Viimati muudetud:

Locowin kasiino

4/5
SafePlay
 • Maksed 15 erineva krüptovaluutaga
 • Tasemeboonus ja lojaalsusprogramm
 • Helde tervitusboonus: kuni 1850 € ja 500 spinni
Tasuta spinnid
500
Boonus
1850€
4/5
Min. sissemakse 20€
Väljamaksekiirus Kohe
Tegevusluba Kahnawake

Elas kord üks õukonnanarr, kellel sai maid valitsevast kitsipungast kuningast küllalt ning ööpimeduse saabudes hiilis narr Loco lossi kroonijahile. Loco kaval plaan töötas imeliselt ning kuningakrooni ja sellega kaasas käiva kuninga tiitli oma kätte saamisel tõotas Loco olla lahke ja helde valitseja, kes hoolitseb alati kõigi oma alamate heaolu eest. Loco ei murdnud oma lubadust ja ootab kõiki huvilisi oma kasiinokuningriigiga liituma – kui Sinagi soovid kuninga eest põlvitada, loe meie ülevaatest miks ja kuidas seda teha.

Loe rohkem
LocoWin 1 LocoWin 2 LocoWin 3 LocoWin 4 LocoWin 5
Plussid
Toetatud 10+ erinevat makseviisi
Lõbus ja kaasahaarav temaatika
Eksklusiivsed auhinnad VIP-klientidele
Sagedased kampaaniad
Miinused
Kõiki sissemaksemeetodeid ei saa väljamakseks kasutada
Minimaalne väljamakse on kõrgem kui konkurentidel
SafePlay
Klienditoe vastamiskiirus: Paar minutit
Väljamakse kiirus: Kohe - 2 päeva
KYC protsessi kestus: Paar minutit

Mida me arvame kasiinost LocoWin?

Kas hoolid kiirest sisselogimisest ja laiast mängude valikust, Sind ei häiri inglisekeelne kasiinomaterjal ja soovid teha makseid e-rahakotist või krüptorahade eest? Kui vastasid kõigile neile küsimustele sõnaga “jah”, siis on Locowin Sulle sobiv kaaslane.

On Sulle oluline spetsiaalse kasiinoäpi olemasolu, soovid sisse logida vaid Smart-ID kaudu või tahad lugeda vaid eestikeelset sisu? Nendele küsimustele “jah” vastates peaksid hasartmängude mängimiseks kaaluma mõnda muud varianti – äpp võib küll tulevikus ilmuda, kuid meil ei ole erilist usku ei kasiino eestikeelseks muutumisse ega kohalike identifitseerimisvahendite kasutusele võtmisesse.

Võta boonus

Locowin kasiino info ja boonused

Locowin kasiino on kui soe kevadine tuul peale pikka talve – tee makseid eurodes või krüptorahas, teeni mängimisel cashbacki ning võta osa vahvatest kampaaniatest. Kuningas Loco ootab kõiki mängijaid osa saama tervitusboonusest, milleks on kuni 1850 eurot boonusraha ja kuni 500 tasuta keerutust.
Põhiandmed
NimiLocoWin
Asutamisaasta2018
TegevuslubaKahnawake
OmanikStarscream Limited
PlatvormStarscream Limited
Veebilehtlocowin.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mobiilne kasiino
Eesti keel
VIP programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
Esimese sissemakse boonus 100%
Maksimaalne esimese sissemakse boonus 100% / 350€ + 100 FS
Boonuse läbimängimisnõue 36x
2. sissemakseboonus 85% / 350€ + 100 FS
3. sissemakseboonus 75% / 400€ + 100 FS
4. sissemakseboonus 50% / 400€ + 100 FS
5. sissemakseboonus 100% / 350€ + 100 FS
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 500
Tasuta spinnid mängule -
Tasuta spinnide läbimängimisnõue 0x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Vaba raha -
Muud boonused
Live-kasiino boonus -
Spordipanustamise boonus -
Sisse- ja väljamaksed
Sissemakse
Min. sissemakse 10€
Teenustasud Tundmatu
Väljamakse
Min. väljamakse 30€
Väljamakselimiit 50 000€ / kuus
Teenustasud Tundmatu
Maksemeetodid
Mänguliigid
Mobiilne kasiino
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivsed jackpotid
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
4.0
Veebilehe disain
4.0
Kasutussõbralikkus
4.0
Klienditeenindus
3.5
Maksed
4.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Vaatame uue online-kasiino alati hoolikalt üle ja uurime seda enne selle oma saidile lisamist. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma lugejatele ainult kontrollitud, turvalisi ja usaldusväärseid kasiinosid. Tavaliselt saame materjale olemasolevate kasiinode kohta või saame teada eelseisvatest uutest avamistest ning seejärel uurime neid hoolikalt, et näha, kas need vastavad meie hasartmängusaitide miinimumstandarditele. Kui põhistandardid on paigas, siis hindame kasiinosid meie kriteeriumite alusel, mis moodustavad lõpliku hinnanguskoori.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne - peamine on see, et see põhineb sinu enda kogemusel. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib selle avaldamine võtta aega mõne tunni.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas sa tegid sissemakse?
Hinnang:


Locowin kasiino pakkumised nii uutele kui juba registreerunud mängijatele

Locowin kasiinokuningriigi valitseja Loco on oma uutele vasallidele kokku pannud tõeliselt rabava stardikomplekti, mis üllatab oma suurte numbritega – boonuseid saab suisa viie esimese makse eest, boonusraha väärtus läheneb 2000-le eurole ja ka tasuta keerutusi saab piisavalt suure sissemakse tegemisel koguni poole tuhande jagu.

SissemakseBoonuse protsentMaksimaalne lunastatav boonus (€)Tasuta keerutusedMinimaalne sissemakse (€)Läbimängimiskohustus
Esimene100%35035-10020Boonusrahal 36x, keerutustel puudub
Teine85%35035-10020Boonusrahal 36x, keerutustel puudub
Kolmas75%40035-10020Boonusrahal 36x, keerutustel puudub
Neljas50%40035-10020Boonusrahal 36x, keerutustel puudub
Viies100%35035-10020 Boonusrahal 36x, keerutustel puudub

See stardiboonus on tõeliselt kutsuv, kuid pane tähele, et minimaalse sissemakse tegemise eest saab tasuta keerutusi tunduvalt vähem – selleks, et iga makse eest saada maksimaalne arv spinne, on vaja teha 100 eurost suurem sissemakse.

Meil on väga hea meel näha, et tasuta keerutustele ei kehti läbimängukohustust, kuid see-eest peab boonusraha enne selle väljavõtmist koguni 36 korda läbi mängima.

Stardiboonusele kehtivad tingimused

Nii boonusraha kui tasuta keerutused tulevad küll lihtsalt kätte, kuid enne nende kasutama hakkamist peaksid end kindlasti kurssi viima järgmiste asjaoludega:

 • Tasuta keerutusi saab teenida viie esimese vähemalt 20-eurose sissemakse tegemise pealt ning keerutused ilmuvad kontole peale makse tegemist.
 • Tasuta spinnidega võid küll võita suuri summasid, kuid nõnda teenitud raha saab välja võtta kõige enam 250 euro väärtuses. 
 • Tasuta keerutusi saab kasutada vaid kasiino poolt valitud mängudes, tutvu mängunimistuga tervitusboonuse lehel.
 • Boonusraha teenimise võimalust ei pea esimeste maksete tegemisel kasutama – võid nõnda oma stardiboonust ka hilisemate maksete tegemisel kasutada
 • Kui proovid teha väljamakset enne läbimängukohustuse täielikku täitmist, kuuluvad boonusraha ja ka selle eest saadud võidud tühistamisele. 
 • Tähelepanu krüptomängijad! Sissemaksete tegemisel krüptovaradega puudub Sul võimalus tervitusboonust aktiveerida.

Muud Locowin kasiino kampaaniad ja pakkumised

Peale tervitusboonuse ära kasutamist on hammas verel ning Sul on kange tahtmine veelgi rohkematest boonuspakkumistest osa saada? Kuningas Loco pakub mängijatele kas ajutise või püsikampaania korras ka sellised võimalusi:

 • Tasuta spinnid: kui oled nädala jooksul teinud vähemalt 20-eurose sissemakse, siis raju reede saabumine toob endaga kaasa 100 tasuta spinni – see slotipidu ei unune ja tõmbab nädalavahetuse korralikult käima!
 • Cashbackiprogramm: sinist esmaspäeva aitab paremaks teha Locowini cashback, mis annab igal esmaspäeval tagasi kuni 1400 eurot.
 • Hooajalised kampaaniad: võta kindlasti osa aeg-ajalt kasiino pakkumistesse ilmuvatest lühiajalistest boonuskampaaniatest, mille käigus saab teenida boonusraha või tasuta keerutusi. 
 • Slotikampaaniad: osale Pragmatic Play kahe miljoni euro suuruse auhinnafondiga Drops&Wins kampaanias, mis kestab kuni 2025. aasta märtsini.
 • Tasemeboonus Level Up: boonusprogramm, millest osa võtmiseks on vaja lihtsalt mängida – tasemeriba täitub kui iseenesest ning kindlate tasemete saavutamisel saad hea töö eest kingituseks kas keerutusi või muid auhindu.
 • Lojaalsusprogramm: iga Locowini liige saab astuda kuningas Loco poolt maha laotatud punasele vaibale ning jalutada läbi kuningliku lossi, kus iga ukse taga peitub mõni vaid vippidele mõeldud auhind. Lojaalsetele mängijatele mõeldud auhindadest pungil lojaalsusprogramm-loss on viie korrusega ning igal kõrgemal korrusel asuvad aina eksklusiivsemad auhinnad.

Lühikese kestusega nädalavahetusekampaaniate maha magamise vältimiseks kinnita konto loomisel soov saada e-kirju kampaaniate ja pakkumiste kohta. Kui Sa ei kasutanud õigel ajal võimalust ning soovid uudiskirjalistiga hiljem liituda, saad seda teha oma konto leheküljel Account.

Locowin kasiino litsents ja ohutus

Locowini nime taga peitub Kariibi meres asuval Santa Lucia saarel registreeritud ettevõte Starscream Limited, mis on paralleelselt registreeritud ka vahemerelisel Küprosel. Tegutsemiseks vajalik kehtiv kasiinolitsents on välja antud Kanadas asuva Kahnawake hasartmängukomisjoni poolt (litsentsi number 00952). Kuigi hetkel pole kasiinol ühegi Euroopa Liidu riigi poolt väljastatud hasartmänguluba, järgib kasiino kõiki Euroopa Liidus kehtivaid nõudmisi – Küpros on EL-i osa olnud sama kaua kui Eesti ja seal registreeritud hasartmänguettevõtted ei saa kuidagi Liidu nõudmistest kõrvale hiilida.

Kasiino on oma üldtingimustes ja privaatsuspoliitikas välja toonud ülevaate selle kohta, millist infot kasiino Sinu kui mängija (või ka külastaja) kohta kogub ja milleks infot kasutatakse. Iga Locowini valinud inimene võib olla kindel, et tema isikuteave on kindlates kätes – info liigub vaid SSL-krüpteerituna ning keegi ei saa andmebaasist välja lugeda, et just Sina oled üks kuningas Loco õukondlastest.

Alalehel Responsible Gaming leiab lugeja ülevaate enesepiirangu võimaluste kohta. Mõned nendest võimalustest on näiteks sissemakselimiidi seadmine, panustamispiirang, ajutine kontole ligipääsu blokeerimine ja – kui seda tõesti vajad – konto kustutamine. Muide, sisseloginud mängija näeb iga kasiinos veedetud tunni möödudes hüpikakent, mis toob välja, kui palju aega on kasiinos seni veedetud, selle aja jooksul võidetud rahasumma ja annab nupukesega ka võimaluse kontolt kiirelt välja logida – see meeldetuletus aitab oma mängusessioonil alati pilku peal hoida.

Locowin kasiino loco mänguvalik

Kasiinode võrdlemisel on sealne mängude valik üks põhilisi näitajaid, mis kallutab mängija kaalukaussi ühe või teise kasiino kasuks. Locowini valikut vaadates ei pea ükski hasartmängur pettuma – siinses valikus on enam kui 3200 kasiinomängu 25+ erinevalt tootjalt. Tootjate nimistus ei leia küll ühte online kasiinode superstaari NetEnt, kuid popid mängutootjad Games Global, Play’n GO ja Pragmatic Play on kuningas Loco õukonnas omale koha leidnud.

Kasiinomängud on jagatud live– ja virtuaalmängudeks ning valik kasvab pea igapäevaselt. Uued mängud on spetsiaalselt märgistatud kirjakesega New, et saaksid juba kataloogis aru, et tegu on uue kuuma tulijaga. Oma lemmikud kasiinomängud saad nende järgmisel külastuskorral lihtsamaks leidmiseks lisada ka lemmikmängude nimekirja. 

Slotimängud Locowinis

Kui Sinu jaoks on kõige kutsuvamad kasiinomängud just slotid, on Locowin Sinu jaoks õige valik – rohkem kui 2500 kirevat slotimängu ootab keerutajaid. Nende seas on nii kampaaniast Drops&Wins osa võtvad mängud, kümnetele eri temaatikatele (nende seas jõulud, lihavõtted, sport, härjapõlvlased ja raamatumängud) keskenduvad slotid ja rohkelt erinevate lisafunktsioonidega mänge. Kahjuks ei ole mängud oma olemuse, teema või võimaluste järgi kategooriatesse jagatud ning õige mängu leidmiseks peab kas slottide lehel lõputult kerima või kasutama otsingufunktsiooni.

Locowin on slotivalikusse võtnud käputäie progressiivsete jackpottidega slotikaid tootjalt Games Global. 20-st jackpotimängust enam kui pooled on osa Mega Moolah jackpotisüsteemist, ülejäänud on kas WOWPoti-mängud või iseseisvate jackpottidega slotikad. Kui oled Megaways-mängude fänn, leiad kuningas Loco mänguarmeest ka sajapealise Megaways-väeüksuse.

Muud Locowini kasiinomängud

Ka muud lõbusad kasiinomängud on valikus täiesti esindatud, kuid samamoodi nagu slottide puhul on kindlate mängude leidmine pigem keeruline. Ülipopid crash-mängud ei ole omale veel saanud spetsiaalset kategooriat, kuid kui otsid neid nime järgi, leiad üles vähemalt sellised crash-klassikud nagu Aviator, Spaceman ja Big Bass Crash. 

See-eest on omaette kategooria välja teeninud virtuaalsed lauamängud – ehk on kasiinokuningas Loco just kaardi- ja täringumängude austaja? 100+ virtuaalset lauamängu ootavad Locowinis panustajaid, samuti võid päeva õhtusse saata erinevate virtuaalsete lotomängude seltsis.

Live-kasiino

Live-mängudes osalemine on suurepärane võimalus tuua kasiinode luksus ja glamuur ka oma koju: mänge juhivad professionaalsed diilerid, kes ootavad kõiki oma laua taha istuma. Locowini palees on oma koht Evolutioni ja Pragmatic Play popimatel mängutubadel, uustulijatena on siin ka paar Betgames.tv ja Ezugi loodud mängu. Endale sobiva mängu leiad vastava nimega kategooriast – enam kui viiskümmend kasiinomängu on jagatud tüüpide järgi eraldi alalehtedele bakaraa, blackjack, mängušõud, pokker ja rulett.

Mängušõude valik ei ole live-kasiino hiilgavaim täht, kuid mis jääb puudu numbrites tehakse tasa kvaliteedis – Evolutioni ja Pragmatic Play ligi kakskümmend parimat ja popimat mängu nagu Funky Time ja Monopoly Live (Evolution) ning Sweet Bonanza Candyland ja Mega Wheel (Pragmatic Play) on valikus viisakalt olemas.

Locowin kasiinos mängimise alustamine

Kuningas Loco on oma pakkumised Sinu ette laotanud – nüüd on tarvis vaid otsustada, kas pidusöögil osaleda või ei. Pidusöök on muidugi kuningale kohane: eelroaks tervitusboonus, põhiroogadena suurepärane mängukogumik ja lai maksevalikute võimalus, magustoiduks suurepärased kampaaniad. Kui oled ülevaate lõpuni lugenud ja leidnud, et Locowin kasiino pakub Sulle midagi erilist, siis järgi oma uue kasutajakonto loomiseks järgnevaid samme.
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Lisaks on vaja: Eelarve
Leia kasiino kodulehel nupp Create Account
1. Leia kasiino kodulehel nupp Create Account
Kuna kasiino ei ole eesti keeles kasutamiseks saadaval, ei tasu siit emakeelset registreerima kutsuvat nupukest otsida. Vaikimisi inglisekeelne koduleht on oma kontoloomise nupukese pilkupüüdvalt oranžiks värvinud ning see ei jää mingi nipiga kahe silma vahele.
Täida ankeet oma andmetega
2. Täida ankeet oma andmetega
Avanenud aknas on tarvis täita väljad oma nime, aadressi, telefoninumbri ja muu nõutud informatsiooniga. Kasiinosse sisselogimine hakkab käima kasutajanime kaudu ning selles aknas saad valida omale sobiva netinime. 
Kinnita, et nõustud kasiino tingimustega
3. Kinnita, et nõustud kasiino tingimustega
Peale väljade täitmist on vaja panna kastidesse linnukesi kinnitamaks, et oled tutvunud kasiino tingimuste, reeglite ja poliitikatega. Kui soovid oma e-mailile saada ka teavitusi uute kampaaniate kohta, võid ka sellesse aknasse linnukese panna, kuid see väli ei ole kohustuslik.
Kinnita oma telefoninumber
4. Kinnita oma telefoninumber
Sinu mobiilile saabub peale Create Account nupu vajutamist sõnum kuuenumbrilise koodiga, mis on vaja brauseriaknasse sisestada kinnitamaks, et tegu on tõesti Sinu mobiiinumbriga.
Tee esimene sissemakse ja võta vastu oma tervitusboonus
5. Tee esimene sissemakse ja võta vastu oma tervitusboonus
Töö ongi tehtud, nüüd saab lustima asuda! Tervitusboonus asub Sind tervitama peale esimese sissemakse tegemist Sinu valitud maksemeetodi kaudu (taaskord tuletame meelde, et krüptorahaga maksmisel ei saa tervitusboonuse kampaanias osaleda).

Locowin kasiino konto kinnitus ja KYC

Kuna erinevalt mitmetest Eestis tegutsevatest kasiinodest ei kontrollita isikuandmeid registreerimisel automaatselt riiklikest andmebaasidest, on kasiinole tarvis esitada isikut tõendava dokumendi koopia. Selleks on sobiv kas pass, ID-kaart või juhiluba. Kindlate maksemeetodite kasutamisel võidakse küsida ka näiteks konto väljavõtet või mõnda dokumenti, mis kinnitab, et e-rahakott kuulub just Sulle. Kui kasiino klienditugi vajab Sinult dokumente, saadetakse Sulle e-mail koos nõutud dokumentide nimistuga ja juhisega, kuidas dokumente edastada. Dokumente vaadatakse jooksvalt läbi ja konto verifitseerimine peaks olema lõppenud hiljemalt järgneval tööpäeval. 

Locowini klienditugi

Locowin kui rahvusvahelise kasutajabaasiga kasiino ei ole ette võtnud oma veebilehe eestindamist ja klienditugi suhtleb lisaks lingua franca’na kasutatavale inglise keelele ka rahvusvaheliselt enamräägitud keeltes nagu saksa, prantsuse ja hispaania keel.

Meeskonnaga saab ühendust võtta e-maili teel, kui kirjutad aadressile [email protected], kuid Locowinis on ka mugav kiirsuhtluseks ideaalne otsevestluse võimalus.

Chat-nimelisele nupukesele vajutades ühendatakse Sind meeskonnaliikmega umbes minuti jooksul ning küsimused saavad kiire vastuse ööpäevaringselt.

Kasiino materjalivaramu olulisemad infopunktid on kokku kogutud FAQ ehk KKK-alalehele, kus saab kiirelt infot konto loomise, boonuste, maksete ja muude põletavate teemade kohta.

