ecoPayz

10.07.2021

Kui oled külastanud mõnda suuremat Eesti online kasiinot, oled kindlasti märganud makseviiside hulgas natuke võõramaise kõlaga makseteenust ecoPayz. Kuigi Eestis pole see makseviis veel nii palju kõlapinda saanud, on tegemist väga usaldusväärse ja levinud e-rahakotiga, mis on samal tasandil näiteks Netelleri ja Skrilliga. Mujal maailmas on ecoPayz juba väga levinud oma mitmete suurepäraste omaduste poolest, millest räägime lähemalt natuke allpool.

ecoPayz loodi juba 2000. aastal ning see on litsentseeritud Suurbritannias. Makseviis võimaldab kasutada 45 erinevat valuutat ja teeb koheseid sisse- ja väljamakseid, mistõttu ongi ecoPayz online kasiinodes väga populaarne.

Kuidas ecoPayz töötab?

Oma olemuselt on ecoPayz e-rahakott. Selle kasutamiseks pead seega avama ecoPayzi konto, täites kiire registreerumisvormi oma andmetega. Konto avamine võtab kõige rohkem paar minutit ja seejärel pead lihtsalt kandma oma ecoPayzi kontole vahendeid. Selle tegemiseks võid kasutada oma tavalist pangakaarti või teha tavalise pangaülekande. Kui oled vahendid ecoPayzi kontole kandnud, saadki oma ecoPayzi kontot kasutada kasiinos maksmiseks (või väljamaksete tegemiseks).

ecoPayz pakub ka erinevaid kliendipakette, millest igaüks tuleb omade eelistega. Näiteks on võimalik ecoPayzist tellida endale ka EcoCard, mille näol on tegemist ettemakstud kaardiga. Selline variant sobib eriti hästi siis, kui soovid oma meelelahutustegevused hoida lahus pangakontost, kuid soovid oma kasiinovõite kasutada näiteks poes ostlemiseks. Seega, sa võid kasiinos mängida, teha väljamakse ja kasutada oma EcoCardi selleks, et tavapoes oste teha. EcoCard on saadaval kõigile EL-i kodanikele.

ecoPayzi kontot on kasiinosissemakse tegemisel ülilihtne kasutada. Vali lihtsalt kasiinos ecoPayz makseviisiks ning sind suunatakse sinu ecoPayzi kontole makse kinnitamiseks.

ecoPayzi plussid ja miinused

ecoPayz on tänaseks leidnud palju andunud fänne ning mitmed kasiinosõbrad isegi ütlevad, et ecoPayz on parem kui Skrill või mõned teised e-rahakotid. Alljärgnevalt teeme kiire kokkuvõtte ecoPayzi plussidest ja miinustest.

ecoPayzi olulised eelised:

  • kõik maksed on kohesed, st jõuavad kohale mõne sekundi jooksul;
  • ecoPayzi saab kasutada nii sisse- kui ka väljamaksete jaoks;
  • kõik tehingud on automaatselt krüpteeritud;
  • ecoPayz on reguleeritud ja litsentseeritud, mitte mingi suvaline makseteenuse pakkuja;
  • saad mugavalt oma kasiinotegevuse eemal hoida pangakontost;
  • lihtne ja kiire kasutada;
  • saad tellida endale ecoPayzi Mastercardi, et kasutada vahendeid ka niisama poes makstes.

Kui aga rääkida miinustest, siis ecoPayz ei ole just kõige odavam e-rahakott. Mitmed teised sarnased teenusepakkujad võivad pakkuda natuke soodsamaid hindu. Soovitame kindlasti uurida ecoPayzi hinnakirja enne, kui asud kontot avama. Võrdle hinnakirja ka teiste e-rahakottidega, et veenduda selles, kas ecoPayz on sinu jaoks just parim valik.

Kas ecoPayz on turvaline?

ecoPayzi kasutamisel ei pea absoluutselt muretsema turvalisuse pärast. Seda juba ainuüksi seepärast, et kui teed kasiinos sisse- ja väljamakseid ecoPayziga, tähendab see, et sa hoiad oma kasiinotegevuse oma tavalisest pangast eemal. Seega, keegi ei saa häkkida sinu pangakontole, sest sa isegi ei kasuta seda kasiinos.

ecoPayzil endal on samuti mitmeid turvasüsteeme. Kõik ecoPayzi tehingud on automaatselt krüpteeritud SSL-protokolliga, mistõttu ei saa ükski häkker andmeid lugeda. Nagu ühel eeskujulikul ettevõttel ikka, on ecoPayzil mitmeid turvasertifikaate ning kõigele lisaks hoitakse ka servereid eraldi (ja väga turvaliselt).

Tänu kõigele sellele on ecoPayzi kasutamine lust ja lillepidu. Kui tahad olla eriti turvaline, kanna ecoPayzi kontole ainult see summa, mida kavatsed kasiinos kasutada. Niiviisi ei pea sa kunagi kartma, et keegi saab suurele summale ligipääsu. E-rahakoti kasutamine on üks kõige nutikamaid asju, mida sa saad kasiinosõbrana enda jaoks teha ning ecoPayz on üks kõige paremaid taoliseid e-rahakoti lahendusi.

Korduma kippuvad küsimused

Jah, ecoPayz töötab mõlemas suunas: seda saab kasutada ka väljamaksete jaoks. Kui tegid oma esialgse sissemakse ecoPayzi kaudu, siis peadki seda kasutama hiljem ka väljamakse jaoks.

Kasiino poolelt ei tohiks sul tekkida mingeid teenustasusid - Eesti online kasiinod ei küsi reeglina teenustasu maksete tegemiselt. ecoPayz ise aga küsib teenustasu väljamaksete tegemiselt, st kui sa soovid raha oma ecoPayzi kontolt välja maksta. Täpne summa sõltub sinu paketist, seega tutvu ecoPayzi hinnakirjaga.

ecoPayz pole just kõige populaarsem makseviis Eesti kasiinodes, ent siiski aktsepteerivad seda päris mitu kasiinot. Kui tahad täpselt teada, kus saaksid ecoPayzi rakendada, tutvu kasiinode loendiga siinsamas Playin.ee lehel - näitame sulle täpselt, millistes kasiinodes saad ecoPayzi kasutada.

ecoPayz on tunnustatud makseviis, mille turvalisuses pole kindlasti põhjust kahelda. Kui valid mängimiseks Eestis litsentseeritud kasiino, on kindel, et mängukoht on juba läbinud turvakadalipu ning kasutusel on vaid usaldusväärsed makseviisid. Playin.ee lehel soovitamegi ainult selliseid kasiinosid!

Kui muidu ei luba e-rahakotid boonuste lunastamist, siis ecoPayz on erand. ecoPayzi kaudu sissemakse tegemisel peaksid endiselt saama boonusest osa. Alati on aga võimalik, et kasiinol on teised reeglid, seega tutvu enne boonuse kasutamist selle täpsemate tingimustega.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Trustly
Trustly

Trustly nimi ei ole tänaseks paljude eestlaste jaoks enam võõras. Tegemist on maksevahendusteenusega, mis sai…

Makseviisid
Makseviisid

Bitcoin
Bitcoin

Veel mõne aasta eest pidasid paljud inimesed krüptoraha mingiks jamaks. Kui tõtt öelda, siis paljud…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee