Eesti Loto bingo vs internetibingo

10.07.2021
Eesti Loto bingo vs internetibingo
Maria kasiinos on muljetavaldav hulk bingotubasid, mis pakuvad põnevust igale bingosõbrale.

On raske leida eestlast, kes ei teaks, mis on Eesti Loto bingo. Bingoõhtud toimuvad iga nädal ning nüüd on need muutunud meelelahutuslikeks päevadeks, mitte üksnes bingopiletil ruudukeste märkimiseks.

Eesti Loto on vaieldamatult suurim õnnemängude korraldaja, kuigi riikliku ettevõttena ei võeta Eesti Lotot enamjaolt kui hasartmängufirmat. Sellest hoolimata ei tasuks siiski unustada, et tegemist on õnnemängude korraldajaga, sama hästi nagu teised Eesti kasiinod.

Rääkides teistest kasiinodest, siis Eestis on mitmeid kasiinosid, kus korraldatakse samuti bingomänge, kuid pisut teises võtmes. Alljärgnevalt räägime lähemalt, kumb on mõistlikum ja kasulikum: kas mängida bingo lotot, mis on traditsioonilisem või valida hoopis internetikasiinode bingotoad.

Eesti Loto bingo eelised ja miinused

Suurim eelis, mistõttu ikka ja jälle mängitakse just Eesti Loto bingot, on suuresti selle meelelahutuslik külg. Bingo on saanud paljudes kodudes juba omamoodi traditsiooniks ning vahel ostetaksegi bingopilet selleks, et natuke meelt lahutada.

Lisaks ei ole meile tuntud bingo eriti kallis – paar eurot on igaühel selleks, et oma õnne proovile panna. Ka pileti hankimine on lihtne, kuna seda saab teha toidupoes. Kättesaadavus, lihtsus ja odavus on selged eelised.

Teisalt aga on võiduvõimalused üliväikesed. Mängijaid on palju, kuna bingo on populaarne ning paraku tähendab see, et võiduvõimalusedki pole eriti suured. Bingo loto on puhtalt juhuse küsimus – sa ei tea kunagi, kas loositavad bingopallid kattuvad sinu bingopiletiga. Nii võibki juhtuda, et mängid aastaid järjest, aga ei võida eriti midagi või üldse mitte midagi.

Internetibingo eelised ja miinused

paf-300x291.jpg
Pafis saab näiteks bingotada juba üksnes 10 sendi eest.

Teine variant on mängida bingot internetis. See erineb traditsioonilisest bingost peamiselt üksnes formaadi poolest – kasiinos on nimelt erinevad bingotoad, igaühes erinev pileti suurus. Piletid on tihtipeale kordades odavamad kui ehtsa bingo puhul. Näiteks saab Pafis mängida bingot vaid 0,10-eurose panusega!

Kui internetibingol on üks miinus, kattub see tavabingoga – sul ei ole võimalik luua mingeid strateegiaid, et oma võiduvõimalusi parandada, kuna bingos on kõik juhuslik.

Teine võimalik miinus on asjaolu, et sa pead pisut suurema kadalipu läbima enne bingotamist. Näiteks pead sa avama konto, läbima isikutuvastuse ja alles siis saad teha esimese sissemakse.

Kuna internetibingoga alustamine on mõnevõrra aeganõudvam, on ka internetibingol rohkelt boonuseid ja muid eeliseid. Põhimõtteliselt kõik kasiinod, kus pakutakse võimalust mängida bingot, korraldavad ka bingoturniire, mille raames saad võita väga kopsakaid summasid. Võiduvõimalusedki on märksa suuremad, eriti arvestades, et sama summa eest saad mängida internetis palju rohkem.

Nagu turniiridest oleks veel vähe, saad nautida ka kõrgeid jackpotte ja muid boonuseid. Paf on näiteks tuntud kõrgete boonuste ja jackpottide poolest ka bingokategoorias. Eesti Loto bingo puhul ei ole paraku selliseid boonuseid saada, mistõttu trumpab internetibingo selle üle just selle omaduse poolest.

See, kumba sa eelistad, on muidugi isikliku maitse küsimus. Nii internetibingo kui ka Eesti Loto bingo on vahvad ja meeltlahutavad ning mõlemad on puhtalt õnnemängud. Kui tahad panna oma õnne proovile, võid seda teha ükskõik kumma mänguliigiga. Kui tahad aga nautida kõrgemaid boonuseid, vali mõni Eesti kasiino, kus pakutakse bingomänge.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Hasartmängud
Hasartmängud

Kasiinomängud
Kasiinomängud

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee