Viimati muudetud:

Boonusmängu ostmine

Enamus mängijaid keerutavad slotimängude rullikuid lootuses käivitada boonusmäng – olgu selleks tasuta spinnide voor või mõni muud tüüpi boonusmäng. Vahel aga võib juhtuda, et ühe mängusessiooni käigus ei õnnestu boonusfunktsiooni üldse käivitada või käivitub see ainult paar korda.

Kui sa oled samuti frustreeritud sellistest mängudest, siis meil on sulle hea uudis: osad mängutootjad on loonud slotikad, mis sisaldavad spetsiaalset nö boonusmängu ostmise võimalust. Tänu sellisele võimalusele ei pea sa enam tegema sadu keerutusi ilma, et tabaksid boonusmängu. Kuidas boonusfunktsiooni ostmine täpsemalt käib, seda räägime alljärgnevas postituses.

Loe rohkem
Boonusmängu ostmine

Mida kujutab endast boonusmängu ostmine?

Boonusmängu ostmise võimalus (inglise keeles tuntud kui bonus buy või feature buy) on eriline funktsioon, mis võimaldab suurema panuse eest aktiveerida keerutusel kohe boonusmängu.

See tähendab, et sa ei pea enam tegema kümneid või sadu keerutusi selleks, et aktiveerida tasuta spinnid või muu boonusmäng, mis slotimängul pakkuda on. Selle asemel võid sa maksta rohkem münte oma keerutuse kohta ning saad otse boonusmängu juurde hüpata.

Tavaliselt tähendab boonusmängu kohene aktiveerimine üpris kopsakat panust: vahel võib minimaalne panus sedasi olla juba 10 eurot. Olenevalt slotikast võib boonusfunktsiooni ostmise funktsioon tähendada, et sinu panus on 50-4000x suurem esialgsest panusest.

Kõrge vs madal volatiilsus

Volatiilsus

Boonusmängu ostmise otsus on väga personaalne ning sõltub iga mängija riskitaluvusest. Mis puudutab riski, siis boonusmängu ostmisega käsikäes tuleb mõista ka slotikate volatiilsust. Volatiilsus on just see, mis määrab, kuivõrd kasulik võib üldse boonusmäng sinu jaoks olla.

Igal slotimängul on teatud kindlaks määratud volatiilsus. Mida kõrgem on mängu volatiilsus, seda raskem on tabada võidukombinatsioone. See tähendab, et kõrge volatiilsusega slotimängus võib näiteks tasuta spinnide voor lõppeda ikkagi nullilähedase tulemusega. Kõrge volatiilsusega slotikatel on tavaliselt kõrgemad võidusummad.

Mida madalam on mängu volatiilsus, seda lihtsamini tabad ka võidukombinatsioone, ehkki sel puhul on võidud enamasti pisemad. Samas aga on sul suurem tõenäosus üleüldiselt võite tabada.

Lõppude lõpuks sõltub valik sinust: kui sa eelistad rohkem rahulikku mängutempot ja ei jahi hiiglaslikke võite, on madala volatiilsusega mängud mõistlikum valik, samas kõrge volatiilsusega mängud sobivad neile, kes jahivad suuri võite ja ei pane pahaks, kui nad vahepeal võivad ka rohkem kaotada.

Mängueelarve ja panuste suurus

Teine mureküsimus, mida tuleb nö bonus buy funktsiooni puhul arvestada, on sinu üldine mängueelarve ja panuste suurus. Nagu mainitud, siis tihtipeale tuleb boonusmängu ostmiseks teha vähemalt 10-eurone panus (olenevalt mängust), mis tähendab, et näiteks 100 euro eest saaksid teha ainult 10 keerutust.

Mida suurem panus, seda kiiremini põletad läbi ka oma mängueelarve. Samas aga pole mitte mingit garantiid, et boonusmäng tõesti toob endaga kaasa sulle kenad võidud – sama hästi võid hoopis raha kaotada.

Bonus buy funktsioon töötab eelkõige nende jaoks, kelle mängueelarve on pisut priskem ja kelle jaoks pole eriline mure teha 10-euroseid (või suuremaid) panuseid. Seepärast ärgitame sind mõtlema oma eelarvele ning kaaluma asja põhjalikult enne funktsiooni kasutamist.

Parimad bonus buy funktsiooniga slotid

Kuna mängijad on ammu juba kurtnud, et boonusmängu käivitamine on niivõrd raske, siis paljud mängutootjad on otsustanud bonus buy funktsiooni kasutada. Sestap võid nüüd leida pea igast Eesti kasiinost mitmeid selliseid slotikaid. Veelgi enam – mõnes kasiinos on suisa slotikate juures eraldi filter, mille abil saadki valida välja ainult bonus buy slotid!

Kõige levinumad mängutootjad, kes on võtnud eriti julgelt feature buy funktsiooni kasutusele, on Pragmatic Play, Nolimit City ja Relax Gaming, ehkki ka mitmed teised tegijad kasutavad sarnaseid võimalusi. Just nendele kolmele tasub aga pilk peale panna, kui otsid spetsiifiliselt feature buy võimalusega slotikaid.

