Sweet Bonanza

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Sweet Bonanza
Mängutootja:
Pragmatic Play
Tootlus mängijale:
96.51%
Aasta:
2019
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
-

Kus seda mängu mängida saab?

Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu
100 tasuta spinni NetEnti slottidele
1000 tasuta spinni

Sweet Bonanza

05.04.2023

Kuidas oleks teha suu magusaks ja keerutada slotimängu, mis lihtsalt ajab tahes-tahtmata kommiisu peale? Sweet Bonanza on Pragmatic Play 2019. aastal välja antud slotimäng, mis viib sind otseteed kommimaailma, kus tiirlevad ringi koogid ja kommid.

Kui sul on magusaisu, siis kommi asemel haara hoopis selle slotika järgi – saad seda proovida tasuta versioonis või katsetada juba pärisraha eest, valides endale sobiva online kasiino. Sweet Bonanza slotikas ja isegi selle järjemängud on saadaval enamikes Eesti kasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Alustame sloti disainist – see on üks kõige lõbusama välimusega slotikaid, kuna kogu mängu temaatika on seotud suhkruse fantaasiamaailmaga. Sürreaalses maailmas tiirlevad ringi kommid, maiustused, koogikesed – mõnes mõttes on see justkui puuviljaslotikas, aga ülimalt moodse vahva nüansiga.

Mängu põhimehhanism on natuke teistsugune, kui tavaliste slotikate puhul. Sweet Bonanza sisaldab 6 rullikut, 5 rida ja kobarvõitude mehhanismi. See tähendab, et mängul pole fikseeritud võiduliine: võit tuleb iga kord, kui saad omavahel kokku kobara vähemalt 8 samasugusest sümbolist.

Sweet Bonanza RTP on kena keskmine 96.52% ning mängu volatiilsus on keskmise-kõrge vahemikus. Kõige märkimisväärsem on mängu maksimaalne võit: 21 000x.

Slotika boonused

Kui asi puudutab põhimängu, siis peamine sümbol, mida sa peaksid jahtima, on pulgakomm: see on ühtlasi Scatter-sümbol ning annab võiduks 100x vähemalt 6 sümboliga kombinatsiooni korral.

Scatter-sümbol aktiveerib mängu ainsa peamise boonusvooru, kuid enne, kui selle juurde lähme, mainime, et mängus on nö sisseehitatud „taaskeerutuste“ süsteem. See tähendab, et pärast iga võidukombinatsiooni eemaldatakse rullikutelt võitnud sümbolid ja asendatakse need uutega, mis tähendab, et võid sisuliselt võita mitu korda järjest.

10 tasuta spinni saamiseks tuleb saada ekraanile vähemalt 4 pulgakommisümbolit. Tasuta spinnide voorus saad nautida „kommipomme“, mis annavad kuni 100x kordistaja. Vooru käigus saab veel aktiveerida uusi tasuta spinne, kui saad ekraanile juurde vähemalt 3 uut Scatter-sümbolit.

Sweet Bonanza ei sisalda ühtegi jackpotti ega muud boonusmängu, mis tundub üllatavalt mage, kuid tänu kõrgele kordistajale ja unikaalsele mehhanismile on võimalik slotimängus ikkagi skoorida suuri võite. Kogu asja konks peitubki rullikutes endis ja üldises mängumehhanismis.

Kokkuvõtteks

Sweet Bonanza on juba mõnda aega domineerinud Eesti kasiinode edetabelis ja seda heal põhjusel, nagu ülalpool mainitud. Magusahimu saab kindlasti rahuldatud ning hea õnne korral võid ka võita kommiraha.

Oma massiivse võidupotentsiaali tõttu ongi see slotikas nii magus: 21 000x maksimaalne võit on haruldane online slotikate hulgas. Tasuta spinnid, kordistajad ja kõik muud mehhanismid annavad igal keerutusel tohutult põnevust. Muidugi põhimäng ei ole nii huvitav kui võiks, aga arvestades kõiki boonusmehhanisme võib julgelt öelda, et Sweet Bonanza on üks kõige omapärasemaid ja põnevamaid slotikaid, mis on hetkel Eesti kasiinodes saadaval.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee