Unibet

Unibeti roheline logo on tuttav paljudele Eesti mängijatele, eriti neile, kes on otsinud professionaalset mängukohta pokkeri või spordiennustuste jaoks. Unibet kasiino loodi juba 1997. aastal mänguri poolt ning põhimõte „mängijatelt mängijale“ saadab seda tänase päevani. Juba ainuüksi see põhimõte peaks julgustama kõiki, kes otsivad kvaliteetset kasiinot.

Rahvusvahelisse kasiinogruppi Kindred kuuluv kasiino on igal aastal võitnud ka auhindu, seda nii vastutustundliku käitumise, kvaliteetse panusekorralduse kui ka innovatsiooni pärast. Tegemist ei ole suvalise nurgapealse kasiinoga, vaid tõsiselt võetava eeskujuliku mängukohaga.

Boonused

Unibet on alati teistest eristunud rohkete boonusevõimaluste poolest. Boonuseid on lausa niivõrd palju, et pakkumiste lehel on boonused kategoriseeritud vastavalt mänguliigile. Kui on üks boonuse liik, mida võiks olla rohkem, on selleks tervitusboonused, mida ei pruugi alati saada. Boonused vahetuvad aga pidevalt, seega ei tähenda tervitusboonuse puudumine seda, et sa ei saakski ühtegi boonust.

Praegusel hetkel jagab Unibet tervitusboonusena 10-eurost boonusraha spordiennustuste jaoks. Selle saamiseks pead sa avama Unibetis konto ja laadima alla nende spordipanustamise rakenduse. Riskivaba panus tähendab sinu jaoks seda, et saad võimaluse täiesti niisama katsetada spordipanustamist.

Unibet on tuntud ka kasiinoturniiride poolest, mida korraldatakse iganädalaselt. Sellele lisaks võid kindel olla, et kui luuakse mõni uus slotikas, pakub Unibet sellele rohkeid auhindu, et saaksid katsetada uustulnukaid.

Üks eksklusiivsemaid boonuseid, mida sa võid Unibetist leida, on sõbrale soovitamise boonus. Sa võid kutsuda kasiinosse mängima kuni 30 sõpra ning iga sõbra eest, kes on avanud samuti Unibetis konto ja teinud ka sissemakse, saad sa 50 eurot ehk kokkuvõttes võid sa teenida kuni 1500 eurot lihtsalt sõprade kutsumise eest.

Eraldi boonuseid on ka bingo ja pokkeri jaoks – valikus on pidevalt vähemalt paar erinevat boonust.

Mänguvalik

Kui sa otsid kasiinot, kus on nii palju mänge, et võtab silme eest kirjuks, siis sa ei pea enam kaugemalt otsima, kuna Unibetis on mänge igaks päevaks. Kasiinokategooriast võid leida ligi 500 erinevat slotikat – jackpotislotte on nende seas lausa 16. Mängijate rõõmustamiseks on kasiinos ka hulk mänge, mis on saadaval eksklusiivselt Unibetis – selliseid mänge on 18.

Muidugi on esindatud ka laua- ja kaardimängud. Neid on kokku ligi 60, nende seas ka live-lauad. Live-laude on kokku 8, mis pole küll kõige suurem hulk, aga olgem ausad – rohkem ei ole vajagi.

Eraldi kategooriast leiad ka bingotoad. Neid on kokku 7, kõik erineva pileti suuruse ja tingimustega. Bingosektsioonis toimuvad samuti turniirid, kuid ühe erilisema funktsioonina on Unibetis ka bingo lojaalsusprogramm. Mida rohkem sa bingot mängid, seda suuremad on su võiduvõimalused!

Unibeti nimi viitab faktile, et kasiinos on spordiennustused au sees. Seda need tõepoolest ka on! Spordipanuste võimalused on peaaegu lõputud ning kui parasjagu toimub spordimaailmas midagi põnevat, võid olla kindel, et saad sellest osa Unibetis.