5 parimat bonus buy funktsiooniga slotikat

Nagu öeldud, siis taoliseid funktsioone on hakkanud välja ilmuma aina rohkem, aga teatud slotimängud on juba eristunud oma mänguvõimaluste poolest. Siin on kiire ülevaade 5 mängust, kus on saadaval põnev bonus buy funktsioon:

  1. Money Train (Relax Gaming), bonus buy RTP: 98%. Kui oled valmis tegema 80x panuse, saad osta otsetee boonusmängu. Kuigi see tundub kõrge, siis hea õnne korral võid tabada 20 000x võitu, seega võib Money Train tõesti tuua raharongi neile! Mängust on välja antud ka teine versioon (Money Train 2), kus võiduvõimalused on maksimaalselt 50 000x.
  2. White Rabbit Megaways (Big Time Gaming), bonus buy RTP: 97.77%. See slotimäng kasutab BTG revolutsioonilist Megaways-funktsiooni, millega on võimalik igal käigul tabada umbes 16 000 võiduliini! Slotika volatiilsus on pigem keskmine, seega võib see sobida natuke tagasihoidlikumatele mängijatele.
  3. Starburst XXXtreme (NetEnt), bonus buy RTP: 96.45%. See on NetEnti armastatud Starbursti uus variant, mis on väga kõrge volatiilsusega. Boonusmänguga saad endale igaks keerutuseks fikseerida ekraanile 2 laienevat Wild-sümbolit koos taaskeerutusega. Eelkõige sobib see mäng hästi neile, kes naudivad ka tavalist Starbursti.
  4. San Quentin xWays (Nolimit City), bonus buy RTP: kuni 96.95%. Kes naudib vanglatemaatikat, selle jaoks on see slotimäng vägagi eelistatud. Tegemist on ülimalt volatiilse slotiga, mis on juhtumisi ka üks kõige kallima boonusfunktsiooni ostmise võimalusega, ent see ei tähenda, et sellel mängul poleks oma koht mängijate südametes. Maksimaalne võit on mängus 150 000x ning sa saad endale osta kohe ligipääsu tasuta spinnide vooru.
  5. Sweet Bonanza (Pragmatic Play), bonus buy RTP: 96.48%. See keskmise volatiilsusega slotimäng on osutunud üheks Pragmatic Play kõige populaarsemaks mänguks. Mängu bonus buy funktsioon töötab aga natuke teistmoodi, kuna selle mängu puhul saad sa lihtsalt kahekordistada oma vooru võiduvõimalust, kui maksad natuke ekstra: näiteks 1-eurosest panusest saab 1.25-eurone panus. See ei pruugi olla nii adrenaliinirohke feature buy, ent see sobib hästi neile, kes tahaksid lihtsalt natuke oma võiduvõimalusi parandada.
Boonusmängu plussid ja miinused

Boonusmängu ostmise plussid ja miinused

Boonusmängu ostmine võib olla põnev ja potentsiaalselt tuua häid võite, aga igal asjal on omad miinused. Enne mängima asumist kaalu kindlasti feature buy plusse ja miinuseid.

Saad kohe ligipääsu boonusmängule, seega säästad oma aega.
Võid võita palju suuremaid summasid.
RTP võib kohati olla parem kui tavamängus.
See võib olla sõltuvust tekitav oma adrenaliinirohke olemuse tõttu.
Funktsiooni kasutamine on väga kallis ja tihtipeale ei sobi tavamängija eelarvele.
Sul ei ole enam slotikat põnev mängida, sest sa ei saa jahtida boonusmängu.

Kas boonusfunktsiooni ostmine on mõistlik?

Kuna slotimängud on oma loomuselt täielikult õnnepõhised mängud, siis ei saa mitte keegi ette ennustada, kuivõrd palju sa edu üldse saavutada saad. On väga võimalik, et hoolimata boonusmängu ostmisest ei võida sa ikkagi oluliselt palju. Boonusmängud, isegi tasuta spinnid, võivad lõppeda nullilähedase võiduga. Tõsi, hea õnne korral on ka võidud priskemad, ent kunagi ei tohi ära unustada, et sama hästi võid ka raha kaotada.

Boonusmängu ostmine võib olla mõistlik siis, kui see on samal joonel sinu mängustiili ja ootustega. Kas tahadki just käivitada teatud boonusmängu ja ei viitsi selle käivitamist oodata? Kas sul on natuke suurem eelarve, mis suudab vastu võtta kaotuseid? Või otsidki pisut adrenaliini ja ei viitsi keerutada slotikaid paarikümnesendise panusega? Kui nii, siis võib boonusfunktsiooni ostmine olla sinu jaoks mõistlik.

Samal ajal tuleb kaaluda ka mängu olemust. Iga slotikas on erinev ning kõik feature buy funktsioonid pole sugugi samasugused. Mõnes mängus võid sa panustada lisamünte, aga sa ei saa muud, kui lihtsalt natuke suurema tõenäosuse boonuse käivitamiseks. Mõnes slotikas on bonus buy ebareaalselt kõrge summaga ja kui tegemist on väga volatiilse mänguga, ei pruugi see otsus olla mõistlik.

Seega lühidalt kokku võttes: sa peaksid arvestama oma isiklikke soove, mängueelarvet ja tutvuma põhjalikult mängu reeglitega. Näiteks tasub kõigepealt proovida slotikat demoversioonis, kus saad ohutult riskivabalt proovida mängu ning näha, kuidas bonus buy täpselt töötab.

Boonusmängu ostmise riskid ja ohud

Boonusmängu ostmine on väga riskantne otsus. Nagu mainitud, siis slotimängud võivad olla volatiilsed ning mitte miski ei garanteeri, et sinu ostetud boonusmäng lõppeb võiduga. Jah, see võib juhtuda, aga ei pruugi. Boonusmängu ostmisel paned sa keerutuse alla tunduvalt suurema summa kui muidu, ilma igasuguse garantiita.

Samuti võib bonus buy ostmine olla niivõrd adrenaliinirohke, et see võib kergelt tekitada sõltuvusprobleemi või on lihtsalt raske mängimist lõpetada. Seepärast paneme sulle südamele: ära mängi rahaga, mida sa ei tohiks kaotada ning pea oma eelarvel silma peal. Parim variant on kasutada feature buy varianti mõned korrad sessiooni korral, ent mitte täielikult sellele tugineda.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Loe ka lisainfot