Viimati muudetud:

Igapäevased jackpotid: sinu võimalus võita jackpot?

Kas oled alati unistanud jackpoti võitmisest, aga oled pettunud, kuna miljonieurose jackpotislotika keerutamisel pole jõudnud jackpoti võitmisele isegi lähedale? Progressiivsete jackpottidega slotid (nagu tuntud Mega Moolah) on küll adrenaliinirohked, kuid kui tahad reaalsemat võiduvõimalust, tasub mõelda igapäevaste jackpottidega slotikatele.

Loe rohkem
Igapäevased jackpotid: sinu võimalus võita jackpot?

Slotitootjad nagu Red Tiger ja Skywind tulid mõnda aega tagasi välja uudsete mängudega, kus aktiveeritakse väike jackpotisumma absoluutselt iga päev ning igaühel on seega palju suurem tõenäosus tabada jackpotivõitu. Sellised igapäevased jackpotid on hetkel juba saadaval 2 Eesti kasiinodes nagu:

4.8/5
SafePlay
Boonus
100€
Keerutused
50
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
SEB logo
Skrill logo
Luminor logo
Swedbank LOGO
Mastercard logo
Visa logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
Tundmatu
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
Tundmatu
Tasuta spinnid mängudele
Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast või Money Train 2 + Divine Fortune
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2021
Domeen
nutz.ee
3.9/5
SafePlay
200% kuni 500 € Boonus
Võta boonus
Maksemeetodid
Swedbank LOGO
Visa logo
Skrill logo
LHV logo
SEB logo
Mastercard logo
Neteller logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
5000 € / päeva
Sissemaksetasu
Puudub
Väljamaksetasu
Puudub
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
5000 € / päeva
Tasuta spinnid mängudele
Spinnide läbimängunõue
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2015
Domeen
optibet.ee
Igapäevased jackpotid- mida peaksite teadma

Kuidas igapäevased jackpotid töötavad?

Igapäevased jackpotid said alguse 2016. aastal, mil Red Tigerile esitati põnev soov: Paddy Power palus UEFA Euro 2016 ajal, et Red Tiger looks põneva slotika, mida saaks mängida maailmakarika ajal. Red Tiger tuli välja kontseptsiooniga, mille puhul aktiveerub jackpot konkreetsel kellaajal. Neile üllatuslikult muutus see idee fenomenaalselt populaarseks ning tänaseks rakendavad kasiinod üle maailma igapäevaste jackpottidega slotikaid.

Sisuliselt töötavad igapäevased jackpotid samamoodi nagu tavalised progressiivsed jackpotid: igast panusest võetakse väike summa, mis läheb jackpotisumma kasvatamise suunas. Mida rohkem mängudes panuseid tehakse, seda suuremaks summa kasvab ning kord kui jackpot kellelegi välja loositakse, hakkab kõik jälle otsast peale.

Ainus, mille poolest igapäevased jackpotid erinevad, on aga see, et jackpotisumma väljaloosimine on garanteeritud teatud kellaajaks. Kui slotimängu jackpot peab olema välja loositud näiteks 23:59 ajaks, siis just see ka juhtub ning üks õnnelik mängija saab endale 100% kindlasti jackpotisumma, st jackpotisumma ei lähe edasi järgmisesse päeva.

Kui mängid igapäevase jackpotiga slotikat, siis kuvatakse mänguaknas kohe ka seda, kui kaua on jackpoti “kukkumiseni” aega ning kui suur on jackpotisumma.

Kuidas igapäevast jackpotti võita

Igapäevase jackpoti võitmine on tegelikult lihtne: selle jaoks pead vastavas slotimängus saama kokku 3 jackpotisümbolit, et käivitada jackpotiratas. Jackpotirattal on erineva jackpotisummaga sektorid: näiteks igatunnine jackpot, igapäevane jackpot ja super jackpot (igaüks erineva suurusega). Sinu ülesanne on keerutada ratast, et näha, millise jackpoti võidad!

Red Tigeri igapäevastes jackpottides pole jackpotiratta aktiveerimiseks vaja teha teatud miinimumpanust, seega võid vabalt võita suure jackpoti ainult 20-sendise panusega.

Kui suur on igapäevane jackpot?

Igapäevaste jackpottide summad sõltuvad olulisel määral sellest, kui palju inimesi seda parasjagu mängib. Mida rohkem inimesi panuseid teeb, seda suuremaks jackpot kasvab. Samuti on üldiselt jackpotid nädalavahetusel suuremad (sest rohkem inimesi on parasjagu mängimas).

Eesti kasiinodes on igapäevased jackpotid üldiselt 10 000 – 20 000 euro vahemikus. Need summad võivad vabalt olla aga veelgi suuremad. Red Tigeri sõnul on seni olnud suurim igapäevase jackpoti võit üle 78 000 Briti naela ning see võideti 2019. aastal Betsson kasiinos. Üle 50 000 – 60 000 euroseid võite on olnud teistes kasiinodes veelgi.

Veelgi lahedam on fakt, et igapäevaste jackpottidega slotikaid on valikus rohkelt. Mõned populaarsed slotid on näiteks:

Megaways-slotikaid mängides võid lisaks jackpotisummale veel saada muidki suurvõite, seega võid lõpuks koju minna laheda võidusummaga.

Igapäevased jackpotid on mõeldud adrenaliini otsivatele mänguritele. Kui sa oled just sellist tüüpi kasiinomängur, siis on aeg asuda mõnda ülalmainitud kasiinosse, et proovida oma õnne igapäevastes jackpottides.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Välismaa kasiinod

Välismaa kasiinodes mängimine Ehkki Eestis tegutseb suisa kümneid litsentseeritud ja spetsiaalselt Eesti hasartmänguritele mõeldud online kasiinosid, siis võid sa ikkagi...

Kraapekaardid

Kraapekaardid on meile kõigile tuntud Eesti Loto pärast. Kiirloterii nime all tuntud kraapekaardid on levinud üle kogu Eesti, saadaval igas...

Keno

Keno on põnev lotomäng, mille juured ulatuvad üldse Hiinasse. Aja jooksul on see hasartne õnnemäng leidnud tee Eurooplaste südamesse ja...

Uued kasiinod

Eesti uued kasiinod 2024 Eestlasena oled sa tegelikult õnnega koos, sest kõik uued kasiinod on sama kvaliteetsed kui vanad olijad....