas olevad mängijad saavad osaleda põnevates kampaaniates, nagu:

 • Boonusmängud kindlate slotitoojate mängude mängimisel (ülevaate ilmumise ajal oli mängutootjaks näiteks Playson)
 • Rohkelt turniire, nagu populaarne Pragmatic Play Drops&Wins või Playsoni Non-Stop Drops & Races
 • Sagedased sotsiaalmeediakampaaniad promokoodide teenimiseks
 • Rakeback – teeni kasiinosisest TFS krüptoraha
 • Igapäevaselt keerutatav õnneratas, mis pakub võimalust teenida vastavalt mängija boonustasemele 1-200 000 TFS-žetooni päevas.
 • Lojaalsusprogramm – kümnetasemeline boonusprogramm, mis annab mängijale võimaluse teenida kõrgemat cashback-protsenti ning hoiustada kontol suuremas koguses TFS-tokeneid. 

TFS – mis imeasi see on?

Fairspin on välja tulnud ainulaadse krüptorahaga TFS, mida saab teenida kasiinomängude mängimisega või juba teenitud krüptožetoonide hoiustamisega. See hoiustusprogramm lubab mängijal teenida passiivselt krüptoraha ja pakub raha hoiustamise eest ka kõrgemat intressimäära kui pangad. Hoiustatud žetoonidest mängija ilma ei jää – kui hoiustamisperiood ei olnud tulus, ei kao hoiustatud žetoonid kõrbemiraažina õhku vaid jõuavad tagasi mängija kontole. 

Kui proovisid hoiustamise varianti, kuid mõtlesid siiski kiirelt ümber, saad oma sissemakse 8 tunni pärast tagasi. Hoiustusperioodi lõppedes on võimalik teenitud summa välja võtta ka krüptovaluutas. Ehkki programm lubab esmapilgul uskumatult häid tingimusi, peaks iga investeerimishuviline siiski olema ettevaatlik ning enne varade hoiustamist põhjalikult tutvuma kõigi tingimuste ja piirangutega.

Fairspini litsentsid ja kasiino ohutus

Fairspin on rahvusvahelise haardega kasiino, mida haldab Curacaol registreeritud Techcore Holding B.V.-nimeline ettevõte. Kasiinole on väljastatud ka Curacao litsents numbriga B2C-XKZDE8FR-1668JAZ. Eesti kasiinolitsentsi puudumine ei pea kindlasti saama liitumist takistavaks asjaoluks, kuid Eesti litsentsi puudumine tähendab seda, et Eesti mängijad peavad oma kasiinotulud deklareerima ja nende pealt tasuma ka tulumaksu. Kui Sa pole varem välismaistes kasiinodes mänginud, võib see tõsiasi tulla tõeliselt ebameeldiva üllatusena.

Enne kasiinosse lisamist läbivad mängud vastavuskontrolli, mis kinnitab, et mängud on täiesti ausad ja õnnemängude tulemuste määramiseks kasutatakse RNG-d ehk numbrigeneraatoreid, mille tulemuste üle ei ole kellegi kontrolli.

Kasiinos on eraldi lehtedel välja toodud kasiino pakutav enesevälistus ning vastutustundliku mängimise poliis ja viisid mängija hasartmängukäitumise hindamiseks. Enesevälistuse võimalusena on hasartmängudega kimbatuses oleval inimesel võimalus seada omale kasiino ligipääsupiirang. Vaikimisi ajavahemikud on 24 tundi, 7 päeva, 1 kuu, 6 kuud, 1 aasta ja tähtajatu piirang, kuid klienditeenindus on valmis kaaluma ka muu pikkusega piirangu soove. 

Vastutustundliku mängimise sektsioon ei ole sama põhjalik kui mitmetes Eestis tegutsevates kasiinodes, kuid annab siiski piisavalt informatsiooni mänguharjumuste muutmise kohta. Lehel leitavad abiorganisatsioonid pakuvad tuge inglise keeles – samamoodi nagu kasiino ise.

Fairspini mänguvalik

Fairspini mänguvalik tekitab tõelise vau-efekti – kasiinomänge on saadaval enam kui 6000 ning peagi ületab meeletult lai mänguvalik uhke 7000 künnise. Nende tuhandete mängude seas on esindatud nii slotikad, lauamängud, crashsmash-mängud kui ka live-kasiinomängud. 

