Viimati muudetud:
Mega Moolah

Mega Moolah

4/5
88.12% RTP
Põhiandmed
Nimi Mega Moolah
Mängutootja Microgaming
Mängu teema Loomad
Mängu liik Videoslotid
RTP 88.12%
Avaldamisaasta 2006
Volatiilsus
Maksimaalne võit 7500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Mega Moolah

Kus seda mängu mängida saab?

Mega Moolah on Microgamingu loodud progressiivse jackpotiga videoslot, millel on 25 võiduliini ja 5 rullikut, olles seega üsna klassikaline videoslot. Mille poolest mäng aga pole klassikaline, on selle progressiivne olemus: tegemist on jackpotimänguga, kus iga panuse pealt võetakse üks väike osa, mis pannakse suurde jackpotipatta. Mida rohkem inimesi mängus panustab, seda suuremaks kasvab ka jackpot. Mega Moolah jackpot pole seejuures sugugi naljaasi: see võib ulatuda kümnete miljonite eurodeni ning mäng on oma suurte väljaloositud võitude pärast läinud kirja isegi Guinnessi rekordite raamatusse, just nagu NetEnti samalaadne slotimäng Mega Fortune.

Mega Moolah slotikas on väga populaarne oma jackpoti tõttu, sestap on see ka saadaval enamikes Eesti kasiinodes – kus vähegi on Microgaming esindatud, on ka tõenäoliselt olemas Mega Moolah.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Mega Moolah suurim eelis on selle jackpot, kuid kui rääkida mängu graafikast, siis ei saa öelda, et see oleks kõige hiilgavam. Mäng on graafika poolest üsna tavapärane. Slotika teema on seotud džunglieluga, seega võib rullikutel näha tiirlemas erinevaid metsikuid loomi nagu lõvisid ja muud taolist. Teema on küll lõbus ja teistsugune, kuid seejuures on sümbolid üsna tavapärase välimusega, samuti ei ole mängus erilisi animatsioone.

Teisest küljest on mängu lihtne välimus ka üks selle suurimaid võlusid. Ka keerutamise alustamine ja panuse paikapanemine on väga lihtne: lausa niivõrd, et ka algajad mängijad saavad kenasti kõigega hakkama. Mängu allääres olevate nuppude kaudu saab paika panna, millise mündiväärtusega soovid panustada ning mitmele panusereale soovid oma panuse sättida. Müntide väärtused on vahemikus 0.01 kuni 0.05, seega on võimalik vähematel panuseridadel mängides panustada üksnes mõne mündiga.

Kui soovid mängimist kiirendada või soovid lihtsalt rahulikult istuda ja nautida võite, võid kasutada automaatse keerutamise funktsiooni, mille saab aktiveerida vajutades nupule „Auto Play“. Kui oled panuse suurusega rahul, tuleb vaid klõpsata nurgas olevale nupule „Spin“ ja jääda pöidlad pihus ootama võimalikku võitu või boonusfunktsiooni aktiveerumist.

Slotika boonused

Mängus peidus olev progressiivne jackpot on selgelt kõige olulisem põhjus, miks kasiinosõbrad selle mängu juurde naasevad: igaüks soovib lahkuda kasiinost suure jackpotiga. Mega Moolah pakub nelja erinevat jackpotti: Mega, Major, Minor ja Mini. Kõikide nende suurust saab näha rullikute kohal olevate tabloode vahendusel.

Jackpoti võitmiseks tuleb leida üles juhuslikult aktiveeritav boonusvoor, mis tähendab sisuliselt õnneratast. Selle keerutamisel saabki teada, milline jackpot mängijale antakse. Muidugi on suure jackpoti saamise tõenäosus kõige väiksem, kuid isegi väiksema jackpoti saamine ei pruugi olla niivõrd kurvastav: isegi Major jackpot võib olla mitmekümnetuhande euro suurune.

Mega Moolah jackpotiboonus pole ainus lisanduv boonus, mida saab mängus jahtida. Kui leiad üles vähemalt 3 Scatter-sümbolit, on tulemuseks 15 tasuta keerutust, seejuures on kõik tasuta spinnide võidud lausa kolmekordsed. Veelgi enam, juba aktiveeritud vooru käigus võib saada tasuta keerutusi isegi juurde.

Mega Moolah on seega võitudest pakatav mäng. Slotikal on küll vaid 94% suurune teoreetiline tasuvus, kuid võimalus võita elumuutev jackpot paneb iga mängija südame natuke kiiremini tuksuma.

Kokkuvõtteks

Mega Moolah on lihtne, ent omapäraselt võluv slotikas, mis meelitab oma suurte jackpottidega. Kes on vähegi võidujanune ja soovib panustada mängus, kus on potentsiaal võita väga suuri summasid, võib leida Mega Moolah näol endale suure lemmiku.

Kuigi demoversioonis pole võimalik jackpotifunktsiooni aktiveerida, võid siiski katsetada mängu olemust ka tasuta demoversioonis, et näha, milline Mega Moolah slotikas täpsemalt on ning kas sooviksid sellega lähemalt tutvuda ka pärisraha eest mängides.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.