Kõige krooniks on uuenduslik pokkeritarkvara, millest ei puudu ka omapärane lojaalsusprogramm ja rohkelt erinevaid funktsioone.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Boonused ja mänguvalik võivad olla küll võimsad, kuid kuidas on lood üldise kasutamismugavusega? Saame öelda, et disain ei ole Unibetis probleemiks. Kasiino on mahedates rohelistes toonides, mis on esimene võit. Nii ei hakka silmad väsima ja on mugav mängida ka kirevamaid mänge.

Paljud kasiinod veavad mängijaid alt keeruka mänguvaatega, kust on raske üles leida oma lemmikmänge. Õnneks ei ole asjalood niiviisi Unibetis. Ühena vähestest kasiinodest on Unibetis mängud väga detailselt kategoriseeritud ning ehkki slotikaid on pea 500 erinevat, ei ole eriti keeruline leida üles ühtegi mängu – slotikad on jaotatud lausa teemade järgi. Samuti on kasiinos otsingufunktsioon, seega kui soovid leida mingit konkreetset mängu, saad teha ka seda.

Mänge lehitsedes võid samal ajal paremalt ribalt vaadata infot turniiride kohta või jälgida hoopis võitjate tabelit. Kogu disain on hoolikalt läbi mõeldud ja loodud selgelt selleks, et mängijad saaksid hõlpsalt kasiinos ringi liikuda. Sama kehtib spordiennustuste kohta, kus on populaarsemad panustamisvõimalused selgelt teistest eristatud ning saad valida oma lemmiktiimi ja mängukategooria väga hõlpsalt.

Klienditeenindus ja makseviisid

Kasiino, mis on võitnud rohkelt auhindu oma professionaalse tegevuse tõttu, ei jäta ilmselgelt hätta ka klienditeenindusega. Kuigi Unibet ei ole sugugi Eesti ettevõte, on panustatud eestikeelse klienditeeninduse loomisele.

Eesti keeles saab suhelda live-chatis, kuid tasub meeles hoida, et kui eestikeelne teenindus parasjagu saadaval ei ole, siis tuleb suhelda inglise keeles.

Siiski on märkimisväärne fakt, et kasiinol on 24/7 klienditeenindus – see on haruharv nähtus, mida seni ei paku ükski teine Eestis litsentseeritud kasiino.

Lisaks 24/7 klienditeenindusele on kasiinol eraldi abikeskus, kus on hulk erinevaid KKK sektsioone. Sealt leiad vastused kümnetele erinevatele küsimustele, mis tähendab, et tegelikult ei olegi sul suure tõenäosusega vaja klienditeenindusest abi küsida. Kõik töötab nagu hästi õlitatud masin.

Makseviise võiks olla kasiinos natuke rohkem. Hetkel saab makseid teha lisaks pangaülekandele krediitkaardiga ja Skrilli või Netelleri e-rahakottidega, kuid suurem e-rahakottide hulk oleks tervitatav uuendus.

Kokkuvõte

Ilma liialduseta saab öelda, et Unibet on üks suurimaid ja professionaalsemaid Eestis tegutsevaid kasiinosid. Niivõrd suure kaliibriga ettevõttes on mängimine puhas lust ning võid kindel olla, et kasiino ei luba endale libastusi.

Kui oled spordipanustaja või pokkerisõber, on Unibet sinu jaoks eriti hea mängukoht, kuna kasiino on saanud mitmeid auhindu just nende mängukategooriate pärast. Kui oled hoopis bingotaja või slotikafänn, võid olla kindel, et Unibetil on pakkuda palju huvitavat ka sulle.

Plussid & miinused
  • Väga palju boonuseid, mis uuenevad pidevalt
  • Lai mänguvalik ja hulk eksklusiivseid mänge
  • 24/7 eestikeelne klienditeenindus live-chatis
  • Toimib suurepäraselt ka mobiilil
  • Makseviise võiks olla pisut rohkem
  • Pole väga kopsakaid tervitusboonuseid
Unibet

100% kuni 100 € sissemakseboonus

Mängi nüüd Mängi nüüd