Locowin kasiino sissemaksed ja väljamaksed

Eesti kasiinodega võrreldes meeletult lai maksevõimaluste valik on üks olulisemaid Locowini tõmbenumbreid – kes saaks vastu panna enam kui kümmet eri maksemeetodit toetavale kasiinole? Maksemeetodi valikul peab aga tähelepanelikult uurima, kas sama maksemeetodit saab kasutada nii sisse- kui väljamakse tegemiseks.

MaksemeetodSissemakseVäljamakseMinimaalne sissemakse (eurodes)Maksimaalne sissemakse (eurodes)Minimaalne väljamakse (eurodes)Maksimaalne väljamakse (eurodes)
🏦 Pangaülekannexx105000305000
💳 Skrillxx105000305000
💳 Netellerxx105000305000
💲Jetonxx105000305000
💳 MiFinityxx105000305000
💳 CoinsPaidxx202000302000
💲Bitpace (krüptoraha)xx205000305000
💳 Kaardimakse (Visa, MasterCard)x105000
💳 MasterCard makselahendusx10500
💳 Paysafecardx105000
💳 CashLibx10250

Krüptoraha saab makseteks kasutada kahel eri viisil: platvormi CoinsPaid kaudu, milles on toetatud 15 erinevat krüptovaluutat või Bitpace-nimelise platvormi kaudu, kus on toetatud üheksa erinevat krüptoraha.

Sissemaksed saabuvad koheselt või erandjuhtudel (suured maksed või pangaülekanded) hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Väljamaksete taotlused kinnitatakse jooksvalt (hiljemalt kahe tööpäeva jooksul) ning raha kohalejõudmise aeg sõltub valitud maksemeetodist. Igal nädalal on võimalik välja võtta maksimaalselt 12 500 eurot, igal kuul kokku 50 000 eurot.

Lõplik hinnang Locowin kasiinole

Tutvustasime ülevaates Locowini kõikvõimalikke omadusi, võimalusi ja pakkumisi ning meie hinnangul on tegu omapärase ja proovimist väärt kasiinoga. Võimalus teha krüptomakseid on kõigile krüptoentusiastidele kindlasti suur pluss, aga ka traditsioonilisi maksemeetodeid eelistavad inimesed saavad oma maksed probleemideta tehtud. Kasiino lojaalsusprogramm, tasemesüsteem ja iganädalased regulaarsed boonused teevad Locowini tõeliseks kirsiks tordil. 

Vahva kuninga-temaatika lõbustab neid mängijaid, kelle jaoks on oluline, et kasiinos viibimine tekitaks kuuluvustunde ning iga Locowini kasiino valinud klient võetakse kuningas Loco kaaskonda suurima heameelega vastu. Meie oleme oma töö ära teinud, nüüd on Sinu teha vaid otsustamine, kas oled valmis kuningliku pakkumise vastu võtma. 

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad kasiinod on ära tüütanud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Alati on saadaval mõni uus valik, kuna uusi kasiinosid tekib peaaegu iga nädal. Siin on mõned värsked valikud.
3.8/5
SafePlay
200 Tasuta spinni
Võta boonus
Maksemeetodid
Zimpler logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
LHV logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
4 000€
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
4 000€
Tasuta spinnid mängudele
Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
Spinnide läbimängunõue
0x
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
fruta.com
4/5
Boonus
300€
Keerutused
-
Võta boonus
Maksemeetodid
Bank-transfer logo
Mastercard logo
Visa logo
Zimpler logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
50 000 €
Sissemaksetasu
Tasud puuduvad
Väljamaksetasu
Tasud puuduvad
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
50 000 €
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
respin.com
3.5/5
Kõrged kasiinoreitingud
Võta boonus
Maksemeetodid
LHV logo
Swedbank LOGO
SEB logo
Luminor logo
Limiidid ja tasud
Väljamakselimiit
10 000€ / kuus
Sissemaksetasu
Lisatasusid pole
Väljamaksetasu
Lisatasusid pole
Boonused & tasuta spinnid
1. sissemakse tasuta spinnid
10 000€ / kuus
Tasuta spinnid mängudele
-
Spinnide läbimängunõue
-
Põhiandmed
Tegevusluba
Eesti
Loodud
2023
Domeen
hillo.com