Viimati muudetud:
Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

5/5
96.51% RTP
Põhiandmed
Nimi Sweet Bonanza
Mängutootja Pragmatic Play
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.51%
Avaldamisaasta 2019
Volatiilsus
Maksimaalne võit 21000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Sweet Bonanza

Kus seda mängu mängida saab?

Kuidas oleks teha suu magusaks ja keerutada slotimängu, mis lihtsalt ajab tahes-tahtmata kommiisu peale? Sweet Bonanza on Pragmatic Play 2019. aastal välja antud slotimäng, mis viib sind otseteed kommimaailma, kus tiirlevad ringi koogid ja kommid.

Kui sul on magusaisu, siis kommi asemel haara hoopis selle slotika järgi – saad seda proovida tasuta versioonis või katsetada juba pärisraha eest, valides endale sobiva online kasiino. Sweet Bonanza slotikas ja isegi selle järjemängud on saadaval enamikes Eesti kasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Alustame sloti disainist – see on üks kõige lõbusama välimusega slotikaid, kuna kogu mängu temaatika on seotud suhkruse fantaasiamaailmaga. Sürreaalses maailmas tiirlevad ringi kommid, maiustused, koogikesed – mõnes mõttes on see justkui puuviljaslotikas, aga ülimalt moodse vahva nüansiga.

Mängu põhimehhanism on natuke teistsugune, kui tavaliste slotikate puhul. Sweet Bonanza sisaldab 6 rullikut, 5 rida ja kobarvõitude mehhanismi. See tähendab, et mängul pole fikseeritud võiduliine: võit tuleb iga kord, kui saad omavahel kokku kobara vähemalt 8 samasugusest sümbolist.

Sweet Bonanza RTP on kena keskmine 96.52% ning mängu volatiilsus on keskmise-kõrge vahemikus. Kõige märkimisväärsem on mängu maksimaalne võit: 21 000x.

Slotika boonused

Kui asi puudutab põhimängu, siis peamine sümbol, mida sa peaksid jahtima, on pulgakomm: see on ühtlasi Scatter-sümbol ning annab võiduks 100x vähemalt 6 sümboliga kombinatsiooni korral.

Scatter-sümbol aktiveerib mängu ainsa peamise boonusvooru, kuid enne, kui selle juurde lähme, mainime, et mängus on nö sisseehitatud „taaskeerutuste“ süsteem. See tähendab, et pärast iga võidukombinatsiooni eemaldatakse rullikutelt võitnud sümbolid ja asendatakse need uutega, mis tähendab, et võid sisuliselt võita mitu korda järjest.

10 tasuta spinni saamiseks tuleb saada ekraanile vähemalt 4 pulgakommisümbolit. Tasuta spinnide voorus saad nautida „kommipomme“, mis annavad kuni 100x kordistaja. Vooru käigus saab veel aktiveerida uusi tasuta spinne, kui saad ekraanile juurde vähemalt 3 uut Scatter-sümbolit.

Sweet Bonanza ei sisalda ühtegi jackpotti ega muud boonusmängu, mis tundub üllatavalt mage, kuid tänu kõrgele kordistajale ja unikaalsele mehhanismile on võimalik slotimängus ikkagi skoorida suuri võite. Kogu asja konks peitubki rullikutes endis ja üldises mängumehhanismis.

Kokkuvõtteks

Sweet Bonanza on juba mõnda aega domineerinud Eesti kasiinode edetabelis ja seda heal põhjusel, nagu ülalpool mainitud. Magusahimu saab kindlasti rahuldatud ning hea õnne korral võid ka võita kommiraha.

Oma massiivse võidupotentsiaali tõttu ongi see slotikas nii magus: 21 000x maksimaalne võit on haruldane online slotikate hulgas. Tasuta spinnid, kordistajad ja kõik muud mehhanismid annavad igal keerutusel tohutult põnevust. Muidugi põhimäng ei ole nii huvitav kui võiks, aga arvestades kõiki boonusmehhanisme võib julgelt öelda, et Sweet Bonanza on üks kõige omapärasemaid ja põnevamaid slotikaid, mis on hetkel Eesti kasiinodes saadaval.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.