Nõnda muljetavaldava mänguvaliku korral pole ka üllatus, et kasiinos on keskmisest konkurendist rohkem erinevate mängude pakkujaid: suurtootjate NetEnt, Games Global, Play’n GO ja Pragmatic Play kõrval leiab siin ka slottide pisitootjaid, nagu vaid käputäie mängudega Gong Gaming, Pulse 8 ja Old Skool. Ka live-kasiino sektsioonis leiab nimesid, mida Eesti kasiinodes sageli (või üldse) ei kohta, nagu Asian Gaming ja Lotto Instant Win.

Fairspin slotikad

Kogu mänguvalikust on julgelt kaks kolmandikku slotimängud – enam kui 5000 slotti ootab keerutajaid! Slotid on jagatud kategooriatesse ja kategooriad leiab lisaks tavalisele avalehe-lahendusele ka lehekülje vasakule küljele jäävast menüüribast. Kategooriaid on kokku kümme ning nende seas on esindatud nii pühadeteemalised mängud, jackpotimängud, boonuse ostmise võimalusega mängud kui ka turniirimängud. Mänge saab peale kategooria valimist sorteerida ka tootja, nime ja populaarsuse järgi – topeltfiltreerimise võimalus on suur pluss! 

Fairspin pakub mängijale enam kui pool tuhat erinevat jackpotimängu, nende seas on nii Mega Moolah-tüüpi miljonite suuruse peavõiduga mänge, mõned WOWPot-süsteemi liidetud jackpotimängud ja hulganisti iseseisvate auhindadega jackpotimänge. Kasiinost ei puudu ka Megaways-mängud – neid on rohkem kui sada, kuid nende leidmiseks peab otsingusse vastava sõna sisse trükkima, sest eraldi Megaways kategooriat kasiinos hetkel ei ole.

Muud kasiinomängud Fairspinis

Kui sulle meeldivad crash-mängud, siis võid julgelt crashida Fairspinis – siinne ligi poolesajaline crash-mänguvalik peaks ka kõige nõudlikumal kasiinomängijal naeratuse näole tooma. Lisaks klassikalistele Aviator ja Spaceman mängudele on iga huvilise päralt väiksemate tootjate veel mitte eriti tuntud, kuid see-eest hullult lõbusad Smash X (Smartsoft), Pilot Cup (Gamzix) ja Crash Witch (iMoon). 

Kui crash Sind naeratama ei pane, toob päikese pilve tagant välja ehk mõni kümnetest kraapekatest, sadadest virtuaalsetest lauamängudest või poolsada erinevat bingomängu. Ole mureta, Fairspin pakub pea kõike millest iganes suudad unistada ning selles kasiinos ei hakka kunagi igav.

Live-kasiinomängud Fairspinis

Curacaol litsentseeritud kasiinole omaselt on Fairspini live-kasiinosektsioonis esindatud rohkelt kuue erineva tootja pakutud mänge. Mänge on saadaval 380+ ja need on sarnaselt kasiinomängudele jagatud mängutüübi järgi kategooriatesse: eraldi on välja toodud virtuaaltoad populaarsetele mängudele rulett, blackjack ja bakaraa.

Need ei ole ainsad kasiinos saadaolevad mängutüübid, mängija leiab otsingufunktsiooni abil või mänguvalikus kerides ka näiteks Sic Bo, selle variatsiooni Bac Bo, täringumängu Craps ja muid huvitavaid mänge.

Fairspinis on saadaval järgmiste tootjate live-kasiinomängud:

Negatiivsena võib välja tuua mängušõude kategooria puudumise – kui oled huvitatud telemängude mängimisest, pead neid kas nime või tootja järgi otsima. Seetõttu puudub külastajal saadaolevatest telemängudest ka hea ülevaade. Kuumimad mängušõud mis eestlastele tavaliselt peal lähevad nagu Funky Time, Crazy Time ja Deal or No Deal (ehk Võta või jäta) on raudkindlalt olemas.

Playtechi mänge Fairspinis ei leia, kuid ükski kaardihai ega täringuveeretaja ei jää nende puudumise tõttu ka meelelahutusest ilma – erinevaid mänguvariante on sadu.

Spordipanuste tegemise võimalus Fairspin kasiinos

Kõigi spordisõprade meeleheaks on kasiinos ka spordiennustuste sektsioon, milleni jõuab külgmenüüs Sport-nupule vajutades. Spordisektsioon pakub panustajale valikut nii erinevate e-spordialade kui klassikaliste spordialade vahel, kuid on selge, et spordipanustamine on kasiino kõrval teisejärguline. Spordialasid ei ole nõnda palju kui portaalides, mis pakuvad vaid spordikihlvedude tegemist, kuid iga ala turgude valik on siiski väga korralik (seda eriti populaarsete alade nagu jalgpall, korvpall ja e-spordiala Counter Strike puhul). Panuseid saab teha nii enne mängu kui nende toimumise ajal, toetatud on nii liht- kui kombopanused.

Kui soovid panustada vaid enamlevinud aladele ja populaarsete võistluste tulemustele, rahuldab Fairspin Su vajadused täielikult. Kui oled aga nišisportide austaja ning soovid panustada hurtade võiduajamisele või tahad panustada näiteks Eesti ja Balti klubide ja rahvusliigade tulemustele, peaksid kaaluma mõnda muud spordiennustuslehte – Eesti spordiklubide väikese jälgitavusega mängudele siin kaasa elada ei saa.

Kuidas luua konto Fairspin kasiinos?

Fairspin on tehnoloogiliselt väga uuenduslik kasiino ja pakub konto loomiseks võimalusi, millest Eesti kasiinodega harjunud kliendid unistadagi ei oska. Kuna Fairspin ei ole Eesti litsentsi ja Eestis registreeritud omanikettevõttega kasiino, puudub siin võimalus mugavaks Smart-ID ja Mobiil-ID sisselogimiseks.  See-eest on siin kasutusel mitmed muud võimalused, millest vähemalt üks peaks igal täisealisel inimesel olemas olema. Kui mõni ülevaates välja toodud kasiino omadustest jäi Sulle eriti silma, ei ole kasiino konto loomine oluliselt keerulisem kui Eesti kasiinodes.
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Liigu kasiino kodulehele ja leia nupp “Sign Up”
1. Liigu kasiino kodulehele ja leia nupp “Sign Up”
Kuna Fairspin kasiino ei ole eesti keeles kasutamiseks saadaval, on kasiinos mängimiseks tarvilik vähemalt heal tasemel inglise keele oskus või alternatiivina võib segaseks jäänud tingimused ka tõlkemootorist läbi lasta. 
Vali endale sobiv kontoloomise meetod
2. Vali endale sobiv kontoloomise meetod
Peale nupule vajutamist avaneb hüpikaken, milles on võimalik valida kontoloomise meetod. Mängijad saavad registreerida oma soovitud e-mailiga või kasutada Google kontot, Apple ID-d või neljandat üllatavat varianti: e-rahakottide ja krüptovarade haldamise lahendust Metamask. Samas aknas on ka hüperlink promokoodi sisestamiseks.
Sisesta oma sünnikuupäev ja telefoninumber
3. Sisesta oma sünnikuupäev ja telefoninumber
Järgmiseks palub kasiino sisestada mängija sünnikuupäeva ja telefoninumbri. See kehtib nii e-maili kui sotsiaalmeediakontode abil registreerimisel – see samm on oluline konto verifitseerimise jaoks.
Mängimise alustamiseks läbi isikutuvastus ja tee esimene sissemakse
4. Mängimise alustamiseks läbi isikutuvastus ja tee esimene sissemakse
Selleks, et mängima pääseks ainult täisealised isikud, on mängijatel tarvis läbida isikutuvastus. Kuna Fairspin ei kasuta riiklike andmebaasidega ühendatud verifitseerimismeetodeid nagu eestlaste armastatud Smart-ID, on registreerimisprotsess võrreldes Eesti kasiinodega oluliselt aeglasem.

Fairspini KYC protsess ja konto verifitseerimine

Kuna konto loomisel sisestatud andmed tulevad kasutajalt endalt, ei saa kasiino alati nende õigsuses kindel olla ning iga kontohaldaja peab läbima isikutuvastuse protsessi. Protsessi kohta käiv info on leitav “KYC Policy” lehel. 

Verifitseerimine käib kolmanda osapoole kaudu ning Fairspin teeb koostööd ettevõttega Sum&Substance. Protsess võtab tööpäevadel aega umbes kolm tundi, kuid äärmisel juhul võib isikutuvastus aega võtta kuni 30 päeva. Isikutuvastuseks sobivad nii pass, ID-kaart, elamisluba kui ka juhiluba. Lisaks dokumentidele peab üles laadima ka värske endast võetud foto. Isikutuvastuse läbimise eest teenib mängija 50 TFS krüptožetooni.

Fairspin klienditeenindus ja abi probleemide lahendamisel

Kõige esimene koht, kuhu mängija peaks murede korral pöörduma, on kasiino FAQ ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon. Sellest leiab vastuseid kümnetele küsimustele nii konto loomise, maksete, mängude, boonuste kui ka krüptorahade kasutamise kohta.

Kui soovid siiski isiklikumat lähenemist ja suhelda klienditeenindusega, on selleks saadaval mitu võimalust:

 • Saada (inglisekeelne) e-mail aadressile [email protected] 
 • Helista numbril + 31 (97) 010280059
 • Saada sõnum otsevestluses
 • Saada kasiinole sõnum suhtlusvõrgustikes Youtube, Discord, Instagram, Facebook, X (Twitter) või Telegram.

Sõnumitele ja kõnedele vastatakse 24/7. Kuna tegemist on rahvusvaheliselt tegutseva kasiinoga, siis ei ole üllatav, et eesti keel ei ole üks suhtluskeelevalikutest. See-eest saab inglise või vene keele oskaja siin suurepäraselt hakkama.

Fairspin kasiino sissemaksed ja väljamaksed

Fairspin on tõeline täitunud unistus kõigile krüptoraha eest panustajatele – valuutade valik on laiem kui Emajõgi ning maksete tegemisel saab kasutada ligi 30 erinevat krüptoraha (Tether, Dogecoin, Bitcoin, Ethereum, TRON ja paljud teised). Täielik nimistu on välja toodud kasiino KKK-s ja sissemakse tegemise leheküljel.

Eesti netipoodides ja e-kasiinodes sageli kasutatav Neteller on teoorias ka Fairspinis maksevariandina olemas, kuid nupule vajutades avaneb leht hoopis Skrillile – üllatav ja ootamatu elu keerdkäik.

MaksemeetodSissemaksedVäljamaksedMinimaalne sissemakse (EUR)Minimaalne väljamakse (EUR)
💲KrüptovaluutadxxSõltub krüptorahast20
💳 Visa pangakaartxx16 20
💳 Skrillxx10 20
💳 Netellerxx10 20
💳 Jetonxx10 20
💳 Rapid Transferxx10 20 
💳 Trustlyxx10 20

Sissemaksed saabuvad kontole koheselt, väljamakse saabumine võib aega võtta kuni 10 äripäeva. Sissemaksetele ega väljamaksetele ei ole kehtestatud päeva- ega kuulimiite.

Iga 2000 euro suuruse väljamaksete summa täitumisel on tarvis uuesti esitada isikut tõendav dokument. Enam kui 10 000 euro väljavõtmise soovil võib kasiino makse jagada mitmeks, 5000 euro suuruseks osaks. 

Mida pakub Fairspin oma Eesti klientidele?

Fairspin on Eesti mängijale ehk veidi võõras – kasiinos puudub eesti keele kasutamise variant, krüptorahadega arveldamine võib olla algajale hirmutav ning puudulik Eesti pangakontode maksete tegemiseks kasutamise võimalus teevad Fairspini nišikasiinoks, mille kasutamisega saavad kõige paremini hakkama end tehnoloogiavaldkonnaga igapäevaselt kursis hoidvad mängijad. Hetkel puudub Fairspinil ka oma mobiilirakendus, kuid see ei takista kasiino kasutamist nutiseadmes mitte grammigi.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com