Igapäevased jackpotid: sinu võimalus võita jackpot?

28.02.2022

Kas oled alati unistanud jackpoti võitmisest, aga oled pettunud, kuna miljonieurose jackpotislotika keerutamisel pole jõudnud jackpoti võitmisele isegi lähedale? Progressiivsete jackpottidega slotid (nagu tuntud Mega Moolah) on küll adrenaliinirohked, kuid kui tahad reaalsemat võiduvõimalust, tasub mõelda igapäevaste jackpottidega slotikatele.

Slotitootjad nagu Red Tiger ja Skywind tulid mõnda aega tagasi välja uudsete mängudega, kus aktiveeritakse väike jackpotisumma absoluutselt iga päev ning igaühel on seega palju suurem tõenäosus tabada jackpotivõitu. Sellised igapäevased jackpotid on hetkel juba saadaval mitmetes Eesti kasiinodes nagu:

(Väike vihje: Nutz ja Kiirkasiino on eriti erakordsed kasiinod, kuna seal saad mängida ilma registreerumata – ei mingit isikuandmete jagamist. Lihtsalt tee sissemakse ja mängi!)

Kuidas igapäevased jackpotid töötavad?

Igapäevased jackpotid said alguse 2016. aastal, mil Red Tigerile esitati põnev soov: Paddy Power palus UEFA Euro 2016 ajal, et Red Tiger looks põneva slotika, mida saaks mängida maailmakarika ajal. Red Tiger tuli välja kontseptsiooniga, mille puhul aktiveerub jackpot konkreetsel kellaajal. Neile üllatuslikult muutus see idee fenomenaalselt populaarseks ning tänaseks rakendavad kasiinod üle maailma igapäevaste jackpottidega slotikaid.

Sisuliselt töötavad igapäevased jackpotid samamoodi nagu tavalised progressiivsed jackpotid: igast panusest võetakse väike summa, mis läheb jackpotisumma kasvatamise suunas. Mida rohkem mängudes panuseid tehakse, seda suuremaks summa kasvab ning kord kui jackpot kellelegi välja loositakse, hakkab kõik jälle otsast peale.

Ainus, mille poolest igapäevased jackpotid erinevad, on aga see, et jackpotisumma väljaloosimine on garanteeritud teatud kellaajaks. Kui slotimängu jackpot peab olema välja loositud näiteks 23:59 ajaks, siis just see ka juhtub ning üks õnnelik mängija saab endale 100% kindlasti jackpotisumma, st jackpotisumma ei lähe edasi järgmisesse päeva.

Kui mängid igapäevase jackpotiga slotikat, siis kuvatakse mänguaknas kohe ka seda, kui kaua on jackpoti “kukkumiseni” aega ning kui suur on jackpotisumma.

Kuidas igapäevast jackpotti võita

Igapäevase jackpoti võitmine on tegelikult lihtne: selle jaoks pead vastavas slotimängus saama kokku 3 jackpotisümbolit, et käivitada jackpotiratas. Jackpotirattal on erineva jackpotisummaga sektorid: näiteks igatunnine jackpot, igapäevane jackpot ja super jackpot (igaüks erineva suurusega). Sinu ülesanne on keerutada ratast, et näha, millise jackpoti võidad!

Red Tigeri igapäevastes jackpottides pole jackpotiratta aktiveerimiseks vaja teha teatud miinimumpanust, seega võid vabalt võita suure jackpoti ainult 20-sendise panusega.

Kui suur on igapäevane jackpot?

Igapäevaste jackpottide summad sõltuvad olulisel määral sellest, kui palju inimesi seda parasjagu mängib. Mida rohkem inimesi panuseid teeb, seda suuremaks jackpot kasvab. Samuti on üldiselt jackpotid nädalavahetusel suuremad (sest rohkem inimesi on parasjagu mängimas).

Eesti kasiinodes on igapäevased jackpotid üldiselt 10 000 – 20 000 euro vahemikus. Siin on näiteks näha keset esmaspäevast päeva Betsafe kasiinos olnud jackpotisummasid:

igapäevane jackpot

Need summad võivad vabalt olla aga veelgi suuremad.

Red Tigeri sõnul on seni olnud suurim igapäevase jackpoti võit üle 78 000 Briti naela ning see võideti 2019. aastal Betsson kasiinos. Üle 50 000 – 60 000 euroseid võite on olnud teistes kasiinodes veelgi.

Veelgi lahedam on fakt, et igapäevaste jackpottidega slotikaid on valikus rohkelt. Mõned populaarsed slotid on näiteks Primate King, Fortune Cat, Lucky Little Devil, Gonzo’s Quest Megaways (fenomenaalselt populaarne ja saadaval Nutz kasiinos), Tiki Fruits, Book of Gems Megaways jne. Megaways-slotikaid mängides võid lisaks jackpotisummale veel saada muidki suurvõite, seega võid lõpuks koju minna laheda võidusummaga.

Igapäevased jackpotid on mõeldud adrenaliini otsivatele mänguritele. Kui sa oled just sellist tüüpi kasiinomängur, siis on aeg asuda mõnda ülalmainitud kasiinosse, et proovida oma õnne igapäevastes jackpottides.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Kasiinomängud
Kasiinomängud

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Live kasiinod
Live kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee