Kiirkasiino

Kiirkasiino.ee on üks uusimaid Eesti online kasiinosid, mida haldav ettevõte Honey Game OÜ sai Maksu- ja Tolliametilt tegevusloa alles 2018. lõpus. Eesti kasiinomaastik on küll juba väga rikkalik, kuid Kiirkasiino annab Eesti mängijatele unikaalse võimaluse: kasiinomängude mängimiseks ei ole üldse vaja registreeruda!

Kõlab veidralt? Kontovabad kasiinod ei ole aga maailma mastaabis enam midagi uut. Taolised kasiinod töötavad Trustly makseteenuse vahendusel ning mängukogemus seotakse sisuliselt internetipangaga – sa saad teha hetkega sissemakse, mängida oma lemmikmänge ning kanda raha kohe välja. Keegi ei küsi mitte kunagi sinu isikuandmeid ega hakka sind tüütama uudiskirjadega! Sellise süsteemi tõttu on Kiirkasiino ka väga privaatne.

Mida täpsemalt see kasiino endast hõlmab ning kas Kiirkasiino tasub katsetamist? Seda saad teada järgnevas kiires arvustuses.

Boonused

Kui oled kasiinomängudega sinasõber, siis tead, et enamjaolt on boonused seotud kasutajakonto avamisega ning boonuste kasutamist jälgitakse konto vahendusel. Seetõttu ei ole tegelikult boonused eriti tavalised kontovabades kasiinodes, kuna kasiino ei saa rakendada näiteks tavapäraseid lojaalsusboonuseid ja muud taolist.

Lähemal vaatlusel näib, et momendil ei paku Kiirkasiino üldse boonuseid. Kas see tuleneb kasiino niši spetsiifilisusest või selle uudsusest, pole selge, seega jääme põnevusega ootele, kas Kiirkasiino hakkab tulevikus pakkuma boonuseid.

Seni saab aga igaüks nautida võidurohkeid slotikaid, mis võivad mõnes mõttes boonuste puudumise tasa teha.

Mänguvalik

Mänguvalik on Kiirkasiino kõige suurem tugevus ning alustala. Tegemist on klassikalise kasiinoga, kus pakutakse kõige traditsioonilisemaid kasiinomänge, st kasiinos pole hetkel näiteks saadaval spordiennustused. Küll aga on mängud jaotatud järgnevatesse kategooriatesse:

 • popid mängud
 • uued mängud
 • slotid
 • klassika
 • lauad

Klassikakategooria on eriti huvitav, kuna nö vanakooli slotikaid ei taha enam enamus kasiinosid väga näidata. Nii ei ole aga asjad Kiirkasiinos, kus mänguvalik on väga mitmekesine. Klassikaliste slotikate hulgast leiab vanad head mängud nagu “Big Win Cat”, “Fire Joker”, “Jackpot 6000”, “Eye of the Kraken” ja paljud teised.

Absoluutselt kõige sisukam on aga põhiline slotikavalik, kust võib leida pisut üle 400 mängu. Lisaks puhtalt suurele valikule on mängud pärit mitmetelt erinevatelt mängutootjatelt, nende seas näiteks NetEnt, Quickspin, Push Gaming, Pragmatic Play, Big Time Gaming, Play’n Go ja mitmed teised. Selline suur tootjate valik tähendab, et sa saad nautida mitmeid erinevaid stiile. Kuigi slotikad on pealtnäha sarnased, on igal mängutootjal teatud käekiri. Kui sulle ei meeldi ühe tootja mängud, saad iga kell proovida mõne teise omasid Kiirkasiino lehel.

Mis puudutab mänguvalikut täpsemalt, siis slotikate seast võid leida kõike – “Gonzo’s Quest”, “Dead or Alive”, “Book of Dead”, “Bonanza”, “Sakura Fortune” ja “Vikings” on vaid mõned sadadest mängudest, mida võid leida. Sulle meeldivad loomad? Super, loomateemalisi slotikaid on seal kümneid. Naudid ajalugu või sõjatemaatikat? Slotikaid leidub ka sulle.

Kõige hõredama valikuga on lauamängude kategooria, kust leidsime hetkel 8 mängu – paar erinevat blackjacki, rulett ja paar pokkerilauda. Kui Kiirkasiino mänguvalikul on üldse nõrk koht, siis on see lauamängude kasin valik kombineeritud live-kasiino puudumisega. Kes teab, võib-olla lisandub uusi mänge tulevikus. Hetkel on aga selgelt tugevaim rõhk slotikatel.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Mänguvalikust rääkides on paslik ühtaegu rääkida ka veebilehe disainist, mis on kohandatud igas mõttes nii, et mänge oleks lihtne üles leida.

Mängukategooria lehel avanevad vasakul serval erinevad filtrid, mille abil saad üles leida enda jaoks sobivaimad mängud. Lisaks sellele, et saad mänge filtreerida vastavalt kategooriale, saad valida mängutootja, mängufunktsioonide ja -temaatikate vahel. Mängufunktsioonide alt leiab näiteks järgnevad valikud:

 • Tasuta spinnid
 • Boonusmängud
 • Võida mõlemat pidi
 • Laienevad Wildid või kleepuvad Wildid
 • Võida tihti või võida palju
 • Megaways

Kui valida näiteks “tasuta spinnide” funktsioon, leiad kohe üles mängud nagu “Piggy Riches” või “Jack Hammer”, kus on tasuta spinnide voor. Kui valida filtriks “võida palju”, siis näidatakse sulle slotikaid, mille volatiilsus on kujunenud selliseks, et võite ei pruugi küll tulla väga tihti, kuid kui võit tuleb, on see parasjagu kopsakas.

Sellised filtrid on Eesti kasiinode hulgas väga unikaalsed, kuna enamasti lastakse filtreerida ainult mängukategooria järgi. Muidugi on Kiirkasiino lehel olemas ka otsinguriba, kui sa soovid mängida mõnda konkreetset mängu. Filtrid on aga igas mõttes kiiduväärt, kuna aitavad mängijal palju lihtsamalt leida enda jaoks sobivaid mänge.

Kogu kasiino disain on üles ehitatud väga lihtsakoeliselt ning näeb sama hea välja ka mobiili kaudu mängides. Esileht on lihtne – kohe lehe ülaosas saab teha sissemakse ning allapoole kerides on näha juba esiletõstetud mänge. Vaid paar klõpsu ja oledki oma lemmikmängu juures. Ei mingit mõttetut ringilehitsemist – Kiirkasiino on mitte ainult kiire, vaid ka lihtne.

Klienditeenindus ja makseviisid

Nagu sissejuhatuses mainitud, on Kiirkasiino peamine eripära maksesüsteem. Kasiinos puudub konto tegemise võimalus, seega puuduvad traditsioonilised makseviisid. Ainus viis, kuidas kasiinosse saab makseid teha, on Trustly maksevahendusteenus. Minimaalne sissemakse on 10 eurot, maksimaalne 10 000 eurot.

Trustly kasutamine on samuti väga lihtne ning samas on kõik ülimalt turvaline. Pärast sissemaksesumma sisestamist tuleb valida oma internetipank – valikus on Swedbank, SEB ja LHV. Kui pank valitud, lastakse sul oma panka sisse logida, kasutades oma tavapärast sisselogimisviisi (näiteks Smart-ID-d või mobiil-ID-d). Pane tähele, et ID-kaart ei tundu töötavat selles süsteemis, seega on vajalik vähemalt mobiil-ID.

Kuna makse teostatakse sinu pangas, ei saa kasiino kunagi sinu andmetele ligipääsu – seetõttu ongi selline mängusüsteem väga turvaline.

Väljamakse tegemiseks tuleb samuti vajutada vaid paari nuppu ning summa kantakse otse sinu pangakontole enamasti umbes 15 minuti jooksul.

Kui sul peaks tekkima küsimusi maksete tegemisel või millegi muu osas, on võimalik Kiirkasiinoga ühendust võtta, klõpsates üleval paremas nurgas olevale kolme täpiga nupule. Kasiino kasutab live-chat süsteemi, mille vahendusel saab enamasti üsna kiiresti ühendust. Klienditeenindus on saadaval igal tööpäeval kella 9 ja 17 vahemikus, seega võid eeldada, et vastuse saab kiiresti selles ajavahemikus.

Ühe miinuspoolena ei tundu kasiino lehel hetkel olevat KKK-sektsiooni ega abikeskust, kus oleks lahti selgitatud mõned lihtsamad küsimused. Nii võid sattuda üsna tüütusse olukorda, kus sul on lihtne küsimus, kuid pead ikkagi pöörduma klienditeeninduse poole. Loodame, et tulevikus lisab kasiino oma lehele sellise sektsiooni, et vältida tarbetut ajakulu.

Kokkuvõte

Ehkki Kiirkasiinol on mõningaid miinuseid, on need tühised võrreldes kasiino oluliste plussidega. Suur mänguvalik, rohkelt erinevaid mängutootjaid, ametlik tegevusluba, suurepärane veebidisain ja võimalus paari minutiga teha sisse- ja väljamakseid ilma, et keegi sinult pidevalt aru päriks või tüütaks kirjadega – see on põhimõtteliselt täiuslik kombinatsioon.

Jääme põnevusega ootama, mida Kiirkasiino Eesti kasiinoturule tuua võib ning milliseid uusi funktsioone ja edasiarendusi näha võime. Kui soovid mängida privaatselt, siis tasub kindlasti pilk peale visata Kiirkasiinole lähemalt.

Plussid & miinused
 • Pole vaja registreeruda
 • Mitmekesine slotikavalik
 • Litsentseeritud Eestis
 • Sisse- ja väljamaksed käivad väga kiiresti
 • Pole rikkalikult boonuseid
 • Puudub KKK-sektsioon
 • Ainult 3 panga kaudu saab teha sissemakseid
kiirkasiino

Boonuseid pole

Mängi nüüd Mängi nüüd